Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Sci-Fi
  • Drama

plakát

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Seriál som sledoval od prvej epizódy od jeho prvého odvysielania. Ide pravdepodobne asi o najlepšie anime čo som zatiaľ videl. Ak by sa dalo, moje hodnotenie by bolo určite 6/5. Dej je absolútne originálny, a toto je jedno z mála anime ktoré by som vedel odporučiť aj niekomu kto neznáša "japonské kreslené rozprávky". Je pravdou že Death Note je japonský a je kreslený, no skôr ako rozprávka sa to dá nazvať kresleným filmom z kvalitami hraného filmu. Len si tak zalovte v pamäti, kedy ste videli naposledy film alebo seriál kde hlavný hrdina ktorému držíte palce je zároveň najväčším záporákom ? Žiadne klasické "japonské vtipné momenty", seriózna detektívka kde niekedy vyhrá zlo a niekedy zasa dobro. Skvost !

plakát

Star Trek: Hluboký vesmír devět - Vyslanec (1993) (epizoda)

Pilot k asi najlepšej ST sérii, DS9 sa reálne rozbehne az po tretej sérii. A má hĺbku a kvality tam kde ich iné ST nemajú. Nuž, život na stanici je naozaj nundá záležitosť a ten kto si nepočkal na najlešie súboje lodí zo všetkých ST má proste smolu.

plakát

Quantum Leap - Genesis - September 13, 1956 (1989) (epizoda)

Perfektný pilot k seriálu ! Efekty aj na tú dobu sa mi páčili. Tento film má naozaj skvelú úroveň, viem že to sem sice nepatrí, ale seriál nemá ani 20% kvalít filmu. Plne doporučujem.

plakát

Quantum Leap (1989) (seriál)

Dobrý nápad a komické situácie. Navyše sa človek niečo veľmi málo dozvedel o minulosti :)

Pán převleků (2002)

Vidiet Brenta Spinera v inej úlohe ako Data zo Star Treku sa mi páčilo. Ako tak pozerám , tak k dnešnému dňu tento film dostal lepšie hodnotenie ako 3 len od 5 ľudí včetne mňa. Moc dobre viem že to nieje dobrý film, ale v dobe keď som ho videl mi prišiel naozaj smiešny.

Smetiště (1998) (pořad)

Fajn relacia (serial je silne slovo), najlepsie je ze ju uvadza Kryton (zo serialu cerveny trpaslik) :) , inak je to dost dobre pozeratelne.

Vetřelci (1986)

Ak by neexistoval film Terminator 2 , tak Aliens by bol pre mňa najlepším filmom pod slnkom.

plakát

Agenti dementi (2003) odpad!

Kto chce spáchať sebevraždu, tak tento film nesmie vidieť, zaspal by. Nudnejší a horší film som ešte nevidel. Škoda že nieje možné hodnotiť do záporu. Tak za tento absolútny S**T som zaplatil v pôžičovni peniaze, doteraz sa za to preklínam. Film je plný dobre spracovaných PC efektov ktoré slúžia na vyobrazenie extrémne nudných a otrepaných vtipov. Navyše, títo agenti naozaj vypadajú ako dementi. Neviem si predstaviť horší film.

Ovládací panel
3 body