warrenur

Watch & Enjoy

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 23.1.2019  02:26

Slabsi, trochu ukecanejsi diel, v ktorom sa mohlo o cosi menej filozofovat. Billy to ma v hlave poriadne pokaslane.

• 21.1.2019  00:33

Az na obcas zbytocne komenty policajtov paradna cast. Akcia, ktoru sme od Frank-a ocakavali. Pecka.

• 20.1.2019  03:46

Konecne tu mame druhu seriu a tento diel je jej paradnou "rozbehovkov". Naviac vygradovat dej uz v prvej casti takymto brutalnym sposobom, to je nieco, z coho by si mohol vziat priklad nejeden scenarista. Na Bernthala pri jeho "praci" je opat radost pozerat, uvelebeny v kresle. Fight na "damach" a neskor v pube nema chybu. Pecka. Chrochtam blahom ;)

• 20.1.2019  00:03

Film mi prisiel az prekvapivo amatersky a plny predvidatelnych klise. Vzhladom na to, ze "ponorkovych" filmov som par videl, cakal som, ze sa tento od nich nejak odlisi. Zial, nekonalo sa. Bieda. Co si len svet bez tych spravnackych americkych jednotiek pocne? :)

• 20.1.2019  00:00

Prijemny filmik s Redfordom, panom hercom. Pobavilo.

• 1.1.2019  15:53

Napriek jasnej satire a pohladu totalne hlupa a divacky neatraktivna forma. Zabity cas. Neodporucam.

• 30.12.2018  00:36

Slusne rozbehnutie a viacere zaujimave dejove linie. Ocakavania su vzbudene. :)

• 28.12.2018  16:47
    Bird Box (2018)

Paradicka. Sandre to opat mimoriadne svedci a maminu, i ked nie prave zanietenu, hrav vyborne. Pominiem to, ze mi to pride ako doplnok ku "The Quiet Place", kedy podstata tkvela v tom byt tichucko. ;) Charaktery nastastie tiez niesu vysmechom a vsetci zucastneny su v pohode.. Prijemne prekvapenie. Niekedy sa sice tlacilo na pilu az prilis, ale malo to atmosferu a vtiahlo ma to do deja. A to je podstatne. Odporucam.

• 22.12.2018  00:16
    Halloween (2018)

Michael je zahrany super a s tou desivou aurou, co ho obostiera, je to paradny a legendarny zaporak. Tolko ku hlavnemu a asi jedinemu vyraznemu pozitivu. Avsak konanie ostatnych zucastnenych je, az na vynimky, uplne stupidne, neprirodzene a divacky otravne. A tak, napriek tomu, ze sa pokusali o 40rocny sequel s velkymi fanfarami, minul sa svojmu ucinku. Popravde, som velmi prekvapeny, ze film je v cervenych cislach. Slaby priemer.

• 21.12.2018  20:33
    22 July (2018)

Paradny rozjazd, uspokojivy a ocakavany pozvolny dojazd. Vidiac reziu v rukach Greengrass-a, cakal som, ako zhyckany divak jeho tvorby, viac. ;) Zvlast, co sa tyka kontrastu hunter-prey. Predpokladam vsak, ze sa to drzi co najviac realu a tym padom z toho ani nemohol byt blockbuster. Priemer. Palec hore za stvarnenie "templara". Odporucam.

• 16.12.2018  14:32

Hoci su obe predstavitelky celkom podarene a Anicka ako vzdy tazi zo svojej chutnej tvaricky, komedialna stranka mi tam moc nesedela. Iduc to viacej len do thrilleru, mohlo to byt divacky omnoho atraktivnejsie. Takto len priemer. Skoda, malo to potencial. Zaver ma neprekvapil.

• 6.12.2018  23:14

Neskutocna hlupost s podpriemernymi dialogmi, scenarom a ani len ochotnickym herectvom. Ako sa toto mohlo dostat do kin nechapem. Prekvapuje ma to hlavne prave kvoli obsadenym hercom. Neodporucam.

• 30.11.2018  23:06

Dynamicka atmosfera, v ktorej sa toho hodne deje a teda niet hluchych miest. Niektore veci sice rusia, ano narazam na gro toho, co je v tomto serialy skutocne sci-fi. ;) Herecky velmi dobre, hoci niektore charakterove twisty som moc nepobral. Niektore osudy su utate, akoby to urobil George R.R. Martin, ale to tomu aspon dava nadych reality. Urcite dam sancu i stvrtej serii.

• 27.11.2018  21:05

Jedna z lepsich casti serie. Mnohe dejove linie a osudy postav sa pretnu, Tagomi a Kido daju zaujimavy pokec, trojka zo San Franciska sa opat zvita a nocna manzelska melancholia Reichsmarschala v zavere je az etericka (vyborna kamera a ozvucenie). Naozaj perfektny diel.

• 26.11.2018  20:09

Pecka. Konecne sa jedna kapitolka uzavrela..i ked, s tym co uz vieme, to tak byt nemusi. ;) Smith opat excelentny. Jedna z najcharizmatickejsich dostojnych superov a zapornych postav, ktore som v poslednom case videl.

• 24.11.2018  21:51

Kde su tie casy, ked symposka Jenniferka hrala v Alias-ovy? Toto je slabucke B-cko, s neuveritelnym prerodom, ale tak trochu jej divak fandi a ona tak kosi vsetko, co jej stoji v ceste. Vypnut mozog a da sa na to pozriet. Stale velka kocka. :) Pre nas, co si ju pamatame z jej mladsich roli, prijemna nostalgia. Snad si ju uzijeme v kvalitnejsich kuskoch ako toto.

• 23.11.2018  19:02

Zacalo to velmi slubne, do momentu tych dvoch pakov s parukami a hlupuckeho "syna temnoty", potom to slo zial uz len dolu vodou. Skoda, dufal som ze AHS konecne urobia seriu, ktoru si zasluzime. :) Zial, podla mojej mienky, jediny slusny horrorovy, a nielen, pocin je momentalne len The Haunting of Hill House. Toto je slabucky priemer, do ktoreho sa to preklopilo asi v polovici. Bude este 9ta seria? A ak ano, bude konecne kvalitnejsia?

• 23.11.2018  18:33
    Ozark - Série 2 (série) (2018)

Dynamickejsie ako prva seria. Napriek obcasnym "barlickam", ktore si "vypoziciava" z inych kuskov. Mam na mysli zvlast dejove linie tykajuce sa deti rodiny. Rozdhodne vsak odporucam. Divaka udrzi v zaujati a ocakavani od prveho po posledny diel. Zaver som tak trochu uz uhadol a tak ma moc neprekvapil. Dava moznost k spekulaciam, ako sa bude osud Byrdovych dalej vyvijat. ;)

• 19.11.2018  19:55

Tak toto bol slusne depresivny zahul. Martyho analyticka a kludna mysel dostala na solar plexus tym najdrsnejsim sposobom.

• 18.11.2018  18:12

Opat velmi kvalitny nadvazujuci diel.

• 18.11.2018  17:48
    Ozark - Game Day (S02E05) (epizoda) (2018)

Zatial najlepsi diel. A to v ramci oboch serii. Ze sa toho dej vela a atmosfera riadne hustne.

• 10.11.2018  13:48

Zatial najlepsi diel, divajuc sa i spatne k prvej serii. Konecne sa v nekompromisnom "nackovi" Johnovi Smith-ovi pohli i nejake city. Obsadenie Rufusa Sewell-a do jeho role bola rana do cierneho. Dostatok zvratov na oboch stranach a paradna atmosfera. Tento diel je fakt vynimocny...ale to uz som pisal. ;)

• 7.11.2018  22:07

Prijemne prekvapenie. Starnenie celej fikcie a i ustredne postavy su zahrane putavo az na wtf-moment poslednej minuty zaverecneho dielu a zvlastneho obsahu filmov moze byt.

• 5.11.2018  18:35

Zaujimavy namet. Ta fikcia, jej spracovanie a i ustredni predstavitelia ma zaujali.

• 2.11.2018  22:44

Som nadseny ako to uzavreli. Pecka. To, co v desiatich castiach ponukol tento serial som doteraz nevidel. Od technickej stranky, uzasnej hudby, citlivej kamery, po stvarnenie vsetkych moznych zanrov s uzasnou, a hlavne uveritelnou atmosferou, ktora vas vtiahne medzi zive postavy, ktore su stvarnene herecky naozaj vyborne. Klobuk dolu. Odporucam, ako sa vravi "vsetkymi desiatimi". Za mna jednoznacne plny pocet.

• 2.11.2018  21:24

Tak sme sa dockali aj pohladu maminy na doterazjsie udalosti a hlavne na osudnu noc. Opat dramatickejsia a ponura cast. Tentokrat vsak hlavne psychologicka. Hoci sa opat trochu poodtiahla opona a nejaky ten criepok sme sa opat dozvedeli, a napriek dokonalej Gugino v roli matky, ktora pomaly prehrava svoj boj s posobenim domu a vnimanim reality, cakal som viac. Snad sa to podari v zaverecnej casti a nedojde k rozcarovaniu po tak kvalitne polozenom zaklade. Slabsie stvorhviezdie. Psycho moc nemusim, ale ten smutok a zmar je v poslednych minutach hmatatelny.

• 2.11.2018  19:52

Dramaticka cast s obcasnymi lakackami a par vysvetleniami. Trochu slabsi diel, ale cesty vsetkych sa pomaly zbiehaju k jednemu, jasnemu cielu. Na mojich sluchadlach ten rachot klopani a buchotu stal za to. Fajna atmosfera.

• 2.11.2018  15:07

Vynikajuca, az takmer snova zaverecna cast, ktora vnimaveho divaka, ktory to cele zvladol az sem, odmeni mnohymi pocitmi. Paradne zavrsenie dost smutnej, realistickej dramy s miernym sci-fi nadychom.

• 1.11.2018  21:21

Zbytocne vela brutalneho a nie moc uveritelneho gore, vreskotu, patosu, predvadzania a obratov v spravani sa postav. Choreografia je sem-tam velmi slusna a sem-tam podpriemerna. K prirovnavanemu Raid-u sa to zial v subojoch, ci atmosfere tiez nepriblizuje. Pozrite si radsej Ajeossi (The Man from Nowhere) z 2010-teho. Tak nejak si predstavujem spracovanie podobneho pribehu, subojov a vygradovanie na zaver. Priznavam, ze som sa tu miestami uz nudil a neveriaco sledoval tu "bezduchu reznicinu" pocas celych dvoch hodin. Sklamanie.

• 1.11.2018  19:16
    Condor (TV seriál) (2018)

Uz som videl filmy s velmi podobnym dejom, a i s kondorom v nazve, s Redfordom, a tak mi potom mnohe zvraty prisli nie tak prekvapujuce. Konanie hlavneho kladasa mi niekolkokrat prislo az moc v rozpore s beznym ludskym rozumom a samotnym pudom sebazachovy. Naopak, herecky najdoveryhodnejsi mi prisiel William Hurt v roli velitela CIA bunky a ta sociopaticka 45kg vrahyna s peknymi ocami Leem Lubany. Hoci jej instruktori mohli viac zapracovat na tom, ako to dievca manipulovalo so zbranami. ;) Vacsine to ale unikne a nebude rusit. Viacmenej sa toho tvorcovia zhostili celkom uspokojivo a premietli Condora do "sucasnych pomerov". Az teda na obcasne dost hlupe konania postav a urcitu prvoplanovost a naivitu. Priemer. Niekoho rozladi, niekto bude "chrochtat" blahom. Na neskore sychrave vecery a relax mi to plne vyvhovovalo. ;)

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35