ac3r

ac3r

okres Brno

• 11.9.2017  16:09

Nejhorší film Cruise a Spielberga zároveň.

• 11.9.2017  14:27
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2017)

Je to pitomost, ale člověk se u toho jak je to pro účinkující totální trapas i docela baví. Bendová ani náhodou nedosahuje Něrgešové.

• 11.9.2017  14:24

Mam rád Michala Dlouhého, takže jsem se i relativně těšil. Ale tohle je tak neskutečně utahaná krávovina, že i proti tomu Temný kraj a Modrava jsou králové detektivek. V prvních dvou dílech vrah jasný 15 minutách a oni to roztáhnou na dvě hodiny :D K tomu ještě ta strašná hudba, která má snad za úkol diváka definitivně odpudit. A to hodnocení tady? No comment fakt. Ruce pryč !

• 9.9.2017  23:59
    Život (2017)

Za to imbecilní chování posádky ty 4 prostě dát nemůžu. Škoda, šlo to lépe.

• 7.9.2017  20:26

Přibáň? No comment.

• 30.8.2017  20:12
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Neskutečná debilita, to se fakt nedá jinak napsat.

• 20.8.2017  16:29

Prakticky průměrný film o ničem, ale jak jde o ty slavný SW, tak to zas solíme 4 a 5 jak na běžícím páse.

• 2.8.2017  21:08

2x jsem u toho usnul, to jen tak k tomu jakože geniálnímu thrilleru, tedy lépe řečeno spíše taková tragikomedie. Damon nemá na to zahrát podobnou postavu. Jedině Jude Law byl skvěly, jinak nuda a šeď.

• 30.7.2017  21:53
    Letní interview (TV pořad) (2017)

Se zase TV Hovna do něčeho pustila. Držte se radši těch svých Ordinací a Superstárů pro blbečky a uděláte líp.

• 24.7.2017  13:37
    Smrt ve tmě (2016)

Zas jeden z těch šíleně nadhodnocených filmů tady. Jako jo nebylo to špatný, ale v tomhle žánru v červených číslech? No to zdaleka ne, stovky lepších s menším hodnocením jak jinak. Bez spoilerů to nejde, takže dál nečíst :) Už od začátku jsem měl problém s tím, že banda socek jde okrást nevědomého, který dostal peníze za smrt své dcery. Takže jsem podstatě celý film fandil jemu aby tu bandu fracků sejmul. Konec mě tedy tím pádem nijak nepotěšil a místo toho aby skončila s dírou v hlavě si v klidu odletí za cizí prachy a chudák děda ještě té dobroty, že to na ně ani nenahlásil. Jo a ten pes jak záhadně ke konci filmu zmizel taky dobrý nebo ho snad nechal v tom autě? LOL. No zkrátka jedno podívání a to ještě na třikrát a nikdy více. Dvojku si nechte.

• 23.7.2017  15:39
    Příběh vražedkyně (TV film) (2013)

Docela dobře se na to kouká, krásná herečka v hlavní roli, děj má spád, žádná natahovaná stopáž a jako bonus založeno na skutečném příběhu. Tři až čtyři hvězdy s klidným srdcem.

• 15.7.2017  16:37
    Den blbec (2014)

"Blbou škodovku? To nemáš ani špetku hrdosti?!" :DD Tesat do kamene, ač je to děsná nuda, za tuhle hlášku hvězdu.

• 2.7.2017  22:29

Asi nikdy nepochopím, proč někdo píše komentář k pátému dílu "a už dost" nebo "přeji si aby se další díl nenatočil" bla bla. Proboha tak na to nelez ne? Nebo je potřeba se tu vyblít a díky CSFD je to zadarmo tak půjdu stůj co stůj? Nechápu fakt.

• 25.6.2017  18:39

Komentář obsahuje lehké spoilery. Těšil jsem se hrozně moc a skončil jsem nejen zklamán, ale spíše totálně nasranej. Jako velký fanda Vetčelců a vůbec Ridleyho Scotta dám za tři, ale nejradši bych tomu flákl odpad. Nesympatická banda idiotů z vesmírné lodi, kde je jeden vetší tupan než druhej, co se navíc se chovají jak prosťácí z pomocné školy a co víc netrefí brokovnicí ani stodolu, to si dřív odpálí svoji vlastní loď (LOL). Do toho hloupoučká postava Fassbendera, který nejenže v castingu asi slupl podstatnou část rozpočtu pro ostatní, ale ještě tak trapně vystupuje za negativní postavu v podstatě na místo vetřelců. Lehce mi to vadilo už u Prometheuse, ale tady se to nehodí vůbec. Na konci záměna Waltera za Davida taky pobavila, celému sálu to bylo jasný hned, prosťačci z lodi si toho všimnou až v kryokomoře :D Rapace co byla jedna z mála sympatickych už v Prometheovi vyškrkli úplně, takže nezbylo nikdo a nic. K tomu naprosto nechutně dlouhé a nudné scény (úvodní, píšťalka atd.) Tohle je prostě jeden velký omyl a jelikož jsem velký fanda celé série, opravdu jsem při odchodu z kina přemýšlel kdy jsem byl naposledy tak šíleně naštvanej na film co jsem právě viděl, no nevzpomněl jsem si. Rozpočet 100mega a film působí jak trapný béčko s céčkovými herci, o scénáři ani nemluvě. Tenhle film si nezaslouží mít v názvu ani Prometheus natož Alien !

• 6.5.2017  19:25

Obrovská škoda druhé půlky filmu, mělo to nakročeno famózně.

• 2.4.2017  10:55
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

První díl super, druhý ještě dobrý, ale co předvedli v tom třetím to byla ptákovina non plus ultra.

• 26.2.2017  17:38
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Za dvě a to jen díky Vaculíkovi, jinak bych s tím ani neztrácel čas. Ještě jednou nechte podobný seriál točit "umělkyní" z Rodinných pout a Gymplu.

• 20.2.2017  17:43

Jedna za Bonda, jinak je to nuda k uzoufání.

• 5.2.2017  13:22

To si děláte snad už....

• 4.2.2017  13:42

Vy s těma dvěma hvězdama tady zas melete nehorazný srance, to je fakt k zblití, se někdy nedivím tomu verbalovi.

• 28.1.2017  14:06

Jen díky Hardymu tři, jinak s bídou za dva.

• 27.1.2017  19:18
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Horší jak Specialisté, horší jak Temný kraj, naprosto o ničem. Někdy ty hodnocení tady fakt nechápu.

• 23.1.2017  16:22
    Smrt pedofila (TV film) (2003)

Na české poměry skvělý film, musím dát o hvězdu navíc.

• 21.1.2017  12:44
    Taxi 121 (2016)

Takovou prasečinu co má s oným případem společnýho maxímalně jen ten taxík jsem teda dlouho neviděl a když čtu to hodnocení tady, vám už asi taky některým definitivně hráblo. Nejhůř utracených 55kč v životě.

• 14.1.2017  15:50
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Zase jeden z těch těžce přepálených kousků tady. 5 hvězd proboha za co? To jste těch krimi asi moc neviděli. Být to o hodinu kratší možná bych dal i 4 a možná bych u toho i tříkrát neusnul :)

• 10.1.2017  15:22

Taylor neni Fincher, Divka ve vlaku neni Zmizela. Asi jsem od toho cekal az prilis, mirne zklamani.

• 26.12.2016  17:21

Dívat se na to dá, ale ten casting, to je dokonalý obraz naší krásné doby prozářené sluníčkem a to jde o remake takové klasiky, ach jo :D A to takového Denzela jinak můžu.

• 6.11.2016  16:46

Pro nás co jsme na původním seriálu vyrůstali pecka. Líbílo se mi to víc jak jednička. Jediný co mi silně vadilo, že z Baxtera Stockmana udělali trapného černocha, to by asi v dnešní době už nešlo, kdyby někde nenacpali černocha na úkor předlohy, aby náhodou někde nebyl samej běloch. Ještěže Casey zůstal bílej, i když delší vlasy mohly být :) Ale jinak paráda, skvěle jsem se bavil. Kdo hry na ninjaky v mládí nezažil a nesbíral nálepky do alba, těžko pochopí.

• 5.11.2016  15:23

Nesympatičtí herci, zmatená akce, mě to fakt nebavilo a to se jinak počítám mezi fanoušky Baye. Hvězdu za true story :)

• 30.10.2016  19:25

Tady je zas od místních pseudo expertů solidně nablito.