Pignon

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.11.2017  22:16

Minimálně do poloviny veliká kafkárna, která ze svojí síly najednou ztratí to hlavní a to je vtipnost. Dál už jenom pouštní romanzza. Ale i tak dávám 6,5 tykwiček z 10.

• 29.11.2017  13:12

Dobré psychologické drama, kde volba témat je hraniční, ale ne neobvyklá, co do výskytu těchto jevů ve společnosti: rozvod, domácí násilí na ženě, věkově nerovný vztah a oidipovská láska. Dobře natočený film.

• 26.11.2017  23:04

Hříčka o krizi středního věku dotažena ad absurdum.

• 25.11.2017  23:51

Kino Kotva 25.11.2017. Lehce natočené, skoro Woody Allenovské. Film ovšem vrcholí hned svojí ústřední scénou slavnostní večeře. Další děj je spíše plytký. Toni Colete si ale svůj part mrchy madam užila a film má i pár dalších pěkných klipových scén. Hlavní je asi pařba na pokoji služebné a potom následně při jilzdě Porsche.

• 25.11.2017  23:40

Když se potkají velké dějiny s malými dějinami jednotlivce, je to rána. První minuty válečných scén vám vyrazí dech stejně jako pořádná rána z kanónu. Krutý a romantický příběh v jednom.

• 18.11.2017  23:35
    Noci šelem (1992)

Děsivě přesvědčivé a nekonečně beznadějné. Do dneška mě straší po nocích.

• 28.10.2017  22:17

Inteligentní humor, skvělá atmosféra a uvolněnost herců. Bavil mě námět i Salma, jak hraje, tanči a zpívá. Tempo se drži skoro celý film. Díky Kene Marino.

• 13.10.2017  12:58
    Wind River (2017)

Největším nepřítelem filmu bylo počasí, některé ty zimní záběry prostě neseděly. To globální ohřívání je zlo;-)

• 1.10.2017  01:23
    Baby Driver (2017)

To má švih, koule a šarm. Akce podle nové módy, velmi osvěžující, i když samizřejmě pohádka, ale od toho je film!

• 1.10.2017  01:19

Loving strangers, miluji, když se potká jižní Evropanka s Ruskem. Východ nad Římem se spařenou okurkou je silný zážitek, obzvláště 30.9.2017 po půlnoci na ČT Art.

• 30.9.2017  19:10

Živelné, ale trochu sterilní.

• 30.9.2017  19:08

Tradični téma, dobrá stylovka, skvěle natvrdlý M. Dillon.

• 17.9.2017  23:23

Protože moje schopnosti jsou na úrovni zraku Saliya, tak to balím a jedu do Mnichova za kariérou. Povšechně vzato jedná se v případě tohoto filmu o německý Bollywood. Tím je dnes zaplaven celý svět, včetně hitu Pěkně blbě, takže je to zřejmě v rámci vlny multikulti o hodných Afgáncích a nešavlozubých tygrech. Bohužel ta holka od Mnichova z tohoto týdne se pod to nepodepíše.

• 11.9.2017  21:46

Alicii Vikander bych si také osvojil. Ostatní výkony včetně scénáře Toma Stopparda by potřebovaly být založené na lepší předloze. Někdy je prostě lepší začít na druhé straně hlavy... Na uklidněnou Pepince, na filmu jsem byl v kině Kotva a obrazy vlámských mistrů vskutku ožívaly, koš s rybami, ketrý donášel milenec služebné byl pěkně v paletě barev holandksých malířů.

• 28.6.2017  22:27

Vynikající karikatura maloměstské nudy, včetně stupidní figurky šikanujícího fízla. Pár momentů, které potěší, celkově v rámci žanru crazy komedie spíše při zemi. Love goes on forever.

• 31.5.2017  20:25

Disputace o sextantu je nezapomenutelná. Film je i jinak sledem vtípků (rada jak na brunetky, gilotinováni Jacka, svatba Jacka se sestrou Piga, uvodní vyloupení banky, urychlené povýšení na kapitána). Krásné rozloučení s celou sérií. Stejně dojemné jako 15 vteřin Barbossy na cestě do hlubin. Velmi velmi dobrý nápad a stejně emocionálně silné. Pokud jste stejně jako my sledovali s vyrůstajícími dětmi běžte se dojmout a pobavit.

• 17.5.2017  23:25

Nic velkého, ale pravdivé. Někdo získal, jiný ztratil. Filmařsky spíše ploché, prostřihy do večera o rok zpátky jsou servírovány podle zákonitostí očekávání.

• 17.5.2017  23:19
    Bába z ledu (2017)

Až na tu skutečně hroznou postelovou scénu Nový-Krónerová, příšerné natahování na konci včetně výletu do Hory sv. Kateřiny a nevěrohodné chování rodin, jsem skoro zaskočený dojemností a pitoreskností onoho dílka. Božane, ty jedeš.

• 28.4.2017  20:11
    Špión (2015)

Je to zafafné! Bavil jsem se a nestyděl za tvůrce. To je dostačující! Dám si to ještě jednou až pojedu studentem z Prahy zpátky.

• 28.4.2017  18:05
    Uteč (2017)

Na každý pád sympatický kamarád z ostrahy. Vizuálně hezké, dobře natočené. Zkrátka takový bejby ho👀or

• 28.4.2017  18:02

Jeden a půl.

• 20.4.2017  22:14
    Život (2017)

Nehraj si s tím sajrajtem.....neblahé tušení se potvrdilo, na Marxu je život a nemůžeš s ním strávit odpoledne přijemnou konverzací. Jakkoliv se o to Jake, Ryan a spol snažili.

• 13.3.2017  23:07

Vzkaz všem nablblým sluníčkářkám: podívejte, kam až vede Vaše zasnění se do pana Vyvoleného. Heslo pro nás by mělo znít: Nikdy se nedej!!

• 12.3.2017  00:24

Neemocionální (přes rádobysnahu) snímek rodinného výletu třech mutantů za spásou a nalezením klidu. Bohužel jsem se na rozdíl od svého 15 letého syna nedokázal s žádnou postavou ani situací identifikovat a vše pro mě vyznělo ploše a do prázdna.

• 12.3.2017  00:11

Živel, kterému to, že ho životní osud připravil o rodiče, umožnil nevázat se na lokální příběhy, ale jít za svým velkým osudem. Jeho život je pro mě nejnapínavějším filmem, který mě udržuje, abych nevzdal ten svůj.

• 26.2.2017  23:33

Choose Facebook, Twitter or Instagram and hope that someone, somewhere cares. Film pro pamětníky a dnešní 40/50 tníky, kteří s těmi 20 lety naložili stejně nalejno, jako ta velká 4 ve filmu. Nikdy už nebudeme mladý a rozjetý, choose life!!

• 5.2.2017  22:48

Proč ne, lepši průměr a hlavně, je to originální nápad!

• 5.2.2017  22:37
    Vrtěti psem (1997)

Člověk by se nikdy neměl vracet po 20 letech k filmu, který shlédnul jako 23 leté torpédo, které tehdy nadchnul každý minimální pokus o politické aktuální dílko. Těch 5 hvězd tam nechám, ale sobě dávám 5 za uši, jak jsem za tu dobu zciničtěl a vyprchalo ze mě cokoliv, co by se dalo nazvat, radostí ze sledování tepu dějin.

• 5.2.2017  22:31
    Toni Erdmann (2016)

Z duše mi mluví Tuax. Toto prosím není film. Toto je německý pokus o filmovou poetiku krasosmutnění. Herečka je odpudivá, její part ve filnu je zbytečný, což chápu byl zřejmě záměr, aby co nejvíce bylo akcentováno její životní prázdno. Pokud máte cokoliv jiného na práci, třeba prohánět holky, tak to raději udělejte. Ulevíte svému intelektuánímu přetlaku více, než po 160 minutách tohoto Kunstwerku.

• 2.2.2017  09:15

Dávám 10 hvězdiček, 5 je málo. Neskutečně! Viděl jsem hned v době premiéry a od té doby je pro mě srdcovka. Cynický Bill Murray byl pro mě zjevením, i když jsem byl poučený už z Krotitelů duchů. Scénárista je originallní zjevení, které se nezastaví před ničím. Nejvíc mě baví setkávání se spolužákem na ulici.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6