Janie.

okres Kroměříž

homepage

2 body

• 12.3.2014  22:21
    Blue - Best in Me (hudební videoklip) (2002)

Neskutečně přeslazené a kýčovité, ale přesto svým způsobem krásné. Because you bring you the best in me, like no-one else can do, that's why I'm by your side... and that's why I love you.

• 12.3.2014  22:16
    Blue - Curtain Falls (hudební videoklip) (2004)

Labutí píseň Blue.

• 12.3.2014  22:06

Můj nejoblíbenější klip vůbec. Everybody... rock your body!

• 11.3.2014  00:15
    Lana Del Rey - Tropico (hudební videoklip) (2013)

Ten film sám o sobě je tak za hvězdy dvě (navíc nesnáším takové ty náboženské bláboly a odkazy, co se tam místy objevovaly), ale jsou v něm dva geniální klipy (Gods and Monsters a Body Electric), které to na ty další dvě hvězdy vytáhnou, protože Lana je prostě Lana. Jen by pro příště bylo lepší, kdyby zůstala jen u těch klipů (popř. jemné kombinace klipu a příběhu jako u Ride).

• 20.2.2014  19:46

Pamatuju si, jak nám tenhle dokument pouštěli ve fyzice na střední. Ještě asi týden potom se mi špatně spalo. Opravdu silný zážitek, právě díky autentickým výpovědím a záběrům... až si člověk říká, jak tohle všechno může být pravda.

• 20.1.2014  00:50
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

Tři hvězdičky za poměrně zajímavou sérii s pár hluchými místy, jedna za skvělého vítěze.

• 17.12.2013  23:32
    Bez kalhot (2012)

Tři hvězdičky za film (kterému uškodil nijaký konec a občas pokulhávající děj), jedna za to, že se i tak bylo pořád na co dívat.

• 8.12.2013  21:42

Neviděla jsem celé, takže nemůžu hodnotit, ale copak jsem jediná, které zápletka o "supermedvědovi", který (cituji) "předvídá všechny jejich kroky a je vždycky o krok napřed", na které je postavený celý film, přijde tak absurdní?

• 7.12.2013  21:28

Téměř dokonalá adaptace knížky. Hlavně z první poloviny filmu jsem byla absolutně nadšená.

• 28.9.2013  15:48

Jedna z mála sérií, kde se neutvořila žádná pořádná silná aliance, následkem čehož bylo, že výsledek téměř každého z posledních dílů byl překvapením (a občas to byl s těmi dočasnými aliancemi i pořádný zmatek). To se mi na téhle sérii moc líbilo.

• 13.9.2013  22:54

Na tomhle se Burton vyřádil.

• 13.9.2013  22:53
    Batman navždy (1995)

Všichni pořád strašlivě nadávají na Batman a Robin, pro mě osobně je však asi o sto procent větší utrpení sledovat tenhle výtvor. Val Kilmer udělal z Batmana nesympatického čtyřprocentního weirda, jehož rádoby sexy scény s Nicole Kidman skoro fyzicky bolí sledovat. Všechny jejich společné scény jsou tak neuvěřitelně křečovité, že by to nespravily ani sebelepší vedlejší postavy. A nejhorší na tom je, že ani na ty se většinu času nedá dívat. Při každé vzpomínce na sledování tohohle filmu se musím v duchu poklonit před Nolanem, že Batmanovi i po tomhle dokázal vrátit zpátky čest.

• 22.7.2013  22:44
    Hostitel (2013)

Hodně jsem se toho bála, protože knížku naprosto miluju, ale nakonec to nebylo vůbec špatné. Jen se pořád nemůžu zbavit podoby některých postav, jak jsem si je představovala při čtení (Melanie, Wanda (Emily Browning? WTF?!) a hlavně Ian), takže mi tam vzhledově někteří moc neseděli, ale to už bych asi chtěla moc.

• 11.7.2013  21:22
    Pomáda (1978)

Po Moulin Rouge můj nejoblíbenější muzikál.

• 1.6.2013  20:53

Jako dvanáctiletou mě to úplně okouzlilo. Snad proto se na tenhle první díl vždycky ráda znovu podívám.

• 1.5.2013  17:05
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

All Stars a paradoxně banda tupců. Člověk by řekl, že když jsou tam podruhé, tak aspoň nebudou dělat starý chyby... ale samozřejmě se našly výjimky.

• 14.3.2013  17:47
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Moje nejoblíbenější řada, hlavně kvůli Aitu čtyřce. Co ti dokázali, to je naprosto neuvěřitelný. A navíc v jednom z mála případů vyhrál člověk, co si to zasloužil nejvíc (no dobře, a kterému jsem navíc i fandila :D).

• 14.3.2013  17:41

Boston Rob! Aneb když jednu řadu totálně, ale naprosto totálně ovládne jediná osoba. Bonusem je naprostý mimoň Phillip, protože to, co tam předváděl, to se jen tak nevidí.

• 14.3.2013  17:38
    Kdo přežije: Panama (TV pořad) (2006)

Cirie a Aras jsou nejotravnější dvojice v dějinách Survivora. A nejmíň sympatičtí. Navíc mi celou dobu strašně vadila Arasova arogance. Ale o to víc jsem fandila Terrymu, protože to, jak se tam dokázal udržet skoro až do konce přesto, že ho tam nikdo z těch zbývajících pitomců nechtěl, opravdu stálo za to. Opravdu nespravedlivé, že kvůli jediné prohře nemohl vyhrát.

• 14.3.2013  17:34
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Tuhle řadu jsem viděla jako malá :) Colby je borec.

• 14.3.2013  17:32
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Až do momentu, kdy zůstala jen dívčí aliance, opravdu povedená řada. Pak už se na to ani někdy nedalo dívat, jak se tím pořád vytahovaly... A Cirie je strašně přeceňovaná.

• 14.3.2013  17:31

Ale Russell je nesnesitelnej.

• 14.3.2013  17:28
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

Příšerná finálová pětka, i když docela zajímavá řada.

• 14.3.2013  17:26
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Dvě hvězdy pro Yau Mana, zbytek obsazení teda děs. Dali by se vlastně rozdělit na krysy (Dreamz!!), pitomce (Lisie, ehm) nebo šedý myšky. Asi moje nejmíň oblíbená řada z těch, co jsem zatím viděla. A přitom Yau je jeden z mých nejoblíbenějších... škoda, že skončil zrovna tady.

• 11.3.2013  23:07
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Celkově opravdu promyšlený seriál, který nutí k zamyšlení. A jen navíc bych dodala, že z prvního dílu mi bylo opravdu na zvracení, třebaže toho už vydržím docela dost, což značí právě to, že splnil svůj účel.

• 7.3.2013  23:50
    Mamma Mia! (2008)

Úžasně antidepresivní film. A pěvecké pokusy Pierce Brosnana jsou zárukou záchvatu smíchu :D

• 21.1.2013  21:17
    Pomsta (TV seriál) (2011)

Hodně dobře rozehraný příběh složité a komplikované pomsty se skvělými postavami a příjemnými hereckými výkony. Hlavně velká pochvala Gabrielu Mannovi za Nolana, už teď se řadí mezi moje nejoblíbenější seriálové postavy vůbec.

• 27.11.2012  21:41

Velmi emočně silný film. Nejen díky dějové lince s Ewanem a Evou (oba byli skvělí, mimochodem), ale hlavně kvůli té apokalyptické. Možná proto, že právě ztráta všech smyslů jako taková a následný život v temnotě je jednou z nejděsivějších věcí, jaké si dokážu představit, a už několik let mě ta představa straší ve snech. No a Perfect Sense navíc nenabízí žádný happyend (ani jeho náznak), což je další věcí, která přispívá na síle celkového dojmu. A taky velká pochvala za hudbu.

• 9.10.2012  23:01
    Sunshine (2007)

Na tomhle filmu se mi líbily celkem tři věci: 1. že režisér neměl potřebu zakončovat hollywoodským happyendem ve stylu: "Hurá, na poslední chvíli jsme našli způsob, jak se všichni zachránit a vrátit zpátky na Zemi! Pověsíme všude americké vlajky, obejmeme svoje drahé a pobrečíme si!". Za ten hořký konec má pro mě film - v dnešní době plné tupých happyendů - jedno plus. Za 2. herecký výkon Cilliana Murphyho. Za 3. - sekvence, kdy pokaždé, když nějaká postava zasvítila baterkou přímo do kamery, problikl krátký záběr na fotku některého ze ztracených členů posádky původní lodě. Kreativní nápad, což oceňuju, a hlavně účinný. Pokaždé jsem měla husí kůži, poprvé jsem dokonce skoro nadskočila. Jinak jsem většinu času jen protáčela oči nad spoustou nesmyslů, nesympatičností postavy Chrise Evanse nebo se nudila kvůli zbytečnému protahování. Stačilo by, kdyby tenhle film tak měl hodinu. Takhle jsem si jistá, že si ho už sama od sebe jen tak nepustím. Škoda, čekala jsem víc.

• 8.9.2012  22:47
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

První dvě série jednoznačně za pět hvězdiček. Nejnechutnější seriál, jaký jsem kdy dokázala mít ráda. A Deryl je borec.