warrenur

Watch & Enjoy

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 24.5.2020  17:38

Bol som zvedavy, ci je film ozaj tak dobry, ze je i teraz suverenne v cervenych cislach. Po dvoch hodinach to uz viem. Ako divak sledujuci film v 21-vom storoci som vnimal pridlhu stopaz a na sucasnu dobu slabucky scenar a strojene dialogy. Ako drama to ako-tak este funguje. Za mna vsak minimalny zazitok a film by som odporucil snad len skutocnym fanusikom "davneho cierno-bieleho" filmu. Ti ostatni ho mozno ani nedopozeraju. Opat raz film, ktory v minulosti zrejme patril k tomu lepsiemu, co filmografia ponukala, ale zdaleka nema presah desatroci. Neodporucam, chabe dvojhviezdie.

• 23.5.2020  20:23
    Defending Jacob - Job (E07) (epizoda) (2020)

Napatie v sudnej sieni paradne vygradovane.Zatial najlepsia cast. Uplny zaver bol len nahliadnutim do mysle niekoho.... so "svedomim" ?! Priznam, ze som ocakaval pri tom obrovskom napati moznu fatalitu. 90%

• 20.5.2020  20:20

Ta jazda s luxusnym kobercom v medaku...heh?! Cole bol zaujimavy charakter. Vytvorilo sa okolo neho nejake to mysterium, aby sa v zapati ukazal v plnej parade. Ale ako byva u Evansa zvykom, bol to len "boss" na dalsej urovni. Mlady Wallace-prince nebude tak uplne vymlety, po tej rosade v zavere. Slabsie stvorhviezdie. Pribeh sa moc neposunul.

• 20.5.2020  19:03

Villanelle je dost mimo, napriek "uznaniu" od dvanastky. Vo svojej kozi sa zrejme citi len po boku Konstantina. Zatial Eve nadobuda presvedcenie, ze utok na jej byvaleho nema na krku Villanelle. Ked Konstantin zbadal, ze dcerenke v zavere "asi hrablo" mozno tusil, odkial to prislo. Rozpacity diel.

• 18.5.2020  20:44

Taky saso je sice divacky zaujimavy, ale realne by u policie a zvlast u nasilnych trestnych cinoch, nemohol fungovat. Bachorka. Skoda. Ale na odlahcenie pri vypnuti hemisfer, sa to da. ;)

• 18.5.2020  20:04

Cez dekadu stara vec a tak som ocakaval blbostku stylu CSI Miami. Ake to bolo kedysi jednoduche. Coolove vystupovanie, pekna sefka, ci clenka tymu, niekto chytry, niekto silny a mali ste super jednotku. ;) Ale celkom pobavilo.

• 17.5.2020  19:31

"Udrziavaci diel". Ako divak si to zrejme neuzijete a naviac, dej sa takmer neposunie. Daddy issues v dohlade?

• 17.5.2020  18:31

Dusno, depresie a pochybnosti. Zeby iskra nadeje z telefonatu spoluziacky v zavere?

• 17.5.2020  17:47

Rozhodne atmosferickejsi diel, ako pilot. Rodina je pod velkym tlakom. Trochu mi to pripomina zaciatok vynikajuceho The Outsider. Divaka prepadali podobne pocity. Udicka v zavere vratila do hry uz takmer zavrhnutu liniu. Stret zaujmov bol po pravnej stranke vyrieseny a zda sa, ze rodinku cakaju krusne chvilky.

• 17.5.2020  17:05

Zaujimavy namet. Velmi uspesna promi-rodinka s jedinacikom, nadherne miesto pre zivot a skolske zariadenia promptne reagujuce na ohrozenie. Naviac, cela ta profesionalita a citlivost pri komunikacii s detmi. Syn vyzera byt nadpriemerne vnimavy a vsetkym nam je jasne, ze "something is off". Reakcie brcatej tmavovlasky a veticka od spoluziaka nas v tom utvrdzuju. Rozhodne zaujalo. Po technickej stranke je to tip-top, niet co vytknut. Inak chytal by ste niekto v zavere "predmet dolicny" pri podozreniach takym sposobom?! Zrejme z citoveho pohnutia to mozne je.

• 15.5.2020  20:22
    War of the Worlds (TV seriál) (2019)

Ako to zhrnut..... Pilot vas navnadi, aby vas zvysne epizody uplne rozladili. Naivne, bez atmosfery a "odhalenie" v zavere, pokial cakate nejake vysvetlenie a posun, kvoli ktoremu ste to vobec ochotni dopozerat, za to nestalo. Za mna, skoda investovaneho casu. Herecky a scenaristicky sa jedna o vyrazne slaby snimok. Necudujem sa obcasnym rozcarovanym "odpadom". Slabucke dvojhviezdie. Neodporucam. Objektivne este o hviezdu nizsie. Casom ju tam mozno i dam.

• 15.5.2020  20:18

Na zaver sa sice tvorcovia snazia dodat nejaky "epicky" twist, dufajuc, ze sa najde rozpocet na druhu seriu, avsak po sudiac na zaklade predoslych siestich epizod, myslim, ze ani rozpocet by serial vyraznejsie nepozdvihol. Nulova atmosfera a mizerny

• 15.5.2020  19:55

Ziadna zmena. Viacmenej vztahovka s obcas "recyklovanym" stretnutim. Nehovoriac uz spomenute vyhrady k chabemu scenaru, herectvu a akejkolvek slusnej atmosfere. Bieda.

• 15.5.2020  19:00

Tato epizoda uz bola scenaristicky a i herecky vyrazne slabsia a divajuc sa na tych experimentalnych "psikov", ktore pozname z youtubu uz minimalne 5 rokov mi pride akesi detinske. Ako najvacsi nedostatok vsak vnimam absenciu atmosfery a uveritelnost herectva. Slabota.

• 15.5.2020  18:44

Kratky epizodicky survival, neukazujuci mnoho. Niektore pasaze som tomu neveril. Budget zrejme nestal za vela. Par klise z podobnych katastrofickych filmov, ale nic vyslovene rusiace. Slabsi priemer.

• 15.5.2020  18:10

Vcelku zaujimavy a napadity koncept. Sice mnohe je len o dohadoch a nevypovedanom, ale je rozohrane mnozstvo ludskych osudov, ktore budeme zrejme sledovat. A ano, je tu znacna miera naivity. Ako skoro vzdy, ked pohlad, ktory sa divakovi ponuka, je len zo strany tvorcov filmu. Mierny nadpriemer.

• 14.5.2020  23:48

Hm, takze najvacsie odhodlanie a destrukcne sklony ma mlady Wallace - "princ" po mamine (uz v GoT mala Starkova zena tuhy koren. ;) ). Pribeh sa posunul len pozvolna. Agent v utajeni dostal zelenu, i ked s vyhradami. Pri zastavenom biznise po Finn-ovej smrti, nie kazda strana respektuje "zmrazenie obchodov". Co to sme sa dozvedeli i o nature "princovho" useless braceka. To "doupe- modrej ustrice" tam vyzeralo hodne pohodlne a divoko zaroven. Mierny nadpriemer, ale na pilot sa to nechyta.

• 13.5.2020  22:42
    White House Farm (TV seriál) (2020)

Prvy diel ma navnadil. Nenapadna, postarsia kriminalka opisujuca skutocny britsky pripad v odlahlom farmhouse pri Essexe. Myslim, ze mnohym bude takmer jasne, kam upriet svoju pozornost uz zaverom prveho dielu. Opat ma potesila rola Gemmy Whelan, (Yarry z GoT), ktoru momentalne vidame i v tretej serii Killing Eve. Zial, druha, tretia a i stvrta epizoda boli doslova "natahovane", nudne az iritujuce. Minimalne na mna tento styl neposobi prijemne. Predposledna, ale hlavne zaverecna epizoda konecne dvihnu latku aspon na uroven mnohych filmov zo sudnych sieni. Podla mojho nazoru by serii prospel mensi rozsah, alebo forma hraneho dokumentu. Nie vsetkym hereckym vykonom, zvlast predstavitelov policie, a scenaristickym kluckam som uveril. Priemer, ktory neurazi, ale rozhodne nesadne kazdemu.

• 13.5.2020  22:28

Najlepsi diel serie. Co do scenara a divackej atraktivnosti a nejakeho toho napatia. Fotky v zavere pridavaju na atmosfere a sile pribehu.

• 13.5.2020  21:53

Pacila sa mi scena v zavere, ked si policajny superintendant nechal predvolat svojich detektivov a prinutil ich verejne povedat svoj nazor. Zrejme v tych casoch nemali "skolenia o komunikacii, asertivite" a neviem este o com. Kazdopadne znesitelnejsia a i divacky prijemnejsia cast, ako tiez predosle. Nadpriemer.

• 13.5.2020  21:16

Konecne ma divak trochu pocit, ze sa nieco deje a nie je pritom cielene tvorcami frustrovany, ako tomu bolo v predoslych dvoch castiach. Kedze nas vsak cakaju este dve epizode, je jasne, ze zaver tejto nebude smerovat tam, kam si myslime. ;) Priemerna cast televiznej serie.

• 13.5.2020  20:47

V tomto momente to uz vnimam len ako "honenie sa za ocasem". Je nam jasne, ze serial ma este 3 casti a i kto je pravdepodobny vinnik. Opat sala pocit dokumentu a opat si divacky moc neuzijete. Slabsi priemer. Keby to bol iba hrany, faktograficky dokument , myslim, ze by som si to uzil zrejme viac.

• 13.5.2020  20:12

Prakticky dokument smerujuci k odhaleniu, ktore si prajeme. Cesta k nemu mi vsak pride veelmi pomala. Atmosfera vsak stale dobra. Hlupost sefa prezidia ignorujuceho absenciu dokazov potvrdzujucich jeho tvrdenia nenecha spravodliveho cloveka chladnym.

• 13.5.2020  19:36

Nenapadna historicka kriminalka britskeho pripadu vo odlahlejsom viktorianskom farmhouse. Ma to svoju "davnu" atmosferu. Myslim, ze mnohym bude takmer jasne, na koho ukazuje prst. Scena za dverami, ktoru zbadala Gemma Whelan, znama Yarra z GoT, tomu nasvedcuje. Mierny nadpriemer. Ak sme uhadli, dufam, ze cesta k rozuzleniu, ak nejake pride, bude zaujimava, aby to nebol "iba" hrany dokument.

• 13.5.2020  15:29

Diel venovany Villanellinemu navratu "domov". Takmer rodinna drama u zvlastnej ruskej rodinky a zobrazenie idyly ruskeho vidieka. Bohovy Villanellin smiech a grimasy, ked neveriaco pocuva ruskeho typka, co prisiel s konspirackou, ze Zem je plocha. ;) Za mna dost kratky a viacmenej dovysvetlujuci a "prestavkovy" diel, ukazujuci Oksanu i z tej zranitelnejsej strany. Menej zabavny, nez na co sme u K.E. zvyknuti. Slabsie stvorhviezdie.

• 11.5.2020  21:19
    Chata (2019)

Toto sa silne nevydarilo. A par statickych zaberov v tme, fanaticky vyraz v ociach, ci na maximum vypeckovane neprijemne zvukove efekty to nespravia. A hlavne, i to, co nenudilo, logicky nedrzalo pokope. Vazne si niekto mysli, ze mladucky surodenci by "zostrojili" taky "odrb". Ze by niekto pricetny nechal svoje deti s labilnou osobou?! Ja teda ani nahodou. Myslienkovy "skrat" v hlave, od malicka vymazavanej ortodoxnymi bludmi, by som uznal. Nie vsak sposob, akym nam je to tu tvorcami neurvalo servirovane. Herectvo vsak obstojne. Inak, chabe dvojhviezdie. Neodporucam.

• 10.5.2020  22:58

Otvarak, trvajuci hodinu a pol a dodavajuci tak hutnu atmosferu, perfektnu kameru a akcne sceny s choreografiou, co sa mnohokrat nevidi pri filmoch s nasobnym rozpoctom. Pri "potycke" v krcme som si hned spomenul na "drsnarny" z The Raid. Rozhodne nadpriemer s mnozstvom kvalitinych postav a linii v britskom podsveti. Slusne herecke obsadenie. Odporucam.

• 10.5.2020  16:06
    Westworld - The New World (série) (2020)

Samotna seria je velmi slusna, za mna az na uplne zaverecnu epizodu, kde som dufal, v trochu viac domyselnejsi koniec. Obcas je to sice az prilis "nalinkovane" a predvidatelne, ale vcelku sa tomu neda upriet velka snaha tvorcov a uchvatny vizual. Odporucam. Bernardovo precitnutie v zaverecnych sekundach ma rozhodne naplnilo ocakavanim stvrtej serie. Odporucam. 78%

• 10.5.2020  16:04

Rozhodne nadpriemer, avsak zaver som si predstavoval urcite domyselnejsi. A to napriek tomu, ze je hodne venovany zdovodnovaniu a prehodnocovaniu postojov. Az je to obcas dost rusive, ci dokonca otravne. Doporucujem sledovat epizodu i po zaverecnych titulkoch, nacrtne to dalsi vyvoj. Ten ma vsak tiez moc nenavnadil. Vlastne az Bernardovo "precitnutie". Myslim, ze kvoli tomu ma zmysel sledovat i dalsiu seriu. 65%

• 9.5.2020  21:46

Druha AI, trosku viac vyspela a trochu viac "schizo". Zaujimava linia. "I must warn you..." EMP :) Tak nam role hlavneho "destroyer of the world" presedlali na inu postavu a tato bola varovana, predtym, ako bola skutocne varovana. Co je paradox, ze Bernard to stale vedel? Zrejme si to uvedomil, az po naleza Caleb-a v zozname "nesystemovych". Zaujimave, ale nijak ohromujuce. Slabsie styri. Suboj "dievcat" s ich technickymi hrackami, je skor o pohladoch a strihu a tak oku neulahodi a je dost sterilny. Jeho uplny zaver vsak paradny.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52