Bídníci (2012)

Nemám muzikály rád, lebo kým to oni odspievajú ja to už tri krát poviem. Manželka ma prinutila ísť na operu, kde chlapík stále spieval daj mi ten kľúč, daj mi ten kľúč a daj mi ten kľúč, až som nevydržal a skričal, šak už mu daj ten kľúúč do riti. No vykázali ma zo sály a večer sme mali tichu domácnosť, na porazenie.

Terapie láskou (2012)

Po druhom zhliadnutí musím pridať, je to jednoducho famózny s výbornými hercami film, ktorému by dabing strašne uškodil.

Argo (2012)

Dnes stačí na oscara skopírovať známe dokumenty do jedného , ale strašne únavného celku. To si radšej pozriem Päste zo železa.

Svobodná umění (2012)

Film o knihomoľovi, pre ktorého my ostatní, ktorí si radi pozrieme aj film o upíroch len nevzdelanci a oni si pre nemoľ nezašpinia svoje otrasné péro, ktoré si na druhej strane ho ušpinia na oko s knihomoľkou, ale vlastne obyčajnou kurvou. Takže je jasné, že mole sú odporná háved.

Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2011) (seriál)

Ako malý udko pobehoval v kraťasoch a už vtedy vrieskal, že ked bude veľký úd vyrazí dobiť svet a nemecká hlupota mu dala štempeľ, ptáku leť, ale krídla mu nenarástli a tak spáchal vraždu na sebe a nemci len zírali, čo za zrúdu si vychovali.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Peťovi Ďzeksonovi sa po pár trápnostiach asi minuli peniaze, tak podho ryžovať spolu s trpaslíkmi.

Rock of Ages (2012)

Bolo by to úplne fajn, nebyť Cruisa, ktorý tam bol ako cibuľa na šľahačke.

Pí a jeho život (2012)

Pre dospelého až príliš detské a naivné, aspoň cigáni majú nového hrdinu a to Pičina.

Paranormal Activity 4 (2012)

Som normálne actívny, ale z toho som úplne paralizovaný. Help.