Králova řeč (2010)

''I'm speechless.'' Aký iný komentár sa môže viac hodiť k tomuto filmu. Krásny film.

Zdrojový kód (2011)

Velké prekvapenie. Šálka kávy, na ktorej som si velmi pochutil a jej skvelú chuť som mal v ústach ešte dlhú dobu.

Jackass 3 (2010)

Keby som tom nepozeral s kamarátmi v dobrej atmosfére tak hodnotím asi inak. Ale v mojom prípade som sa u toho bavil. Najpoužívanejšie slovné spojenie pri pozeraní: ČO TI JEBE?! :-)

Tron (1982)

Už len to že ja, 18 ročný chalan, som v roku 2011 nadšený z filmu z roku 1982 je pre mňa znamenie že niečo na tom bude. Klaniam sa. Masterpiece svojej doby.

Parchanti (2010)

Veľmi príjemná záležitosť u ktorej som sa dobre bavil a nič viac som nepotreboval.

To byl zítra flám (2010)

Komédia ktorá si nezaslúži byť odsudzovaná ale aj napriek tomu je to len lepší priemer v svojom žánre. Moje hodnotenie znie : Pozrel som si, nenudil som sa, nelutujem, nepotrebujem vidieť zase.

Hon na čarodějnice (2011)

Pre mňa to bola vizuálna lahôdka. Na moje oči to pôsobilo viac než príjemne. Cage sa mi páčil, Ron Perlman tiež potešil a film celkovo hodnotím veľmi kladne .

Světová invaze (2011)

Pri tej skvele natočenej 'dirty action' som nemal čas hľadať nejaké chyby v dialógoch a podobne.

Méďa Béďa (2010)

Asi v polke som to vypol, fakt mi to prišlo velmi slabé ale na ďalší deň som to dopozeral a aspoň za fakt funny Yogiho dávam 3*.