Jhershaw

okres Most

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 25.3.2018  19:07
    Brimstone (2016)

Mě nejvíc pobavilo, že s Guyem Pearcem tu máme další film, který je vyprávěn pozpátku :) Herecké výkony skvělé, nepříjemného násilí tu je opravdu dost, jen ta délka.. trpí holt postavy i divák. 70 %

• 25.3.2018  19:02
    The Divide (2011)

Atmosférické a špinavé ano, ale na mě je to moc velké béčko. Možná s lepším scénářem nebo víc vykreslenými postavami bych si to vychutnal víc.

• 25.3.2018  18:58
    Božské (2016)

Takové to když dospívající herečka hraje toho spratka tak dobře, že vás celý film strašně s..e. Ale na režijní debut povedené.

• 25.3.2018  18:56
    Margin Call (2011)

Viděl jsem až po Big Short (což pro mě byla pecka a bylo to zábavné). Tohle je chladné drama, čistě vysoustružené, jací bankéři jsou, ale mně tomu chybělo něco extra, přesah, emoce.

• 25.3.2018  18:52

Ano, dalo by se to shrnout jako "co se škádlívá".. a stejně tak se dá rozporovat, že v začátku ty hlavní dvě postavy nejsou moc sympatické, ale v průběhu jsem k nim stejně nakonec přimknul. Ale na Kimi no na wa to nemá.

• 25.3.2018  18:50

Velmi povedené romantické drama, které obzvlášt těží ze své zajímavé premisy. Praha na závěr je už jen třešnička.

• 25.3.2018  18:48

Dvojka Lone Wolf mě bavilo o něco méně, než jedničkový úvod. Byly tam zajímavé i dojemné momenty, ale mně chyběla asi dějová výživnost prvního dílu. 70 %

• 25.3.2018  18:43

Zase jednou taiwanská romantická komedie ze školního prostředí, až si říkám, jestli teď nastoupila nějaká taiwanská vlna, jak kdysi přišla korejská. Jen mi ty filmy přijdou dost podobné, hlavně ve svých záporech - humor je někdy až toaletní a postavy vyhnané do extrému. Za mě škoda a lidštější přístup by mě potěšil. 65 %

• 25.3.2018  18:41
    Glory (2016)

Po komentářích zde jsem čekal větší pecku. Takhle jen sžíravé drama o obyčejném člověku, co se dostal do soukolí politika vs žurnalisti, a zároven nechápe, že o něj a jeho pravdu tu jde až v poslední chvíli. Nicméně konec je velmi silný.

• 25.3.2018  18:39
    Li wang (1991)

Znáte to, jsou filmy, které oscilují mezi 5 hvezdami a odpadem. Pro někoho neuvěřitelná zábava, zatímco jiní nevěřícně kroutí hlavou. Beru černý humor krvavých efektů, i asi chtěnou topornost, ale pro mě to kvalit Braindead nedosahuje. Možná s lepšími herci a větším nadhledem, kde nadhled neznamená jen proražená těla.

• 25.3.2018  17:22
    Foxtrot (2017)

Za mě trochu zklamání, po skvělých ohlasech jsem čekal více. První, dramatická část, je skvěle zahraná. Druhá část je opojně absurdní, jako od Lynche. (Naštěstí je dlouhá/ krátká tak akorát.) Nicméně třetí část a její konec, tedy vysvětlení co se stalo, pro mě film zabila, protože jsem si řekl "Taková blbost!?" 75 %

• 25.3.2018  17:19

Co k filmu napsat. V první řadě - potěší nepřepálená stopáž. Vizuálně to rozhodně není až tak zajímavé, jak slibuje anotace. Je to poněkud asociační mind-fk, ale s nadhledem a černým humorem. Jen úplně nevím, co si z něj odnést, kromě malé holčičky, které ve svém nízkém věku neustále mluví o atomech, a toho, že by lidé neměli propadat různým new-age-ezo věcem.

• 25.3.2018  17:15

Další Linklater. Někdo tu psal "zdlouhavé, ale skvěle zahrané, typický Linklater". Nedá se úplně nesouhasit. Stopáž je poněkud přepálená. Zápletka je v pohodě, jen jsou tu do krajnosti tlačeny rozdíly v povahách postav. Co mě zaujalo, nebo mi to tak aspon připadlo - Carrell tu má nejméně prostoru a mnohem víc mluví Cranston s Fishburnem. Střídání komických momentů s melodramatickou rovinou filmu taky nemusí sednout každému. A jestli je film zdlouhavý? Pro mě až tak ne, ale je to holt Linklaterova road-movie s tím, co k tomu patří. (Ale třeba hudba byla v Chlapectví zajímavější.) 70 %

• 25.3.2018  17:04
    Nikdys nebyl (2017)

V rámci Be2can mě tohle bavilo víc než Jelen, ale to asi není těžké :) YWNRH je přímočaré, hypnotické, brutální a se skvělým Phoenixem.

• 25.3.2018  17:00

Entebbe rozhodně není tak špatné, jak by napovídalo průměrné 5.5 hodnocení na IMDb. Řemeslně je zvládnuté dobře. Nicméně z herců/ postav dostávají nejvíce prostoru němečtí teroristé (Brühl, Pike), pak zbude trocha času na izraelské politiky a tím to skoro končí. Kromě inženýra z letadla nedostane žádný z unesených více prostoru, stejně tak se skoro nic nedozvíme o dalších únoscích nebo těch, kdo to celé plánovali. Takže těžko tam k někomu budovat sympatie. Vzhledem k tomu mi stopáž přišla delší, nebo mi naopak chybělo větší gradování postupně během filmu. Konec samotný je zvládnutý dobře a prostřihy na tanec zážitek umocňují. Když se ještě vrátím k izraelským politikům a rozhovorům Rabin - Peres, Peres se ve svých odhadech několikrát mýlil, přesto to zde není dále rozebíráno. 70 %

• 25.3.2018  16:47

Zábavnější než jsem čekal (obzvlášt ve scénách nabourávání reality) a méně bolavé pro oči, než jsem obával. V kontextu zimy roku 2018 super, ale jestli za rok po tom ještě štěkne pes, kdo ví. 75 %

• 25.3.2018  16:44
    Tvář vody (2017)

Je to fakt hezky natočené, vtahující až pohádkovou atmosféru tomu neupírám, ale příběh je strašně jednoduchý a přímočarý. Jak píšou ostatní - zkrátit stopáž nebo alespon věnovat více času vojenské základně a samotnému monstru. 70 %

• 25.3.2018  16:41

Jak psal Červeňák, Panter má dvě velká pozitiva: zajímavý design (a celé to roubování futuristických prvků na africkou půdu a s ní spjatými tradicemi) a pak lidského záporáka s lidskými pohnutkami, žádné to "priletel som z vesmíru a musím získať blikajúci bazmeg, aby som ovládol galaxiu, tak vám zvalím mrakodrap". V rámci MCU lehký nadprůměr, ve kterém mně hlavně chybělo víc akce. 75 %

• 25.3.2018  16:34

Spiilberg (spolu s Kamińskim) předvádí špičkové řemeslo, Streepová s Hanksem solidní herecký výkon. Nicméně když to srovnám s nedávným Spotlight, přijde mi The Post příběhově chudší. Celý film je vlastně o jediné otázce, vydat či nevydat? Ovšem chybí ona novinářská mravenčí práce se sháněním střípků do skládačky, lepit dohromady velký obraz, díky čemuž byl právě zajímavějším filmem onen Spotlight. 75 %

• 25.3.2018  16:30
    Velká hra (2017)

I přes více jak dvouhodinovou délku Hra docela zaujme a odsýpá. Je poznat, že to psal Sorkin, a je poznat, že Sorkin je lepší scénárista než režisér. 75 % P.S. stejně jsem nejvíc ocenil si pak sednout ke googlu a hledat, kdo tam měl koho hrát. Michael Cera hrál Tobeyho Maguira.

• 25.3.2018  16:26

Zase jednou trailery lákaly na něco jiného, než o čem je pak film. Očekával jsem zábavnou komedii o trablích spojených se zmenšením lidí a o tom, jak tedy po zmenšení žijí. Tohohle se ale týká jen malá část filmu. Zbytek je o tom, že aby bílý muž středního věku došel naplnění, musí se vzdát svého komfortu a pomáhat chudým Mexičanům a Asiatům. A podle toho, jak moc souhlasíte s předchozí větou, se vám film bude líbit. Herecky to nějaké překvapení taky není, Matt Damon hraje sympaťáka Damona a Christopher Waltz excentrického Waltze.

• 25.3.2018  16:21

Postavy a dialogy, na tom to celé stojí. 85 %

• 25.3.2018  16:18
    Nemilovaní (2017)

Výborně napsané, natočené, zahrané i zhudebněné. Vtahující kamera. Bezútěšnost života netečné střední třídy v paneláku na periferii, kam metro teprve přivedou, a největší zábava je jít nakupovat do obchoďáku. Tedy až po neustálém projíždění instagramu. 90 %

• 25.3.2018  16:15
    Thelma (2017)

Povětšinou mě to bavilo, natočené a zahrané to je dobře, jen konec nějak vyšuměl a s ním i otázka o čem to celé mělo být.

• 25.3.2018  16:12

Původní Jumanji si už nepamatuji, ale v kolonce "nenáročný zábavný blockbuster" tohle vede! Nápad s přenesením dětí do dospělých těl v džungli tomu dodal patřičný šmrnc a základ pro komické situace. Ale bez Rocka a Blacka by to nebylo ono. 75 %

• 25.3.2018  16:09

Mno, Humr mě bavil asi víc. Prostě bavil. Jelen je na mě až moc velká artovka, i když chápu, že nejspíš přesně takhle to mělo být natočeno. 70 %

• 25.3.2018  16:06

Pamatuji, jak se před lety řešilo, že Cinema nadměrně užívá slova jako solidní a standardní. A hle, další film, ke kterému by to sedí jak.. . Všechno je fajn, nenudí, odsýpá, ale nějak zvlášt nezaujme a nedostane se pod kůži. 70 %

• 25.3.2018  16:05

Trestuhodně krátké nebo pořád moc dlouhé. Další zbytečný digitální záporák (po měsíci už ani nevím, o co tam šlo). Komická linka s Flashem dejme tomu, ale Aquamana bych raději viděl v jeho samostatném filmu. Závěrečná akce v Rusku zívačka. 50 %

• 25.3.2018  16:02
    7 životů (2017)

Beru zajímavý nápad a občas akci, zbytek asi neberu. Nepatřím mezi fanoušky Noomi Rapace a zde mi vadila až křečovitá snaha, aby každá sestra byla tak moc odlišná. Ale hlavně to nedává moc smysl, ať vyprávění jednoho dne ostatním sestrám aby se v dalších dnech neztrácely, tak proveditelnost jejich života - nikomu nepřijde divné, že nakupuje 7x více a má 7x větší spotřebu vody?

• 25.3.2018  15:59
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Jeden z nej koncertů vůbec.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30