Aljak

okres Prievidza
fallen angel

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 10.10.2017  10:34
    Pevnosť Boyard (TV pořad) (2017)

Pevnosť Boyard sama o sebe nemá zlú ideu... Akurát ten formát, ktorý je stále dokola o tom istom z toho robí čisto neoriginálnu fádnosť a vďaka účinkujúcim pseudo-celebritám aj infantilnú trápnosť. Moderátorské duo tomu tiež nijako extra nepomáha - Nikodým je až otravne excentrický a Hágerová totálne nevýrazná. No a súťažiace "celebrity" sa predbiehajú vo svojich afektívnych poruchách - a treba uznať, že konkurencia je vysoká!

• 9.10.2017  22:51
    Inkognito (TV pořad) (2015)

Comeback Inkognita po pár rokoch je celkom obstojný. Napriek niekoľkým výhradám, je to stále jedna z najnormálnejších pravidelných relácií produkovaných na Slovensku. Stále je to celkom pozerateľné a dá sa pri tom dokonca aj pobaviť (čo je pri slovenskej produkcie viacmenej výnimočné). Moderátora Voštinára moc nemusím, ale v tomto programe je celkom znesiteľný (napriek občasnej infantilite). No a rozhodujúcim faktorom sú pre mňa samozrejme "hádači", od ktorých často záleží atraktivita konkrétnej časti. Najradšej mám určite tandem Hudák & Čekovský, celkom fajn sú aj Forgáč a Kramár, ďalší sú taký priemer, no doslova alergický som na múmiu Studenkovú a otrasne trápneho Tabačeka, ktorého považujem za najneznesiteľnejšiu postavu slovenského "showbiznisu".

• 9.10.2017  22:30
    Sezn@mka (2016)

Podľa hodnotení som čakal, že to bude naozaj zlé a trápne. Ale napokon to podľa mňa bolo celkom pozerateľné - najmä prvá polovica filmu. Základ vcelku sľubný, aj zápletka rozbehnutá na výbornú, ale potom to išlo akosi dole vodou (cca od tých Kanárov). Ale napriek tomu relatívne počas celého filmu to zachraňovali dosť obstojné hlášky, scénky a vnútorné monológy postáv, ktoré sa žiaľ postupom času akosi vytratili a trápnych situácií naopak pribúdalo. Ale aj tak, bolo to fajn - hoci je škoda, že ten počiatočný potenciál nejako napokon zhasol. Ale tak, tie 3* si to zaslúži (najmä za prvú polku).

• 24.9.2017  23:23

Je mi to ľúto, ale na prvé dva diely sa toto jednoducho už akosi nechytalo. Áno, stále tam bolo kopu dobrého dôvtipu s viacerými dvojzmyslami a niektoré scénky skutočne pobavili, ale ten samotný príbeh a zápletka ma nijakým spôsobom neuchvátili. Žuvačkový ukrivdený zloduch z 80tych rokov ma proste nebavil, ale tak ono už je asi ťažko vymyslieť niečo nové. Snaha bola, len niekedy je fakt zbytočné tlačiť na pílu a za každú cenu produkovať ďalšie a ďalšie pokračovania úspešných filmov. No napriek tejto mojej kritike, stále si to držalo aspoň ten priemerný štandard, čiže 3*.

• 24.9.2017  23:11

Ako som sa len potešil pri čítaní popisu tohto filmu, že aká to bude super komédia s originálnym námetom. No napokon zostali moje očakávania dosť nenaplnené, pretože ten potenciál zostal kdesi na pol ceste. S týmto by sa dalo ešte dosť pohrať. Ale zas nebolo to až tak zlé, práveže ten dej, ktorý sa stále zamotával do klbka klamstiev bol vcelku zaujímavý, akurát tam bolo kopu zbytočných absurdností. Na druhú stranu, to malo aspoň celkom príjemnú komediálnu atmosféru a na niektorých scénkach sa dalo aj pousmiať (na niektorých dokonca aj zasmiať). Ale aj tak bolo to najlepšie na celom filme Elodie Fontan :)

• 23.9.2017  20:17

Priemerné hodnotenia ma tak trochu donútili nečakať zázraky, no napokon celkom prekvapenie. Dej filmu zasadený do Osmanskej ríše v počiatkoch WW1, tak to už je samo o sebe pozoruhodné. Atmosféra vtedajšej doby vyjadrená prostredníctvom kostýmov a kulís bola vcelku vydarená. Príbeh lásky na podklade začínajúcej sa vojny ma síce až tak neuchvátil, ale ako esencia k tomu lekárskemu a vojnovému prúdu to nebolo vôbec na škodu. Čo sa týka prezentácie historických udalostí, nebudem až tak skeptický ako väčšina negatívnych hodnotiteľov filmu. Práve naopak, oceňujem snahu o objektivitu, kde nebola načrtnutá len jednostranná osmanská agresia (ako tomu väčšinou býva), ale aj arménske partizánske ťaženie za podpory Rusov vstupujúcich na tento vojnový front. Situácia v Anatólii nebola zas tak jednostranná ako býva často prezentovaná, ale to už je na inú debatu... Každopádne, za všetky tie pozitíva, ktoré som tu napísal, dávam s čistým svedomím 4*. btw. tá Islanďanka v hlavnej úlohe bola fakt výborná (a hlavne neokukaná).

• 23.9.2017  15:45
    Unleashed (2016)

Nič proti komédiám tohto typu, v podstate v tom bol dokonca kus originality - akurát že žiadna poriadna pointa, ktorá by v tomto prípade naozaj prospela. Šablóna jak vyšitá, do toho klišovité situácie, nevýrazný humor, a koniec koncov len nevýrazná oddychovka, nad ktorou človek nemusel nijako extra premýšľať. A pritom vzhľadom na ústredný námet (premena mačky a psa na mužov), dával tomu slušnú šancu na úspech. Lenže... šablóna!

• 21.9.2017  16:11
    Wonder Woman (2017)

Ejhá, takže takto to bolo v tej WW1? Vďaka ti Dianka, za to že si nás zachránila. Škoda, že si tu potom nebola aj v roku 1939 :D Ale teraz vážne. Nemám rád filmy o superhrdinoch z komiksov plných špeciálnych vizuálnych efektov a nekonečných súbojov medzi dobrom a zlom. No občas neodolám popisu k filmu a hereckému obsadeniu, ako v tomto prípade. Gal Gadot ma bavila, to bola pôvabná a temperamentná Amazonka ako sa patrí. No a Chris Pine - to je fakt sympaťák s veľkou charizmou, čo deklaroval aj v postave špióna Trevora. Čo sa týka príbehu o príchode Amazonky od 1. svetovej vojny, to ma v podstate celkom pobavilo, aj samotné okolnosti, ktoré ten jej príchod do vtedajšieho vojnového prostredia sprevádzali. No zas tie prehnané vizuálne efekty o poriadky kus zrazili môj celkový dojem z tohto filmu (najmä záverečný súboj Diany a Aresa). Ale treba vyzdvihnúť kvalitné kulisy a kostýmy, to naozaj stálo za to. A keď sa to tak vezme, tak to nebola až taká úplná zhovadilosť ako sa mi prvotne zdalo...

• 20.9.2017  21:55
    Super karaoke (TV pořad) (2017)

Formát tejto relácie by sám o sebe nebol až taký zlý, hoci je to len len ďalšia vykrádačka americkej produkcie. No to by až tak nevadilo, ale Malachovský v úlohe moderátora je pre mňa absolútne neprijateľný (horší by bol snáď už len majster trápnosti Šoko Tabaček). Malachovského prejav mi je (a vždy aj bol) nepríjemný, afektovaný, teatrálny a koniec koncov úplný opak toho, čo by som od moderátora tejto relácie očakával. Preto Odpad!

• 19.9.2017  16:55
    Fever (2016)

Tých filmov o amnézii už bolo celkom dosť, a tak na to, aby film s takouto podstatou zaujal, je treba ponúknuť aspoň poriadne originálnu zápletku. Čo sa týka tohto indického filmu, spočiatku som bol dosť skeptický, najmä kvôli príliš ťažkopádnemu podaniu deju, v ktorom sa človek dosť strácal... ale potom sa to celkom ustálilo a napokon treba uznať, že zápletka a finálne rozuzlenie celkom milo prekvapili. Takže napokon chválim, hoci s miernymi výhradami v deji. Čo sa týka situovania deju do Švajčiarska, to mi v tomto prípade došlo absolútne zbytočné, ale pre Indov je Európa exotická, tak pre nich to azda príde atraktívnejšie (hoci pre nás nelogickejšie). No a čo dodať na záver? Gauhar a Gemma krásne spestrili tie švajčiarske kulisy :)

• 16.9.2017  21:59
    Naked (2017)

Filmy s časovou slučkou ma vždy akosi bavili, hoci skôr ma vedia dostať mysteriózne drámy či thrillery. Ale aj komédie s takouto vymoženosťou sem-tam dokážu zaujať. Toto však nebolo nič prevratné a prvotný dobrý nápad sa postupne menil na očakávané klišé. Aj keď treba uznať, že tie neustále prepady v časopriestore mali aj viacero kvalitných scénok, na ktorých sa dokonca dalo prinajmenšom pousmiať (a občas sa dalo veru aj zasmiať). Avšak po čase je už celá schéma ako obohraná platňa, ktorá pomaly ale isto mieri k tomu, na čo sa po celý čas čakalo (pozor spoiler... happyend, kto by bol povedal, že?). Ale tak, nebolo to zlé. Vlastne, bolo to lepšie ako mnohé iné americké komédie. Takže, solídne 3 hviezdičky.

• 16.9.2017  21:31

Tak pohodový doktor to bol, a takto ho zničila Láska? Jeden z tých "from Hero to Zero" filmov, tentokrát z gréckej produkcie v exotickom ostrovnom prostredí počas letných prázdnin. Základ tejto drámy bol veru výborný, aj samotná zápletka, ktorá sa zameriavala na zmenu prvotne hanblivého dobráka doktora Kostisa na paranoidné neodbytné monštrum. Na jednu stranu mi ho bolo ľúto, no zároveň mi bol odporný. Ale tak, Láska dokáže človeka naozaj zmeniť na nepoznanie - v tomto prípade tá platonická forma "Lásky". Čo sa týka celkovo filmu, tak musím viacmenej pochváliť, aj keď som čakal ešte o čosi väčšiu dramatizáciu toho celého. Ale aj tak, v podstate milé prekvapenie.

• 9.9.2017  17:22

Waw, tak toto bolo na Indiu naozaj odvážne! Ani sa nečudujem, že tento film vyvolal také kontroverzie a pôvodne ani neprešiel cez CBFC (ústredná rada filmovej certifikácie) - až po vyhodení 16 neprípustných scén (hmmm, aká to škoda!). Film ma bavil, aj tie príbehy štyroch túžiacich žien, ktoré sa chceli vymaniť z "väzenia" vlastných osudov. Každá z nich je iná, každá má svoje vlastné "väzenie", ale túžba po oslobodení bola spoločná. Bolo to veru zaujímavé, a treba uznať, že na Indiu nesmierne originálne. Len škoda, že to nebolo ešte viac dramatické a v niektorých ohľadoch aj obšírnejšie (možno akurát tie vystrihnuté scény tomu chýbali). P.S. Plabita Borthakur (Rehana) bola v tomto filme taká milučká femme fatale.

• 8.9.2017  19:49
    Ki & Ka (2016)

Zaujímavé, v podstate aj originálne, najmä tým popieraním typického gender šovinizmu, ktorý v Indii vládne. Začiatok sľubný, stred príbehu ako vystrihnutý z filmu Rosamunde Pilcherovej, a po tom Kabirovom úspechu to opäť získalo svoju počiatočnú úroveň. Škoda, že ten stred bol taký slabučký, lebo si myslím, že tento príbeh mal vďaka tomu námetu rozhodne na viac. Kareena Kapoor nesklamala a hoci jej roky pribúdajú (už má 36), ten jej šarm je stále neutíchajúci a naďalej mám pre ňu ohromnú slabosť. Arjun ma nebavil, a v podstate ani tá postava, ktorú stvárnil. Ale tak z celkového pohľadu boli Ki & Ka taký lepší priemer.

• 21.8.2017  19:57

Scenár bol v podstate fajn a zápletka zaujímavá. Ale to prevedenie bolo veru priemerné a bohužiaľ to ťahalo celý film dole. Námet bol svojim spôsobom originálny, ale logika v tomto filme veru vôbec nefungovala. Vôbec nechápem Afsalove zmýšľanie. To že odpočúval Shananu, to je samozrejme pochopiteľné, ale načo by mal niekto potrebu počúvať rozhovory úplne cudzích ľudí? Keby to aspoň malo nejaký účel, ktorý by spestril dej (ako napr. tie peniaze na operáciu), tak to by som len a len uvítal. Ale celé mi to napokon prišlo ako premrhaný potenciál. No a ten záver, to bol už posledný úder voči logike. Škoda, malo to na viac - ale aj tak 3* (najmä za námet).

• 17.8.2017  17:56
    Dishoom (2016)

Akčné filmy nemusím, ale raz za čas na prestriedanie si nejaký pustím. Väčšinou ma znechutia zakaždým tie prehnané akčné scény a hyperbolizované vizuálne efekty, a inak to nebolo ani v tomto prípade. Zápletka bola slabučká, hoci spočiatku som myslel, že by sa z toho mohol vykľuť nejaký zaujímavý thriller, no bohužiaľ, nevykľul... Jacqueline Fernandez ma akosi vôbec nebavila, takže ani ženská "hrdinka" nezlepšila celkový dojem z filmu. Ale tak nebolo to zas až tak úplne na zahodenie, niektoré veci boli vcelku fajn. Najviac sa mi asi páčili kulisy (väčšinou Abu Dhabi, ale aj ikonické Aït Benhaddou), takže aspoň toto chválim. Ale inak, žiadna sláva...

• 16.8.2017  18:59

Rozprávka o Marťanovi a Pozemšťanke... Námet síce zaujímavý aj pre náročnejšieho diváka, ale ten príbeh bol asi skôr určený pre deti a mládež. Nehovorím, že to bola nuda, len to bolo celé akosi v mnohých ohľadoch naivné. A to teraz nenarážam len na tisíc fyzikálnych a biologických absurdností, ale aj na to impulzívne správanie hlavných postáv. Nehovoriac o tom, že Asa Butterfield ma absolútne nebaví. Britt mám rád, ale tu mi prišla taká nijaká. Každopádne, aspoň ten námet za niečo stál. Inak žiadna sláva...

• 16.8.2017  13:59

Toto znelo podľa popisu veru dosť lákavo a zaujímavo. A napokon zdanie našťastie neklamalo. Prvá polovica bola super, potom moje nadšenie trochu upadlo a nezostávalo mi nič iné ako krútiť hlavou nad tou absurditou - avšak napokon to predsa len bol všetko inak! Už som sa naozaj miestami naozaj obával, že celý ten super námet a zápletku takto trestuhodne zahodili, no ten záver to parádne zachránil - dokonca to všetko dávalo aj logiku a zmysel (a to už je čo povedať). Napokon teda nadpriemerné dojmy, hoci tamten spomínaný úpadok v polovici filmu spôsobilo trochu rozporuplné dojmy. Takto zostať väzňom vo vlastnom dome, to musí byť teda fakt na nervy. Všetko "na dosah" a pritom "v nedohľadne". Inak, herecké obsadenie ma nijako extra nezaujalo, ale tak na druhú stranu lepšie ako nejaké opozerané tváre mladých hviezd.

• 16.8.2017  11:34

Na americkej scéne komédií je už naozaj ťažké nájsť nejaký originálny námet, kde by ten humor nebol až tak veľmi plytký a úboho teatrálny. How to Be a Latin Lover bolo napriek všetkým klišé a schematickosti celkom vydarené a v porovnaní s inými súčasnými komédiami to bol nadpriemer. Totiž, viacero scén a taktiež dialógov bolo skutočne vtipných a aj celý námet mal v sebe kus originality, ktorá tak nevyhnutne chýba väčšine americkej komediálnej tvorby. Eugenio Derbez sa predviedol v celkom dobrom svetle, inak mi svojim hereckým prejavom pripomína dosť Russella Branda, akurát v takom latino prevedení :)

• 15.8.2017  19:53
    Wakefield (2016)

Aj vás by zaujímalo, ako by sa správali vaši blízki, keby jedného dňa zmiznete bez jedinej stopy? Skvelý námet aj s pôsobivou zápletkou. Do cca polovice som bol skutočne nadšený, ale potom to akosi celé upadlo do Howardových úzkostných vnútorných monológov a predstáv o tom čo sa všetko deje a nedeje. Prvé dni, možno 1-2 týždne, bolo určite zaujímavé sledovať vývoj ohľadom správania rodiny zmiznutého manžela / otca. Len potom to stratilo tú prvotnú atmosféru a išlo to skôr kdesi do témy tuláctva a psychického úpadku (samozrejme, pod ťarchou vzniknutej situácie). Sám som bol zvedavý kam až to celé Howard nechá zájsť, no celkovo mi už tá druhá polovica filmu prišla dosť dejovo rozpačitá. Myslím, že by sa s takýmto námetom dalo pohrať aj lepšie. Objektívne by som dal 3*, ale za ten zaujímavý námet dávam hviezdičku navyše.

• 15.8.2017  13:49
    Lekce (2014)

Zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia... Teoreticky by to mohol byť skvelý film, pretože ústredná zápletka a vnútorná dilema pani učiteľky mali dobré predpoklady na kvalitnú sociálno-spoločenskú drámu. ALE prakticky to bolo napokon pod hranicou priemeru, najmä kvôli tej zdrvujúcej takmer bezemočnej chladnosti, a akosi mi to celé prišlo dosť nevýrazné. Na to aké má tento príbeh predpoklady v morálnom ale i sociálnom ponímaní, tak to bolo dosť mimo toho obrovského potenciálu. Škoda-preškoda.

• 14.8.2017  11:04

Ďalší z hlbokých príbehov o nespravodlivosti, ktoré napísal sám život. 27 rokov to trvalo, kým André s vypätím všetkých síl a času vyhrabal spravodlivosť z útrob ľahostajnosti súdov a úradov, ktoré pravdu pochovali pod zem spolu s nebohou Kalinkou. André sa nevzdal, bojoval, a napokon aj zvíťazil. Aj keď sa obávam, že keby tamten hajzlík Krombach nebol taký chamtivý a nenásytný, tak by ho nedokopali za mreže dodnes... Čo sa týka filmu ako takého, so spracovaním som v podstate spokojný, aj s hereckým obsadením a gradáciou deju. Akurát miestami by som ocenil, keby to išlo aj viac do hĺbky emócií a psychológie postáv. Nechcem tým povedať, že by to bolo povrchné, ale niektoré situácie by si zaslúžili určite obsiahlejšie emočné vypätie. Aj keď na druhú stranu, radšej toto ako keby mal byť z toho nejaký uplakaný doják.

• 13.8.2017  23:19

Naozaj dobrých romantických komédií je v americkej produkcii ako šafránu, tak treba oceniť každý čo i len výnimočný počin - a medzi ne by som napokon kľudne zaradil tento zaujímavý film z právnického prostredia. Hra na mačku a myš fungovala na výbornú, do toho motív pomsty a vypočítavosti v kontraste s láskou, a dvojica charizmatických hlavných postáv - to všetko ťahalo tento film do nadpriemernej úrovne. Miestami to síce pôsobilo trochu strojene a afektovane, ale to nič nemení na tom, že to bola jedna z tých lepších romantických komédií, ktoré aspoň svojou originalitou v mnohých ohľadoch vybočovali z klasickej tisíc krát obohranej šablóny.

• 13.8.2017  23:06

Podivné, veľmi podivné. Až mám pocit, že práve tá podivnosť vyniesla tomuto filmu také vysoké hodnotenia. Nuž, obávam sa, že ja takéto výstrelky akosi neviem oceniť a mne osobne tento film nič nepriniesol. Možno, že to má celé nejaké tajné posolstvo, ale bohužiaľ, mne sa ho odhaliť nepodarilo. Ale tak aspoň 1* za tú prírodu a rozprávajúcich ľadových medveďov.

• 13.8.2017  20:01
    Wilson (2017)

Podobne ťaživá a depresívna atmosféra ako pri Johnsonvom predchádzajúcom filme The Skeleton Twins. Akurát toto vyznievalo miestami ako skutočná tragikomédia. Dvojica Wilson a Pippi naozaj pobavili (hoci viac v tom sarkastickom ponímaní) - tie ich dialógy a občasné "výkriky do tmy" vedeli na jednu stranu pobaviť a na druhú stranu aj dojať k ľútosti. Len škoda, že niektoré fázy príbehu boli slabšie a nie až tak vydarené. Ale čert to ber, takýto depresívno-sarkastický žáner mám ja rád, takže sa prikláňam k 4*.

• 12.8.2017  14:34
    Lady Macbeth (2016)

Tak tomu sa povie "sila lásky" resp. posadnutosť. Presne takéto postavy ako Katherine (alias Lady Macbeth) ma vždy fascinovali - postavy, ktoré sú pre svoje sny a túžby ochotné spraviť čokoľvek, a pritom všetkom keď už ide do tuhého, tak vedia nahodiť ten výraz tváre obete okolností. Florence Pugh to dokázala zahrať naozaj znamenito. Dejová línia síce úplne priamočiara (čo ja až tak neobľubujem), ale zato tie zlomy stáli za to. Navyše aj natočené to bolo kvalitne. Ešte dlho budem mať v pamäti ten záverečný zronený výraz v Katherininej tvári, no kto by jej neveril?

• 11.8.2017  10:49

Tragikomédia ako sa patrí! Keďže pracujem na železnici, tak mi toto prostredie bolo o to bližšie. Postavy viac ako len sympatické, rovnako aj tie dejová línia, ktorá je ukotvená v rušňovodičskom remesle. Očakával som oveľa plytkejší príbeh, ale napokon to malo dosť emotívny základ, ktorý bol vyvážený situáciami a dialógmi plnými dôvtipu a symboliky. Takže z tohto pohľadu veľmi svieži, no zároveň smutný film = znamenito zvládnutý kontrast. Film ma bavil, akurát škoda, že niektoré časti deju neboli viac obsiahle a celý príbeh bol vtesnaný do skromných 85 minút.

• 10.8.2017  20:05
    Aamir (2008)

Princíp rovnaký ako pri Phone Booth, akurát tu išlo o niečo úplne inšie a nebezpečnejšie. Miestami tomu dosť chýbala logika a niektoré tie miesta kam Aamira posielali boli úplne odveci a nemali žiadny vplyv na tú moslimskú "krížovú" cestu, hoci tým asi ten šéf chcel len docieliť to, aby si Aamir spomenul na to odkiaľ pochádza a videl všetku tú biedu v mumbaiských uliciach. Ale beztak, napätie hodné kvalitného thrilleru prišlo akurát tak na konci, kedy sa okrem nečakaného odhalenia objavila aj obrovská dilema hlavného hrdinu. A ešte by som rád vyzdvihol výborný herecký výkon sympaťáka Rajeeva Khandelwala. Škoda, že to celé nebolo také dobré ako tá záverečná fáza.

• 10.8.2017  14:52
    Raabta (2017)

Fúha, tak to bola poriadna zlátanina, ktorá pôsobila strašne neprirodzene a celkový dojem tým dosť utrpel. Námetovo a formátovo to síce nebolo až také zlé, ale čo sa týka deju, okolností a výstredných mužských postáv - tak to bola naozaj kotva, ktorá to ťahala silno dole. Nemôžem si pomôcť, ale neznášam takéto excentrické typy mužov ako boli Shiv a Zakhir, takže s ani jedným som v tomto nesympatizoval, a v postate ani s "princeznou cnosti" Sairou. Jediné, čo v tomto filme asi jasne bodovalo, bol úryvok z minulých životov, ktorý pôsobil vizuálne veľmi vydarene a malo to v sebe silnú atmosféru. Bohužiaľ, to čo sa odohrávalo v súčastnosti, bolo do veľkej miery tuctové, a napriek zaujímavému námetu prepojenosti minulých životov, to u mňa akosi neslávilo úspech.

• 9.8.2017  23:14

Je ťažké nájsť lásku, ale stratiť ju, je jednoduché... V podstate som čakal priemernú romantickú komédiu, ale napokon vcelku milé prekvapenie - najmä svojim dramatickým rozmerom. Švajčiarsky začiatok bol síce trošku tuctový, ale potom sa to parádne rozbehlo a už to bolo len lepšie a lepšie, teda až na ten zas mierne tuctový záver. Celý film bol v podstate postavený na karmickom princípe zlomených sŕdc a odpustenia, takže samo o sebe to bola relatívne jednoduchá schéma, no zároveň dejovo zložité. A síce, tie roky života so zlomeným srdcom spravili svoje, a tak to odpustenie nie je zas až tak prosté ako by sa prvotne mohlo zdať. Po toľkých rokoch traumy zrazu prichádza ku konfrontácii, a sám som bol prekvapený ako to celé prebiehalo, hoci mi tie konečné odpustenia prišli tak trochu naivné (aj keď to malo logiku). Ale treba uznať peknú pointu v tom, že človeku dôjde ako ublížil niekomu, až keď sa ocitne v jeho situácii. Ranbira moc neobľubujem, ale napokon bol celkom znesiteľný. Ale aj tak ma najviac bavila Bipasha Basu s postavou Radhiky resp. Shreyi. Celkovo to bolo však milé prekvapenie, až na niekoľko tuctových zvratov. No filmy o zlomených srdciach ma vždy akosi dokážu zaujať (zrejme to bude osobnou skúsenosťou).

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72