Legie (2010)

na tenhle film jsem se koukla jenom díky Paulu Bettanymu, ten mi kdysi učaroval, a Kate Walsh, kterou mám ráda z Grey's Anatomy a Private Practice... ale mít tyhle dva oblíbence v tomhle filmu opravdu nestačilo, hlavně, když se objevila stará babka se zubama a krvavým steakem, jsem si říkala, že tohle je už na mě opravdu moc.. ale dokoukala jsem a přežila jsem... plus musím dát za doprovodnou hudbu a velké minus za ty rádoby skvělé dialogy, které to všechno doprovázely... vždyť to bych takhle napsala i já :)

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Naprostý skvělý hosting Hugha Jackmana a jeho skvělé představení filmů - nejlepší část Reader, i ostatní scénky další herců neměly chybu (ale zdálo se mi, že by v jiném roce vynikly víc, teď je prostě zastínil Hugh Jackman).

Americký chopper (2003) (pořad)

nejsem fanda motorek, a přesto mě tenhle seriál zaujal... možná to bylo tím, že Teutulové jsou prostě magoři, co stavějí motorky a co rádi boří a ničí věci jakékoliv povahy... jejich motorky jsou naprosto úžasné, vztahy bouřlivé, a proto jsem se na tento seirál vydržela koukat poměrně dlouho, i když je pravda, že po čase už mi to připadalo stejné a pořád dokola... díl, který se mi nejspíš nevymaže z paměti, je díl s Billem Murraym, kdy mu chlapci z OCC stavěli motorku snů a Mikey si s ním chtěl pohrát a postavil mu motorku opačného rázu:-)

Modrá laguna (1980)

tohle je záležitost mého "mladšího věku", teď už bych to asi hodnotila jinak, ale doteď si pamatuju to, že jsem jako malá celý ten příběh úplně žrala a nemohla odtrhnout oči od televize...

Chuck (2007) (seriál)

neviděla jsem první díl, takže vlastně nevím, jak to přesně začalo... druhý díl se mi nelíbil, ale řekla jsem si, že se kouknu raděj i na další a třeba se mi zalíbí (jak už se mi to u pár seriálů stalo), musím ale říct, že se tam střídají lepší díly s horšími, ať chci nebo ne, tak nemůžu říct, jestli mě uchvátil, nebo odpudil.. je prostě něco mezi. Plus dávám za poměrně dobré herecké obsazení a vtípky

Private Practice (2007) (seriál)

Na tohle jsem byla opravdu zvědavá,ale dlouho jsem odolávala, než jsem se podívala na první díl a hned se mi zalíbil. Ano, je to typická Shonda Rhimes, ale i tak se to od Grey's Anatomy podstatně liší. Grey's Anatomy je většinou takové uspěchané a chaotické, tady je takový klid a mír, což ale občas zavání nudou, takže si myslím, že stejně (nebo i víc) populární jak Grey's Anatomy nebudou a nejspíš to v počtu sérií nedotáhnou tak daleko...

V řetězech (2006)

na film jsem se začala koukat jenom s tím, že to bude jakási blbost, kterou zabiju čas, když nemůžu usnout... ale pak se to obrátilo a já byla spíš naštvaná, že už skončil... překvapilo mě i to, že mně v tomhle filmu Christina Ricci vůbec nevadila... Samuela L. Jacksona neřeším, ten je prostě skvělý téměř ve všech svých rolích... možná za to může mé nevalné očekávání před zkouknutím filmu, možná za to může atmosféra filmu, možná jenom herci, ale za 4* to prostě stojí...

Dexter (2006) (seriál)

dlouho jsem si říkala, že i když to má vysoké hodnocení, tak to nejspíš nebude můj šálek kávy (protože podobně laděný Mr. Brooks mě nijak nezaujal), ale po pár dílech jsem mu propadla... nevím, co mě upoutalo víc, jestli samotné obsazení herců, nebo taková jakási napjatá atmosféra doprovázená vnitřním komentářem Michaela C. Halla... a ačkoliv jsem to zpočátku vůbec nepředpokládala, i čtvrtá série má pořád co nabídnout

Jana Eyrová (1996)

Kdybych prvně nečetla knihu, tak bych asi kvůli tomuto filmu neměla moc velké výhrady. Ale protože jsem ji četla, tak mě velmi zklamal závěr filmu, protože byl brán ukrutnou rychlostí a hodně věcí, které se mi v knize obžvlášť líbily, byly vynechány... A tak napětí (jak to všechno dopadne), které jsem prožívala při čtení knihy, jakoby z filmu během chvíle vyprchalo.

Ray (2004)

wow... dřív jsem vnímala pouze písně Ray Charlese a jeho život mě tak ani nezajímal, ale když jsem náhodou narazila na tenhle film a rozhodla se ho zkouknout... tak musím, opravdu musím uznat, že je to skvělá biografie, která se jen tak nevidí... možná je to tím, že je prošpikovaná Rayovými písněmi... možná proto, že měl zajímavý život, ale všechno dohromady dává báječnou podívanou, kterou všem doporučuju