Michelle8

homepage
ICQ: 227100180

<< předchozí 1 2 3
    • 29.3.2015  22:12

Neuvěřitelná věc! "Horrový" béčko z osmdesátek. Absurdní příběh a šílený dialogy. Nicméně určitě se u toho pobavíte.

• 26.9.2013  10:06
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Myslela jsem si, že Superžraloka, co chodí po ploutvičkách na pláži a postaví se tanku, už nemůže nic překonat. Ale mýlila jsem se, Žralokonádo je zatím největší pecka z těhle žraločích šíleností. Budete se smát celý film a na konci se připravte na největší nálož. A Steve z Beverly hills, který zachraňuje všechny a všechno baseballovou pálkou, pistolkou, rukama a motorovou pilou, to celý jenom vyšperkoval!

• 3.1.2013  23:06
    Bídníci (2012)

Bylo to dlouhé, předlouhé. Zpívalo se skoro celých 157 minut. Komentář MrHlad je hodně trefný. I přesto, že místy jsem husí kůži měla, tak na čtyři hvězdičky to zkrátka není. Čekala jsem od toho mnohem víc.

• 10.11.2012  12:00

Odmyslete si, že nenávidět Justina Biebera je asi taková móda, jako to, že ho všechny čtrnáctiletý holky milujou. Odmyslete si, že nejste zrovna na popík. Všichni jsme v dětství miliovali nějaký skupiny a zpěváky a každá doba má svýho Justina Biebera. Ač jsem si taky nejdřív pomyslela, že to bude totální sr..., tak po náhodném shlénutí v televizi musím říct, že není. Filmový skvost sice asi taky ne, ale dát odpad jen proto, že Justina prostě nesnáším mi nepřijde moc fér.

• 23.10.2012  09:23

Je to spíš průměr, taková příjemná věc na nedělní odpoledne, když nechcete nic náročného. Za babičku, ale musím dát 4 hvězdičky, ta byla dokonalá! :-)

• 28.4.2012  12:06
    Pomsta mravenců (TV film) (2008)

Hvězdička za to, jak to vlastně bylo vtipný. Řekla bych, že to může docela konkurovat Megapirani.

• 18.2.2012  23:03

Z knížky jsem byla naprosto uchvácená a je určitě lepší než film. Přesto dávám i filmu pět hvězdiček, protože na mě působil přesně tak jak jsem si přála, aby působil.....

• 15.2.2012  17:26

Přišlo mi to takové nijaké. Docela zklamání.

• 30.1.2012  21:57

Celou dobu to vypadalo na hvězdičky spíše tři, konec mě ale nakonec přesvědčil, abych dala čtyři. Takových 68% to u mě má.

• 27.1.2012  10:40

První film od Eda Wooda (jestli budou nějaké další opravdu nevím). Zasmála jsem se? Ano, velice. Námět? Řekněme, že na tu dobu ucházející. Provedení? Šílené a místy úplně nesmyslné. Tomuhle filmu buď musíte dát hvězd hodně a nebo málo. Já se přikláním k té horší variantě a není to kvůli nesmyslnosti Bely nebo nezapadajícím scénám, ale kvůli tomu, že na poměrně krátkou stopáž jsem se až moc často koukala, kdy už bude konec.

• 22.12.2011  22:11

Zas tak děsný to nebylo. Oddechový film, víc jsem od toho nečekala:-).

• 1.11.2011  22:30

Hodně jsem váhala jestli nedát hvězdičky spíš tři (ty čtyři nakonec nejsou stoprocentní). Řekla jsem si ale, že nebudu hodnotit na pozadí knihy, která je zkrátka o třídu lepší. Líbivé to sice je, ale působilo to na mě nakonec příjěmně. (v roli Jacoba jsem si představovala Ewana McGregora, ale ani Pattison mě nezklamal)

• 28.10.2011  12:36
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Začala jsem na seriál koukat až v době, kdy vyšel první film. Nikdy mě to k tomu nějak netáhlo, ale jak jsem se na to začala koukat, chytlo mě to okamžitě! Seriál spíše pro ženský (řekla bych) a nemůžu než ho zařadit do top10.

• 28.10.2011  12:33
    Báječná léta (TV seriál) (1988)

Seriál o dospívání, ve kterém se snad každý trochu najde. Líbí se mi atmosféra 60. let, hudební podkreslení i taková ta typická americká rodinka. Kevin, Winnie a Paul - forever!

• 13.10.2011  19:40
    Manhattan (1979)

Dokonalá hudba dává filmu hvězdičku navíc!

• 21.9.2011  21:56

Vůbec mi to nepřišlo špatný, soundtrack tomu jen přidává. U mě tak tři a půl hvězdičky.

• 2.9.2011  08:21

Jestli se vám líbil film, určitě sáhněte po knize. Byla jsem zvědavá, jak se tak obsáhlé věci někdo zhostí. Musím říct, že jsem byla mile překvapena, že to šlo i s velkým škrtáním. Ve srovnání s 99% knihou má u mě film tak 70%, ale líbilo se moc. Navíc Barbru já můžu v podstatě kdykoliv a kdekoliv.

• 17.6.2011  22:58
    Varieté (2010)

Čekala jsem od toho míň, takže mě to nakonec mile překvapilo. Jednoduchý příběh, ucházející písničky, spousta cinkrlátek, na které se pěkně kouká. Lepší průměr, váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdami - takže něco mezi: 68% ideálních.

• 28.3.2011  14:59

Možná je to proto, že nijak zvlášť nemiluju japonský filmy; možná je to díky tomu, že jsem četla knížku. Přišlo mi to strašný! A hvězdičku dávám jenom proto, že jsem to ani nedokoukala - tak kdyby tam nakonec nějaký dobrý chvilky byly.

• 7.2.2011  22:20

Četla jsem knížku a tak byl pro mě film velkým zklamáním. Docela se divím, že zrovna tohle Irvingovo dílo chtěl někdo zfilmovat. Po knížce nedoporučuju, před ní možná...

• 31.1.2011  14:46

Mnohem víc se mi s Natalií líbila Cleopatra. Tenhle film měl docela zajímavý námět, je to vlastně i docela zajímavě pojaté - prolínání časů to vcelku ozvláštňuje, ale často mi to připadalo hodně béčkový a ten náboženský podtext byl na mě fakt moc:-). Hvězdiček bych dala tak tři a půl.

• 12.1.2011  22:26

Líbilo se mi, že film tolik netlačí na pilu a nesnaží se vaše emoce vyždímat na maximum. Číší z toho trochu opravdovosti, trochu smutku a trochu naděje. U mě 80%.

• 3.1.2011  22:40

Chtěla jsem dát čtyři, protože knížka je přece jen knížka, ale nakonec mi to nedalo. Velmi zdařilé, velmi citlivé, velmi emotivní - aspoň pro mě.

• 3.1.2011  12:42
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Dvě hvězdy za to jak moc jsem se u toho nasmála.

• 23.11.2010  21:17

Mě to oslovilo. Řekla bych, že přesně to, co ten film chtěl říct a ukázat - řekl a ukázal(alespoň mě). Zapůsobilo to na mě. Exotika, jídlo, meditace a Javier Bardem (ach). Nemám, co dodat. Hodnocení mě trochu odrazovalo od podívání se na film, ale nakonec jsem udělala dobře, že jsem to nevzdala.

• 21.11.2010  22:03

Tenhle film je podle mě naprosto zbytečný.

• 22.10.2010  10:32
    Two Virgins (1968)

Johna Lennona miluju. Ale tohle bylo hodně divný!

• 21.10.2010  22:27

Slušný průměr. Takových 65%. Filmy o jídle mám prostě ráda.

• 5.10.2010  22:18

Tohle jsem nečekala. Zapůsobilo tak jak mělo. Zajímavé ztvárnění "onoho" dne. U mě 85%.

• 23.9.2010  22:30
    Temple Grandinová (TV film) (2010)

Svět, který vidíte a chápete úplně jinak. Myslím, že díky tomuhle filmu může hodně lidí pochopit, jak to v hlavě lověka s autismem chodí - což se někdy může zdát stejně nepochopitelné jako naše myšlení pro ně. U mě rozhodně 100%.

<< předchozí 1 2 3