maciii

maciii

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 25.1.2015  17:40

Když už někdo točí něco, na co evidentně nemá prachy, čekala bych aspoň geniální scénař, jenž by byl kompenzací toho, že si nějaký chudý režisérský nadšenec realizuje svůj celoživotní sen, ale tady klišé střídá patos a všechny umělé a prostinké postavy neuvěřitelně trapně blábolí a vůbec se chovají hloupě a nereálně. Pro mě totální ztráta času.

• 4.1.2015  22:15

Další hollywoodský plivanec do tváře historickým faktům, fantastické legendě i ubohému divákovi, který se zase dočkal patetického, neoriginálního a ukňouraného lejna.

• 2.8.2014  21:19

Rozvleklé, povrchní, bez nápadu a místy nechtěně směšné.

• 21.7.2014  21:12

Kdo si myslel, že tahle série už nemůže být patetičtější, uhozenější, a přitaženější za vlasy, tak se mýlil.

• 28.6.2014  01:00
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Nejvtipnější sitcom, jaký jsem zatím viděla, který až tak neponižuje své hrdiny, vytváří roztomilé charaktery a řeší překvapivě výstižně esenciální vztahové a rodinné problémy, nemaže přitom med kolem huby a násilně nemoralizuje. Lahůdka.

• 22.6.2014  01:29

Spíš než o postapokalyptické sci-fi se tady jedná o alegorii sociálně rozdělené společnosti, se spoustou symbolických náznaků, prezentovaných na jednotlivých částech vlaku, kterým hrdinové procházejí. Celé to má navíc zvláštní atmosféru a styl vyprávění, které vypovídají o své nevyzpytatelné východní produkci. Šokující momenty přináší se skoro ledovým klidem až nezájmem a se svým ironickým pohledem na mě místy působil, jako by ze mě měl vyloženě prdel.

• 13.4.2014  20:47

Mám totožný názor jako v upřímném traileru . Ať je to sebeblbější, je to prostě příliš cool na to, abych to mohla racionálně ohodnotit.

• 13.4.2014  20:35
    Špionáž (2013)

Pečlivá skládačka všech spolehlivých dramatických, romantických a akčních filmových klišé, což bych se třema hvězdičkama spokojeně přehlédla, kdyby to mělo aspoň špetku atmosféry nebo osobité emoce.

• 13.4.2014  20:00
    47 róninů (2013)

Nemastné neslané předvídatelné emocionálně vyprahlé koukatelné.

• 22.2.2014  23:29
    Rambo II (1985)

Pozitivum prvního dílu bylo, že mě záhy uspal a čas u něj strávený tak nebyl zbytečně ztracen. Tohle ovšem bylo tak tupé, že se u toho ani usnout nedalo. Člověk pořád čekal, s jakou další demencí se tvůrci vytasí a bohužel to tam sypali až do poslední vteřiny. O všechny ty parodie si to vyloženě koledovalo :)

• 22.2.2014  23:01
    Enderova hra (2013)

Film nedokážu ohodnotit jinak, než ve vztahu ke knize. To, co mi ve spojitosti s touhle knížkou uvízlo, byla její velmi hutná atmosféra, která se intimně odehrávala v křehké osobnosti malého chlapce, jenž je skoro pořád nešťastný, nebo se cítí opuštěný. Enderova filmová interpretace do chladného a absolutně necharismatického teenagera, prožívajícího príma zábavu ve výcvikové škole, se totálně minula s mou vlastní představou malého smutného a emočně velmi komplikovaného hrdiny. Film kašle na atmosféru a raději zainvestoval do barevného high tech klišé, které se po hodině stejně okouká a na druhý den si už na něj nikdo nevzpomene.

• 31.12.2013  18:08
    Big Lebowski (1998)

Řadím se spíše k té povrchnější konzumní populaci a tudíž jsem žádné další rozměry a skryté výpovědi v druhých plánech nepostřehla. Neorientuju se ani ve starých detektivkách, takže neocením ani narážky na ně. Byla to pro mě prostě jen celkem vtipná taškařice, u které jsem místy i usínala.

• 31.12.2013  17:58

Parodie na pateticko-katastroficky-válěčná scifi klišé, docela vtipná a ještě cool natočená.

• 29.12.2013  21:50
    Konečná (2013)

Dobře natočená vtipná sebeironická komedie... víc mě k tomuto nenapadá, protože větší ambice to snad ani nemělo.

• 29.12.2013  18:02

Tohle bizardní panoptikum jsem teda vůbec nepobrala, i když po technické stránce docela dobrý.

• 29.12.2013  01:05

Výborná řemeslná práce, která díky oblíbeným metodám, jako je lehce nervózní a intimní kamera, tiché proluky v ději, prostřihy a nenápadná podprahová hudba, tvoří celkem osobitou a citlivou atmosféru se skvělou upocenou akcí, kde krev stříká i z hrdinů a kulky se sem tam i trefí do cíle. Bohužel originalita příběhu je upocená stejně jako ta akce, akorát že té to už tak nesluší.

• 1.12.2013  13:00

Instantní akčňák, který má vše, co je potřebné k bezduché filmové zábavě a místo toho, abych se u sledování cítila vyloženě trapně, jsem se dokonce párkrát upřímně zasmála.

• 1.12.2013  12:49

Už jsem viděla trapnou komedii s větším podílem inteligentního humoru a charismatu.

• 26.9.2012  16:15

Nenadchne, neurazí. Klasická teenagerovská komedie, na kterou se dívat není zase až tak ponižující.

• 20.9.2012  11:28

Velmi poctivá a v první polovině příjemně temná fantasy adaptace klasické pohádky. Mě osobně vizuální stránka, kulisy, kostýmy i triky uchvátily natolik, že klidně pominu ten krapet za vlasy přitažený závěr a emocionálně vyprahlou Sněhurku. Zbytek obsazení super, spád rychlý, atmosféra hutná.

• 17.9.2012  19:18

Ve srovnání s temným rytířem slušný krok zpátky, hlavně z hlediska atmosféry, charismatu postav a toho idiotského patriocismu, co se v posledním díle objevil. Ale ono se špatně překonává něco, co je téměř dokonalé.

• 17.9.2012  19:12
    Talisman (2012)

Taková patetická americká limonádka o dvou ztracených duších. Klišé jak hrom, ale dalo se na to divat. Až na ten závěr, to bylo docela peklo :)

• 20.8.2012  23:57

Hru jsem nehrála, takže zjevně netrpim nezdravou nekritičností a film hodnotím jako samostatný projekt. Diletantsky působící vizuální stránku, která je něčím mezi plastickym 3D a kreslenym 2D animakem, bych ještě překousla, ale stupidní melodramatický příběh, ve kterém se pohybují samí prvoplánoví pajduláci mě ani tak nenudil, jako mě vyložene vytáčel.

• 1.8.2012  21:51
    Soudný den (2008)

Postapokalyptické filmy mě baví, ale tohle mě docela zmátlo. Efekty super, atmosféra nevyzpytatelná, scénař děs, hudba děs, spousta detailních záběrů useknutých hlav a drceného masa a do toho ten zvláštní žánrový mix, kdy jsem si ani nebyla jistá, jestli se to vůbec bere vážně, nebo si to dělá prdel samo ze sebe. No moc mě to nenadchlo.

• 26.7.2012  12:25
    Max Payne (2008)

V případě herních a komixových adaptací bývám většinou velmi tolerantní a neobjektivní, protože je mam prostě ráda a žádné nelogičnosti a melodramatické kváky mne nerozhodí, obzvlášť když to jinak vizuálně docela hezky funguje.

• 24.7.2012  14:39
    Kontraband (2012)

No na to, jak otřepaně a nudně film zpočátku vypadal, se nakonec celkem slušně rozjel a i když s realitou společného moc neměl, snažil se aspoň o jakous takous atmosféru a bavila jsem se u něj vcelku dobře.

• 7.5.2012  12:40

Další slabomyslný komeční výplach, který nezachrání ani charismatické obsazení ani peníze utopené ve výpravě a digitálních efektech.

• 7.5.2012  11:22
    Barbar Conan (2011)

Režisér poskládal všechny hollywoodské zhovadilosti od dějových klišé přes nudné hrdiny až po melodramatickou hudbu a nakonec to svěřil šílenému střihači s proklatě ostrými nůžkami. Jedna hvězda a ani nevím za co.

• 7.5.2012  11:13
    Válka Bohů (2011)

K příběhu se radši nebudu vyjadřovat, stejně jako k trapně napsanému, zahranému a obsazenému hlavnímu hrdinovi, ale seděl mi komixově melodramatický způsob vyprávění, kamera i všechny ty levné digitální kulisy.

• 7.5.2012  11:05
    Nikdykde (TV seriál) (1996)

Zvláštní střet brutálních černohumorných scén s naivním a někdy až dětsky vyprávěným příběhem, s ultra levnou výpravou ale příjemnou atmosférou. V samém závěru mi to nakonec celé přišlo až příliš jednoduchoučké.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6