Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Sci-Fi
  • Drama

Ježek Sonic (2020)

2* je naozaj vela, ale davam to len z dovodu pekneho "outra"

plakát

Sherlock (2010) (TV seriál)

Extrémne pútavé a zábavné. Sherlock v podaní Benedikta je skvelá voľba. Mám dojem že minimálne 2 epizody bol filler, ale aj tak pobavilo.

plakát

Star Trek: Lower Decks (2020) (TV seriál)

Fanúšika Star Treku tento seriál neurazí. Rozhodne sa zasmeje pri zopár dobre vykonštruovaných vtipoch. Žial, tento seriál sa neustále priživuje na existujúcom lore. Pri sledovaní to znie veľmi lacno. Sú však opatrný, preto noviniek pridaných do existujúceho (fiktívneho) sveta Treku je veľmi málo. Pridané novinky pôsobia prvoplánovo a nedomyslene, väčšinou ako kopírka a kombinácia niečoho čo poznáme s niečim z iného univerza. Postavy ako také sú ľahko zabudnuteľné, Boimler a Mariner je dobré a klasické dramatické duo, to funguje dobre. Ostatok však do seba nejak moc nezapadá. Prvá séria má pár svetlých momentov. Druhá séria je zatiaľ slabšia.

plakát

Star Trek: Lower Decks - An Embarrassment of Dooplers (2021) (epizoda)

Mild at best. Neustále priživovanie sa na existujúcom lore znie veľmi lacno. Sú opatrný a preto noviniek pridaných do existujúceho (fiktívneho) sveta Treku je veľmi málo. Duplikujúci ambasador znie veľmi prvoplánovo a nedomyslene. Aj keď sa sem tam nejaký ten joke podarí je to proste slabé.

Ďáblův advokát (1997)

Wow, film som videl až teraz, 2021 , skvelé praktické efekty a niektoré aj podarené CGI. Skvelo natočené, napínavé, stresujúce. 5* kedykoľvek.

plakát

Star Trek: Lower Decks - Kayshon, His Eyes Open (2021) (epizoda)

Super ! Referencie done right!  Dúfam že budú robiť aj vlastné veci a nie neustále referovať na už existujúci lore. Komédiu z veľkej časti robí časovanie, poriadne som sa zasmial na "Computer, play night bird" , skvelé.

Ovládací panel
3 body