Pignon

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 19.9.2018  00:48
    Zakladatel (2016)

Není to v pravém slova smyslu film. Spíše apologie jednoho velkého h...... Vzbudilo to v mé krajině břišní nevolnost podobnou konzumaci 6 čilzburgrů à 2 okurky na kus. V tomto jsem zajedno s Dickem a Mikem, neměl bych na to žaludek. Obvykle se klaníme kreatůrám, které si zaslouží spíše opovržení a věčný pobyt v předpeklí....

• 19.9.2018  00:42
    Léto (2018)

Měl to být film o silné touze mládí po rebelii a prolomení šedé a nudné společnosti protkané fízly a děžurnými. Bohužel na mě to celé působilo plytce, trochu jako od Renče. Nicméně, žili divoce a zemřeli mladí, čest jejich památce.

• 3.9.2018  06:48

Taková blbůstka na jedno zhlédnuti.

• 3.9.2018  06:44

Hubený Matthew a vanilková Salma.

• 2.9.2018  23:02
    Upgrade (2018)

To se vskutku povedlo. Akce, napětí, originalita. Nejsou zde hluchá místa, kde by divák musel poposedávat nudou, kamera je parádní a přesto pusobí jednoduše. Moc hezká je práce architekta!! Film dobře balancuje s již žitým sci-fi, tedy dronovým všudypřítomným sledováním a vyhodnocováním a umně rozviljí myšlenku do blízké budoucnosti. Opravdu fajn biják a když srovnám s nedávno odtrpěným věčnomladikem Cruisem v MI6, tak je to na 10 homobotů z 10.

• 28.8.2018  22:03
    Já a ty (2012)

Prekvapivě závavná miniatura ze sklepního bytu. Téma dospívání, rodinných vztahů a drog je velmi citlivě a komorně uchopeno.

• 28.8.2018  21:59

Nešťastný génius postižený koprolálií a přesto pobavil tolik miliónů lidí. Zářil, zhasnul a už není, byl to smutný dokument. Přesto jsem ho rád zhlédnul.

• 9.8.2018  08:46

Hvězdy dávám za své 16 leté děti, které při tomto crujzování hýkají, ale pro někoho s dospělým mozkem??

• 15.7.2018  01:33

Viděl jsem až s velkým časovým odstupem od premíery, tedy 14.7.2018 v tv, ale potěšilo mě, že ještě může občas vzniknout film s autentickou atmosférou a skoro tarantinovskými scénami.

• 15.7.2018  01:09

Velmi špatně uchopené téma, kde se míjí účinkem všechny pokusy o hlubokomyslné debaty rodinného přítele “doktora”, smysl nedávaji ani všechny přesuny, napřiklad ten do Prahy. Od výletu do Lurd začne být film k nesnesení. Jediné fungující záběry a humor jsou ty, kde hlavní hrdina navštívi svého otce (stařičký, ale skvělý Claude Brasseuer). Happy end už je pouze třešničkou na dortu filmařského neumětelství a neuvěřitelnosti celé konstrukce.

• 15.7.2018  01:01

Varování pro muže, toto je pouze pro ženské publikum. Jak tlustá, ošklivá kráva dojde štěsti.

• 15.7.2018  00:58

Ten šéf firmy je perfektní hochštapler, který už lecos viděl a prožil. Téma filmu je originálni, ostatně všechno šílenství, které se děje okolo svateb, musí mít i takovýto alternativní pohled.

• 17.6.2018  22:54
    120 BPM (2017)

Ten film může mít jednu hvězdu, ale i pět hvězd. Problémem není téma, ale obehrávání už obehraných témat, ale férově nutno přiznat, že dobře! Všechno to aktivistické a smutné okolo ejc je v jiných filmech. Takže nejvíce mi přijde, že film byl zbytečný a ke konci zbytečně dlouhý...

• 31.3.2018  23:10
    Tlumočník (2018)

Trochu umělokonstruktní, bohužel i tématicky špatně uchopené, nedůvěryhodné kvůli množství detailů, jako je osoba syna, který se teprve v 80 rozhodne spáchat dobro, cynický syn nacistického úředníka, který se naopak po celoživotním cynismu probere po návštěve syna koncentráčníka. Tak slabá 3, za toho Menzela.

• 31.3.2018  23:01

Námět je originální pouze do té míry, jak ho napsala realita americké zahraniční exportní politiky. Tom Cruise jako vždy pouze popisný, ten chlápek nemá vůbec herecké střevo!!!

• 31.3.2018  22:56

Dvě hodiny mi bylo 6 let a fandil jsem pěti roztomilým králičkům. Někdy jsou i takové dny.

• 26.3.2018  00:07

Svižné, inspirativní v tom, kolik podob má podnikavost. Nechám si to do rána projít hlavou.

• 17.3.2018  00:45

Trochu mírného napětí na začátku, postupně už pouze fraška až po úplné ufouknutí na konci. Pokud nejste ve věku 12-15,5, tak to nutně nemusíte vidět.

• 13.3.2018  23:48
    Lady Bird (2017)

Za ty pravdivé postřehy ze života dospívajících dětí a dilemat ve výchově jejich rodičů, za tu poctivou civilnost, s jakou to vše vtahovalo do prostředí a děje a za tu lásku a něžnost, s jakou bylo natočeno. Byl to takový dokument z mého mládí i zkušeností mě, jako rodiče. Nejobyčejnější krása života. Žiji to s vámi.

• 13.3.2018  23:41
    Cizí oběd (2013)

Už jsem starej, jak říkával Arnošt Lustig, dojal jsem se jako stará prostitutka, ánti. Jednoduché rekvizity, dvě natáčecí scenérie, dopisy posílané v jídlonosičích a text předčítaný z postsynchronu. Voila, dávám 8 z 10 nejlepších shahi paneer.

• 14.2.2018  20:18

Filmařsky tradicionalistické pojetí tvrdého osudu S.H. Takže vyzdvihuji snahu zfilmování oběti Jane, kterou své lásce položila. Za velkým tématem času, který byl Jím Hawkingovi vyměřen v prodlouženém čase je jen a pouze ona. Respect!!

• 12.2.2018  11:25

Atmosféra houstne od druhé půlky a dodává původní takřka kunderovské koncepci díla (nedá se nevzpomenout na Žert nebo Směšné lásky) nečekané dramatično.

• 12.2.2018  11:21

Svižná výměna komplimentů mezi Bridgesem a Komančem byla osvěžující.

• 1.2.2018  17:23

Skvělá atmosféra, vynikající hlavní hrdinka, přiliš smířlivý konec. A jako vrchol dva dojemné dopisy na rozloučenou. OST je krassální.

• 11.1.2018  00:18
    Samba (2014)

Tohle mělo kouzlo francouzské kinematografie, na střechách Pařiže, jako za Belmondových časů. Nejvtipnější scénka s Rusem, který se snaží úřednicím vysvětlit, že nemá pas a ani červený papír, který mu dali jako zástavu.

• 7.1.2018  23:41
    Záskok (1994)

Ja ja, pochádky

• 7.1.2018  23:38

Já jsem si svojí kamarádku vybrala, tobě ho přidělili.

• 4.1.2018  13:07
    Test (2003)

Al Pacino, Al pacino, al pacino, alpacino.....

• 27.12.2017  23:39

Nězně trhlé, o velkých věcech našich malých životů. Skvělé hudební proklady a grafické a vizuální ztvárnění. Jemně vám polechtá vaši sentimentální náladu.

• 21.12.2017  16:56

Velký potenciál proměny mysli není prohospodařen, obzvláště v připadě manžela a hercova skvělého ztvárnění ženských poloh osobnosti, jsem místy dokonce přemýšlel, zda se opravdu nepřevtělil. Zábavné a svižné.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7