Zuzyzss

Zuzyzss

Zuzana K.

okres Bruntál

• 8.11.2015  19:46
    Master of None (TV seriál) (2015)

Příjemné a zábavné. Moc oceňuji komentář ohledně rasismu v médiích a o feminismu. Ke konci to pro mě ztratilo šťávu kvůli romantickému vztahu, který se stal středem seriálu a který se mi zdál opravdu nudný a ničím neoriginální. Kvůli tomu nemůžu dát 4.

• 26.3.2015  22:24
    Tokyo Ghoul √A (TV seriál) (2015)

Manga byla o tolik lepší, že ani nevím co říct.

• 1.2.2015  17:29
    Pariah (2011)

Dobré drama, které vyplňuje mezeru v coming-of-age filmech. Nechápu to nízké hodnocení a ještě méně chápu, že se někteří uživatelé v komentářích nestydí za svůj otevřený rasismus a homofobii.

• 4.11.2014  20:44
    Jowamuši Pedal (TV seriál) (2013)

Hned se mi chce začít druhou řadu! Neuvěřitelně zábavné. Přátelství a týmový duch postav mi nejednou vehnal slzy do očí. Inspiruje houževnatostí a neústupností. Jedno z nejlepších sports anime, které jsem viděla.

• 21.10.2014  16:24
    Hanayamata (TV seriál) (2014)

Místy lehce melodramatické, ale plné lásky a upřímných emocí. Příběhy o přátelství mezi dívkami mě vždycky dostanou.

• 20.10.2014  15:23
    Glasslip (TV seriál) (2014)

Naprosto o ničem. Nejnudnější a nejzbytečnější anime které jsem kdy viděla.

• 19.10.2014  13:42
    DRAMAtical Murder (TV seriál) (2014)

Hra byla v podstatě hardcore gay porn, příběh byl jen záminkou k tomu, aby se pánové spolu vyspali, jaký to má bez toho smysl? Vše co cítím je smutek.

• 11.5.2014  19:39
    Superúchyl (2013)

Viděno na Animefestu. Užila jsem si to náramně, ale hlavně kvůli skvělému publiku.

• 2.1.2014  18:35

Jen jedna námitka: kéž by to bylo delší. 4.5/5.

• 9.12.2013  11:32
    San geng 2 (2004)

Dumplings - 2.5; Cut - 4; Box - 3

• 5.12.2013  10:35

Tři slova: otravné, nudné, odporné.

• 1.12.2013  22:12
    Sinister (2012)

Tenhle film mě rozčílil. Ale v dobrém smyslu, bála jsem se! Po dlouhé době horor, který byl doopravdy strašidelný! Tísnivá atmosféra a dokonce i efektivní lekačky, celkově docela velké překvapení. Ale bohužel, jakkoliv je film technicky dobře zpracovaný, něco mu chybělo. Příběh, který už jsem viděla stokrát, předvídatelný konec nebo snad docela špatné výkony dětských herců - pravděpodobně kombinace všech těchto faktorů mi nakonec zážitek zkazila dostatečně na to, abych film nehodnotila výše (i když je to film mnohem lepší než například Insidious, který mi tento film připomněl a kterému jsem také dala tři hvězdičky.). Tak tedy symbolických 3,5 / 5.

• 1.2.2013  01:36

Docela dobře zpracovaný dokument o tématu, které poslední dobou útočí na uživatele internetu ze všech stran. 'Bronies' se ocitnou kdykoliv a kdekoliv někdo zmíní slova poník nebo kůň a jejich množství je takové, že každý 'poll' ve kterém se objeví My Little Pony naprosto ovládnou. Zdálo by se, že není co vytknout. Dokument se snaží ukázat nám, že dospělí muži, kteří sledují kreslenou pohádku pro malé holčičky přece nejsou vůbec tak divní, že je tento pořad učí přátelství, lásce a toleranci! To je ovšem taky jeden z důvodů proč nemůžu tohle dílko hodnotit výše. Je to naprosto jednostranný pohled na tuto komunitu. Tvůrci naprosto vynechali fakt, že 'bronies' jsou nechvalně známí ne kvůli tomu, že se dívají na show pro holčičky, ale kvůli věcem jako je tohle či tohle nebo tohle...mohla bych pokračovat donekonečna. To, že tenhle dokument naprosto vynechal tuto 'temnou' stránku této komunity, například i fakt, že podle jedné ankety více než pětina 'bronies' masturbuje ne nad kreslenými poníky, ale i těmi skutečnými...etc etc, to je podle mě neodpustitelné. Dokumenty by se měly snažit ukázat pravdu a to, že se tomuto tématu tvůrci vyhnuli obloukem a celou dobu jen pěli chválu, je znamením toho, že tenhle dokument selhal ve své primární funkci.

• 30.1.2012  16:52
    Soultaker (1990)

Bavila jsem se díky MST3K, ale jinak hrůza.

• 21.1.2012  22:48

Musím se přiznat, že mám slabost pro Megan Fox. Mám taky slabost pro záměrně hloupé béčkové filmy, které se neberou příliš vážně. Tohle je tedy pro mě film, který si můžu užít ve všech ohledech. Možná se na to hodí pojem guilty pleasure, ale pro mě je to jen jeden z mnoha dalších hloupých ale zábavných filmů, kterých nikdy nemám dost. Člověk se na srdcervoucí dramata nemůže dívat pořád.

• 21.1.2012  15:31
    Drive Angry (2011)

Na tenhle film se musíte dívat s mozkem zavřeným na 5 západů. Když se vám to podaří užijete si neuvěřitelné množství zábavy. Konvenčně to sice není něco co by se dalo nazvat 'dobrým filmem', ale dá se to nazvat úžasnou kulervoucí jízdou. Jasná pocta grindhouse filmům. No řekněte, kdo z vás se u toho nudil?

• 22.12.2011  00:04

Existuje něco lepšího než Reb Brown křičící a střílející?

• 16.12.2011  15:25

Co se dá říct...guilty pleasure.

• 4.12.2011  13:41

Film jsem viděla v MST3K, takže jsem se nenudila. Ale špatnosti tohoto 'díla' se nedá diskutovat. Tak jako tak, dávám hvězdičku za Reba Browna.

• 26.11.2011  18:18

Plusy: úžasně vypadající Londýn; charisma hlavní dvojice (hlavně RDJ, dokáže udělat každý film alespoň nějak zábavným); chytré bonmoty; epické slow-motion záběry mě dostanou vždycky (ať už pěstních soubojů nebo výbuchů) Mínusy: zbytečná délka (film takové typu by neměl jít přes 90 minut); nevyužití charakteru Rachel McAdams a hlavně jí samotné; někdy zbytečné CGI; neustálé střídání setů a repetitivní dějová linka (změna lokace -> souboj -> útěk / zatčení)

• 18.9.2010  13:46
    Pokoj (2003)

Nejlepší nejhorší film! Z hlediska kvality je to samozřejmě odpad, ale ta hodnota zábavy! Samozřejmě neúmyslná (řečičky Tommyho Wiseau, že film byl natočen schválně špatně neberu), ale nedivím se, že je ten film takovým kultem. Po shlédnutí jsem strávila nějaký čas znovusledováním nejlepších scén na youtube (,,I did not hit her! I DID NAWT! Oh, hai Mark!"; ,,Hai, Doggy" etc.) a několikrát jsem hrála flashovou hru, která byla podle filmu vytvořená. Nutnost vidět pro každého!

• 11.9.2010  16:16

U filmu jsem se skvěle bavila. Podle traileru jsem sice čekala větší využití kartiček (+více toho komediálního elementu) a jako takový se mi potenciál té dané situace zdál nevyužitý. Ale všechno to vyvážil skvělý scénář, silný příběh (do kterého jsem se -i když jsem žena- dokázala vcítit) a skvělý výkon Ryana Reynoldse. 86 minut mi uteklo jako voda a toho si u filmů cením, když mě ani na chvíli nenudí.

• 4.9.2010  02:42
    Jack a Sarah (1995)

Typický tří-hvězdičkový film: nabídne dost na to, aby výslovně nenudil, ale zase nenabídne tolik, aby utkvěl v paměti nebo aby si jeho sledování člověk výslovně užil a pobavil se u něj.

• 30.8.2010  03:21

Skvělé herecké výkony, skvělý příběh a skvělá režie. A navíc hlavní hrdina s kterým je možné se skvěle ztotožnit. Co víc si přát?

• 29.8.2010  18:04
    Počátek (2010)

Film sice postráda jakoukoliv hlubší myšlenku, ale na to jsem si už u Nolana zvykla. On je mistrem efektivity. Film plný tak skvěle odvedené filmařiny jsem už dlouho neviděla. Vlastně od té doby co v kinech řádil Temný rytíř. Nemělo by se zapomínat, že velké procento 'epičnosti' je soundtrack (doporučuji všem). Jediný film na který jsem kdy šla do kina třikrát.

• 29.8.2010  18:01

Jeden z těch mála filmů, jež se dokáží člověka opravdu dotknout a snad jej i ovlivnit, změnit jeho výhled na život. Podle mne, hlavní zpráva kterou se snaží - i prostřednictvím skvělých hereckých výkonů - předat, je, že život by se neměl promrhat, žijeme jen jednou a že na lásku není nikdy pozdě. Že opravdovost nakonec vždy přebije povrchnost a přetvářku. Jakkoliv depresivně může film působit, nakonec Vás zanechá s pocity naděje.

• 29.8.2010  18:00
    Donnie Darko (2001)

Opravdové sci-fi nebo jen psychologický film o pomalu rozumu ztrácejícím teenagerovi? To jsem se ptala sama sebe, když jsem tento kultovní snímek poprvé sledovala. A vlastně ještě nějakou chvíli poté, co skončili závěrečné titulky. Nepamatuju se, že by mě kdy nějaký jiný film donutil googlovat tak moc jako tento. Musela jsem vidět prodlouženou verzi, mnohokrát jsem si prošla oficiální webovou stránku a naposlouchat si soundtrack, než jsem si v hlavě konečně vytvořila pro mně jaksi přijatelné vysvětlení. Tak jako tak, i po prvním skouknutí neuvěřitelně emotivní zážitek a nebojím se Donnieho zařadit do mé Top 10 všech dob.

• 29.8.2010  17:59

Komorní snímek, ve kterém jsem neočekávala bůhvíjak silný zážitek. Opak se stal pravdou a skvělé výkony obou hereček mě ještě dlouho po konci filmu nutily k zamyšlení. Je sebevražda ospravedlnitelná? Otázka na níž neexistuje jednoznačná odpoveď, přesto mě tento film donutil naklonit mé váhy více k 'ano'. Skvělý zážitek, hlavně pro ty, co neustále hledají námět k zamyšlení.