Bathoryčka

Bathoryčka

Michaela Hertíková

okres Náchod
studentka

homepage

13 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5
  • 2.9.2013  14:13

  nejlepší na celém 5. pokračování byly ty nepovedené scény na konci...

  • 31.8.2013  10:14

  No, žádnej extra trhák to není, ale mně se to celkem líbilo, nechalo se na to koukat.

  • 24.7.2013  10:55

  Skříťata, achjo...kdyby tam strašily zohavené mrtvůlky sežraných dětiček, bylo by to daleko lepší než toto...A zakončení s Katie Holmes jako jejich novou vůdkyní, njn. Nicméně, koukat se na to nechá.

  • 14.4.2013  19:34
  Lesní duch (2013)
  *

  Hlavně hodně krve a stupidních dialogů (např. "Je ti dobře?" ptá se jeden kámoš druhého, který je zmlácený železnou tyčí, má useklý dva prsty, díru v hrudi někde u srdce a je prošpikovanej hřebíkama). Žádnej nejděsivější film, který jsme kdy mohli vidět, spíš škoda peněz...

  • 3.3.2013  19:38

  Dost dobrá podívaná. S klasickou pohádkou to má společné pramálo, ale to vůbec nevadí, protože si Jeniček s Mařenkou i s novým pojetím dokázali hravě poradit. Jen ty chudáci děti, který na tento film vyrazila do kina na 3D společně s námi z toho budou mít možná trochu trauma, si myslím... :-D

  • 9.1.2013  09:56

  Depresivní atmosféra a citově chladný, ale naprosto vyrovnaný přístup Rudolfa Hrušínského - skvělé! Jak řekl jeden náš učitel na střední: "Ideální film na Štědrý večer." :-D

  • 7.12.2012  17:24
  Bastardi 3 (2012)
  odpad!

  Jestli se na předchozí dva díly dalo aspoň trochu koukat, tak na tohle vážně ne!

  • 7.11.2012  00:08
  Sinister (2012)
  *****

  Fajn, no, když jdete do kina na horor s člověkem, který se při každý lekací scéně touží svrknout na minimum, aby byl co nejméně vidět, kdyby na něj něco skočilo, tak nemůžete čekat, že se budete plně soustředit na film, když ten dotyčný při nejvíc lekavé scéně vykřikne téměř na celý sál "pyčo", nebo štíra, zabitého naschvál upuštěnou krabicí okomentuje slovy "a 800,-KČ v prdeli"...Nicméně i tak si myslím, že jsem se filmu věnovala na tolik, abych byla schopná ho zhodnotit...Člověk se u tohohle filmu nenudí, i když to je už několikrát omýlané téma. S napětím čeká, co hlavní hrdina vypátrá za další zrůdné propojení mezi událostmi, kdo bude další mrtvý a jakým způsobem zemře atd. I když je tam i prostor pro odlehčení, aby si mohl divák trochu oddechnout, například v podobě trochu opožděného policisty, ale takových momentů není moc, ale ani nechyběj...Každopádně ke konci filmu, kdy jsou divákovi vysvětleny téměř všechny souvislosti, je už téměř jasný i závěr, což je menší minus, ale i tak je to kvalitní horor, který si pět hvězdiček rozhodně zaslouží!

  • 17.10.2012  19:27
  Looper (2012)
  ****

  No, asi to budu muset vidět ještě jednou :-D.

  • 27.9.2012  08:09

  Dost dobrá akčni podívaná, ti staříci se s tím vůbec nes*rou! Dvojka daleko lepší než jednička. Chucka bych sice úplně vyškrtla, na Lungrena se taky dívat nemusím, Van Damme dobrý jen dokud si nesundal brejle a Arnie vypadá furt jako, teď už teda zastaralá, verze Terminátora furt, ale Stallone a Statham to zachraňují na celé čáře, co se týče sexy drsňáků! Normálně jejich jednotlivé akčňáky moc nemusím, obzvlášť některých, ale spojení těchhle chlápků dokupy nebyl vůbec špatný nápad. Navíc okořeněno lehkou dávkou humoru a utahováním si jednoho drsňáka z druhého...prostě paráda, nemám ci víc vytknout!

  • 23.9.2012  12:58
  Camelot (TV seriál) (2011)
  ****

  Nj, s příběhy o Camelotu to nemá skoro nic společného, ale ne na všechny "historické" kousky musíme koukat právě kvůli té historii, no ne? Do role Artuše mohli vybrat někoho daleko pohlednějšího a ne zženštilého, snad i tepléhoho, blonďáka, ale sexy Merlin a krásná Morgan to zachránili. Moc hodnotu toto dílo sice nemá, ale nechá se na to koukat a mě to prostě bavilo...

  • 13.9.2012  14:19
  Grimm (TV seriál) (2011)
  *****

  Zpočátku jsem si myslela, že po tom, co jsem viděla a tolik mě nadchnul seriál Once upon a time, mě tohle bavit nebude, ptž to je "jen něco podobného", ale mýlila jsem se. Tento seriál jsem si fakt oblíbila a že by to byla pouze obdoba Once upon a time, to není pravda. Tohle dílko je daleko akčnější a rozhodně ne tolik pohádkové. Navíc Blutbad Monroe mě úplně okouzlil. Samozřejmě, že i tento seriál má své mouchy, ale co nemá...? Vřele doporučuju těm, kteří se chtějí podívat na "odlehčený" seriál od všudypřítomného násilí (taky tu je, ale tak trochu jiné), chtějí se pobavit a zažít příjemnou podívanou.

  • 1.9.2012  22:46
  Avengers (2012)
  **

  No, dvě hvězdičky proto, že většina filmu nuda, nuda nuda, jen strážení jednoho odvrženého bratra hodného poloboha. Prostě nic moc, co by mě nějak zvlášť nadchlo. Na obrátkách film nabral trochu až ve chvíli, kdy začla ona dlouho čekaná "válka", ale to ten film moc nezachrání. Daleko radši bych se koukla na Iron Mana, Thora a další zvlášť, než to takhle slátat dokupy!

  • 2.7.2012  21:15
  Ležáky 42 (2010)
  **

  Takováhle dokumentární podoba filmu se mi zrovna nezamlouvá...

  • 21.6.2012  20:51

  Romantická komedie, to sice ano, ale opravdu koukatelný, nic přehnanýho! Navíc doplněno pánskou ješitností a rivalitou. Byl by to ještě o něco povedenější film, nebo lépe řečeno závěr, kdyby si blonďatá Reese vybrala Tucka, no ale co... :-D

  • 17.6.2012  23:08

  Očekávala jsem od toho něco maličko víc, ale i tak jsem celkem spokojená...Člověk by až nevěřil, co zvládne jedno jablko - do necelých 3/4 filmu se děj neuvěřitelně táhnul (ne že by mi to vadilo, ale v porovnání s koncem...), pak stačilo sníst jedno otrávený jablko, vstát z mrtých a frr, najednou je z ustrašený malý holky velká bojovnice ve třpytivém brnění, šup šup, člověk se ani nenaděje a už běží závěrečné titulky...Myslím, že to šlo udělat tak, aby to ladilo trochu víc s vleklostí první části filmu, ale co...Film jsem viděla pouze s dabingem a musím říct, že se mi nadabovaná Charlize Thero vůbec nelíbila, tak se těším, až se kouknu na film v originálním znění...No a co se mi taky nelíbilo, tak byla Sněhurka - ne postava, ne herečka - Kristen je krásná holka, ale přiznejme si, že učesané rovné vlasy, princeznovské šaty a korunka k tomu jí vážně moc nesluší. Zlatě když byla holka zašpiněná, upachtěná, nebo v brnění!

  • 11.6.2012  18:46

  Nejprve mi to sice připomínalo film "Pod povrchem" - voda, klíč v prostoru pod podlahou, ale byly to opravdu jen náznaky, protože tento film nemá s hororem opravdu nic společnéh, kromě jedné scénky, kdy se objeví mrtvolná tvář v zrcadle. Právě naopak, do doby, než majitelka domu ukáže mladé slečně, jak by mohla dát lekci příteli a jak by si mohla dokázat, zd aji opravdu miluje, jde čistě jen o romatiku. No a vlastně ani potom romantika nezmizí, ptž na scénu přijde milenka, když se původnbí plán potrestat přítele trichu zvrtne. Každopádně od jistého momentu celkem napínavý příběh, kdy nevíme, jak to s jednou z hlavních hrdinek dopadne...Byl to opravdu dobrý zážitek, nicméně si myslím, že by tam Belen tak dlouho nevydržela! :-D Každopádně závěr celkem nečekaný, skvělé! Doporučuju!

  • 12.5.2012  08:08

  Nebýt zhruba posledních 20 minut filmu, neměla bych to vytknout. Johnny opět nezklamal a ani Michelle Pfeiffer, Eva Green, Helena Bonham Carter a Chloë Grace Moretz se nemají za co stydět. Jediné, co mi na filmu trochu nesedělo, byl ten konec. Kdy na Evu Green praskne, že je čarodějnice a začne se tám s Johnnym "prát". A Chloë jako vlkodlak tomu taky moc nepřidala...Prostě takový neslaný nemastný konec, jinak perfektní!

  • 7.5.2012  14:56
  Colombiana (2011)
  **

  Ta holka by prolezla potrubím a větracími šachtami klidně z jedné části světa do té druhé :-D.

  • 14.4.2012  21:38

  Zajímalo by mě, kolik doutníků Freud během natáčení filmu vykouřil a kolikrát řekl "hm". :-D

  • 9.4.2012  08:35
  Sněhurka (2012)
  ***

  Sněhurka s enormně velkým obočím, dívný sníh, ve kterým nezůstávají stopy a nikdo od něj není nikdy mokrý, nadržená královna s princem, který je v jednom kuse nahý a zámecká stráž jakoby vypadla z hvězdných válek...Ano, čekala jsem, že to bude hovadina, ale že až taková...? No, když už nic jiného, tak jsem se v pár momentech zasmála. Každopádně dávám tři ***, protože dívat se na to nechalo!

  • 25.3.2012  09:36

  Že bych měla zrovna tyhle filmy nějak v oblibě, to vážně ne, ale i přesto musím říct, že tohle bude hned po prvním díle můj druhý nejoblíbenější. Naprosto nereálná a nesmyslná hodnička s ukradeným trezorem to sice trochu zazdila, ale aspoň jsem se u toho nasmála. Každopádně i navzdory Vinu Dieselovi průměr.

  • 27.2.2012  21:47

  Jedním slovem wauu! Horor, který naprosto splnil všechno, co se od kvalitního hororu očekává - tajemná atmosféra, ponuré počasí (krom pár scén), nějaká ta záhada a lekavé scény -> tohle všechno tam bylo (lekavých scén bylo až až a hodně lekavých, proto se divím, že jsem v celém kinosále neslyšela nikoho řvát strachy). Navíc Daniel Radclife svoji roli zahrál dost dobře; jediné, co mi na něm vadilo byla jeho absence emocí, mimo asi dvou scén, kde vypadal trochu vystrašeně a v obavách! Každopádně velký plus pro něj za to, že zde nebyl za takového cucáka jako v HP a nebyl tak nesnesitelně namyšlenej!....No, myslím, že se tenhle snímek zařadí do mých nej!

  • 25.2.2012  21:33
  Nezvaná (2009)
  *****

  Není zrovna moc hororů, na který se člověk koukne a zároveň si nemusí myslet "bože, to je ale zas hovadina"! Tenhle k takovým filmům naštěstí nepatří. Ne jeden divák za hlavního hrdinu jistě nepovažuje křehkou dívenku, ale zlou macechu -> pak se nestačí divit. Prostě super podívaná i se skvělými lekacími s strašidelnými scénkami.

  • 15.2.2012  07:13

  PLUSY FILMU: Lykani vzhledově vyvedenější než v předchozích dílech, Selene opět kočka v přiléhavém latexovém oblečku, skvělé bojové scény. MÍNUSY FILMU: Ze začátku to vypadalo, že 3D budou pouze titulky. Průměrná podívaná, trailler vypadal však o malinko zajímvěji. Spousta děje, nahuštěného do krátkého času a točícího se kolem Selene, která se snaží ubránit dceru před lykany. Ostatní postavy spíše jen dokreslovali celý film, než že by byly kdovíjak důležité...Podle konce se dá očekávat, že bude natočeno ještě pokračování - no, jestli tomu tak bude, bude to snad už poslední, protože to stejně nebude nikdy o ničem jiném než doposud, i když na scénu tímto snímkem vstoupila Selenina dvanáctiletá hybridní upíro-lykanská dcera...

  • 12.2.2012  14:39

  Na to, že se mi první díl zrovna moc nelíbil, tenhle byl skvělý! Přestože se téměř všechny Holmesové točej jen a pouze kolem Moriartyho, nebyla tohle vůbec nuda. Holmesův skvělý smysl pro humor, vtipné hlášky, bojové scény a všedokreslující hudba udělali své a dle mého se divák nemohl v žádném případě nudit! Co však bylo naprosto bezkonkurenční? -> Holmesův převlek ala knihovna a ala křeslo! :-D

  • 31.1.2012  21:57

  V nějaké recenzi na tento film jsem se dočetla, že Lisbeth v této verzi filmu nemá oproti Lisbeth z roku 2009 charakter. Myslím, že charakter má, i když její tvář zůstává, krom scény znásilnění, prakticky kamenná. Starší Lisbeth to celé prožívala možná o trochu více...Každopádně mně se Lisbethini chladnokrevné reakce na cokoli líbí!...................Na obou dvou verzích je něco, co se líbilo více i něco, co se mi zas tak nelíbilo, každopádně tahle verze mě zaujala už úvodními záběry, kdy běžely titulky i hudbou, což u 2009 nebylo! Prostě, doporučuju shlédnout obě verze!

  • 28.1.2012  17:07

  Trailer vypadal daleko slibněji, než jak nakonec dopadl celý film...každopádně průměr.

  • 18.1.2012  21:26

  Trailer byl mnohem poutavější než celý film...

  • 28.12.2011  21:50
  Solomon Kane (2009)
  ***

  No, Solomon byl takový mix Aragorna a Van Helsinga a film celkově byl průměrný, ale koukatelný.

<< předchozí 1 2 3 4 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace