ac3r

ac3r

okres Brno

• 25.6.2017  18:39

Komentář obsahuje lehké spoilery. Těšil jsem se hrozně moc a skončil jsem nejen zklamán, ale spíše totálně nasranej. Jako velký fanda Vetčelců a vůbec Ridleyho Scotta dám za tři, ale nejradši bych tomu flákl odpad. Nesympatická banda idiotů z vesmírné lodi, kde je jeden vetší tupan než druhej, co se navíc se chovají jak prosťácí z pomocné školy a co víc netrefí brokovnicí ani stodolu, to si dřív odpálí svoji vlastní loď (LOL). Do toho hloupoučká postava Fassbendera, který nejenže v castingu asi slupl podstatnou část rozpočtu pro ostatní, ale ještě tak trapně vystupuje za negativní postavu v podstatě na místo vetřelců. Lehce mi to vadilo už u Prometheuse, ale tady se to nehodí vůbec. Na konci záměna Waltera za Davida taky pobavila, celému sálu to bylo jasný hned, prosťačci z lodi si toho všimnou až v kryokomoře :D Rapace co byla jedna z mála sympatickych už v Prometheovi vyškrkli úplně, takže nezbylo nikdo a nic. K tomu naprosto nechutně dlouhé a nudné scény (úvodní, píšťalka atd.) Tohle je prostě jeden velký omyl a jelikož jsem velký fanda celé série, opravdu jsem při odchodu z kina přemýšlel kdy jsem byl naposledy tak šíleně naštvanej na film co jsem právě viděl, no nevzpomněl jsem si. Rozpočet 100mega a film působí jak trapný béčko s céčkovými herci, o scénáři ani nemluvě. Tenhle film si nezaslouží mít v názvu ani Prometheus natož Alien !

• 6.5.2017  19:25

Obrovská škoda druhé půlky filmu, mělo to nakročeno famózně.

• 2.4.2017  10:55
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

První díl super, druhý ještě dobrý, ale co předvedli v tom třetím to byla ptákovina non plus ultra.

• 26.2.2017  17:38
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Za dvě a to jen díky Vaculíkovi, jinak bych s tím ani neztrácel čas. Ještě jednou nechte podobný seriál točit "umělkyní" z Rodinných pout a Gymplu.

• 20.2.2017  17:43

Jedna za Bonda, jinak je to nuda k uzoufání.

• 5.2.2017  13:22

To si děláte snad už....

• 4.2.2017  13:42

Vy s těma dvěma hvězdama tady zas melete nehorazný srance, to je fakt k zblití, se někdy nedivím tomu verbalovi.

• 28.1.2017  14:06

Jen díky Hardymu tři, jinak s bídou za dva.

• 27.1.2017  19:18
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Horší jak Specialisté, horší jak Temný kraj, naprosto o ničem. Někdy ty hodnocení tady fakt nechápu.

• 23.1.2017  16:22
    Smrt pedofila (TV film) (2003)

Na české poměry skvělý film, musím dát o hvězdu navíc.

• 21.1.2017  12:44
    Taxi 121 (2016)

Takovou prasečinu co má s oným případem společnýho maxímalně jen ten taxík jsem teda dlouho neviděl a když čtu to hodnocení tady, vám už asi taky některým definitivně hráblo. Nejhůř utracených 55kč v životě.

• 14.1.2017  15:50
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Zase jeden z těch těžce přepálených kousků tady. 5 hvězd proboha za co? To jste těch krimi asi moc neviděli. Být to o hodinu kratší možná bych dal i 4 a možná bych u toho i tříkrát neusnul :)

• 10.1.2017  15:22

Taylor neni Fincher, Divka ve vlaku neni Zmizela. Asi jsem od toho cekal az prilis, mirne zklamani.

• 26.12.2016  17:21

Dívat se na to dá, ale ten casting, to je dokonalý obraz naší krásné doby prozářené sluníčkem a to jde o remake takové klasiky, ach jo :D A to takového Denzela jinak můžu.

• 6.11.2016  16:46

Pro nás co jsme na původním seriálu vyrůstali pecka. Líbílo se mi to víc jak jednička. Jediný co mi silně vadilo, že z Baxtera Stockmana udělali trapného černocha, to by asi v dnešní době už nešlo, kdyby někde nenacpali černocha na úkor předlohy, aby náhodou někde nebyl samej běloch. Ještěže Casey zůstal bílej, i když delší vlasy mohly být :) Ale jinak paráda, skvěle jsem se bavil. Kdo hry na ninjaky v mládí nezažil a nesbíral nálepky do alba, těžko pochopí.

• 5.11.2016  15:23

Nesympatičtí herci, zmatená akce, mě to fakt nebavilo a to se jinak počítám mezi fanoušky Baye. Hvězdu za true story :)

• 30.10.2016  19:25

Tady je zas od místních pseudo expertů solidně nablito.

• 8.10.2016  20:49
    Dvojníci (2016)

Lepší než jsem čekal, dobrá odpočinková komedie, kde se člověk zasměje. Je to tak na 3,5, český filmy tu jsou hodně podhodnocovány, takže to zaokrouhlíme na 4 :)

• 4.9.2016  19:39

Cela minuta Warcraftu je tisickrat zajimavejsi nez celej slavnej Hobbit vy pseudoexperti !

• 19.8.2016  17:37

Tady se zas ovce v hodnocení vyznamenaly. Příběh úrovně filmů co tady mají sotva 50%, casting trapný, když jsem tam viděl toho Drivera měl jsem pocit, že koukám na Harryho Pottera, Boyega ten tam byl snad jenom proto aby se naplnila kvóta povinných černochů ve filmu a nebýt tam Ford, tak snad tam neměl ani kdo hrát. Na to kolik to stalo a jak se z toho může většina posrat, tak je to regulérní průměr.

• 5.6.2016  13:07

Mistní pseudoexperti se zdárně předhání kdo se z toho připosere víc a to už vždy napoví, že je něco špatně. Jestli tohle ma být posun k lepšímu, jak tady někteří papouškují jeden od druhého, tak ať to radši zůstane tam kde to je teď. Hvězdu za Michalinu, jinak utahaná ptákovina s 5 minutovými záběry do blba a to na co člověk čeká nejvíc je odfláknuto 5 sekundami, navíc film ani není přesný, spousta detailů chybí.

• 10.4.2016  20:28

Pohádka o nesmrtelném DiCapriovi, který je rozcupován medvědem, skáče koněm ze skály a přes to si v plné parádě dokráčí pro sošku. Tak teď už ji konečně máš a vrať se prosím zase k normálním filmům jako Shutter Island nebo Inception. Přetrpěná 160 minutová hekající nuda v krásné přírodě.

• 9.4.2016  20:44
    Spotlight (2015)

Dostalo to sošku a ovce se zas můžou přetrhnout v tom, kdo dá víc hvězd. Film je to naprosto průměrný a ničím výjimečný, jen trochu ožehavé téma. Nic co by člověk musel ještě někdy vidět a i při prvním shlédnutí si musí sakra dávat bacha, aby si čekání na očekávaný konec nezkrátil menším šlofíkem.

• 3.4.2016  23:05
    Díra u Hanušovic (2014)

Film o buranech kdesi v buranově a totálně o ničem. Nechápu za jakým účelem tyhle debility vůbec vznikají.

• 5.3.2016  16:33
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Ten kdo u téhle hrůzy dokáže napsat skvělá kamera nebo zvuk by si měl dát facku a dobrovolně si tady nechat zrušit účet.

• 28.2.2016  18:54
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Kam vleze Klus ani tráva neroste.

• 17.1.2016  10:40
    Želvy Ninja (TV seriál) (2012)

Tohle už nejsou ti želváci na kterých jsem vyrůstal, opravdu nechutně odporná grafika.

• 17.1.2016  09:39
    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)

Už kvůli těm pitomcům tady (že sluníčko Scalex) s pěti hvězdama nemůžu jinak. Multikulti Sněhurka jen důkaz toho jak se svět v prdel obrací.

• 1.1.2016  14:03
    Tři bratři (2014)

Kardinální pitomost v čele s trotlem Klusem.

• 1.1.2016  12:29

Dát odpad musel bych si připadat jak bukvice díky Charisme, které to neskutečně seklo, jinak je to ale brak naprosto o ničem.