kalap

Muž - biceps 44 cm

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 11.3.2017  19:49
    Snowden (2016)

Zradcovská sviňa, ktorej, by som zadarmo rozpáral brucho a obesil na jeho vlastných črevach, americký prepadak.

• 28.2.2017  13:06
    Moonlight (2016)

Z tej čierňavy mi prichádzalo zle, otravná záležitosť, umelo vytvorený Oscar, len aby negri boli spokojní.

• 7.2.2017  18:34

No to by bola sranda, keby všetci odmietli mať zbrane, všetci by sa len hádali a hádali, až by sa uhádali k smrti.

• 15.8.2016  10:21
    Popelka (2015)

Jasne rozprávka, ale napina ma na bľutie, ked do rýdze belošskej rozprávky vtrepu černocha, ktorý tam bol ako super kokot. Na OH na 100 m šprint je samý černoch, ja tam chcem aj belocha, aj ked nato nemá.

• 28.7.2016  02:18

Totálna nulovitosť, zbytočnosť, otravnosť, kurva, kurva.

• 9.7.2016  20:56

Bláznovo zlato, čo som to len vlastne chcel, tá skleróza ma ničí a už viem, jeden ožratý blázon vyjde v noci z krčmy a posmelený poriadne alkoholom si urobí skratku cez cintorín a tak si to šinie od hrobu ku hrobu, až nakoniec spadne do pripraveného vykopaného hrobu a zaspí. Ale o dve hodniny si to ďalší ožran šinie skratkou cez cintorín a potácajúc sa dorazí k vykopanej jame odkiaľ počuje krik prebratého ožratého blázna, že vraj " zima mi je, zima" a ten ešte stále ožratý blázon mu zhora skričí, bodaj by ti nebola zima, keď si sa odkopal.Stále neviem, čo som to vlastne chcel povedať, zato môže tá diera, áno tá veľká ozonová diera a už viem, Mačacie zlato áno mačacie, mačacie áno presne o tom som chcel,lebo ja ráno vstávam prirodze okolo deviatej a to asi vedia tie malé mačacie potvorky, lebo vtedy sa začnú zliezať od všetkých susedov a čakajú v záhrade, kedy ja, ich dobrý pánešek nakrmí.Samozrejem, že si zanadávam, keď celú noc mraučali ako ich preťahovali kocúrovia a mne prerušovali krásne sny z Acapulca, ale čo narobím, vylejem dva litre mlieka do veľkej misy, pozbieram zbytky jedál aj tie, ktoré by zbytkami ešte nemuseli byť a vyjdem von sadnem do veľkého dreveného dubového kresla, pozorujem tie mačičky ako sa zadarmo krmia, no na oplátku sa mi obtierajú okolo nôh pradú a vo svojej mačacine mi hovoria, že som dobrý pánešek a zajtra prídu zas, zamrkajú na mňa, podliezajú ploty a už ich niet. A ja stále neviem, čo som to vlastne chcel. Zato môže asi Janko Becher, s ktorým som toľko pil na zdravie až sme z toho pochoreli, ale vraj raz za život je to zdravé, alebo dvakrát? to už presne neviem.A stále neviem, čo som to vlastne chcel, aha film, ale už si nespomínam.

• 7.7.2016  07:03

Nie som ateista, ale je až trápne ako kresťania chcú nejaký zázrak, ktorý by bol ich.Je úplne samozrejme, že je tu niečo nepredstaviteľne väčšieho, čo sa nedá ani napísať a ani vysloviť a už vôbec nás s tým porovnávať.

• 23.5.2016  06:51

Vcelku veľmi dobrý film asi o tom, čo dokáže urobiť chlap, aby zbalil super babu a tak ukradne Mercedes a bisťu ono mu to vyjde až ju pretiahne a super kamaráta, ktorý sa nechá kvoli nemu aj znásilniť Ja mám tiež Mercedes, ktorý som si kúpil a jazdim s ním po meste veľmi pomaly so spusteným okienkom, čo keby nejaká super kosť naskočila do auta brutálme ma znásilnila až by mi uši odstávali a ono furt nič. Ale predsa len, sústavne ma otravuje nejaká bezdomovkyňa s jednym zubom, slepá na jedno oko, zhrbená, sivá s kanalovou vôňou, vraj mladý pánko dajte aspoň 10 eur pre mojich 12 hladujúcich detí, ktoré nemôžu sem prísť, lebo odhladu nevládzu ani chodiť, nuž verte neverte.

• 23.5.2016  06:17
    Pátá vlna (2016)

Naše deti odložili luky a šípy aj s Winetuom a chopili sa útočných pušiek a granatov.Výsledkom je neskutočná sprostosť. Aby som sa ukľudnil, zašiel som do svojej stajne, párkrát si vystrelil z luku, nasadol na svojho araba a tryskom sme precválali priľahlé pole, len mi chýbala sestra Winnetua Nšoči.

• 11.5.2016  23:02

Film o sile osobnosti, kde Mary, už aj tak duševne načatá sa rozhodne odviesť tri bláznivé ženy a myslí si, že tak naberie znovu strácajúcu sa duševnu pohodu, ale to sa kruto mýlila, lebo číre bláznovstvo žien ju nahlodovalo stále viac a viac a oslobodenie videla v razantnom ukončení toho útrpenia. Jej protiklad bol Georgea Briggse vnútorne veľmi silný, ktorého blaznovstvo žien vôbec nerozhodilo a ked sa rozhodol ich opustiť, ženy sa vybrali za ním, lebo cítili jeho nezlomnosť. Svoju úlohu splnil, zdravo sa opil zatancoval si a zaspieval.

• 11.5.2016  22:46

Výborne sfilmované, krásny príbeh, kde človek aj príroda si vzdávali úctu a boli súčasťou bytia.

• 16.4.2016  21:00
    Stážista (2015)

Romantická rozprávkova kaša bez chuti. Muž ju podvádza, ale ona mu len tak odpustí. kto raz podviedol podvedie aj druhý,raz, lebo vie, že mu bude odpustené. Mala ho kopnúť do vajec a nie žiť ako paroháčka.

• 29.2.2016  03:11

Celý film len pobehujú a pobehujú, v podstate sa nič nedeje, aby nakoniec to vyvrcholilo úžasnou trápnosťou. A Radcliffov odporný uplakaný výraz, ktorý je rovnaký vo všetkých jeho filmoch, pôsobí tak nechlapský, že som mal chuť mu vykopať druhú dieru do zadku.

• 9.2.2016  08:45

Celé to okolo prípravy bolo dosť nezaujímave a dlhe, ale to, čo prežíval na lane bol pocit blaženosti aký nikdy predtým v živote nezažil, cítil šťastie mier a pokoj v duši a preto pochodoval po lane tam a späť aby ten pocit prežíval dalej nevnímal nič, nebol tam vzduch ani hluk ani čas, bol tam len on a nekonečno. Chcel zájsť ešte dalej, a tak si ľahne na lano, zavrie oči a v tom chce spadnúť, aby prežil smrteľný orgazmus. A preto tí všetci horolezci, povrazolesci a iní extremesti, vyhľadavajú totálny extrem, ktorý ich privedie do takeho stavu, ktorý nikde na chodniku či v metre nezažijú a opakujú to stále do okolo až sa zabijú, lebo všetkého veľa škodí.

• 7.2.2016  08:57

Ta transplantácia Deppových oči sa veľmi nepodarila, z čoho mu aj vypadali vlasy, ale hrať vie stále skvele, a ked je toto podľa skutočných udalosti, tak tá policia musela byť riadne strelená.

• 27.1.2016  13:41

Dve mafianske s.r.o. sa mlátia medzi sebou a niet toho diabla, aby niekto kuriera zložil k zemi a do toho vychudnuté modelky, kde už fakt nieje začo chytiť.

• 17.1.2016  15:03
    Marťan (2015)

Partia sa vydá na Mars, to je planeta keby niekto nevedel, nuž a tá partia na Marse pristane a hned začne hľadať zlato, lenže kde sa vzalo tu sa vzalo zo Zeme priletelo tornádo, ktoré ich riadne vyplašilo, naskakali do kozmickej lode a hajde domov. Lenže v tom zhone zabudli tam Marka a ten ako správny kapitalista začal hned podnikať a založil si tam JZD, avšak ako rýchlo začal, tak aj skrachoval, lebo nemal skončenu poľnohospodársku priemyslovku, tak zavolal kamošom nech sa pre neho vrátia, lebo nemá do koho pichnuť.

• 31.12.2014  07:48
    Zmizelá (2014)

Pozerajte sa na to ako reálny fakt a ste tam, nič rychlého, schválne pomalého a drviacejúceho mozgové bunky, ked sa stanete súčasťou Amy a Nicka zároveň, že fandite obom, lebo je to tak skurvené a pekelné zároveň, kde môžete vidieť svoj skurvený pekelný život len nemáte odvahu ho skončiť.

• 12.12.2014  06:52

Swansea to dobre napísala, nebyť tam Helen Mirren, tak je to čistý odpad.

• 19.11.2014  18:56

Holka a kluk majú rakovinu, zamilujú sa, ale sila ich lásky nedokáže pretrhnúť smrteľné objatie a smrť je už rozhodnutá a svoje objatie priťahuje. Hviezdy o tom nemajú ani páru a Ježiš tiež nepomôže, lebo, už je dávno mrtvy. A tak film plný úzkosti, slz a aj falošnej odvahy, ale ked príde čas skonu všetci máme strach.

• 17.11.2014  18:20
    Snowtown (2011)

Človek, ked dospeje, neviem kedy či po maturite, alebo po prvom výrone semena, mal by sa snažiť, byť osobnosťou, ktorá je hrdá na seba, nebojácná, hrdá, nabitá múdrosťou, aby dokázala prepiškať všetkých mudrlantou. Film som si pozrel až po komentári kolegyne larelay, ktoý je taký chutnučky, že by som Zuzanku najradšej vybozkával.

• 12.11.2014  20:54

Ja viem kamera, režia a iné filmové majstrovstvo je tu špičkové, ale pre bežného diváka je to zbytočne dlhé, uplakané bez poriadnej akcie, ale druhý diel to možno napraví.

• 10.11.2014  09:58
    Bez záznamu (2012)

Dobrá motanica a bohužiaľ aj v skutočnosti je to tak, arabaci musia, byť skutočne duševne chorá odroda, ked z "normálneho" študujucého araba sa stane duševne chorý vraždiaci bastard. Ja som Žid, ked moju rodinu, takmer komplet vyvraždili nemecké svine, ale preto nechodím po Nemecku a nevyhadzujem do luftu kaviarne a neodrezávam hlavy Nemcom. Postava Seana Beana sa mi páčila, ked sa s nikým nepáral a kynožil ich ako muchy.

• 11.10.2014  06:51
    Dozvuky (2012)

Konečne aj v Poľsku si priznali svoju beštialitu počas druhej svetovej vojny a vlastne stále pretrvávajúcu voči Židom a ako Žida sa ma to veľmi dotklo, lebo niečo podobné sa stalo aj v mojej rodine.

• 14.9.2014  12:53

Moja židovka Angelina Jolie to zahrala parádne a len ona sama tomu dala 30% , rozprávka aj pre dospelých, kde dobro a zlo sa vzájomne prelínajú, aby dobro nakoniec malo na vrch nad zlom a od jednej malej hviezdičky cez jeho predlhý otravný komentár ala verbal až po nádherné a spravodlivé štyri hviezdy.

• 29.8.2014  23:18

Ženušky boli roztomilé, šantiace, plačúce, smejúce, jednoducho na zjedenie a všetky vyzerali veľmi dobre s výbornými hereckými výkonmi, krásne prostredie a nádherné fára, jednoducho bavil som sa skvele.

• 28.8.2014  22:36
    Sousedi (2014)

Zo začiatku som si myslel, že to bude dalšia otrava na potkany, ale ked som prijal ich hru blbosti, volovín a trocha sa zatrávnil o chvíľu som sa rehotal a skákal pred televízorom ako opica.

• 7.8.2014  11:03

Ksicht hlavného hrdinu sa do drsného prostredia vôbec nehodil, ale hlavný zaporák bol skutočne dobre vyzerajúci hajzel. Scenár stal za govno, ale tie auta, rýchlosť, naháňačky mi nahnali husiu kožu a k tomu krásne ženy.

• 6.8.2014  14:23

V 3D úžasné, vybuchujúce auta, lietadla, lode, skvelé súboje telo na telo, ozvučenie úžasne, až som sa zdvíhal zo zeme a spieval aleluja, aleluja.

• 4.8.2014  11:26
    Noe (2014)

Náboženský ladený snínok, ktorý musel poriadne nasrať pedofilov vo Vatikáne. Russell Crowe drel ako vládal, ale to nestačilo, lebo Jennifer Connelly bol veľmi nevýrazna, scenár robený na kolene a aj tak vyzerala režia. Sklamanie zo zbytočnosti filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19