Elegnor

\(-_-)/

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 26.10.2010  11:22
    SGU Stargate Universe Kino (TV seriál) (2009)

Perfektní zpestření SGU. Co ztrácí Universe na originalitě, vtipu a roztahanosti, to tyhle webisodky pěkně doplňujou. Ne všecky jsou dobrý, ale zas jsou tu taky naprostý skvosty. The Apple Core je pro mě bezkonkurenčně nejlepší.

• 25.10.2010  16:11

Těžko si představit, že by šel tenhle snímek udělat ještě jako lacinější zábava.. Dokonce i ze scénáře táhne na sto honů podřízenost 3Dčku, celej vizuál je kvůli tomu tak neskutečně hloupě pojatej, že je to nejen škoda, ale místy dokonce hnus. Prvních 20 minut bylo pro mě ale úplně nejhorších, samá Milla, samý střílení, ale přesto neskutečná zhovadilost udělaná bez špetky rozumu. Navíc nechápu přítomnost toho obrovskýho, nelogicky se chovajícího monstrzombíka. Veškerý akční scény měli pořád, ale pořád stejnej mustr - něco/zpomalení něčeho/změna něčeho/další zpomalení, atd. Docela by mě zajímala celková stopáž těch zbytečně zpomalenejch scén, jejichž význam a užitek mi naprosto nedává smysl. Celkově z toho mam děsně špatnej pocit, tenhle film budu při ResidentEvil maratonech vynechávat.. Jedna hvězda za Millu, druhá za nečekanou a osvěžující přítomnost Sienny Guillory.

• 25.10.2010  13:53
    Oči války (2009)

Hezký, hluboký, Colin vážně umí, Christopher Lee taky nikdy nezklame a závěr teda pěkně drsnej. Děsně se mi to líbilo i přesto, že to neni zrovna muj šálek čaje, nicméně znova si to pravděpodobně nepustim..

• 20.10.2010  11:24
    Red (2010)

Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů tohoto roku - příjemně nenucený začátek; Willis, kterej zůstává megadrsnej i ve spaní; roztomilá Mary-Louise, mezi níž a Brucem je tak parádní a uvěřitelná chemie; vedlejší postavy jsou neskutečně sympatický... Takhle bych mohl pokračovat snad do nekonečna - tenhle snímek je pro mě nejpodařenější komedií poslední doby, nejpodařenějším romantickým filmem poslední doby a akcí u mě konkuruje i A-teamu, kterej mě dostal naprosto do kolen. A tady to neni vůbec jiné, scéna s nárazem auta u mě vyvolala stejnou euforii jako padající tank. Z mnoha akčních scén je vidět komixovej základ a i při spoustě mrtvých jsem nepostřehl žádnou krev (kromě Bruce po rvačce) - a to vůbec není na škodu; nerozptyluje to a alespoň se tu neplítvaj hektolitry jako ve spoustě moderních braků.. Pár hudebních vložek už se objevilo v Duplicity, ale tam se mi zrovna tyhle songy líbily, takže pro mě další plus. Ono je to celý hudbně strašně pěkně proložený, akční scény obzvlášť (CIA Headquarters nejvíc:)). Nemůžu být spokojenej víc..

• 20.10.2010  11:13
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Jeden z nejlepších seriálů, který jsem kdy viděl.. Ze sledování se stala nejen opakovaná rutina, ale prakticky obsese, těšil jsem se na každej další díl, hrozně hrozně moc, přemejšlel jsem co se může stát dál, kam se tohle může vyvinout a po shlédnutí na mě padla hrozná depka typu "a co teď sakra budu dělat", protože tenhle seriál se na pár týdnů neskutečně protnul s mym životem. Top desítka je naprosto jasná záležitost..

• 20.10.2010  11:09

Hezkej nápad, akce prvotřídní, ovšem nějak jim celý to hraní nevěřim. A to je škoda, protože při uvěřitelnějších interakcích mezi nima by tohle bylo hned o pár hvězdiček jinde..

• 20.10.2010  11:06
    Cesta (2009)

Film, kterej hraje na atmosféru od začátku do konce a že mu to jde! Viggo i Kodi špičkový a ten klavír do toho ohromně umocňuje tu depresivní stránku.

• 20.10.2010  11:03
    xXx (2002)

Začátek byla sranda, ale i když jsou akce pořád dobrý, nějak to ke konci ztrácelo dech..

• 20.10.2010  11:00
    Predátoři (2010)

Slabší než jsem čekal. Predátoři jsou takový vlažný, postavy zaškatulkovaný (Rus nutně používá těžkej kulomet, Yakuzák ujíždí na samurajskejch mečích, vězeň jede jen na kudlu) a atmosféra taky často pokulhává, ale když zrovna ne, tak je to příjemnej návrat k základům. Příjemnou změnou byl Fishburne, SPOILER ALERT bohužel se nezdržel moc dlouho. Akce jsou na druhou stranu dost slušný a rozhodně to je lepší než oba díly AvP a to i když tu nejsou žádný roztomilý uslintaný vetřelci, který mam osobně docela rád. Brody hraje slušně, ale nemá obličej na to, abych mu toho superválečníka věřil. Ale celkovej dojem mi to nekazilo, to zas ne. Navíc perfektní hudba taky přidává na mém hodnocení a popravdě bych docela rád viděl pokračování..

• 20.10.2010  10:34

Zajímavej nápad, ovšem věřím, že by z něj šlo vyždímat mnohem víc, ale i tak je tohle dost slušný. Owlman je nejlepší :)

• 20.10.2010  10:32

O poznání lepší než podobné DC filmy, akčnější, morálně problematický, zajímavý.

• 20.10.2010  10:31

Škoda, že to neni hraný, Summer Glau bych jako supergirl viděl moc rád..

• 20.10.2010  10:28
    Machete (2010)

Nerad to říkám, ale trailer u Grindhousu byl lepší.. To ovšem neznamená, že by tohle nebyl dobrý zážitek, Rodriguez tyhle béčka prostě umí.. Parádní herecký obsazení, konečně jsem zas viděl Seagala v něčem, co nezkoušel sám režírovat, Jessica a Michelle svou přítomností taky snímej zvýrazňujou, ale největší perlou byl pro mě senátor De Niro :) Děj se držel prapůvodního traileru, což je jen dobře, ale nemůžu si pomoct, ve srovnání s Black Dynamite, který je stylově hooodně podobný, je tohle prostě slabší.

• 20.10.2010  10:21
    Formula 51 (2001)

Pět hvězd pouze bez dabingu, protože Carlylovo akcent je děsně příjemnej na poslouchání, českej dabing mi tak moc nesedl.. Jednotlivý scény senzačně ohláškovaný a správně vtipný, úvodní hospodská scéna s Carlylem a závěr se Samuelem obzvlášť :)

• 20.10.2010  10:18
    Parchanti (2010)

Tak slabý hodnocení tady? Proboha proč? Tohle je přece správně nabušená akčňárna! :) Jediný co mi vyloženě vadí byl otevřenej konec a to, že měl sniper klobouk celou dobu jen proto, aby si ho pak mohl vzít zpátky od chlápka co mu ho vezme..

• 20.10.2010  10:12

Plynulo to docela dobře, když vezmu v potaz, že se tam prakticky nic nedělo. Začátek byl idilicky příjemnej, ale to možná takovejch prvních 10,15 minut; pak to z mýho pohledu bylo tak strašně zahnaný do extrému, jen aby zas mohli udělat hezkej konec.. Líbí se mi tady to zařazení komedie/sportovní/romantický, osobně nevim co za žánr bych přiřadil já, protože jsem se moc nenasmál, nedojal a toho sportu tam taky moc neni.. 1.5*

• 20.10.2010  10:07
    Muž v ohni (2004)

Až mi běhal mráz po zádech..

• 20.10.2010  10:04
    Jonah Hex (2010)

Tomuhle říkam dobře využitá hodina a čtvrt :D S časem se nikdo nepáře, zádrhelů je minimum, všechno to pěkně uhání, parádní komiksovej arsenál a nutno podotknout, že ho Jonah i režisér pěkně využívaj. Jinka Joshova tvář se mi ani trochu nelíbí, ale tyhle aspekty zas bohatě vynahrazuje Megan.. :) Jak už podokli jiní, víc brutality by zrovna tomuhle filmu ale vůbec nechybělo..

• 20.10.2010  09:59
    Konec světa (1999)

Možná je hloupý sledovat takovýhle filmy už navečer, kdy ještě neni naprostá tma a ticho, ale mě tady atmosféra nejen že nepřišla hrůzostrašná, ale ani mě nedokázala pořádně vtáhnout do děje.. Tak nějak jsem to odkoukal a mam z toho takovej nijakej pocit.. 2*, protože jsem viděl i horší..

• 20.10.2010  09:56
    6. den (2000)

Nápad mi přijde zajímavej, ovšem v průběhu filmu se žádný překvapení nekoná, akční scény taky nějak zvlášť nevynikaj a jediný co má u mě má nějaký plus jsou hlášky typu: Kolikrát tě ještě musim zabít.. :)

• 20.10.2010  09:53
    Appaloosa (2008)

Hodně sinusoidovitý, vystupňovanejch míst neni moc, hluchá místa převládají, ale minimálně postavy jsou správně westernově drsný; Harris, Mortensen i Irons tohle prostě umí.. Renée mi dost vadila, i když to taky klidně mohlo být postavou, kterou ztvárňuje.. Na druhou stranu atmosféra parádní a nečernobílost šerifa je taky žánrově dost ojedinělá :)

• 20.10.2010  09:49

Slabší start, ale o to líp vůči němu vypadá závěr :) Guy Ritchie to není, ale i tak je to poctivá londýnská gangsterka :)

• 20.10.2010  09:46

Nevim jestli si tou přílišnou digitalizací tvůrci pomohli, minimálně na mě to působí hrozně nepříjemně.. Jinak děj dost podivnej, pro milovníky egyptský civilizace možná zajímavý, mě to opět spíš vadilo.

• 20.10.2010  09:44

Na tenhle film se chystam podívat už pár let a konečně jsem se k tomu teď dokopal, rozhodně to stojí za to. Dobrý obsazení, perfektní zápletka, slušně udržovaný napětí. Není to přesně můj šálek čaje, ale i tak jsem si to užil.

• 20.10.2010  09:41
    Pozemšťan (2007)

Jedna místnost, jedna konverzace a přesto neskutečně zajímavý, originální a detailisticky perfektní.

• 20.10.2010  09:38

Z mýho pohledu přesně tak hloupý jak by člověk o holce z playboy housu čekal.. Vymejšlet k tomuhle dialogy nemuselo bejt vážně moc složitý..

• 20.10.2010  09:36

Vážně jsem čekal dobrou porci zábavy jako u Dostaňte agenta Smarta, kterej se mi vážně líbil, ale z tohohle jsem byl dost zklamanej.. I tenhle nepříliš dokonalej scénář má daleko větší potenciál než jako pouhá variace na Pata a Mata.. 1.5*

• 20.10.2010  09:32

Jackie stárne, je to znát, ale i tak je pořád schopnej udělat zábavnej film.. Spousta nerealističností, rodinná složka dost šablonovitá a předvídatelná, ale pořád je to pěkný, vcelku svižný a místy navíc dojemný dílko.

• 20.10.2010  09:29
    Superbad (2007)

Na teenagerovskou komedii zatraceně dobrý, má to spád, má to děj a hlavně to má moc pěknej příběh. Kdyby se v podobnym stylu točili všechny tyhle středoškolský vypatlárny, tak je vůbec nemam za podřadnej žánr..

• 20.10.2010  09:27
    Zvláštní škola (2008)

Hodnotím neúplný film, ale já to vážně nezvládl dokoukat; snažil jsem se, ale sledovat tohle bylo už od několika prvních minut dost velký utrpení..

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14