Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi
  • Akční

Recenze (2 838)

plakát

Invalida (2023) 

Po filmařské stránce hodně povedená záležitost. Některé scény naprosto perfektní (žádost o zbrojní pas, vyhození syna z bytu, nákup kazeťáku), a také se mi moc líbilo časté čtení z obličeje hlavního hrdiny, kdy jeho masivní ovar zabírá většinu obrazu a divákovi nezbývá nic jiného. Zdeněk Godla je v roli naivního dobráka taky výborný a dokáže těžit z množství vtipů, které mu scénář přihrál (já dál nejdu...). Bohužel jsem se ale většinu času nebavil tak, jak jsem čekal a už se na to znovu podívat nepotřebuju. Mimochodem doporučuju přečíst si předem Zajímavosti, ať něco omylem neminete.

plakát

Yes Day (2021) 

Obsah filmu moc nesedí. Rodičům říkat "ne" vůbec nevadí, jsou to děti kterým se to nelíbí a pak je tu tajemný muž s hnusnými kroketami, který přijde s nápadem na yes day. Pak se to rozjede a místy to má docela spád. Je to ale jen běžná rodinná komedie s neskutečně protivnou Jennier Garner.

plakát

Big Mouth (2017) (seriál) 

Hormonální monstra nemají chybu.

plakát

Děti Nagana (2023) 

Velké zklamání. Nefunguje to a dětští herci jsou opravdu mizerní.

plakát

Wednesday (2022) (seriál) 

Líbí se mi ten Burtonský feeling, který se ale postupně vytrácí a padá to klasické slizké britsko-americké popkulturní rutiny. Jako kdyby byl ten školní ples nejdůležitější událostí života. I tak to ale drží docela ucházející úroveň a ačkoliv nejsem nijaký extra fanda adams family, užil jsem si to.

plakát

Gérard Philipe: Poslední Cidova zima (2022) 

Filmy s Philipem neznám, jen Fanfána Tulipána. Přesto mě tento dokument strhnul od prvních minut. Hodně povedené s citlivým komentářem.

plakát

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda) 

Není to špatné. Vydařené  jsou flashbacky a casting o dvacet let mladších. Krobot v klasické poloze, Šoposká nečekaně "od rány" a Hádek perfektní figurka. Dobrá byla závěrečná rekonstrukce, určitě se podívám i na další díl.

plakát

Matematika zločinu - Epizoda 3 (2023) (epizoda) 

Výborné vyvrcholení minisérie. Klidně by mi stačil celovečerní film, protože prostřední díl trochu vařil z vody, ale závěr je opravdu famózní i když děsivý zároveň.

plakát

Burácení (2015) 

Velmi slabé, neherectví Tomáše Hajíčka je nestravitelné...