Mihail123

okres Nitra

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 5.11.2011  15:54
    11-11-11 (2011)

Hovadina galaktických rozmerov. Mohol taký blbý námet aj niekoho napadnúť? Ako vidieť, áno. Film, v ktorom NIČ nefunguje. Absurdný námet, scenáristi museli byť asi riadne naivní a pri písaní sa chechtať, že im niečo takéto prejde. nabudúcri ok pri dátume 12-12-12 určite chystajú kvalitné pokračovanie :).

• 12.7.2011  15:08

Jesu Christo!

• 29.5.2011  13:37

I keď ako cez kopirák, stále sa jedná o nadpriemernú komédiu. Avšak bojím sa tretej časti.

• 10.5.2011  23:21

To, že vo filme bude čo najviac vtipou, ktoré sú priemerné až podpriemerné, nerobia ešte dobrú komédiu. Klasický Sandlerovský humor, ktorý mi sadol zatiaľ iba v pár jeho filmoch. V tomto taktiež nie.

• 28.4.2011  23:04
    Insidious (2010)

Žiadne Paranormal Activity wannabe sa nekoná. Namiesto toho James Wan servíruje nekompromisný horor, ktorý nemá posledných pár rokov dozadu obdoby.

• 15.4.2011  19:26
    Kennedyové (TV seriál) (2011)

Hodnotené po 4. dieloch. Ani sa nedivím, že sa toľko staníc tohto seriálu vzdalo. Kontrovorezné nakuknutie do najvyššej politiky USA a ešte k tomu klan Kennedyovcov. Tvorcovia mali dosť veľa odvahy, ab načali citlivú tému Kennedyovcov (JFK ako napoly-invalid, ktorý musí každé rano zjest niekoľko desiatok tabletiek aby vôbec dokázal existovať, alebo spory s mafiou atď.) Čo sa týka vizuálnej stránky a výpravy, nie ke serálu čo vytknúť, vidieť že je v ňom naliatych dosť peňazí. Taktiež kastingovo podarená záležitosť, takmer každá postava má predstaviteľov, ktorí sa čo najvernejšie podobajú svojím historickým predlohám. Je to asi po prvý krát, čo Katie Holmes sedí úloha a hrá (!!) viac-menej obstojne. Zatiaľ veľmi príjemné prekvapenie

• 14.4.2011  22:57

A sakra. Duncan Jones ma opäť dostal. Tých pár cool otrepaných amerických fráz tomuto filmu muím odpustiť. Svižné postupné odhalovanie jednotlivých faktov, striedanie na seba nadväzujúcich vrstiev či akýsi chladný look celého filmu - nedá sa tomu jednoducho nič vytknúť.

• 1.4.2011  09:38
    Sucker Punch (2011)

Alebo Snyderov mokrý sen. Tak trochu prepálene akčné scény (slow-mo everywhere), mierne divný scenár a veľa vnád na ktoré sa dá pozerať.

• 28.3.2011  13:25
    Ils (2006)

Tá atmosféra zo začiatku filmu! To bolo niečo nevídané len škoda, že to nevydržalo po celý film. Veľké prekvapenie a oddych od kvanta amerických remakov, ktoré na nás Hollywood chrlí bez akejsi pridanej hodnoty. Kratšia stopáž je v tomto prípade veľkým plusom - len škoda, ak by tá atmosféra a napätie zostalo po celú dobu, neváhal by som dať plný počet.

• 27.3.2011  20:46

Ako keby som to už niekde videl. Prevarené, predvídateľné a klišoidné zároveň. Občas som sa pristihol ako si hryzem nechty, ale to je asi všetko. Tony Scott by mohol zmeniť svoje zabehnuté kolaje a naservírovať konečne niečo nové, neprevarené.

• 26.3.2011  11:48

Zo všetkých dielov asi najslabší. To, čo robilo ostatné priemerným, ale zaújmavým slasherom je preč - poriadna chumelica, sneh, či náznak akejsi bezmocnosti a beznádeje v zasnežených nórskych horách.

• 25.3.2011  09:57

Po dlhej dobe film, ktorý ma dostal hádam všetkým - či už skvelou réžiou, hereckými výkonmi (Russell Crowe na vrchole), krásnou hudbou a scenárom. Jednoducho neuveriteľne ľudský film, ktorý chytí za srdce. Je ťažké byť géniom.

• 24.3.2011  20:37

Škoda toho zbytočného naťahovania a veľmi pomalého tempa. Nebyť toho tak by sa jednalo o solídny atmosferický horor. Hlavní predstavitelia detí sa do svojich úloh vôbec ake vôbec nehodia a ako keby ani nevedeli kde sú a čo majú robiť.

• 24.3.2011  10:29

Bez poriadneho záporáka by takýto typ filmu nemal najmenšiu šancu. Ono ani toho záporáka ani moc nemá, ale skvelá dvojica to všetko zvládne a od začiatku srší jeden vtip za druhým. Najväčšia vada filmu je paradoxne "sexy" Cameron Diaz, ktorej umrnčanosť mi liezla na nervy už od jej prvého vystúpenia. Ako komiksová adaptácia ma to moc nebralo, ale ako paródia...tak to áno.

• 23.3.2011  23:21

Tak predvídateľné...hovoril som si. Prekombinovaná zápletka ktorá bravúrne funguje. Mix thrilleru a romantiky, ktorého spád som vôbec nečakal.

• 18.3.2011  16:16

Hah, tak tie úvodné bitky sú naozaj "veľkolepé". Aj som si hovoril zo začiatku, že to má celkom tú správnu atmosféru, no potom ma to prešlo. Cage valcuje naďalej v Bčkových vodách, tam pravdepodobne aj zostane...škoda ho.

• 17.3.2011  19:42
    Lovec trolů (2010)

Škandinávčania a ich národná úchylka - trollovia. Keby som bol nimi tak by som bol týmto dielom unesený na desať rokov dopredu. Z čoho najviac taží je jednoznačne krásne depresívna príroda Nórska a variabilita prostredia. Škoda že si tvorcovia moment prekvapenia nenechali až na druhú polovicu filmu, pretože pocit strachu z neznámeho - prvá pol hodina funguje na výbornú. Klobúk dole pred finálnym súbojom z trollom.

• 13.3.2011  18:24

Brutalita...oči na háčikoch, brokovnica v zadku a veľa iného...toď drsný príbeh o znásilnení a následnej pomste. (ne)Príjemné prekvapenie.

• 13.3.2011  16:14
    Primal (2010)

Uf to bolo...priblblé, brutálne ale prekvapivo celkom zábavné. Dialógy postáv sú "prepracované" na maximum taktiež jednotlivivé vzťahy medzi nimi, celkovo film zaváňa miernou stupiditou. :)

• 12.3.2011  12:48

Audiovizuálne orgie.

• 10.3.2011  23:24

Veľkolepý fail. Nechápem, kto mohol odklepnúť tak mizerný scenár, ktorého stupidita až bolí. Tupé dialógy, dej a takmer všetko čo sa na plátne deje (jedna wtf scéna strieda ďalšiu). Eckhart ťahá ako môže ale sám túto zúfalú grotesku neutiahne. (Aby som len nekritizoval tak efekty a niektoré akčné scény sú podarené).

• 28.2.2011  22:05
    Na doraz (2010)

Prekvapivo nie až taký prúser aký som od nezáživných trailerov očakával. Má to spád, nenútený humor a po dobu 95 minút som sa až tak veľmi nenudil. Celkom príjemná oddychovka a pauza Todda Phillipsa medzi Hangovermi.

• 28.2.2011  22:02
    Cizinec (2010)

What the hell? Zmätené, nezáživné pobehovanie hollywoodskych top hercov. A pritom s takýmito tvárami by sa dalo natočiť niečo komerčne i filmársky oveľa lepšie. Nuda nad nudu.

• 28.2.2011  12:34

Skvele zahratá (Colin Firth, Geoffrey Rush) ale ničím výnimočná historická dráma. 5 minút po záverečných titulkoch a ja si ani za nič nedokážem spomenúť čo by len na jednu scénu, ktorá by mi zostala v pamäti. Takýchto filmov nominovaných na Oscara tu bolo, a aj bude ešte mnoho.

• 27.2.2011  21:07
    Město (2010)

Briliantne zrežírované. Z Afllecka sa stáva pomaly ale isto prvotriedny režisér, ktorý vie ako naservírovať správnu dávku akcie, napätia a emócií - ktoré síce boli slabšie ako u Gone Baby Gone ale aj tak ma v kontexte celého filmu dostali.

• 27.2.2011  16:35
    Fighter (2010)

100krát omielané klišé o boxerovi-loserovi, v ktorom vyniká jedine tak parádny Christian Bale. Mark Wahlberg hrá druhé husle a opäť ma presvedčil že hrať NEVIE. Nebyť Balea obyčajná priemerná dráma.

• 27.2.2011  14:22
    Rychlejší (2010)

Ono ťažko...z takto predvídateľného a mizerného scenára sa toho moc vyťažiť nedalo...po vynikajúcom úvode u mňa nastalo vytriezvenie. Rock má pár tehličiek navyše, jeho comeback do akčných filmov by som si predstavoval trochu inak.

• 19.8.2010  21:35
    Vincentův svět (TV seriál) (2004)

Dvoma slovami - Jeremy Piven!!

• 18.7.2010  16:11

Drogová odvykačka ala Danny Boyle. Ewan McGregor už tu dokazuje prečo je hviezdou súčasnosti. Jednotlivé scény (i keď niektoré naozaj dosť nechutné) sú natočené na jednotku. Skvelá jazda po celých 94 minút. Pri výbere hudby sa režisér trafil presne do môjho hudobného vkusu :)

• 18.7.2010  16:08
    21 gramů (2003)

Skvelé. Príbehy, ktoré o seba postupne zapadajú, skvelé herecké výkony (predovšetkým uveriteľný Del Toro) a precízna réžia už Iňarritua. Stále však čakám na jeho film, ktorý by ma dokonale presvedčil. Pri tomto ani pri Amores Perros sa mi to nestalo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16