Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Sci-Fi
  • Komedie

plakát

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

Celkově se tento seriál moc dobře zhodnotit nedá, proto to shrnu po jednotlivých sériích! (Pokud SW milujete stejně asi skouknete všechno, ale pokud jste jen zvědaví stačí vám epizody, které uvedu u hodnocení jednotlivých sérií.) U 1. série je vidět, že seriál míří (na rozdíl od CW) spíše na děti a většina epizod absolutně nikam nevede. Za to stojí pouze 1. epizoda pro seznámení s postavami a poslední 3, které oživí a zdrsní (např. popravou 2 idiotů) velký Moff Tarkin. 2. sérii zpříjemní návrat postav Rexe, Ahsoky a dokonce i Vadera jakožto hlavního protivníka. Za zkouknutí stojí všechny Ahsoka/Vader epizody. Ve 3. sérii přichází na scénu ultimátí mistr umění války Velkoadmirál Thrawn, který svými mistrovskými plány opět dokázal z neschopných stormtrooperů opět udělat (aspoň trochu) efektivní vojáky a jako jedijský nepřítel se opět vrací darth Maul! Taku v této sérii prozkoumáváme 3. z filozofií Mortisu, skutečnou rovnováhu v podobě toho uprostřed - Bendu. Všechny epizody s Maulem i Thrawnem jsou čistý zlato. 4. série vrací boj o jen 1 planetu (Ezrův domovský svět), ale dospěleji s pokračujícím Thrawnem a jeho epickými plány. Taky tu máme silný závěr (smrt 1 z hlavních postav) a ve finále i 2 camea od Palpatina. Za skouknutí tu už stojí celá 4. série!

plakát

Star Wars Povstalci - Série 4 (2017) (série)

Plný potenciál seriálu se konečně zúročil, nejlepší série! Toto konečně dosahuje kvality nejlepších sérií CW a když si vezmu jak tento seriál začal tak je to fenomenální zakončení při návratu na původním světě/planetě!!!

plakát

Star Wars Povstalci - Family Reunion and Farewell: Part 2 (2018) (epizoda)

Smutné, ale očekávané uklizení Ezri mimo děj původní Sw trilogie. Taky Thranowa prohra kterou na konci předchozí řady předpověděl Bendu (mnoho rukou, které ho obklopují v chladném obětí) byla naprosto šílená. A úžasné je že i tady zůstává Ezrova charakteristická propojenost se zvířaty.

plakát

Star Wars Povstalci - A World Between Worlds (2018) (epizoda)

Nejlepší Jedijská akce! Vysvětlení toho jak Ahsoka přežila, taky spousta důležitých hlášek slyšených ve Světě mezi světy! Taky důležitý útok Palpatina pomocí sithské magie zabrání Ezrovi v časové ose SW udělat nějaký velký bordel. Zeb má supr hlášku že to co (Ezra) provádí sou naprosté šílenosti. Ale ještě jednou opakuju v této epizodě je NEJLEPŠÍ JEDIÁJSKÁ AKCE!!!

plakát

Star Wars Povstalci - Wolves and a Door (2018) (epizoda)

Konečně rozjíždíme ten mystický Jedijsko vlčí event, než se dostanem k finální akci. Taky tu bude nějaké propojení s CW přes duchy Mortisu (Otec, Syn a Dcera) nastíněné malbou. A na tuhle párty možná dorazí i starej dobrej Palpi!?

plakát

Star Wars Povstalci - DUME (2018) (epizoda)

Někomu se to nemusí líbit, protože v této epizodě nedojde  na žádnou zběsilou akci, ale tato epizoda je pro naše hlavní hrdiny klíčová! Celá ztráta Kanana (přítele, velitele, mistra) se řeší v celé epizodě každý se s ní vyrovnává po svém a je tu klíčová (je to lepší než kdyby se stalo to co v některých jiných filmech/srjálech jako CW - jo umřel mi dobrej kámoš (Jedi) tak co dem dál), díky této epizodě Kananovu smrt už také nemusíme v následujících epizodách, kde už by vedle té epické akce nakonec reálně překážela, znovu řešit.

plakát

Star Wars Povstalci - Jedi Night (2018) (epizoda)

Jediná možnost jak prolomit Thrawnovu dokonalou strategii - odlet Thrawna (zajímavá mini linka že se dohaduje s tím idiotem že super stíhačka Tie je lepší než Hvězda smrti (zcela objektivně  má pravdu) a i zbytek epizody je čistý zlato který konečně staví tenhle seriál na úroveň CW!!!) Kanan RIP koukněte sami žádný komentář to nedokáže popsat!

plakát

Star Wars Povstalci - Rebel Assault (2017) (epizoda)

Thrawnova chladnokrevná strategie opět ukazuje rebelům kdo je tu šéf! A Hera ukazuje kdo je tu mistr pilot!(Ve 2. půlce se epizoda mírně zhoršuje.)

plakát

Star Wars Povstalci - Kindred (2017) (epizoda)

Mističtí vlci jedou, nastiňuje se nám tu nějakej cool vlko-jedijský event? A Kanan je Caleb Dume (to nějak nvm, nechce se mi učit nový jméno doufam že mu dál budou řikat jen Kanan).

Ovládací panel

Fanklub