krvavamera

Česko
unreal profession

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 16.3.2018  21:21

oo, velmi pozor na drastický televizní sestřih, tomu se vyhnout!

• 5.11.2016  21:10
    Dokonalí (1985)

nejvíc pánevních pohybů, které kdy na ploše 115 minut uvidíte

• 1.2.2016  23:06

problém je délka a pár scén navíc. v týmu chybí lepší dramaturg. dobrý film. ne skvělý. naprosto vynikající je ale soundtrack, který dělá 83% filmu. zbytek caprio a inaritu. ne kameraman.

• 9.1.2016  00:47

silnice a nevypadám-jako-historickej-barák-z-divokého-wyomingu stavení v dálce a zápletka vystavená na meteorologických znalostech antagonistů byly dva body, které mě mrzely (a staré násilné fórky, které občas působily v kontextu filmu lacině). Úchvatný styl a laťka jako vždy vysoko, ale scénář se mezi nejlepší Tarantinovy počiny nezapíše. Bohužel. I tak zábava kterou mnoho fimů nepředčí.

• 1.12.2015  11:14

překvapitě dobrý. celkový obraz ještě posunul závěr, který vyzněl fakt svěle vzdor konvencím, což fim posunulo o třídu výš má skeptická očekávání vůči americké komedii z Hugh Grantem z roku 2014 se rozbila

• 10.9.2015  19:10
    Vítězství (1981)

obsazení, o kterém se vám nesnilo

• 28.5.2015  00:33
    Kids (1995)

nebudete mít rádi děti

• 23.5.2015  22:03

tenhle film mi připadal nejlepší, když mi bylo pět, připadal mi nejlepší, když mi bylo deset, když mi bylo osmnáct, fungoval stále stejně dobře, a dnes, když je mi třicet a mám vystudovanou filmovou vědu tak musím s odstupem a po opětovném zhlédnutí říct, že to nebyl dětský divák, kdo dělal z čísla pět nebývale vydařený snímek, ale dobrý scénář, dobří herci, skvělá příběhová linie, střih, hudba a zpracování. vše pracuje jak má v dokonale vyvážené porci humoru, napětí a romantiky. číslo pět tímto deklaruji nesmrtelně dobrým filmem. A jistě se mnou bude souhlasit větišna PhDick.

• 13.3.2015  17:34

Doporučuju sáhnout raději k televizní adaptaci: http://www.csfd.cz/film/175917-hawking/ která je o dvě třídy výš.

• 3.3.2015  18:20

V mysli zní jediné: ejhle, kniha! Jak to asi vypadá napsané na papíře? A jak by si to člověk při čtení představoval? Takové autokorekce jsou skrytou úrovní fifty shades of gray, a jediným důvodem či pochybnou zábavou, proč film dokoukat až do konce. Harlekýn, červená edice, 13 let a baterka pod peřinou. Pokud vám předchozí věta nic neříká, raději pošlete film do pekel a využijte dvě hodiny jinak.

• 25.2.2015  23:23

nějaký příběh? vývoj? závěr? katarze? jen panoptikon kuriozit, slepenec výjevů, chybí nosná linie. pro někoho může působit přehnaně, pro jiné může poměrně věrně připomínat skutečnost, záleží na vlastních zkušenostech. jako celek celkem o ničem.

• 15.2.2015  01:05
    Pozemšťan (2007)

dobré téma, zabíjí dabing, kéž by to nenatočili američané, kteří jsou posedlí vírou v boha (u konverzačního dramatu je neustálé nové kladení stejných otázek, na které bylo mezitím uspokojivě zodpovězeno, jinými slovy, poněkud ubíjející). Samozřejmě že pokud vám někdo řekne že žije 14 000 let, tak vás asi bude nejvíc znepokojovat, zda ten inteligentní člověk kterého velmi dobře znáte není náhodou bezvěrec... námět a téma super, provedení pokulhává ale uspokojivé, pořád jde o celkem inteligentní zábavu navádějící západního člověka k zamyšlení o podstatných věcech

• 26.12.2014  23:47
    Interview (2014)

Bylo by pěkné žít chvíli v New Yorku, ale z těch Američanů mám obavy. Nebo že jim na hlavu přistane nějaká atomovka. Jinak standardní řemeslně dobře provedený americký sračkoidní zábavní film. režijní provedení 100%, scénář 70%, herecké výkony 90%, spousta levných fekálních vtipů, seximus, rasismus, homofobismus, štěňátka, bezmozky. Silný dojem zanechal Kim, který je vykreslený jako nejkomplexnější a nejzajímavější postava. Zajímavé. Kdyby přežil, mohli by natočit druhý díl bez Franca hehe.

• 17.8.2014  22:05

jen jedna věc hraje proti tomuto snímku, a to je jeho délka

• 7.8.2014  09:53
    Cherry 2000 (1987)

ta správná podívaná kterou očekáváte od osmdesátkového béčka včetně fajn hlášek, upnutých legín a vysokých blondýn. Sci-fi, jehož hnacím motorem je romentika hehe.

• 10.5.2014  00:23
    Amblin' (1968)

velmi dobré, velmi hravé

• 5.5.2014  19:46

nápad mě baví, provedení ne. baví... jak jinak hodnotit reklamu? boty si nekoupím. ale na film s Brucem Willisem se podívám. v narativu geniálně zasazené cameo jakoby tvořilo středobod, kolem kterého své nemohoucí pařáty malomocně obtáčí zbytek reklamy... a žádné hlášky už na tu bruceowskou nemají, nebo se od ní odvýjí. najky měl mít willis hehehe

• 5.5.2014  19:22
    Red (2010)

zábava

• 3.5.2014  22:51
    Na dostřel (1993)

oh bobe, teď ne, slez ze mě, smrdíš rybama < parádně odvedené cop movie

• 2.5.2014  15:12
    Barva noci (1994)

Film na nedělní odpoledne. Má i své světlé chvilky, kvůli kterým se na něj člověk podívá, ty však nejsou způsobeny filmařskými kvalitami (ale hej, viděla jsem televizní seno, ne director's cut či tak) jako spíše výskytem Bruce Willise, různým stupněm jeho odhalenosti a zpocenosti a hereckou exhibicí, jejíchž kvalit jsme si vědomá s každým dalším zhlédnutým snímkem z Brucovy filmografie čím dál více. Takže fajn snímek, pozdává se mi však že z větší části stojí na hvězdě, takže pokud nejste fandy Bruce Willise...

• 30.4.2014  18:05

Když o tom ten Seymour Chatman tak hezky píše, tak se na to člověk taky musí podívat. Neznalá předlohy, požívám tento snímek jako vhodnou zábavu na nedělní odpoledne. City a Romantiika

• 28.4.2014  23:42

film má úžasný trailer, světlé chvilky má i film, který je dobrý, ale mohl by být kondenzovanější. traileru bych dala pět hvězdiček, film už byl na mě moc (málo), ale věřím že v rámci celého projektu i s webovkama a seriálem a tak dále dává smysl.

• 27.4.2014  21:09

Tak co, kdo je větší drsňák, Bruce Willis nebo Clint Eastwood? A kdo je drsnější režisér? Jiná doba, jiný kvéry, stejnej příběh a víc sexu. Pro hrst Willise navíc a samuraj říznutej noirem. PS: mohli si nechat víc záležet na zvukové stopě, kterou celkem posrali dobovou atmosféru, na kterou si jinak snímek vizuálně "hraje".

• 26.4.2014  20:20
    Hudson Hawk (1991)

skvělá komedie. skvělá. skvělá a plná humoru

• 25.4.2014  22:19
    Vyvolený (2000)

nejlepší film o superhrdinech, co jsem kdy viděla. nejlepší film o geecích, co jsem kdy viděla. nejlepší.. není co dodat, skvělý příběh, skvěle zpracovaný, se skvělým herectvím a ještě k tomu s brucem willisem.

• 22.3.2014  01:00

jo boží. ale dá se bez toho žít => 4

• 28.1.2014  21:11

Vítěz hlavní ceny poroty a Ceny diváků na 12. Přehlídce animovaného filmu v Olomouci. (http://www.pifpaf.cz/cs/jine-vize-2013-vitez)

• 28.1.2014  21:09
    Ocet (studentský film) (2001)

skutečně ano, toto je zajímavé

• 28.1.2014  21:08
    Nevědomí (2013)

příjemný, předvídavý, vizuálně dokonalý a oku lahodicí film. pro někoho to může být ekvivalentem nudy, pro jiného příjemně stráveného lenošivého odpoledne, při kterém vypne mozek. 110% americký film, který má hlavně vypadat dobře a nikoho (čti amíky) nenaštvat

• 9.1.2014  23:49
    Nat, skat (1968)