Earth (2007) (TV film)

stunning...nemam slov, fakt krasa.

Vosy útočí (2005) (TV film) odpad!

tak toto bola pecka, fakt:D tie hlasky typu "blizia sa smrtelni predatori" a starostova sekretarka polujuca na osu puskou stali fakt za to!!

Nelítostný souboj (1995)

neviem cim to bolo, ale nedokazala som to dopozerat do konca. pridlhe a pre mna prilis nezaujimave..kebyze tam nehraju taki dobri herci, tak max. 2*.

Kuskus (2007)

uplne suhlasim s predchadzajucim komentarom..velmi vystizny. napriek tomu 4*, pretoze sa mi spolu s par inymi filmami na fiffba pacil najviac. aj ked bol nekonecny:)

Andalucía (2007)

no inak vazne, ani ja som nepochopila.. jednoducho ma to nudilo a uz som sa nevedela dockat konca, ktory som takisto vobec nepochopila:D niektore fr. filmy su proste divne..to je fakt, na ktory si treba zvyknut:)

Let's Dance 2 (2008)

tri hviezdicky jedine kvoli perfektnemu tancu. inak bol pribeh a dej dost trapas...

Lotrando a Zubejda (1996)

nech si hovori kto chce, co chce, toto je jedna z mojich najoblubenejsich rozpravok! a texty pesniciek som poznala vsetky naspamat:D hudba super, pribeh pekny, herci dobri. co viac si zelat?

Cesta domů (1999)

film s minimom dialogov, no tie tu boli uplne zbytocne. v jednoduchosti je krasa. natocit film, kde sa laska da tak skvelo vyjadrit bez slov, je umenie. a Ziyi Zhang uplne excelovala:)

Malá Miss Sunshine (2006)

za tie zachvaty smiechu v kine si to 5* absolutne zasluzi!! :D