Radim

okres Ostrava
IT

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 11.2.2019  13:44
    Susedia (TV seriál) (2006)

První tři řady sice nejsou svým jednoduchým humorem nějaké veledílo, ale dá se na to koukat. Série 4 a 5 jsou ale peklo.

• 18.8.2018  10:05

První díl Hurricane Bianca má něco do sebe, tento druhý díl je ale vyloženě špatný. Jedna hvězdička jen za Biancu a další drag queens.

• 7.8.2017  09:28

Jen pro někoho. Šílené herecké výkony, stupidní scénář, amatérská filmařina. Ve své nedokonalosti ale zábavné.

• 17.6.2017  15:58

128 minut nudy, aneb jak zprasit výbornou knižní předlohu.

• 13.12.2014  10:13

Důstojné zakončení ságy Středozemě mi kazí kašírovaný digitál a naprosto přehnané WTF scény s Legolasem.

• 29.6.2014  19:50
    Avengers (2012)

Vizuálně? Bomba. Obsahově? Slátanina.

• 12.6.2011  16:56

Zpočátku celkem slibný film, který se postupně rozplizl do klišovitého pohledu heterosexuálů na homosexuály. Občas vtipný moment, občas rádobyvtipný, a naprosto příšerný konec.

• 29.1.2011  00:52
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Ze zvědavosti jsem se podíval na Markízu. A po 10 minutách jsem se musel jít osprchovat...

• 19.12.2010  20:28
    District 9 (2009)

Pár bodíků mínus za logické díry, ale po dlouhé době opravdu skvělý hardcore sci-fi film, u kterého jsem se tetelil blahem.

• 19.10.2010  22:35

Jako oddychovka skvělé - výborný casting (hlavně ústřední dvojka patří mezi to nejlepší v poslední době), skvělá hudba, vizuálně pastva pro oči. Trochu mi vadila občasná nepřehlednost, trochu scénáristické zkratky, hlavně na začátku filmu, ale jako celek zábava.

• 9.10.2010  20:34

Nezařaditelný film, ze kterého mám hodně smíšené pocity. Chvilku zábavné, chvilku nudné, chvilku politicky korektní, chvilku drzé. Největší problém jsem ale měl s Carreyem a McGregorem - ani jednomu jsem to nevěřil. V každém případě asi u natáčení musela být fakt sranda.

• 11.9.2010  20:21
    Proroctví (2009)

Unylý pohled Cage mi ani tak neevokoval muže s rozervanou duší jako spíše někoho, kdo trpí úpornou zácpou. Když k tomu připočtu logické díry, upadající tempo a nehodící se (úplný) konec, vychází mi z toho kravina. Téma obecně mě hodně zajímá, ale možná o to bylo větší zklamání; šance na dobrý film byla nadosah. V hlavě mi zůstane jen scéna s letadlem.

• 18.8.2010  17:21

Pro mě úplná absence Burtonovy poetiky, na kterou jsem zvyklý z jeho předešlých filmů. Přes vynikající casting, skvělou hudbu a zručnou filmařinu mě nechal film naprosto chladným. Ty sundané hvězdičky jsou spíše za subjektivní zklamání než za objektivní hodnocení filmu.

• 18.8.2010  17:18
    Vybíjená (2004)

Totálně ujeté, ale bavil jsem se jak už dlouho ne. Nejdůležitejší asi pro mě byly nečekané vtípky a gagy, ať už počítám cameo Armstronga, Hasselhoffa nebo Norrise, nebo spousta klišovitých scén s nečekaným vypointováním.

• 6.7.2010  01:20

Typický výplod Hollywoodu své doby. A kdyby v hlavní roli nehrál Gregory peck, po filmu by dnes už nikdo ani neštěkl. Ale kvůli němu film za to stojí.

• 28.6.2010  22:22

Krávovina úplně o ničem. Těšil jsem se minimálně na hudební složku, ale byl jsem zklamaný. Ty dvě hvězdy prakticky jen za slušně řemeslně zvládnutý film.

• 14.6.2010  20:19

Čím více starších italských filmů vidím, tím více mi vadí účast neherců. Mě nic neříkající slátanina s několika úsměvnými situacemi.

• 14.6.2010  20:17

Nemůžu si pomoct, ale v případě Sherlocka Holmese jsem konzervatista - prostě mi zběsilé akční tempo nesedlo, Holmese mám zafixovaného hlavně díky knižním předlohám jako decentního gentlemana, ne jako ranaře. Jinak skvělá atmosféra, vynikající kamera, Watson lepší než Holmes, občas kašírově působící kulisy.

• 28.5.2010  22:55
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

I když seriál není bezchybný a nepatří k úplné špičce, díky jemnému humoru, skvělým nápadům a (pro mě) díky neuvěřitelně sympatickému Fergusonovi v hlavní roli nejde než doporučit.

• 28.5.2010  22:52
    Barbar Conan (1982)

Některé filmy nestárnou. Conan bohužel patří do té druhé skupiny, kdy po pár letech od premiéry kouzlo filmu vyprchá. Když si vzpomenu, jaká to byla pecka na videu před více než 20 lety s rychlodabingem Ondřeje Hejmy! Dnes to je pro mě bezduchá slátanina špatných herců.

• 15.5.2010  10:57
    Kanibalové (1980)

Film daleko přesáhl hranici dobrého vkusu. Nevím, jestli bylo cílem autorů šokovat, znechutit nebo se co nejvíce přiblížit naturalismu. V každém případě - ve filmu poberu prakticky všechno, ale opravdové zabíjení zvířat ne.

• 8.5.2010  17:32
    Mandragora (1997)

I závažné a atraktivní téma v rukou filmařského diletanta zajde na úbytě. Tvůrci zcela rezignovali na základní filmařinu, a to ve všech složkách.

• 4.4.2010  20:20

Skvělé nápady zabil scénář, který příliš moralizuje.

• 29.3.2010  20:18

Úvodní videoklip - vynikající. První půlhodina - vtipná. Zbytek filmu - sterilní nuda. Jen za tu písničku dávám za 3.

• 14.3.2010  14:13

Tahleta mírně zkouřená Alenka mě místy bavila, místy nudila, místy mrazila. Skvělá hlavní představitelka. Nejvíce ze všeho mi ale chyběl konec - chyběla mi katarze, happy end nebo cokoli jen ne to, jak to skončilo.

• 28.2.2010  11:43

Pro mě zatím nejhorší díl série, plný (i když celkem vtipné) vaty.

• 21.2.2010  22:26

Hloupoučké, nudné.

• 13.2.2010  23:55
    Rozchod! (2006)

Aby film vynikl nad šedým průměrem, muselo by se opravdu hodně zapracovat na dialozích. Původně jsem chtěl dát jen dvě hvězdy, ale poslední čtvrtina byla příjemně našlapaná a dojala.

• 9.2.2010  12:47
    G. I. Joe (2009)

"Jak pejsek a kočička vařili dort", aneb narvěte tam toho co nejvíce, bude to super. Nebude, všeho moc škodí. Příliš mnoho postav, ve kterých se, hlavně na začátku, nemáte šanci vyznat. Vizuální bordel, kde máte problém se vůbec něčeho chytit a na něco se soustředit. Příšerné dialogy, které často (nechtěně) rozesmějou. Na druhou stranu místy to bylo hodně napínavé a tleskám castingu hlavních postav, hlavně Tatum byl trafa do černého. Režisér Sommers má u mě zvláštní postavení - jeho filmy, objektivně vzato, nejsou ani náhodou dokonalé, ale mají v sobě něco, co se mi na nich líbí a kvůli čemu se podívám minimálně ještě jednou.

• 31.1.2010  16:55

Nemám rád řečí o tom, kdo více vypil, kdo více vyblil, kdo obtáhnul více ženských. Vše, co se jim dělo, jsem jim upřímně přál. Neoriginální, ale místy úsměvné, výborné závěrečné titulky. V každém případě - ani náhodou komedie roku, jak bylo na více místech avizováno (a pokud ano, tak to byl tedy opravdu chudý rok).

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26