mr.twizta

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 26.1.2019  00:39
    Little Italy (2018)

HDTGM. Snuska klise, stereotypu a spatnych prizvuku. Ale Hayden vypada furt na patnact, kudos.

• 16.1.2019  23:44
    Cellular (2004)

• 11.1.2019  22:56
    Summer '03 (2018)

Svizne a autenticke retro komedialni drama, ktere rozhodne nepostrada peprnost, cerny humor, ale taky prijemne civilni herecke vykony. Na to, ze se jedna o rezisercin celovecerni debut, se tu dari balancovat komedii a drama takrka perfektne. Zaverecna scena na pohrbu pak pobavi obzvast.

• 6.1.2019  15:01

Vecna skoda, ze se tvurcimu triu nepodarilo nenadelat si v tom vsem bordel a ze neubrali na nechutnostech typi ohryzavani nehtu na noze takrka stopadesatileteho mafianskeho bosse. V zasadne jde o takovy prepaleny meta dokument o tom, ze frajeri dostali zelenou k nataceni Netflix show, ale do hry se vlozilo nezvedene mnoztvi halucinogenu a vsechno se zvrhlo. Vetsinu postav si zahrali prave autori - a ze jich tam je nepocitane. Misty genialni, misty trochu cringe, ale hlavne prijemne ujete

• 26.12.2018  20:30
    Vánoční únos (TV film) (2007)

HDTGM. Priserna vanocni zvracenost. Tak trochu zabavne priserna, nicmene furt zvracenost.

• 26.12.2018  14:15

Takhle se dela rozpohybovany comics!

• 24.12.2018  20:21
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Denis Safarik je ryzi zlo, uz ho prosim nikdo nikdy neobsazujte.

• 22.12.2018  23:42
    Jack Frost (1998)

• 22.12.2018  21:48

HDTGM. Cira vanocni brecka plna prisernych hereckych vykonu v cele s Arniem.

• 22.12.2018  02:31

Prijemna indie road movie, kterou si pro sebe krade tradicne skvely Zouks. Extra pochvala za povedeny soundtrack.

• 19.11.2018  23:37

Cloveka az zamrzi, ze je tu inovativni loutkarske remeslo proujceno spatnemu filmu. Proc tak nekonzistentni humor? I pres vsecky nedostatky ale nejde o vylozene prisernou podivanou, jen jsem zkratka nekolikrat dostal chut si radsi pustit Meet the Feebles.

• 17.11.2018  01:28

Indie komedialni drama o tematech, ktere se nasinci tezko pobiraji.

• 12.10.2018  23:32
    Noc v ráji (1983)

• 12.10.2018  21:45
    Constantine: City of Demons (TV seriál) (2018)

Takrka dokonaly Constantine - temny, necenzurovany a jeste k tomu namluveny Mattem Ryanem. Najdete si verzi sestrihanou do jednoho filmu.

• 22.9.2018  02:02
    Terminal (2018)

Pretwistovano.

• 22.9.2018  00:21
    Slice (2018)

Na papire to vypadalo jako moje novr GP, ale realita divaka vyfackuje. Slice chce dost mozna byt o chlup vaznejsi Kung Fury, ale snaha o replikaci osmdesatkoveho cheesu vyzniva dost krecovite a vubec cele je to scenaristicky i rezijne zbabrane natolik, ze mi dalo praci tenhle 'film' vubec dokoukat. Melo to byt zabavne spatne, ale je to bohuzel akorat spatne.

• 13.9.2018  21:48
    Netvor (2011)

HDTGM. Alex Pettyfer je fascinujicim zpusobem prkenny a cele je to strasna sracka. Bozi.

• 20.8.2018  22:50

HDTGM. Kolosalni sracka osmdesatkovych rozmeru. Gene Simmons by mel byt pristi Joker.

• 29.7.2018  01:11
    Ano, Giorgio (1982)

HDTGM. Prisernost, tenhle film ani trochu nefunguje jako romanticka komedie. Hlavni hrdina je kokot bez jakekoli sance na katarzi, stopaz je nesnesitelna a humor je jedna velka krec. Yes, Giorgio oceni asi jen fanousci 'nejlepsiho hlasu'. Jedna hvezda za scenu s drakem, protoze me rozesmala.

• 19.7.2018  08:27
    Hollyweed (TV film) (2016)

Takova staromilska smithovina, ve ktere Kev ma navic i prostor protahnout i herecke svalstvo. Uvazuju o prispevku, rozhodne bych si totiz dal vice dilu.

• 16.7.2018  22:49
    G-Funk (2017)

Warren G si vytesal vlastni pomnik. Nastesti ne jen sobe, ale celemu subzanru, ktery otevrel rap celemu svetu.

• 17.6.2018  20:44

HDTGM. Tupe becko, ktere je zabavne predevsim tim, jak spatne vetsina osazenstva hraje.

• 1.6.2018  22:10

Priserna slatanina, takhle si vstup Avy DuVernay do prvni hollywoodske ligy asi nikdo nepredstavoval. Vizualne hnusny film s na dnesni dobu nepochopitelne spatnym CGI. Az na par slusnych scen se tu neni vubec o co oprit.

• 28.5.2018  21:43
    Body Rock (1984)

HDTGM. Tenhle film je prototypicka a tim padem perfektni osmdesatkova sracka. Svizny a spravne kycovity/doslovny soundtrack, priserny scenar, montaze a pochopitelne taky prkenne herecke vykony. Lorenzo Lamas je v hlavni roli hrozne srandovni a cely jeho dejovy oblouk zcela postrada smyslu, nicmene Body Rock slape a k osmdesatkovemu lolu pridava i misty hodne slusne tanecni sceny.

• 24.5.2018  21:39

Kev a jeho klasicke zvaneni, berte nebo nechte byt. Me to za ty roky omrzet nestihlo.

• 7.5.2018  23:40
    Coco (2017)

Pixar je zpet. Nadherna animace, skvele 3D a samozrejme humor i emoce, to vse ve sluzbach pevne vystaveneho a zcela zabavneho pribehu. Aj slzicka ukapla.

• 21.3.2018  22:54
    Hadí doupě (2017)

Pri adaptaci klasicke detektivky dost mozna staci dodrzet tri zakladni principy. Do hlavni role obsadit charismatickou osobu, unosne zkrotit stopaz filmu a ukocirovat ton vypraveni. Ani jednoho ale bohuzel tvurci nedosahli, skoda. Pretazena a spatne natocena nuda.

• 20.3.2018  16:53

HDTGM. Prilis dlouhe, prilis mdle a prilis mimo. Pouze pro verne fanousky Neila Diamonda.

• 28.2.2018  00:34
    Berušky (1992)

HDTGM. Priserna, priserna komedie, ktera dnesniho divaka dokaze tak akorat cynicky pobavit sexistickymi, rasistickymi, pedofilnimi a vubec prasackymi podtony. Zajimavy zazitek, divat se na neco takoveho v dnesni hyperkorektni dobe.

• 22.2.2018  12:55

Pokud se da s pataliemi okolo Stalinovy smrti vyrovnat s humorem, jde to prave takto. The Death of Stalin je prekvapive zdarily a vybalancovany mix historickeho dramatu a cernocerne komedie, ktery logicky nesedne kazdemu, nicmene diky prvotridnimu angloamerickemu obsazeni a odsypajicimu scenari jsem nemel problem se od cele situaci odosobnit a podvratne si uzit vsechno to zakulisni pletichareni.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12