Aljak

okres Prievidza
fallen angel

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 24.1.2018  20:30

Z tohto filmu išla naozaj dobrá atmosféra, ale to je asi tak všetko. Tento záhrandicko-knižno-kuchársko-vynálezovský mix bol akurát tak dobrou oddychovkou, ktorá síce nenudila, ale ani nijako extra nenadchla. Postava Belly sa vo svojej podstate dosť ponášala na preslávenú Améliu, a ako tak čítam iné recenzie, takýto pocit z toho majú viacerí. Najsympatickejšou postavou však nebola pre mňa Bella, hoci tým jej prevedením sa nám to snažili akoby podsunúť. Avšak mne osobne najviac imponovala postava Alfreda, v ktorej predviedol Tom Wilkinson ďalší vynikajúci výkon. Len škoda, že ten film vyznel tak priemerne a tých zopár dobrých dialógov to veru nezachránilo.

• 23.1.2018  20:40

Luca Guadagnino pokračuje vo svojej línii trilógie "túžba", a ani tento krát ma jeho tvorba nijako extra nechytila. Mám taký blbý pocit, že tých homosexuálnych filmov je už predsa len príliš. Herecké výkony boli fajn, aj natočené to bolo pekne a tie scenérie úchvatnej Lombardie stáli za to, ale dejový rámec príbehu ma žiaľ až tak neočaril. Škoda, že namiesto toho teplošenia sa tam nebolo radšej viac dialógov, ktoré by ten film oveľa viac racionalizovali. Ale o to Lucovi zrejme nešlo...

• 23.1.2018  16:18

Komédia ani náhodou, no zato vcelku zaujímavá filozofická "konverzačka" (hoci viacmenej prostredníctvom vnútorného monológu), ktorá sa miestami menila na hotovú melodrámu. A musím uznať, že Benovi pre zmenu takéto niečo po všetkých tých komédiách naozaj pristalo. Po epickej stránke síce žiadna sláva (na tom veru mohli aj viac zapracovať), ale filozofický rozmer to v podstate dokázal vynahradiť. Bradoveho komplexy mnohým prídu zrejme absurdné, ALE myslím, že každý sa chtiac-nechtiac porovnáva so svojim okolím a rovesníkmi a svojim spôsobom pociťujú podobné dilemy a závany depresií ako práve Brad. Bolo tu kopu silných monológov a dialógov, no najlepší zrejme ten s Ananyou, ktorá to zhodnotila úplne výstižné. Je to na zamyslenie...

• 20.1.2018  21:42
    Love on the Sidelines (TV film) (2016)

Typický TV film plný klišé a dobre známej schémy. Tento krát o sebavedomom snobovi z prostredia amerického futbalu a jeho skromnej asistentke. Už od prvého momentu je jasné ako to celé skončí, tak už zostávalo len odkryť zvyšok deju a dúfať, že bude aspoň trochu zaujímavý. Žiaľ, prekvapenie sa nekonalo, no napriek tomu sa to dalo pozerať a zopár scén a dialógov bolo naozaj vydarených! Tak aspoň za to jedna hviezdička.

• 20.1.2018  21:01

Hallie Meyers-Shyer dokázala do svojho filmu pritiahnuť veru kvalitných hercov, no keď je raz scenár podpriemerný, tak to už je ťažko zachrániť. Ten scenár s bezduchou zápletkou zosobnenou trojicou sebavedomých a excentrických mládencov veru nemal moc predpokladov na úspech. Neviem ako vám, ale mne išli parádne na nervy, no predovšetkým prehnane ambiciózny Harry, ktorý bol presne takým typom človeka, akých jednoducho nemusím. Tí ostatní dvaja (George a Teddy) boli ešte ako tak znesiteľní. Tak či tak, najsympatickejšou postavou celého filmu bol Austen. No film ako taký ma v podstate ničím extra nezaujal.

• 19.1.2018  20:20
    Coco (2017)

Podobné mexické motívy z prostredia sveta mŕtvych sme tu už síce mali v inom animáku The Book of Life pred 3 rokmi, ale napriek originálnemu námetu to proste nebolo ono. Ale COCO - to už bola iná káva! Vynikajúco zvládnutá výzva s kvalitným príbehom, zaujímavou zápletkou, skvelou pointou a celou škálou detailov. Prvotriedna animácia je pri Pixare už prakticky samozrejmosťou. Naozaj, veľmi dobrá práca vo všetkých ohľadoch. Presne takto má vyzerať globálne využitý potenciál a ten celý koncept rodinnej ságy do seba tak vyvážene zapadal. Takže viacmenej veľká spokojnosť. Jediné, čo mi azda prekážalo, bol ten otravný pes, ktorý mi išiel parádne na nervy (a v podstate bol pre celý príbeh maximálne zbytočný a bezprínosný).

• 19.1.2018  18:12
    Tvář vody (2017)

Toto že bol jeden z najpozoruhodnejších filmov roku 2017? Síce to nebolo márne, scenár bol naozaj zaujímavý a v podstate aj originálny. Ale akosi mimo môj vkus. Svojim spôsobom to bola akási alternatívna interpretácia krásky a zvieraťa, hoci v dosť odlišných podmienkach - zo zámku bolo laborátorium, zo zakliateho princa akýsi obojživelný (ne)tvor a kráskou bola nemá upratovačka. Zápletka ma v podstate bavila, aj keď mi trochu vadila tá zbytočne pochmúrna atmosféra, niektoré prehnané scény a úplne prebytočná vsuvka o sovietskych špiónoch. Skutočným bonbónikom tohto filmu bola však emočná línia medzi Elisou a záhadným tvorom. Sally Hawkins bola naozaj skvelá! Kiežby sa to dalo povedať aj o zvyšku filmu.

• 19.1.2018  13:37
    Doua lozuri (2016)

Trojica totálnych tragédov v rumunskom podaní. Aj keď po dejovej stránke nič extra, no na druhú stranu tie dialógy medzi týmto svojráznym triom stáli za to. Niektoré trápne (nie až tak vydarené) scénky síce pôsobili akoby ich režíroval Troška, no našťastie tých tak mnoho nebolo a celkovo to bolo viacmenej úsmevné. Ale tak v podstate pobavilo, takže účel to splnilo. Až mi ich bolo ľúto, že sa ten žreb zatúlal. Seriózne by ma totiž zaujímalo, čo by si za vyhrané peniaze kúpili.

• 17.1.2018  20:34
    Mudbound (2017)

Dosť dobré! Síce tých filmov s tématikou bieli vs. čierni zasadených na americký juh už bolo pomerne dosť, ale toto malo vďaka tej vojnovej vsuvke dosť kvalitnú zápletku. Až kým sa Jamie a Ronsel nevrátili z vojny, tak príbeh bol viacmenej slabý a nevýrazný. Avšak keď sa vrátili vojnoví hrdinovia ku svojim rodinám, až vtedy chytil film skutočne kvalitný spád. Bolo smutné sledovať ako sa Ronselova nádej na zmenu postavenia farebných v Mississippi razom rozplynula hneď po návrate, no o to viac ma upútalo to vznikajúce priateľské puto s Jamiem, ktorý bol mimochodom tou najsympatickejšou postavou celého filmu (až na ten alkoholizmus). Ten záver bol veru drsnejší ako som čakal, možno trošku prepálené, ale rozhodne silno emotívne. Inak, akosi nechápem to všeobecné nadšenie z hereckého výkonu Mary J. Blige. Mňa osobne skôr očarili vynikajúci Garrett Hedlund a Jason Mitchell.

• 16.1.2018  15:59

Idea veľmi podobná ako pri Me Before You, takže už len tento fakt tomu ubral na originalite. Dokonca aj tá emočná línia bola viacmenej totožná - rezignáciu striedala nádej a boj o prežitie, a napokon zas prichádzali fázy túžby po smrti. Mňa osobne najviac vzala za srdce tá časť tesne po Robinovom ochrnutí, najmä keď sa mu snažili odčítať z pier, čo chce povedať - napokon z neho vyšlo Let me die... Potom už to bol taký gradačný štandard - roky stabilizácie, relatívneho šťastia, prínosu pre spoločnosť, a t ď. Nehovorím, že som sa nudil, ale bol to taký priemer. V celkovom ponímaní to však bola najmä pekná spomienka producenta Jonathana Cavendisha na svojho otca, ktorý spôsobil revolúciu v zdravotnej starostlivosti o respiračne závislých pacientov.

• 14.1.2018  20:39

Idea určite pozoruhodná a zaujímavá, v podstate aj originálna. Ale orientácia v tomto celom filme bola viacmenej naozaj veľmi obtiažna a na úplné pochopenie toho, kto je naozajstný a kto je len holografická ilúzia, si vyžadovalo ohromnú dávku koncentrácie. Určite nebudem jediný, kto sa v tom strácal a tak mu pomedzi prsty čiastočne unikol kus pointy. A asi práve tento faktor je najväčšou prekážkou k celkovému pôžitku z tohto filmu. Pretože námetovo a ideovo to bolo naozaj kvalitné, akurát to prevedenie bolo na môj vkus až príliš zmätočné. Škoda.

• 11.1.2018  21:52

Mudit, Sugandha a erektívna dysfunkcia :D Asi tak nejako by sa dala charakterizovať táto netypická love-story. Tamilský originál Kalyana Samayal Saadham som síce nevidel, no treba uznať, že námet to bol zaujímavý, a podanie viacmenej úsmevné. No celkovo sa to bohužiaľ točilo stále dokola o tom istom, až mi to miestami prišlo až trochu otravné. Jediné, čo tento film držalo ako tak na úrovni, bola ústredná dvojica postáv. Veľmi sympatický párik, až mi ich bolo ľúto, že im "to" nešlo. Len škoda, že sa ten dej moc nerozvíjal a bola to stále tá istá pesnička.

• 10.1.2018  19:39

Žiadna sláva, no ani prepadák. No rozhodne som čakal od toho viac - najmä to podanie mi prišlo také suché, viacmenej bez väčšej dramatizácie. A to pretláčanie témy LGBT do úplného popredia akoby to bola celková pointa filmu, to mi tiež prišlo trochu scestné. Ja viem, že teraz je to veľmi IN, ale pri Battle of the Sexes išlo skôr o tú emancipáciu a uznanie, že ženy nie sú nejaké neschopné tvory. Čo sa týka hereckých výkonov, tak Emma Stone odohrala prakticky svoj štandard, zato Steve Carell zahral šovinistického Bobbyho priam znamenito. Ale celkovo, ako som už v úvode písal, chýbala tomu taká dramatickejšia iskra. Každopádne, Billie Jean King, klobúk dole!

• 10.1.2018  13:30
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Nemôžem si pomôcť, ale otravnejšieho detektíva v TV seriáloch asi len ťažko nájsť. Napriek tomu, že jednotlivé epizódy sú po scenáristickej a námetovej stránke vcelku fajn (hoci nič nadpriemerné v porovnaní s inými seriálmi tohto žánru), tak celý dojem z tohto detektívneho seriálu mi absolútne znepríjemňuje prehnane asertívna postava premúdrelého detektíva Patricka s kopou prihlúplych argumentov a až otravne suverénnym správaním. Takže díky, radšej Monk :D

• 8.1.2018  12:54
    Naši (TV seriál) (2015)

Podľa ukážok mi to pripadalo ako ďalšia teatrálno-infantílna hlúposť zo slovenskej produkcie. Ale raz mi to len tak zostalo bežať po skončení niečoho, čo som sledoval - a akosi som sa do toho celkom zapozeral. Napokon z toho bol celkom úsmevný a nápaditý sitkom. Samozrejme, aj tu sa vyskytne hlúpy humor, ktorý vyznie dosť trápne, ale pozitíva prevládajú. Koniec koncov, detská vynaliezavosť a súrodenecká rivalita so sebou prinášajú kopu dobrých námetov. Po dlhej dobe nejaký pozerateľný slovenský sitkom (nie ako trápno-sedliacky humor á la Susedia, Horná Dolná a spol.).

• 7.1.2018  21:32
    Mubarakan (2017)

Indické komédie majú väčšinou dobrú ideu, ale často to zabije tá neznesiteľná teatrálnosť, ktorá vyznieva skôr trápne ako vtipne. Mubarakan sa tiež síce občas ocitol v tejto teatrálnej čiernej diere, ale inak sa to darilo celkom držať na úrovni - a to najmä neobmedzenou studnicou nápadov, ktoré by vyriešili nepriazeň náhod. Vďaka tomu dochádza k množstvu zábavných situácií, ktoré treba riešiť v afekte za pochodu vzniknutých okolností. Inak, ja osobne som očakával (a podľa mňa viacmenej každý), že rošáda medzi dvojčatami bude hneď prvým riešením, ale napokon to malo úplne iný vývoj. Každopádne, bolo to fajn (lepšie ako som čakal), hoci niektoré pasáže boli fakt až neúmerne dlho naťahované. Arjun Kapoor dvojrolu zvládol výborne, no a aj soundtrack bol celkom vydarený. Za mňa 4*.

• 7.1.2018  15:20
    Lady Bird (2017)

Gretu mám rád, tak isto aj Saoirse, čiže som sa celkom tešil - o to viac, keď zo všetkých strán som počúval toľko chváľ. Ale v podstate ani netuším, prečo sa okolo Lady Bird robí taký rozruch. Však až tak výnimočné na tom nebolo prakticky nič, teda pokiaľ nerátam odklon od šablónovitosti a klišé - ale ten je aj takmer v akomkoľvek nezávislom film tejto doby. Základ príbehu to malo celkom dobrý (dospievajúce dievča na kresťanskej škole, ktoré sa snaží o nezávislosť), no čakal som nejakú epickejšiu a najmä originálnejšiu zápletku - a to tu proste absentovalo. Takže celkovo to nebolo prakticky v ničom nijako extra osobité - proste taký obyčajný indie film, okolo ktorého je až príliš veľké haló.

• 6.1.2018  22:27

Martin McDonagh sa teda kvalitne vybúril. Krimi drám tu máme v posledných rokoch ako húb po daždi, ale Three Billboards je proste o krok vpred - a to predovšetkým vďaka tomu impulzívne úprimnému čiernemu humoru, ktorý nám tu McDonagh tak krásne servíruje počas celého filmu. Ja osobne som sa skutočne bavil od začiatku až do konca, hoci niekedy práve ten provokatívny čierny humor bol fakt už tlačenie na pílu, najmä v niektorých scénach, kde sa to zrovna až tak nehodilo. Scenár bol však rozhodne zaujímavý a v podstate aj originálny, rovnako aj spád to malo parádny. Akurát v tom bolo kopu tvrdohlavosti a neústupnosti všetkých postáv, teda až na ten záver, keď všetkých akoby osvietilo - ale samozrejme až pod vplyvom rôznych hraničných udalostí. Každopádne to bol mimoriadny filmový počin, ktorý si zaslúži 5*.

• 6.1.2018  19:56
    Dunkerk (2017)

Výprava, kulisy, kostýmy, scenérie, kamera, vizuálne efekty - to bola všetko precízna a vynikajúca remeselná práca hodná poklony. To sa však už nedá povedať o forme, do ktorej bol tento príbeh zaobalený. Mňa osobne táto kompozícia akosi nenadchla a napriek tomu, že napätie tu bolo všadeprítomné, tak tomu chýbal nejaký konzistentnejší epický príbeh a taktiež dialógy, ktoré by to celé nejakým spôsobom oživili. Všetko to skôr pôsobilo ako nejaké útržky pospájané do defilé plného strachu a hrôzy, ktoré obkľučovali Dunkerque na prelome mája a júna 1940. Nehovorím, že som sa pri tom nudil, hoci vojnové filmy nepatria zrovna medzi tie, ktoré by ma dokázali nadchnúť. No moje celkové dojmy ani zďaleka nedosahujú to všeobecné nadšenie, ktorým je tento film ocenený. Ale možno to bolo len tým, že to nebol môj šálok kávy...

• 6.1.2018  16:42

V podstate taká klasika na tému doťahovania sa medzi dvomi etnikami v rámci Indie. Tentokrát v podaní Gujarat vs. Punjab, čo sú naozaj dve veľmi rozdielne etniká západnej Indie. A práve takáto kultúrna diverzita poskytuje množstvo možností na vytvorenie rôznych filmov, kde hlavnú rolu hrajú práve odlišnosti medzi oboma etnikami. Po scenáristickej stránke bol tento film fajn, aj keď musím uznať, že oveľa radšej by som prijal drámu namiesto komédie. Predsa len je niekedy tej teatrálnosti v indických komédiách až príliš, no a ani toto nebola výnimka. Určite by vážnejšia a dramatickejšia atmosféra tomu len a len pomohla. Ale aj tak, pointa napokon celkom fajn (aj keď v podstate očakávaná).

• 6.1.2018  12:41
    Glory (2016)

V podstate dosť bizarný film, ktorý sa na prvý pohľad točí len okolo jedných hodiniek, avšak záber je ďaleko väčší a obsiahlejší. Keď sa tak človek nad tým zamyslí, tak je to v podstate vizitka dnešnej doby, kde sa človek dočká uznania akurát tak verejne, keď sa všetci pozerajú, ale inak sa aj tak každý správa egoisticky a často aj povýšenecky. Chudák Canko nestál o slávu, len chcel byť čestným a žiť si svoj život. Ako sa však ukázalo, čestnosť so sebou prináša aj rôzne následky, ktoré človeka dokážu obrať aj o vlastnú dôstojnosť. Aké z toho plynie ponaučenie? Buďte ľahostajní a budete mať pokoj (hoci pre cnostného človeka so svedomím a česťou je byť ľahostajným veľmi ťažké).

• 5.1.2018  21:58
    Veľký balík (TV pořad) (2018)

Ďalšia súťažná show, v ktorej netreba mať žiadne vedomosti a intelekt na to, aby človek vyhral. Koniec koncov ako všetky show od Tiposu. Ale aspoň kúsok znalostí matematiky a vedomosti o pravdepodobnosti sa tu určite zídu. Inak sa celý koncept točí len okolo kufríkov, no najmä okolo všadeprítomnej teatrálnosti v podaní Marcela Forgáča, ktorý má čo robiť, aby nevyzeral ako totálny trapák. Jediné, čo je na tom celom zaujímavé, je asi akurát to uvažovanie súťažiacich o risku alebo istote. Inak nič. Nuž, dávam tomu maximálne rok...

• 5.1.2018  18:36
    Girls Trip (2017)

V tomto prípade je aj tých 47% príliš. Niečo tak hlúpe som už strašne dlho nevidel. Toto bolo proste zlé, ešte ja na pomery amerických party-komédií. Štvorica obmedzených žien sa vyberie pripomenúť si staré časy, no svojou falošnosťou si dokázali uchrániť svoje osobnosti. Jediným úprimným momentom celého filmu bola tá hádka vo vestibule hotela, kedy si dievčence aspoň konečne vykričali čo si aj tak po celý ten čas myslia jedna o druhej. Mimochodom, to bola asi jediná dobrá scéna celého tohto prepadáku. Takže moja 1* ide jedine tak za toto. Inak, naozaj hrôza - od scenáru, cez postavy až po povrchné dialógy.

• 5.1.2018  12:08

Takéto filmy o detských láskach a ich nástrahách mám veľmi rád (ako napr. Flipped, Moonrise Kingdom, Fan chan a pod.). Little Manhattan bol pre mňa príjemným filmom s dôvtipom, nápaditosťou a typickou detskou domýšľavosťou - a to je presne to, čo od filmov tohto typu očakávam. Vnútorný monológ Gabea, ktorý nás sprevádzal celým filmom bol veľkým pozitívom, ktorý to ešte viac potiahol vyššie. Taktiež aj scenérie New Yorku. Bolo zaujímavé sledovať vývoj vzťahu hanblivého Gabea a jeho femme fatale Rosemary (mimochodom veľmi šarmantná dievčina). Občas síce trochu infantilne a impulzívne, ale asi aj to k tomu patrí. No celkovo dosť vydarené, dokonca sa podarilo aj obísť klasickú klišovitú šablónu a malo to v sebe aj kus realistického pohľadu na svet a pekné posolstvo!

• 4.1.2018  19:46
    Já, Tonya (2017)

Na tento film som sa veľmi tešil (možno aj najviac z celého roku). O tom incidente, ktorý sa odohral v roku 1994 snáď počul každý - však nie náhodou ide o jeden z najväčších škandálov v histórií krasokorčuľovania. Ale o živote Tonye som veru doteraz až tak veľa nevedel, takže to bolo pre mňa nesmierne zaujímavé, sledovať jej turbulentný život a rodinné zázemie. Tonya bola svojho času naozaj jedna z najlepších na svete, a napokon sa z nej stala takáto persona non grata. A pritom bohvie ako to skutočne všetko napokon bolo. V podstate mi jej bolo ľúto... Čo sa týka filmového spracovania tohto pozoruhodného životného príbehu Tonye Harding, tak mám z toho viacmenej pozitívne dojmy - pozeralo sa na to veľmi dobre. Myslím však, že by tomu občas viac pasovala vážnejšia atmosféra, pretože ten ironicko-sarkastický ráz bol v niektorých momentoch fakt až cez čiaru. Ale inak spokojnosť, rozhodne nesklamalo. Váhal som medzi 4 a 5 hviezdičkami, ale vďaka vynikajúcej Margot Robbie sa predsa len prikláňam k piatim :)

• 2.1.2018  20:55

Formula je moja srdcovka, a rád si pozriem čokoľvek čo sa týka tejto tematiky. Tento dokument nás zaviedol do turbulentných 50tych rokov, počas ktorých kosila smrť na trati až príliš často. Vtedajší jazdci dávali často do závodenia všetku svoju vášeň a odhodlanie - a žiaľ, niekedy aj vlastný život. Parádny dokument s kopou fasinujúcich archívnych záberov, ktoré sme doteraz len sotva mohli obdivovať. Trochu škoda, že dokument bol primárne zameraný z 95% len na stajňu Ferrari a panovačného Enza. Určite by bolo zaujímavé sledovať aj pozadie celej vtedajšej éry a odvážnych jazdcov. Také gavalierstvo aké existovalo v tej dobe je dnes už nevídané. A čo bolo najkrajšie, že to bolo skutočne úprimné a nie ako dnes, keď je to často vecou PR. Musím uznať, že priateľské puto medzi Petrom Collinsom a Mikom Hawthornom ma doslova dojímalo. Obaja riadni sympaťáci, no bohužiaľ so smutným osudom. P.S. Kiežby bolo viac filmov a dokumentov s tematikou F1!

• 20.12.2017  17:52
    matka! (2017)

Hodnotiť tento film bez pochopenia kontextu by bolo veľmi obmedzené - a ako vidím na mnohých negatívnych hodnoteniach, tak ľudia si akosi nedali námahu s tým, aby sa nad tým celým zamysleli. A pritom nájsť v tom aspoň základný koncept alegórií nebolo vôbec ťažké. Keď už si to niekto nepovšimol pri pani domu (matke Zemi) či pánovi spisovateľovi (stvoriteľovi), tak po príchode zvedavcov (muža a ženy) a následnej bratovražde, už muselo byť každému jasné, čo chcel týmto výnimočný a nenapodobiteľný Darren Aronofsky povedať. Hoci to defilé udalosti bolo podané naozaj hrôzostrašným spôsobom, ktoré nepochybne vyvolalo všeobecné pobúrenie (a musím uznať, že aj ja som bol v dôsledku tohto hororového podania trochu zhrozený, no zároveň nadšený). Avšak celý koncept alegórií a symbolov do seba absolútne úžasne zapadá, a tak sa každý fanúšik filmov, ktorí radi čítajú medzi riadkami, bude chvieť od nadšenia. Aj keď, na druhú stranu, pre tých, čo si nedajú námahu zamyslieť sa nad kontextom, to bude asi len brak. Našťastie medzi takých nepatrím, a miesto toho tlieskam!

• 19.12.2017  17:17
    Miss Stevens (2016)

Podľa popisu to vyzeralo veru sľubne, ale napokon to bola dosť nuda, ktorá sa vliekla celým filmom. Komédiu som v tom veru nenašiel, a v podstate aj o tej dráme by sa dalo polemizovať. Vlastne ani neviem ako by som žánrovo zaradil tento film, keďže to nemalo žiadnu výraznú dejovú líniu. Skôr mi to pripomínalo akúsi konverzačku, ktorá sa niesla v znamení nudných rozhovorov, hoci dané situácie poskytovali dostatok potenciálu na to, aby to mohlo byť oveľa oveľa zaujímavejšie...

• 18.12.2017  21:10

Obsahovo a scenáristicky je to celkom fajn film, ale tá teatrálnosť niektorých scén to poriadne ťahala smerom dole. Ranbir a Katrina bodovali a musím uznať, že to je veľmi roztomilá dvojica. V polovici filmu som už mal pocit, že to už končí predčasným happy endom, ale potom prišla tá najlepšia časť filmu. Aj keď v tom bolo dosť klišé, tak sa mi to celkom páčilo, najmä preto že som s Premom dosť súcitil. Škoda tej teatrálnosti a zopár hlúpych scén, ktoré tomu viac uškodili ako pomohli.

• 16.12.2017  20:58

Hmmm, som netušil, že by sa chystala re-edícia Ae Dil Hai Mushkil. Teda neviem ako vám, ale mne sa to tak akosi celé ponášalo na spomínaný film - mladá dvojica, platonická láska, priateľstvo, neistota, odlúčenie, posadnutosť, hľadanie, spev,... No divné. Keby nevidím predtým A.D.H.M. (ktoré bolo mimochodom o triedu lepšie), tak by mi Half Girlfriend celkom imponovalo. Avšak napokon som mal z toho až nepríjemný pocit deja vu. A to som sa fakt celkom tešil. Nie som síce sklamaný, ale čakal som od toho niečo viac a rozhodne nie napodobeninu A.D.H.M. Čo sa dá robiť, no aspoň že soundtrack to celé zachránil a ústredná pieseň Stay a Little Longer bola vynikajúca!

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75