GodComplex

GOD Of Darkness

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 6.5.2020  20:50

Uuuuuu, kabilky, velke mnozstvi kabilku. Je na case vyhazet skrine a nakoupit misto nich zed modularnich syntezatoru. Prijemny dokument o jejich vzniku. Doporucuju si to pak jeste na youtube dodatecne doplnit rozisrenou verzi interviews, ktere se do filmu nevesly. 8/10

• 3.5.2020  20:31
    Little America (TV seriál) (2020)

Skvely koncept a zabavne variabilni pribehy imigrantu v USA, jsou to ale vse takove kratke jednohubky, takze to nema prostor k tomu roztocit neco zasadniho. 6/10

• 3.5.2020  20:29
    Servant (TV seriál) (2019)

Skvela komorni atmosfera, Shy channeluje Polanskiho Rosemary's Baby. Vyzivne gastronomicke vsuvky. Excelentni prvni serie, trumf Apple TV. 9/10

• 22.4.2020  04:09
    For All Mankind (TV seriál) (2019)

Sweeeet. Vyborny NASA realismus svou uveritelnosti temer na hrane dokumentu. Muj prvni Apple TV kousek a hned takova pecicka. 8/10

• 22.4.2020  04:09
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Snazi se to o mix Twin Peaks a Beverly Hills, ale moc se to tomu nedari :) Puvodni nastrel na solidni mysterii hodne rychle vysumel a hercum to vubec neverim. 4/10

• 2.4.2020  22:11

Navrat do formy. Ne tak unikatni a 80's friendly jako prvni serie, ale rozhodne lepsi, nez ta druha. Je to temnejsi a to nejen tematem, ale dokonce i samotnym vizualem. It's killing tiiiiime. 7/10

• 28.3.2020  21:27

Po skvele prvni serii je tohle propad o uroven niz. Pripomelo mi to USA prislovi o mlaceni mrtveho kone, protoze to je presne co druha serie dela. Pryc je unikatni narativni koncept tapes a navic tentokrat i bez tech 80's soundtrack pecicek. Nicmene si clovek zvykne na ty charaktery a stejne se rad podiva jak jim v druhe rade dupou kralici. 5/10

• 15.3.2020  11:33
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Komentar o totalni hereckem autismu hlavniho hrdiny je sice naprosto presny, ale jinak je to vybornej kousek. Excelentni narativni koncept postupne poustenych nahranych tapes a fantasticky soundtrack, ktery si bere ty nejluxusnejsi 80's pecky. Po prvni serii kvalita, uvidime co dal. 8/10

• 15.3.2020  11:22

Ten pocit, kdy se podivate na katastroficky film o smrtici epidemii a uvedomite si, ze je to jen slabe maslo v porovnani s tim co se aktualne deje. Jinak 90's AF. 6\10

• 8.3.2020  21:19
    To (2017)

Kvalitni je TO. Radost z 80's. 7/10

• 8.3.2020  21:19
    Halloween (2018)

Music by John Carpenter. Jinak naprosta parodie. Vzdycky to tak bylo? Byl jsem hypnotizovany hudbou a nevnimal jaka je to kravina, nebo byl puvodni Halloween regulerne kvalitni film? 5/10

• 5.3.2020  05:05
    Watchmen (TV seriál) (2019)

Intergalakticti Yankees. Yeeeeeehaaaaaa. Watchmeni sux, vzdycky to tak bylo, ale tohle je zajimava variace. Kvalitni soundtrack industrialnich pracovniku a spravna davka retra, kterou nepohrdne zadny fanousek Lost. 7/10

• 5.3.2020  05:05

Uz citelne slabsi, nez prvni serie. Tentokrat to byla vyuka prilis pro gaye. 5/10

• 5.3.2020  05:05
    Zámek a klíč (TV seriál) (2020)

Ring vs The Haunting. S pribyvajicimi dily trosku rostlo klisicko, ale dobry. Kvalitnich mysterioznich serialu neni nikdy dost. 7/10

• 5.3.2020  05:04
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Nejlepsi Star Wars od puvodni trilogie. I have spoken. 9/10

• 16.2.2020  20:38
    Gentlemani (2019)

Ritchieho Ritchie. Navrat ke korenum a protoze jsem nikdy nebyl prehnanym fanouskem jeho korenu, rekl bych, ze i nejlepsi film typka. 8/10

• 16.2.2020  20:38
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Vyborny serial, konecne se muzeme neco naucit o tech sexech. 8/10

• 12.2.2020  22:20
    Parazit (2019)

Kvalitni Korejske zradlo. Rozjezd slape jako hodinky, od sklepa to zacne byt uz trosku pritazene za vlasy, ale stale kvalitni, Blade Runnerovske nocni zabery, vubec skvele prostredi a to, ze to vymetlo Oscary je vec vskutku zajmava. 8/10

• 12.2.2020  22:20
    TY - Série 2 (série) (2019)

Je to jeste vic ujete, strasne napsane charaktery a dialogy, ale kupodivu me to bavilo o chlup vic, nez prvni serie. 6/10

• 3.1.2020  06:28

\m/ 7/10

• 31.12.2019  08:20

Je to v poradku, zas takove modre bahno jak napovida hodnoceni to neni. Sice o uroven horsi, nez predchozi famozni dil a mozna je to trochu scenaristicky naivni a primocare, ale to byva vetsina Star Wars kousku a aspon to jde svoji cestou narozdil od epizody 7. Ultimatni zavrseni sagy to neni, ale slapalo to solidne. "I am all the Jedi!" 7/10

• 27.12.2019  04:59
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Famozni! Zejmena pro lidi co cetli knizky a muzou ocenit jak skutecne poctiva adaptace tvorena s laskou k materialu to je. Prvni serii jsem zhltnul jak malinu a chci dalsi, je uplne jedno, ze vim co se bude dit, chci travit cas v tom svete. To, ze z nekterych charakteru udelali negry holt k USA kulture patri, jak by to jinak mohlo mit uspech u tamnejsi hiphop generace? Henry Cavill si to dava s velkou chuti a bardi pisnicky jsou uplne nejlepsi. Toss a coin to your Witcher, o Valley of plenty, o Valley of plenty oooohooooh. 9/10

• 30.11.2019  17:26

Je to skvela doba, kdyz muzeme jit do kina na pokracovani 40let stare legendy od Kubricka a prohlasit o tom, ze jde o dustojny sequel. Celou dobu velmi prijemny koncept, ktery jde svym vlastnim smerem a lehke propojeni s The Shining, ale az ten prilet na Overlook hotel se stejnymi zabery a puvodni hudbou tomu dodal ty definitivni grady. Redrum is back! 9/10

• 30.11.2019  17:24
    Le Mans '66 (2019)

Hype is real. Urcite jeden z filmu roku a to nejsem fanda do aut. Christian Bale v jedne z tech roli, do ktere se vylozene transformuje a navic pro me idealni prilezitost si zkusit 4DX, kde jsou ty vibrace motoru a jizda v aute pro tenhle film jako stvorene. 9/10

• 2.11.2019  01:14
    Narcos - Série 2 (série) (2016)

Prave Kolumbijske drogy! Pablo Escobar postavil ty stadiony pro deti, byl to dobry clovek. Vyuka spanelstiny serie 2 byla stale velmi dobra. Puta, puta. 8/10

• 2.11.2019  01:12

Proc vsechny legendy posledni dobou jezdi do Mexika? Nejdriv Rambo a ted i novej Termous. Arnie a Linda tomu dodavaji spravny veteransky smrnc, ale jinak je to prilis non-stop niceni noveho neznicitelneho terminatora. Chybi mi tam ten klidnejsi, temnejsi USA Groove prvnich dvou terminatoru. 6/10

• 11.10.2019  01:38
    Narcos (TV seriál) (2015)

To pretahnuti do tehdejsi Kolumbie bylo neskutecne. Po shlednuti prvni serie Narcos mam pocit, ze umim spanelsky a je na case si vybudovat imperium. 8/10

• 4.10.2019  00:35
    Joker (2019)

Temne a inspirativni. Stejne jako Jokerovi, uz mi jeblo z tech otravnych stebetajicich navstevniku kina a doslo na nefalsovane kelimkove valky! Jinak tohle bude znit jako kacirstvi pro fanousky Dark Knighta a Heath Ledgera, ale Phoenix je lepsi Joker a Joker je lepsi film. Paradoxne mozna vubec prvni komixovy film, ktery se da brat skutecne vazne. 9/10

• 30.9.2019  01:23
    Ad Astra (2019)

Solaris teto generace. Nejde to sice nejak zvlast do hloubky, ale kvalitni sci-fi v pomalem tempu s hypnotickym audio-vizualem to je. Hlavni trumf kvuli kteremu jsem na to sel do kina je Max Richter a ten nezklamal. 8/10

• 27.9.2019  08:00

Stejne kvalita jako prvni serie a potvrzeni, ze Mindhunter je nejvic Fincherovskej serial vsech dob, vizualem, naladou, tematem, intrem, proste ve vsech ohledech. 8/10

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65