ac3r

ac3r

okres Brno

• 14.12.2014  12:48
    Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál) (1984)

Za komančů to bylo něco, dneska když se na to člověk dívá je to naprosto k smíchu a uvalený jako blázen. Když si odmyslím všechny ty totalitní srance kolem, protivného Dvořáka, tak hodinu a pul každé díl řešit jednu banální ptákovinu, to je něco. Jenom protože si pamatuji jak jsem sám jako dítě blikal s vypínačema jak pitomec, dám dvě, ale když to dneska vidím nejradši bych napálil odpad.

• 1.12.2014  00:08
    K.O. Night Show (TV pořad) (2012)

Dvě hvězdy za wrestling ...

• 7.11.2014  19:08

Chybí Franco a Pinto, tohle už prostě není ono, tvůrci to vzali za špatné konec :( Jednička byla skvělá a zdálo se, že je nakročeno na parádní sérii, ale tenhle díl je bohužel spíše krokem zpět.

• 1.11.2014  18:00

Zas jeden z těch nadhodnocených filmů celkem o ničem táhnoucí se jak smrad. A když děj začne být konečně aspoň trochu zajímavé, tak to utne (ne)konec a nasadí tomu všemu korunu. Jediná světlá stránka filmu skvělí PSH a Rachel.

• 13.10.2014  22:58
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Hruška je debil a kdo na to kouká a nedej bože i podle toho vaří, tak ten je debil tuplované. A to jsem si bláhově myslel, že Babicu už nikdo nepřekoná.

• 5.10.2014  11:03
    Lucy (2014)

Zlatej Transcendence... Kdybych použil otřepané klišé o nutnosti vypnutí mozku, tak tady by to akorát muselo platit trojnásobně. Nebýt tam Scarlett, tak ještě o hvězdu níže.

• 13.9.2014  16:24

Ze začátku to vypadalo celkem slibně, hlavně dokuď tam byl Cera, suverénně nejlepší týpek ve filmu :) Což se teda přiznám, že bych rozhodně nečekal, jelikož ani jeho filmy moc nevyhledávám. Ale postupem času se z toho stane parodie na komedii i na scifi dohromady, bez vtipu se spoustou trapných keců, kde jsem trpěl a odpočítával každou minutu do konce. Nechápu jak to někomu může připadat vtipný či snad dokonce chytrý, asi jinej gang...

• 13.9.2014  16:16

Snečku, snečku, kurva vystrč růžky! :-) Že to nebude taková raketa jako první kultovní díl asi čekal každý, ale zas tak odpadový to taky není. Velké zklamání pro mě bylo, že Donutil dostal ve filmu asi dvě minuty a místo něj tam strčili otravnýho Heřmánka. Podle mě největší chyba celýho filmu, vždycky když si s Polívkem sekundovali nebyla o zábavu nouze. Škoda, velká škoda! Ale těch zábavných momentů a hlášek se tam učitě několik najde a za pár let se na to zase rád podívám. Dávám jako někdo pro něhož je první díl srdcová záležitost tři hvězdy, ale objektivně asi spíše ty dvě.

• 31.8.2014  15:22
    Sousedi (2014)

Je to film těžce o ničem, což se teda trošku dalo předpokládat, ale hlavní problém je, že to není vůbec vtipný, to mě Stoller dost zklamal. A taky ač mi většinou nijak nevadí Rogen, tak tady mi už lezl celkem na nervy, aspoň že Rose to slušelo. Pokuď chcete příjemnou komedii doporučuji "Fakjů pane učiteli" na které jsem byl včera a to se s touhle trapností nedá ani srovnat.

• 23.8.2014  22:59
    Godzilla (2014)

"Godzilla zachránce našeho města" :-D Jsem teda čekal leccos, ale takovou pitomost teda fakt ne. Se divím, že místní experti nervou pět hvězd i třeba tomuhle Boa vs. Python, to je zhruba něco podobnýho, hlavně druhá půlka. Navíc poslední půl hodina, kdy měl film asi gradovat (?), tak je všechno ve tmě a "parádně" vidět a to jsem na to koukal v 1080p na 130cm FullHD TV, takže zážitek opravdu až do konce :) Zlatá Godzilla od Emmericha, kterou člověk pořádně docení až shlídne tuhle parodii.

• 12.8.2014  15:51
    Byzantium (2012)

To byla taková nesnesitelně utahaná nesmyslná ptákovina, že nemůžu dát ani hvězdu za Gemmu Arterton, které to opravdu seklo, ale tím veškerá pozitiva končí. Mam rád filmy o upírech, tohle je ale úplně mimo.

• 4.7.2014  20:37

Místní pseudointelektuálové si zas našli obětního beránka :-) Hlavně, že "vedle" to učůrává u té utahané ptákoviny Her :-) Rozhodně to není taková blbost, jak se tady někteří snaží naznačit. Scénář místy opravdu není geniální, ale pořád velice slušný film.

• 28.6.2014  18:18
    Jízda do pekel 3 (2014)

Jednička výborná, dvojka dobrá, trojka hrozná a hlavně totálně hloupá postrádající jakýkoliv zbytky logiky, o tragických amatérských hercích nemluvě. Declan pohrbřil Pach krve, teď se mu to povedlo i s Joy Ride, tleskám.

• 18.5.2014  20:20

Je to céčkové sranec se spoustou nesmyslů, ale za ty bikiny a prdelky člověk nemůže dát přece odpad, dyť by byl za teplouše :)

• 4.5.2014  14:04
    Pompeje (2014)

Naštěstí to není až taková trapnost jako komentář od Limy, ale žádnej zázrak to taky není a ještě je to vynásobeno úžasným koncem.

• 21.4.2014  12:42

70% ?! To jest skoro stejný hodnocení jako F&F6? Tak tady je něco hodně špatně. Nebudu řešit logiku i když ta teda pokulhává ještě stokrát víc jak u F&F, což je co říct. Největší slabina totálně béčkový casting, kdy člověk ani neví jestli je větší lowák hlavní "hrdina" nebo záporak a co je naprosto neomluvitelný u takovýho filmu, tak počet pěkných ženských a hlavně obsazení těch co tam jsou, hrůza. Ke krásným autům prostě patří krasný ženský, to ví i malé dítě. Za zmínku stojí jen posledních 20 minut, kdy se jede závěrečný závod s těma nejlepšíma sportovníma kárama planety (Veyron, Elemento, Agera) to byla paráda, už chyběl jen Hennesey Venom. Jako milovník rychlých aut tomu ty tři hvězdy dám, ale ke shlédnutí bych to někomu rozhodně nedoporučil.

• 9.4.2014  14:16

Hvězda navíc za výbornou Evu Green :)

• 8.4.2014  20:35
    Robocop (2014)

Člověk by čekal, že silná stránka filmu bude aspoň ta akce, opak je pravdou, ta je naprosto příšerná (na největší akční scénu ve filmu pokud se to dá vůbec takhle nazvat ještě pro jistotu zhasneme že? tleskám), k tomu přičteme ne zcela vyvedený výběr hlavního představitele "plecháče", naprosto trapnou roli S. L. Jacksona, až se divím, že se vůbec něčemu takovýmu upsal a seschlýho Keatona. Celý se to navíc táhne jak sopel, aby se pak vlastně celá záhada okolo "vraždy" vyřešila za tři minuty :) Film ani sám neví jak pořádně skončit, zda vydělá chechtáky nebo ne a podle toho ten závěr taky vypadá. Kam a na co se podělo těch 100 mega je mi záhadou. Pro mě dost velký zklamání a rozčarování, na pokračování se radši vykašlete jestli chcete předvádět tohle.

• 11.3.2014  20:10
    X Factor (TV pořad) (2014)

Proboha lidi přestaňte už konečně na tyhle krávoviny xfactory, hlasy, superstary aj. čumět, třeba pak snad začnou dávat něco pořádnýho. Pro mě absolutně nepochopitelný jak to ještě vůbec někoho může bavit, stejně tak jako zprávy TV Nova, tipoval bych to na stejnou sortu lidí.

• 23.1.2014  21:28

Komedie se staršíma mazákama na který jsem se moc těšil, navíc odehrávající se v oblíbeném městě hříchů. Bohužel nejlepší vtípky byly k vidění už v traileru a film nenabídne o moc víc. Kromě toho mu zbytečně škodí v určitých pasážích hraní si až moc na vážnou notu a komedii to jen ubírá na zábavnosti a tempu, hlavně teda poslední půl hodina není moc zdařilá. Film neurazí, ale ani nenadchne a znova ho člověk už vidět nemusí. Přiznám se, čekal jsem trošku víc, je to jen na průměrný tři hvězdy, škoda.

• 14.1.2014  20:54

Opálené hošan co hlása celé fim srance o bohu. Evidentně stačí obsadit Inda do hlavní role a půlka cesty za oscarem splněna. Fakt výborná zábava a naprosté mazec. Hvězdu za vizuální efekty, víc z toho nevyždímu.

• 13.1.2014  19:20
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Zprávy to jsou hrozný o tom není sporu, co je ještě horší, tak jejich velká sledovanost, což o národu leccos vypovídá...

• 12.1.2014  14:31
    You're Next (2011)

70%? To jako vážně? Směšný :) Nemůžu to moc dobře okomentovat a vyčíst tomu chyby aniž bych nespoileroval, takže napíšu jen, že je to primitivní blbost se zoufalýma hercama, "příběhem", koncem a jednou sestrou Ramba :) Postavy dělají vše proto aby co nejdřív zemřeli a to jakoby překvapení je člověku jasný po 15 minutách. Ruce pryč

• 7.1.2014  21:06

Hlavní postava mi svým vzhledem připomínala Radka Štěpánka :) Ale jinak je to teda vrchol trapnosti a ubohosti, být režisér, tak je mi trapně se k tomuhle vůbec hlásit.

• 7.1.2014  20:58
    Carrie (2013)

Ještě štěstí, že ve filmu hrály Gabriella Wilde a Portia Doubleday a bylo se aspoň na co koukat. Moore zahrála dobře, ale tahle role cáklé matky mi k ní moc nešla. Moretz se mi nelibí odjakživa a nechápu co na ní někteří vidí, ať už z hereckýho či fyzickýho hlediska. Snímek je to zcela průměrný a za ten konec, kde se začala kupit blbost na blbost dávám ještě o hvězdu méně.

• 7.1.2014  17:45

Trošku jiný Jackass než jej známe, ale to neznamená horší, ba naopak. Knoxville je borec a tady to v podání starýho Irvinga jen potvrdil. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by na to sám nestačil. I ten malé prcek byl fajn a zdárně mu sekundoval. Jo a Lise to moc seklo :P Po druhým shlédnutí přidávám ještě jednu hvězdu navíc, skvěle jsem se bavil i po druhé a tentokrát nejen já.

• 7.1.2014  17:15
    Špinavý trik (2013)

Podle popisu a obsazení jsem se těšil, ale tvrdě narazil. Soškohunter Russell v plné své kráse. Celou dobu jsem se snažil najít jeden jediné důvod pro udělení aspoň hvězdičky, leč marně. Nepomohlo ani skvělé obsazení v čele s mojí favoritkou Lawrence, bohužel díky "skvělému" scénáři herci zapadnou do uplnýho průměru. Nic tak strašně nudnýho a utahanýho jsem už dlouho neviděl a doufám, že zase dlouho neuvidím. Typická záležitost pro mistní pseudointelektuály, kteří budou jásat nad "zábavou" a spokojeností. Jestli tohle někdo považuje za zábavu, tak lituju toho, jaký život vede.

• 4.1.2014  15:10
    Zjevení (2012)

Ptám se sám sebe, proč na tyhle nudný béčkový duchařiny furt koukám. Jednou za pár měsíců ve slabší a pak akorát lituji. Je to furt dokola na jedno brdo, nebojí se u toho ani malé dítě, "výkony herců" povětšinou zoufalí, dovršený nějakým trapným koncem. A tady, jestli se tomu dá vůbec říkat konec, je teda ultra dementní, nebudu to dál rozvíjet abych nespoileroval, takže tentokrát nedám ani tu jednu hvězdu z milosti.

• 3.1.2014  02:13

Normálně bych dával asi tři hvězdy, ale já se výborně bavil, filmy s tématikou pokeru, kasina atp. mám v oblibě. Kvalitní obsazení, zajímavé luxusní prostředí, 90 minut uběhlo jako voda, takže nakonec dávám za čtyři a aspoň trošinku vyvážím "místní" malé celkové hodnocení (momentálně 58%) než si podle mě film zaslouží.

• 2.1.2014  21:46

Můj první film roku 2014 a hned mě tak dostane :) Když chce člověk najít chybičky a věci co jsou lehce přehnaný určitě najde, ale tenhle snímek tak krásně pohltí atmosférou a napětím od prvních minut, že je Vám to úplně jedno. K tomu výtečná hudba a kamera, když padají ze skály, tak jako byste ty nárazy cítili taky :) Skvělý kousek, který bych nejen všem akčním nadšencům vřele doporučil.