Mr. Robot (2015) (seriál)

Tri pokusy som serialu este nikdy nedal. Mr Robot ma skvelého hlavného protagonistu. Kvalitného záporáka. Atraktívne prostredie hackerov. Tak prečo to musíte posrat snovymi exkurziami, zmatocnym príbehom a odpudivym ženským castingom. Je to nuda, nuda a ešte raz nuda. Christian Slater je navyše absolútne k hovnu. Jeho postava je necharizmaticka a absolútne sú mi tie jeho blbé kecy u prdele. Nemá to cenu. Kašlem na to.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Čakal som bezduché sci fi s laserom, priserami a nadsvetelnymi letmi. Dostal som inteligentné dielo v kulisách ďalekej budúcnosti. Star trek nie je o akcii a samoúčelnych efektoch. Je to dráma (a občas komédia) stavajúca na riešení morálnych konfliktov a občas na logických zápletkach.Velkou devízou je vydarený casting plný osobnosti (možno okrem wheatona, ale ten časom dozrel), šetrné dávkovanie akcie a nepriateľov a príjemná stopáž. Najlepší star trek

Peklo (2021) (seriál)

Vôbec, ale vôbec ma to nebavilo

K zemi hleď! (2021)

Mrazivá paródia na Armageddon a Knowing. Za pád kométy si dosaďte klimatickú krízu alebo COVID. Ono by to bolo smiešne, keby to nebolo strašné.

Star Trek (1966) (seriál)

Krasna filozoficka klasika ako of starych sci fi spisovatelov. Je jasne, ze pre dnesnu generaciu rozmaznanu digitalnymi trikmi a kulisami jevto nekonzumovatelne. Svojho casu to ale muselo byt prevratne a unikatne dielo, na ktorom vznikla nielen 1 uspesna franchise ale prakticky cely zaner

Clickbait (2021) (seriál)

Skvelý seriál, ktorý búra všetky klišé. Herci su akoby zámerne nesympatickí, aby budili dojem reálnosti. Nakoniec vám budú chýbať.

God: City (2018) odpad!

Samoucelne drza kokotina bez napadu

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Dychberuci zážitok od prvého dielu po koncové titulky. Takto má vyzerať serial

Ovládací panel
1 bod