HappyDeath

Student

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 5.8.2019  06:28
    Otherhood (2019)

Víc než komedie je to spíš romantická komedie s dramatickými prvky. Upřímně mě až tak nenadchnul příběh, jako styl natáčení a herecké výkony. Příjemná podívaná jak jinak než s HappyEndem.

• 30.7.2019  20:02

Tady jeden ani neví, jestli to bylo tak špatné anebo tak divně dobré! Spíš na hodnocení zde měl být smajlik 😀

• 25.6.2019  17:05
    Equalizer (2014)

Pozvolné, delší ale dobře propracované.

• 23.6.2019  14:53

Neskutečně silný a dobrý film. Propracovaný ad A až po Z. Vřele doporučuji!

• 19.6.2019  19:29

Bylo to tak divné, až to bylo dobré. Kupodivu měl tenhle film neco, co těm ostatním dost chybí. Každopádně bych se podíval i na stejně vydarilé pokračování, které bohužel neexistuje...

• 31.5.2019  22:11

Podle mě si řekli: Pojďme natočit děsnou volovinu, ale pořádně! Dle mého chabého úsudku byla režie i kamera dobrá, jen to bylo místy nudnejší... Ale komec dobrý, všechno dobré 😀 I když tenhle film se moc lidem asi líbit nebude.

• 31.5.2019  18:50
    Rocketeer (1991)

Špatné to nebylo, ale zdálo se mi zbytečně dlouhé a vleklé, ačkoliv tam bylo dost akce. Kratší stopáž by tomu si myslim jen prospěla 😎

• 21.5.2019  08:50

Jako úplně špatné to nebylo, ale přišlo mi to decentně zmatené a smysl to začalo dávat až po více jak hodině filmu... Ovšem postava Sigurðssona a atmosféra na jedničku. Už po pěti minutách máte takový splín, že se chcete zabít.

• 15.5.2019  21:24

Za ty rádoby policejní postupy a způsoby uvažování bych scénáristu fakt zabil. Když tohle ale překousnete, tak je to slušnej thriller s vynikajícím závěrem 😎

• 15.5.2019  18:20

Upřímně děsně váhám nad hodnocením. Nečekal jaem od toho nic (až na to, že miluju hororove komedie) , takže jsem se nezklamal. Hudba byla opravdu perfektní, trochu mi to drhlo, než jsem se naladil na vlnu a když už jsem tam byl, tak byl konec. A ten byl proveden stejně šíleným zpusobem, jako byl film samotný.

• 12.5.2019  21:58
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Razantně nelogické chování policajtů jim vyneslo hvězdu... A první 2 díly druhou a to ještě popřemýšlím. Ten poslední díl tomu všemu dal teda pěkně na prdel. Škoda, jinak to byla vcelku hezká trilogie, když nad tím člověk moc nepřemýšlel a bral to jako naservirovane jidlo u babičky...

• 9.5.2019  21:57

Škoda, že takových inscenací nebylo víc. Výborné dílo, které je doplněno těmi nejvhodnějšími herci. Bravo!

• 25.4.2019  21:50
    Noční hra (2018)

Výborná thrillerova komedie, u které stále nevíte na čem jste a to mě baví! Víc takovýhle děl! 85%

• 24.4.2019  07:41
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

#NDR

• 14.4.2019  21:30
    Vodník (TV seriál) (2019)

Bylo to naprosto jiné než všechny ostatní série a bylo to safra dobré. Jasně, některé elementy působily až trochu rušivě, ale svým způsobem na českou tvorbu opravdu unikátní!

• 14.4.2019  20:03

Za tu odvahu, co říkal Skopeček těm pohlavářům, fakt se divím, že to v tu dobu mohlo projít....

• 8.4.2019  11:43
    Na rybách (1997)

Odpočinkovka na neděli jak vyšitá! Zajímavé, že mi přišlo, že Glover hrál jak ze série smrtonosné zbraně a Pesci stejně jako ze Sám doma 😃 Ocenil jsem, že tam nebyly ty ty novodobé trapasy a hluchá místa. Film obecně potěšil. 70%

• 17.3.2019  21:51
    Nebe a Vincek (TV film) (2008)

Velmi netradiční, vkusné a vtipné 🙂

• 15.3.2019  22:09

Neskutečně nadupaný film... 2 hodiny utelky jako voda. Nechybělo mi tam fakt nic a Netflix tentokrát mile překvapil!

• 15.3.2019  11:20

Ona říká jemu: Nemám zájem o vážný vztah, budeme jen kamarádi, jo? No že ji hned nezabil 😀 Takový j komisař pes (Rex) s děckama. I když tady už nebyl na dietě, jelikož v poslední scéně slupnul celou klobásku! Drsnými scénami se tomu snažili dodat na dramatičnosti, což mi vadilo. Jinak se jednalo o lehce podprůměrný rodinný film.

• 13.3.2019  21:23
    Vybíjená (2015)

Snad jediný film od Viewega, který se mi opravdu zamlouval... Bylo to takové jednoduché, možná až trochu plitké, ale to už tak občas v tom životě bývá 🙂

• 17.2.2019  19:20
    Čertův švagr (TV film) (1984)

Na to, že ty kulisovky nemám moc v oblibě, tak super!

• 13.2.2019  20:47
    Případ dvou manželek (TV film) (2019)

Regulerně nejlepší díl... A to se Vašátko ani nenadrel 😀

• 12.2.2019  22:39

Inu dokumentární vlog o 2 mladých, zřejmě hipsterech co seberou sebe, psa, postaví bydlík za velkou louží a pak jedou péct chudáka Novofoulanďáka, či co je to za rasu, do Death valey. Poté co zjistili, že se mu ještě nevznítil kožich ani nezavařil mozek, táhli dál na jih, aby bylo dílo dokonáno. Bohužel si to nakonec rozmysleli a dotáhli zpátky do Němec. Takže slabé 2*. Vcelku nudně utahané, jen pár hezkých obrázků. Hrozně mi tam chyběly informace o každé lokalitě, lidech, způsobech atd...

• 11.2.2019  12:49
    Lajna - Série 1 (série) (2017)

Obyčejné, jednoduché a trefné! Potřebujete někdo něco víc? 🙂

• 4.2.2019  17:18

Příjemný film na to si odpočinout. Humor tam byl vkusný, čehož si fakt cením. Vždy, když vidím komedie USA, tak už to pro mě znamená prostě nalepku jménem: primitivní humor, trapný humor, přehrávání atd... Tady to bylo ale příjemné a celý film dobře ubíhal až na jedno hluché místo. Každý mu ale asi nepřijde na chuť, díky všudypřítomné melancholii stáří (teda alespoň na mě to tak pusobilo). I tak by si ale zasloužil vyšší hodnoceni, než současných 47%. Za mě 70%.

• 28.1.2019  20:02
    Stážista (2015)

Moc hezký film podkresleny jednoduchou hudbou, která to dělá ještě hezčí a sladší. Smekám před DeNirem, byl naprosto fenomenální!

• 28.1.2019  16:23

Informace podané v díle o Chernobylu byly dosti zkreslené až lživé...

• 28.1.2019  15:01

Vytěžili z toho co se jen dalo! Jeden z nejlepších kousků na toto téma co jsem zatím viděl.

• 28.1.2019  09:54
    105% alibi (1959)

Na české poměry a tu prokletou dobu to byl dobrý počin.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21