Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Pohádka
  • Dobrodružný

O mně

Tohle jsem psala když mi bylo patnáct a teď už některé věci vidím trochu jinak, ale nemám to srdce něco smazat a nahradit.. Je to taková moje připomínka toho, že rostu a moudřím (nebo hloupnu) :-)

Deset zajímavostí o Betty :

U filmu ji dokáže robrečet i úplná blbost, kerá nepřipadá dojemná/smutná/slzámhodná nikomu kromě ní.

P.S. Miluji tě a Forresta Gumpa probrečela od začátku až do konce.

Jako malá si každou chvíli oblíbila nějaký jiný film a pak ho na videu sledovala tak dlouho, dokud se jí nezmrzel.(Nebo dokud se kazeta nezničila).

Při sledování filmu/seriálu s českým dabingem často přemýšlí, jak by se to co herci řekli přeložilo do angličtiny/francouzštiny.

První tři série Přátel zná takřka nazpaměť - ráda má při usínání zapnuté DVD a Přátelé jsou to jediné, co má s dabingem.

Vždycky chtěla natočit film a doufá, že se jí to jednou podaří - i když to co má v hlavě jsou zatím jen nezachytitelné obrazy scén. :D

Jediný film, který viděla v kině víckrát než jednou je Stmívání, na tom byla dohromady čtyřikrát.(A bum, teď mě jistě spoustu lidí odsoudilo:D)BTW:VÁŽNĚ SE ZA TO MOC STYDÍM, KAJU SE A JE MI MOC LÍTO, ŽE SE MI TO LÍBILO A EDWARDA POVAŽUJU ZA JEDNOHO NEJKRÁSNĚJŠÍCH BORCŮ NA SVĚTĚ.:D

V době, kdy zbožňovala Čarodějky sedávala v pokojíku na posteli, házela tužku do vzduchu a snažila se jí zmrazit. Taky přenášení vyzkoušela, ale bohužel se jí ani jedno nikdy nepodařilo. Snad příště.

Nedokáže pochopit čím to je, že VŠECHNY české seriály jsou o tolik víc trapné a amatérské proti americkým & anglickým.

Její oblíbený skladatel filmové hudby je Carter Burwell.

 


 

Oblíbené knížky :

Rodová znamení - Nancy Houston

Mary Poppins - P.L. Travers

Jane Eyre - Charlotte Brönte

Dáma s kaméliemi - Alexander Dumas ml.

Twilight sága - Stephenie Meyer

Dlouhá cesta dolů - Nick Hornby

 

Je mi 16 a nepovažuju se za sečtělou, dospělou ani nic podobného. Koukám na všechny různé filmy a mám ráda všechno, od romantických komedií bez pointy až po horory, u kterých křičím strachy. :D Otravuje mě povýšenost některých uživatelů čsfd a strkání do pomyslných 'pytlů'. Musím být zákonitě typická náctiletá fanynka, protože mám ráda Stmívání? NE. Tak neškatulkujte, prosím.Jo, a mám ráda růžovou.:D

 

Je mi 18 a sečtělou se asi nikdy nestanu. První díl Stmívání zůstane asi navždy něčím, pro co mám slabost... Jsem kulturní barbar (jak říkáš) a existuje spousta dobrých filmů, které jsem ještě neviděla. Ale já se k nim časem dostanu. A možná přijdu na chuť i asijským filmům. Kdo ví. 

 

Reklama

Reklama