Aljak

fallen angel

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80
    • 19.1.2019  22:59
    Khamakha (2016)

Hmmm. Jeden z tých krátkych filmov, kde som až do poslednej sekundy čakal na nejakú pointu s tým waw efektom. Čakal som, čakal,... a na konci filmu by som môj dojem z toho celého zhrnul strohou reakciou "no a?". Neviem, prišlo mi to také obyčajné, úplne obyčajné. Kiežby sa v tom dialógu objavili aspoň nejaké metafory alebo symbolika. Ale nič... Bolo by asi kruté dať tomu rovno odpad, takže aspoň za príjemný vizuálny dojem dávam 1*.

• 9.1.2019  21:39
    Poli Opposti (2015)

Nebolo to úplne na zahodenie, ale asi každému bolo jasné, kam celý tento film o prvotnej antipatii bude smerovať. Takých filmov s rovnakou schémou založené na tom, že "protiklady sa priťahujú" už bolo až-až, akurát postavy sú vždy inšie. Najlepší závan do príbehu priniesol paradoxne nie rozvíjajúci sa vzťah medzi Stefanom a Claudiou, ale to puto, ktoré vzniklo medzi Stefanom a jej synom. Len škoda, že to bolo celé tak priehľadne predvídateľné.

• 9.1.2019  21:23
    Hypnoshow (TV pořad) (2019)

Bohovsky "zábavná" relácia. Až žasnem, aké trápnosti sa dnes už dostanú do TV - a to dokonca v hlavnom vysielacom čase. Ako vždy, najviac zo všetkých sa baví Dangl... Kiežby som sa aj ja nad tým aspoň raz zasmial, alebo aspoň pousmial. Trápnosť nad trápnosť! Aj tak neverím tomu, že by to bolo reálne.

• 9.1.2019  15:13
    Bird Box (2018)

Ďalší preceňovaný film, z ktorého sú všetci unesení. Podobne ako A Quiet Place, ktorý bol vo svojej podstate vlastne o tom istom. Zatiaľ čo tam bolo dominantným prvkom ticho (čím trpela dialógová stránka filmu), tak tu to bolo o vyhýbaní sa videniu vonkajšieho priestoru. Nemôžem si pomôcť, ale ja osobne som sa skôr nudil a ten dej bol neuveriteľne zdĺhavý a človek prakticky len celý film čakal, že čo bude na konci tej bájnej rieky. Kiežby aspoň dialógy mali nejakú hĺbku, ale aj to nebola žiadna sláva. Nerozumiem, že čo na takýchto hlúpych filmoch ľudia vidia...

• 31.12.2018  17:26

Očakával som niečo so sto krát zrecyklovaným scenárom, tak ako to býva pri tých nespočetných amerických vianočných TV filmoch. A napokon sa z toho vykľulo celkom milé prekvapenie s veľmi dobrým posolstvom a atmosférou. Navyše ako Shiri, tak aj Hannah, pôsobili veľmi sympatickým dojmom. Scenár bol fajn, hoci miestami niektoré situácie pôsobili až príliš absurdne, ale dalo sa na to pozerať. Dialógy neboli až tak plytké ako pri ostatných podobných filmoch tejto kategórie, takže už len vďaka tomu má tento film niečo navrch. Len škoda, že to bolo tak jasne predvídateľné - ale tak, ako inak by mal skončiť vianočný film?

• 31.12.2018  16:36
    Koode (2018)

Hm, neviem prečo, ale toto akosi na mňa dojem nespravilo. Scenár bol síce pútavý a zaujímavý, no celý ten dej postavený na prízraku Jenny na mňa pôsobil dosť divne. Áno, boli tu pekne vyzdvihnuté všetky rôzne hodnoty medziľudských vzťahoch (či už medzi rodičmi a deťmi, medzi súrodencami, alebo partnermi), ale to je na ucelený filmový zážitok predsa len málo. Paradoxne, najviac z celého filmu ma bavila tá spomienková časť z Joshovho, resp. Jennynho, detstva. Tá línia odohrávajúca sa v súčastnosti bola napriek zamýšľaným posolstvám dosť nemastná-neslaná. Čakal som rozhodne viac...

• 30.12.2018  08:52
    Sui Dhaaga (2018)

Tematicky sa mi film páčil, aj postavy sympatické a v podstate aj realistické. Akurát tá schematickosť dosť ubrala na kvalite, hoci aspoň to nebolo také priamočiare ako pri iných filmoch, kde sa snaží niekto uspieť v niečom čo mu robí radosť a je v tom aj dobrý. Krajčírska téma bola svojim spôsobom originálna, no čo ma najviac bavilo na tomto príbehu bolo to, ako táto výzva zblížila manželov Maujiho a Mamtu, ktorí si až vďaka snahe o vlastný krajčírsky biznis našli k sebe cestu. (pozor, spoiler) Inak, nie som žiadny odborník na módu, ale tie dizajnérske kusy, s ktorými sa na tej súťaži Sui Dhaaga prezentovala, boli podľa mňa dosť nevkusné handry. Ale nevadí, koniec dobrý všetko dobré...

• 28.12.2018  18:07
    Andhadhun (2018)

Takéto ja veru rád. Celý film bol ako nekonečný morský príliv. Keď už mal človek pocit, že už ďalšia vlna nepríde, tak za pár momentov prišla ďalšia a ešte väčšia. Dej sa každou chvíľou poriadne zamotával a komplikoval mnohými zhodami náhod, ktoré poháňali príbeh stále vpred. Aj keď sa mi film páčil, tak tých náhod a zlomov tu bolo predsa len príliš, ale aspoň tu bol zachovaný logický rámec s trpkou príchuťou tragikomédie vytvorenej na typických ľudských vlastnostiach (manipulácia, chamtivosť, alibizmus, klamstvo). Ale inak celkom dobrá vec, ktorú by som sa nebál odporučiť.

• 27.12.2018  15:37

Takže jeden z "filmov roka" 2018? Áno, všetko je to naozaj pôsobivé, či už vizuál alebo samotné herecké výkony, ale ako finálny produkt ma to akosi neoslnilo. Neviem, možno je to tým, že nie som žiadny veľký fanúšik dobývania vesmíru, no mne to celé prišlo v konečnom dôsledku také obyčajné, ničím výnimočné. Ale inak celkom dobre vystihnutá doba, keď sa silou mocou Američania snažili prebehnúť Sovietov v niečom, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo. Tak či ona, za mňa to film roka nebol ani náhodou, skôr mám pocit, že to je jeden z tých preceňovaných kasových trhákov. Od filmu s takými vysokými hodnoteniami čakám veru niečo lepšie, oveľa lepšie.

• 27.12.2018  12:44
    Born Racer (2018)

Dokument z prostredia motošportu vždy poteší, obzvlášť keď ide o Open Wheel Racing (teda formulové závodenie). Scott Dixon je už teraz legendou (a ešte ňou dlho bude) a veľmi populárny jazdec. Ja osobne som mu nikdy nefandil, keďže v tom nekonečnom súboji Ganassi vs. Penske patrila moja priazeň skôr zverencom Rogera Penskeho (hoci paradoxne s výnimkou jeho "esa" Hélia Castronevesa). Každopádne, bolo fajn nazrieť do zákulisia jedného z najúspešnejších jazdcov série IndyCar a vidieť aspoň kúsok toho všetkého, s čím sa jazdec musí vysporiadať. Tématicky sa mi dokument páčil, ale svojim dominantným zameraním na časový úsek od Indy500 po Sonomu (t.j. cca 5 mesiacov sezóny 2017) mi to prišlo dosť "minimalisticky" poňaté. Ten záber mohol byť veru omnoho širší (tých spomienok mohlo byť aj oveľa viac). Najemotívnejšia časť dokumentu bola samozrejme spomienka na nezabudnuteľného Dana Wheldona (z toho idú vždy zimomriavky). No mohli spomenúť aspoň v zopár desiatkach sekúnd aj ďalšiu veľkú tragédiu - a síce Justina Wilsona. P.S. Ak by Bryn Evans počal s vyhotovením dokumentu až na rok 2018, nemusel byť ten záver taký uľútostený.

• 25.12.2018  20:32

Kórejský originál som nevidel, a tak som si to aspoň naplno vychutnal v tomto indickom podaní s Randeepom a Kajal. A musím uznať, že to bol naozaj zážitok. Malo to v sebe drámu, romantiku, tajomstvo, kopu prekvapivých zlomov vyplývajúcich z retrospektívy, a napokon nechýbalo ani napätie. Možno v tom bolo až príliš veľa náhod, ale napriek tomu si myslím, že po scenáristickej stránke to bolo veľmi dobre zvládnuté. Kombinácia lásky, tajomstva minulosti, pocitu viny a obetavosti teda slávila úspech.

• 25.12.2018  19:46
    Loveyatri (2018)

Veľmi príjemná atmosféra Navaratri vo farebnom Gudžaráte. Príbeh mal v podstate jednoduchý dejový rámec s priehľadnou schémou, ktorá bola najväčšou slabinou filmu. Ale napriek všetkému sa na to veľmi dobre pozeralo - predovšetkým vďaka spomínanej festivalovej atmosfére plnej farieb, hudby a tanca. Nemôžem si pomôcť, ale ústredná postava Sushruta (Aaysuh Sharma) mi prišla strašne nesympatická, svojim impulzívnym a afektovaným správaním, ale aj celkovo svojim zjavom. Zatiaľ čo Michelle bola absolútny protiklad - skromná, milá a prirodzená. Inak, afgánsko-iracká herečka Warina Hussain ma absolútne zaujala a jej očarujúci pohľad je maximálne neodolateľný. Film celkovo OK, len škoda tej schematickosti a toho presladeného záveru...

• 25.12.2018  15:33

Čarodejník z krajiny Oz je moja srdcovka už od detstva, takže na neho nedám dopustiť. O to väčším sklamaním bola táto stupídna zlátanina, ktorá sa snaží byť akýmsi sequelom k tomu slávnemu príbehu, ktorý obletel svet už niekoľko krát. Príbeh slabučký, stvárnenie takisto a dialógy jedna veľká katastrofa. Takto zle to dopadne, keď chce niekto silou mocou stavať úspech na niečom veľkolepom...

• 20.12.2018  15:46

Zlákal ma zaujímavý námet a Maggie v hlavnej úlohe, no nemôžem si pomôcť, ale toto bolo úplne mimo môjho vkusu. Nieže by som pohŕdal poéziou (tú mám práveže vcelku rád, teda tú klasickú), avšak takmer celý film to bolo neustále prešľapovanie na tom istom mieste. Na záver sa dej aspoň trochu utrhol z reťaze, no aj tak to už bolo celé márne. Škoda, lebo podľa mňa ten námet nebol vôbec márny. Z podobného spektra talentovaného dieťaťa odporúčam radšej Gifted.

• 19.12.2018  10:30

Ako to už býva zvykom, tak sequel väčšinou nedosahuje kvality prequelu. Žiaľ, ani toto nebola tá vzácna výnimka. Po dejovej stránke miestami až neuveriteľne prihlúplne, no napokon to ako tak zachránili celkom dobré hlášky a niektoré scénky. No inak ma snáď na totalku všetky postavy iritovali svojim správaním, ktoré bolo maximálne infantilné (až na zopár výnimiek). Ale keď porovnávam s inými americkými filmami tohto žánru, tak to nebolo zas až tak úplne zlé. Tie 2* sú v tomto prípade tak akurát.

• 18.12.2018  20:05

Miestami podivné, miestami surrealistické, miestami maniodepresívne... každopádne originálne! Davina ma bavila, mladučká Natalia Dyer to poriadne rozbalila. Tie surrealistické snové scény plné symbolizmu boli naozaj zaujímavé. Ale inak to nezáživné putovanie so Sterlingom ma akosi nezaujalo. Rozmýšľam, či mal chlapec len bipolárnu afektívnu poruchu, alebo bol naozaj taký debilko. Ja by som sa o Davinu staral určite krajšie :)

• 17.12.2018  21:13
    Dobaara (2018)

Ako prvé ma zaujala minutáž (65 minút je na Indiu skutočne mini rozsah). Formát filmu s retrospektívou sa mi páčil, rovnako aj posolstvo a pointa (to bolo najlepšie z toho celého). Čakal som, že tento kratší časový priestor bude priam presýtený dramatickou esenciou a dokonalým spádom. Avšak po dejovej stránke to bol absolútny šedý priemer. Ťažkopádnosť a melanchólia sa niesli celým filmom, a tak mal človek pocit, že sa tu dokopy nič podstatné po celý čas nedialo. Ale aj taký je život... šedý, ťažkopádny a melancholický.

• 17.12.2018  20:51

Žiadne veľké očakávania som nemal, keďže úroveň väčšiny indických komédií je ťahaná dole prílišnou teatrálnosťou a infantílnymi reakciami postáv... No napokon sa z Behen Hogi Teri vykľul celkom pozerateľný film, a čo je najdôležitejšie - bez zbytočného teátra. Už samotná ústredná téma rakhi so sebou prináša pútavý základ príbehu, ktorý sa napokon v príjemnom tempe rozvíja a rozvetvuje, až sa napokon v dôsledku niekoľkých náhod a klebiet zamotáva a komplikuje. No na môj vkus až príliš - napríklad tá gangsterská vsuvka tu bola viac než zbytočná. Dialógy žiaľ taktiež neboli silnou stránkou tohto filmu. Ale aspoň hlavné postavy Gattu a Binny (v podaní Rajkummara a Shruti) a príjemný soundtrack to čiastočne vynahradili. Je to tak na hrane 3 a 4 * (ale keby sa prikloním k 4*, nebolo by to fér k ostatným filmom, ktorým som dal také vysoké hodnotenie).

• 11.12.2018  20:35
    Time Freak (2018)

Myšlienka a pointa neboli na zahodenie, lenže ten príbeh bol jednoducho absolútne priemerný. Stále dokola len a len to isté, občas nejaká úsmevná scénka, ale inak žiadne poriadne zlomy v deji. A čo ma veľmi prekvapilo, na to aký to malo potenciál (v podstate ako všetky filmy o cestovaní časom), to bolo dosť priamočiare. Inak, viete čo by bolo skvelé? (Pozor, nasleduje Spoiler) Keby sa v závere ukázalo, že Debbie po celý čas o stroji času vedela a využívala ho na obdobné účely ako Stillman a manipulovala s minulosťou. To by bolo vyvrcholenie!

• 4.12.2018  21:17

Najväčšou prednosťou celého príbehu je to, že vznikol podľa skutočných udalostí, ktoré so sebou priniesla smrť miestnej hviezdy Caroline. Je to až neuveriteľné, že taký klišovitý príbeh sa naozaj stal. Ten začiatok bol veru dosť emotívny, no a potom už to bol viacmenej typický športový film. Aj keď treba uznať, že s volejbalovou tematikou ich zatiaľ bolo minimum - takže aspoň z tohto pohľadu to bolo také príjemné osvieženie. Navyše, na tie mladučké volejbalistky sa naozaj dobre pozeralo. Sympatické herečky a aj ich herecké výkony. Čo sa však týka príbehu, tak to nebolo v podstate nič extra. Je to tak na 2*, ale za tie volejbalistky dávam o jednu hviezdu navyše. Lillian Doucet-Roche (Taylor) bola Naj :)

• 4.12.2018  20:55
    Indian Horse (2017)

Saul je taká postavička, ktorú si snáď každý obľúbi. Zaujímavý film, založený na reálnych súvislostiach a dobových udalostiach. Je to smutné ako sa Kanaďania správali k pôvodným obyvateľom krajiny a takýmto neprimeraným spôsobom sa ich snažili "integrovať" do spoločnosti. Tie despotické maniere v internátnej škole boli viac než hnusné. Saul mi bol od začiatku sympatický, ale prekvapilo ma, (pozor spoiler!) že po tom všetkom čím sa predieral zrazu jeho pohár trpezlivosti tak náhle pretiekol a zahodil tak sľubnú hokejovú kariéru. A potom to už s ním išlo len dole vodou... Aj keď nemám rád tie priamočiare filmy smerujúce k bezhraničného happyendu, ale keď s tým Saul sekol, tak som stále akosi čakal, že sa k hokeju vráti a neskončí ako vyvrheľ spoločnosti. P.S. Vedeli ste, že prvým indiánskym profi hokejistom v NHL bol už v roku 1954 Fred Sasakamoose?

• 30.11.2018  22:00
    Fanney Khan (2018)

Odhliadnúc od všetkých tých nelogických absurdít, tak to bol celkom príjemný film s krásnym posolstvom. Žánrovo to bol poriadny mišung, ale v konečnom dôsledku to bola taká rozprávka, keďže sa napokon všetky tie súhry náhod a osudov spojili do veľkého finále korunovaného prenádhernou piesňou Tere Jaisa Tu Hai (tá bola naozaj extrémne vydarená). Čo sa celkového dojmu z filmu týka, tak je to u mňa také rozporuplné. Na jednu stranu sa mi páčilo to vnútorné posolstvo celého príbehu, no na druhú stranu mi prekážala tá absurdita mnohých situácií a zbytočné tlačenie na pílu snažiace sa o komediálnosť. Oveľa viac by v tomto prípade filmu prospelo, keby to bola čistá dráma, ktorá by sa viac odohrávala v reálnej perspektíve - to by sa pokojne dalo, dokonca bez výraznejšieho zásahu do scenáru. Z toho dôvodu len 3* (hoci ten krásny finálny song ma donútil uvažovať aj nad štyrmi).

• 30.11.2018  21:30
    Puzzle (2018)

V hlavnej úlohe PUZZLE - a nielen to v pravom zmysle slova. Dominantná metafora puzzle tu bola po celý čas viac než citeľná. Melancholická atmosféra tomuto filmu naozaj sedela, no od takého príbehu a postáv (minimálne od ústrednej dvojice) by som čakal aj pôsobivejšie dialógy, ktoré by vniesli do toho deju o kus viac symboliky - s tým by sa dalo naozaj krásne pohrať. Dejový rámec bol na môj vkus až príliš útly a jednoduchý, hoci mal aj svoje silné momenty, ale väčšinou to bolo také nevýrazné. Námet skvelý, no realizácia viacmenej priemerná (podľa mňa tu zostalo kopu nevyužitého potenciálu, najmä čo sa konverzačnej stránky filmu týka).

• 30.11.2018  21:12

Naozaj veľké prekvapenie! Príbeh presiaknutý emóciami, a všetko v takom realistickom podaní bez okázalého pozlátka, ktoré by bolo v tomto prípade mimoriadne nežiadúce. Začiatok bol síce taký rozpačitý, no od prvého výrazného zlomu na sušiacom poli naberá príbeh nevídané rozmery. Stavím sa, že sa nenájde snáď jediný človek, ktorý by sympatizoval s Amirom. Kto by to bol čakal, ako sled udalostí dokáže zmeniť osobnosť tak sebeckého a neľútostného človeka? Naozaj srdcervúce, obzvlášť keď už človek postupne nadobudne pocit, že všetko to zlé sa napokon na dobré obráti. Veď tak by mala fungovať tá bájna karma... Či?

• 30.11.2018  12:39

Film z kategórie "one man show", ktoré zvyknú niekedy dokázať, že menej je niekedy predsa len viac. Čo sa týka konkrétne Des Skyldige, tak mám z toho zmiešané dojmy. Po scenáristickej stránke to bola v podstate celkom vydarená konverzačka, ale to pozadie celého prípadu, do ktorého bol Asger vtiahnutý, mi prišlo až kriticky nestabilné a miestami dosť anti-logické. A hoci sa potom v príbehu aj objavil ten očakávaný "waw moment", ktorý to všetko zmenil, tak to bolo na moje prekvapenie dosť priamočiare (v podstate len tak medzi rečou). Čakal som proste niečo komplikovanejšie, niečo viac zamotanejšie. Obzvlášť od severskej produkcie, ktorá dokáže priniesť naozaj omnoho kvalitnejšie drámy.

• 27.11.2018  21:31

Dorotu Nvotovú som nikdy nemal rád, a nič na tom nemení ani tento "klenot". Mne proste idú neuveriteľne na nervy takíto excentrickí ľudia, ktorí sa navonok tvária ako spasitelia sveta, a pritom vo vnútri sú to ukážkoví alibisti. Takže sledovať ako sa pani/slečna Nvotová predvádza a pri zapálenej cigaretke mrnčí, koľko krát bola hospitalizovaná, alebo keď si kúpi zo sponzorských peňazí terénnu motorku a následne polemizuje ako nevie čo bude zajtra, no ďakujem pekne! Takéto voľnomyšlienkárske a bohémske bláboly fakt nemusím. Ale aby som len nepindal, tak tie časti dokumentu, ktoré sa zaoberali nepálskymi reáliami a životom v uliciach, to bolo napokon jediné pozitívum tohto celého. Škoda, že tam nebolo viac tohto a menej Nvotovej.

• 27.11.2018  14:39
    22 July (2018)

O úroveň lepšie ako nórsky film Utøya 22. juli, ktorý sa venuje rovnakej udalosti. Aj keď je pravda, že nórsky film popisuje priamo len udalosti na ostrove, takže tam bol záber ďaleko menší. V tomto americkom filme sa mi páčil najmä ten širší záber, ktorý tým teroristickým útokom síce venoval pomerne málo priestoru (hoci podstatu rozhodne vystihli), avšak potom bolo dosť zaujímavé aj to, čo sa dialo po tomto tragickom dni. Navyše, narozdiel od nórskeho filmu, tu bol hlavnou postavou samotný Breivik, ktorý je svojim spôsobom absolútny génius - tým nechcem povedať, že by som ho nebodaj obdivoval (to ani za nič), ale treba uznať, že to všetko mal naplánované priam majstrovsky - nielen útoky, ale to ako bude pristupovať k svojej obhajobe a samotnému súdu či väzbe. Inak, škoda, že vo filme neobetovali nejaký dlhší prológ aj Breivikovým plánom a prípravám. Čo sa týka tej paralelnej dejovej línii s Viljarom - to ma síce až tak nenadchlo, ale musím uznať, že ako exemplárny prípad reprezentujúci traumu a utrpenie obetí a preživších to bol vcelku dobrý nápad. Každopádne, podľa mňa to zvládli Američania naozaj výborne, o kus lepšie ako Nóri.

• 27.11.2018  13:48

Utøyské peklo z 22.júla. Rozhodne pozoruhodný film, nielen pre svoju traumatizujúcu tému, ale predovšetkým pre spôsob spracovania. Po celý čas sme sledovali kroky jednej z účastníčok tejto tragédie, sympatickej Kaje. Tá dynamická perspektívna kamera v pätách Kaje síce mala čosi do seba, len na môj vkus v tom bolo viacero hluchých miest, ktoré atraktivite filmu moc nepridali. Breivik bol po celý čas prakticky neviditeľný, jeho prítomnosť symbolizovalo len echo lietajúcich guliek a stonajúcich obetí. Aj keď samozrejme chápem, čo tým chceli samotní tvorcovia povedať. Proste sme to mali prežiť spolu s Kajou reprezentujúcou všetkých ustráchaných účastníkov krvavého táboru. Celkový efekt bol teda naozaj pôsobivý. Aj keď, nedá mi to neporovnať s druhým filmom opisujúcim tragický deň 22 July z americkej produkcie - ten sa mi páčil ešte o kus viac, najmä kvôli širšiemu záberu a taktiež prítomnosti samotného útočníka.

• 27.11.2018  06:54
    Bolšoj (2016)

Krásne! Teda aspoň pre ľudí, ktorí dokážu pompézne umenie zvané balet aj oceniť a pri pohľade na tú veľkoleposť ani nedýchajú. Pre tých, ktorí na balete nič nevidia, to bude len priemerný, ničím výnimočný film. Našťastie, ja patrím do tej prvej skupiny a film som si naozaj užil. Samozrejme, po dejovej stránke to mohlo byť aj o kus lepšie a dramatickejšie (za to 1* dole), ale v tomto prípade to veľkou mierou vynahradil umelecký dojem a pôsobivé baletné scény, ale aj to zákulisie a všetka drina, ktorá je za tým pôsobivým výsledkom viditeľným na vystúpení. Litovská baletka Margarita Simonova zažiarila aj na filmovom plátne. Btw. Kto by chcel Margaritu v baletnom prevedení vidieť aj naživo, netreba chodiť až do legendárneho moskovského Boľšoj teatra, keďže pôsobí hneď tu "za rohom" vo Varšave (Teatr Wielki).

• 25.11.2018  19:59

Absolútne nesplnilo očakávania. Námetovo to bolo naozaj lákavé, ale po dejovej stránke žiadna sláva. Akosi som stále čakal na nejaké tie "waw" momenty, ktoré razom pozmenia celé smerovanie deju. Ale bohužiaľ, nedočkal som sa. Celková pointa síce OK, ale ten sled udalostí nemal vôbec ten dramatický feeling aký by si to vyžadovalo. A keď už sa konečne schyľovalo, že príde k nejakej zlomovej situácii, tak sa ľudia dvihli od stola a utiekli. Dialógy priemerné, a tie ironické hlášky a scény boli viac na škodu ako na úžitok. Nemôžem si pomôcť, ale očakávania po prečítaní popisu filmu boli naozaj v úplne iných dimenziách...

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80