Janie.

homepage

2 body

1 2 3 4 5 následující >>
    • 23.4.2011  18:33
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Miluju auta a miluju britský humor. Top Gear má v sobě dost z obojího, takže je to pro mě bezkonkurenčně nejoblíbenější motoristický pořad :) To, co ti tři blázni dokážou vymyslet a pak ve většině případů i realizovat, vážně nemá nikde obdoby :D To jejich přátelské hašteření je půlkou úspěchu toho pořadu, tou druhou jsou jejich vážně nevážné recenze aut a občas i šílené "challenges" okolo celého světa :) Vážně nemám nic, co bych jim vytknula, ale možná to je i tím, že už nedokážu být nezaujatá. Tohle je prostě moje srdcovka.

• 23.4.2011  18:26
    Invaze (TV seriál) (2005)

Nikdy neodpustím tomu, kdo vydal to rozhodnutí o zrušení Invaze po první řadě. Tohle mohlo mít velkou budoucnost.

• 23.4.2011  18:24
    Glee (TV seriál) (2009)

Perfektní na odreagování. Na Glee se mi nejvíc líbí právě to, že samo sebe nebere vážně, což jde hlavně na některých záměrně přehnaných scénách dost poznat :) A pak je tu samozřejmě nepopiratelný talent hlavních představitelů, skvělé pěvecké i taneční výkony a ta krásná nevinně naivní atmosféra, kterou z toho člověk cítí :) Jen pořád zastávám názor, že na Finna by se víc hodil Jonathan Groff. Coryho hlas se mi totiž líbí asi ze všech nejmíň, zatímco z Jesseho zpěvu mívám občas i husí kůži :)

• 23.4.2011  18:17
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Originální, plné černého humoru, sprostých slov a hlavně bez jakýchkoli servítek. Snad proto a ještě díky britské angličtině (pro kterou mám obrovskou slabost) je to jeden z mé top trojky seriálů. Výrazné postavy, skvělý soundtrack a některé legendární hlášky a scény (za všechny třeba ta s gumovými rukavicemi a mp3jkami v uších - "We need to gear up") způsobí, že když vidíte i jediný díl, rozhodně vám už Misfits nesplynou s ničím jiným.

• 23.4.2011  18:03
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Tento seriál má s předlohou sice společné snad jen hlavní postavy (a i některé z nich jsou hodně pozměněné, takový příklad za všechny je Caroline), což mi ve většině případů hodně vadí, ale v tomto je to spíše naopak. Prvních pár dílů je sice trochu slabších, ale konec první a celá druhá série už mají opravdu slušné tempo :) Pro mě jeden z nejoblíbenějších současných seriálů. Také díky postavě Damona a v druhé sérii i Elijaha. Btw. ten slovenský dabing je otřesný, doporučuju se mu vyhnout. A dost se děsím toho, co s tím provedou v češtině...

1 2 3 4 5 následující >>