Fanucci

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67
    • 12.5.2020  16:23
    Irčan (2019)

Já prostě nemohl vystát ty CGI ksichty. A už vůbec jsem nedával scény, ve kterých geront DeNiro má omlazený obličej, dělá fyzicky náročnější scény (viz zmlácení zelináře), ale je vidět, že se sotva drží na nohou. Neberte to jako útok na DeNira, mám ho strašně rád. Ale je to už děda a režisérský štáb by měl mít soudnost. Film a jeho uvěřitelnost těmi CGI scénami hrozně trpěly a ve výsledku mne ten příběh vůbec nevtáhnul (což se mi se Scorsesem nestalo snad nikdy). Nevím, proč na mladšího DeNira a Pesciho nevzali prostě mladší herce - když to nevadilo u Kmotra, proč by to mělo vadit tady?

• 11.5.2020  04:16
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Propracované, rafinované, napínavé..Zklamání přijde.až v posledních pár desítkách minut, ve kterých se celá zápletka triviálně rozuzlí na základě naprosto nelogických detailních doznání dvou osob. Ale jinak moc dobrý! Maddenovi jsem věřil každou sekundu.

• 11.5.2020  04:12
    Ozark (TV seriál) (2017)

Paráda. Místy je to těžko uvěřitelné (co všechno Martymu v podsvětí prochází), ale pořád napínavé a ve skvělém tempu. A role Martyho sedla slizounovi Batemanovi naprosto neuvěřitelně!

• 7.5.2020  00:05
    Po životě (TV seriál) (2019)

Čumění na mrtvou manželku, návštěva kanclu, návštěva fotra, návštěva hrobu...šablona začne po pár dílech až nudit. Oproti Kanclu nebo Extras tomu chybí moment překvapení. Gervaise mám hodně rád, ale tady rychle sjede do mainstreamu. A najede na klišoidní až patosní proměnu hlavní postavy - z člověka na dně na člověka s nadějí a chutí žít. Ono by mi to vlastně ani nevadilo, kdyby z toho nekoukal kalkul a hra na city za každou cenu. Já to prostě Rickymu nežeru. Možná je to částečně dané i tím, že na tyto náročnější postavy by potřeboval být lepším hercem:-)

• 15.4.2020  16:00
    Ďábel od vedle (TV seriál) (2019)

Je mimořádně smutné, že lidským zrůdám, jakou byl Ivan "John" Demjanjuk, se dařilo desítky let unikat spravedlnosti. A umírat na svobodě.

• 14.4.2020  15:56
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Tragikomedie, u které se dost zasmějete. Hlavně díky naprosto bizarním a inteligenčně dost omezeným redneck protagonistům. Ale na konci je vám z toho všeho smutno, protože na pozadí více či méně vtipných scének je tragedie těch zvířat. Tygři, opice a další divoká zvířata se stávají rukojmími i obětmi egocentrických, zakomplexovaných a hlavně mimořádně hamižných lidí, kteří vyvolávají dojem, že zvířata chrání.

• 23.3.2020  14:48
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

Šílená kravina - hlavně druhá série - kterou ovšem drží nad vodou herec Krasinski. Mám pro něj od Office slabost a překvapilo mne, že si s poradil s vážnější rolí. Kdyby v tom nehrál, dám o hvězdu méně.

• 10.2.2020  11:37
    Upgrade (2018)

Dobrý! Ale na Ex-Machina (také variace na AI téma) to nemá, to je pro mne o level výše!

• 27.1.2020  14:32

Za závěr 5. hvězda. Ve výsledku velmi zdařilý "feel good" film, což jsem vůbec nečekal. Quentin (pořád) umí!

• 27.1.2020  14:30
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Baby Yoda byl geniální nápad.

• 27.1.2020  14:28
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Jo! Cavill mi tam ze začátku neseděl...a na konci jsem si na jeho místě nedokázal představit lepšího herce.

• 27.1.2020  14:26
    Joker (2019)

Snaha upozadit komiks v komiksové předloze vyšplhala na další metu, Phoenix to neměl jednoduché - musel přijít s fantastickým ztvárněním postavy, aby zavřel hubu všem pochybovačům, že od smrti Ledgera nikdo Jokera skvěle zahrát nesvede. Svede. Líbilo se mi to.

• 8.4.2019  19:26
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Celý seriál z mého pohledu stojí na geniální postavě Ray Holta:-)

• 25.11.2018  10:00
    Creed II (2018)

Tak plochá a nudná postava jako byl tady Ivan Drago ...to se jen tak nevidí:-) Přitom potenciál měla obrovský. Hlavně v interakci s Rockym...to by film ale asi musel psát schopnější scénárista než je Sly:-)

• 30.9.2018  01:08
    7 životů (2017)

Ten chlap na recepci v domě sester asi nemíval moc volna, když dokázal porovnávat jak se každá ze sester v rámci týdne chová:-)

• 17.7.2018  20:36

Podle ohromující logiky tohoto filmu je na tom Eritrea sakra dobře!:-)

• 2.7.2018  00:41

Já ty tvoje patosy už nemůžu...sorry, Stevene;-) Za mne průměr.

• 16.4.2018  15:44

Hudeček mě vrátil zpátky do dětství a dojal jako prase:-)

• 1.1.2018  14:42
    Tammy (2014)

Guys have always been drawn to me. Kind of like „flies on shit“. You might in the future wanna say "bees to honey." - Tammy je debilní film, který ale potěší!

• 1.1.2018  14:38

Kolosální sračka. Bear Grylls by z nich ale měl určitě radost:-) Nebýt super hereckého obsazení, je to odpad jako víno.

• 1.12.2017  04:34
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Geniální...s každým dílem lepší a lepší. Některé scénky nabývají trochu jiných rozměrů když na to celé koukám na konci roku 2017;-) ale to nic neubírá na úžasném komediálním a scenáristickém talentu Louie C.K. Škoda ho...posral si to ale celé sám.

• 25.10.2017  06:27
    Horace and Pete (TV seriál) (2016)

Stand-up Louis C.K. je chytrý, vtipný...ale toto jsem od něj nečekal. Geniální. A navíc i skvěle zahrané...což jsem nečekal už vůbec.

• 9.1.2017  20:02
    Družička v utajení (TV film) (2012)

Ještě pár let a Brooke bude kvalitní zrůda. Ať žije botox!!:-)

• 9.1.2017  19:47

Nad ultra těžkým průměrem ční pouze moc dobrý výkon Emily Blunt.

• 9.1.2017  19:45

Kurva proč nemam Aspergera?!:-)

• 9.1.2017  19:44
    Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

První díly slibovaly parádní noirovku a hrdinu proti své vůli...ale výsledek po 1. sérii byl takový průměrný. Ale už jen za fakt, že nám seriál dal postavu Kuneše v (brilantním) minimalistickém podání Hynka Čermáka, si zaslouží 4 hvězdy.

• 9.1.2017  19:40
    Rapl (TV seriál) (2016)

Hlavní postava a úžasná atmosféra v kombinaci s úchvatnou kamerou vynahrazují některé nelogičnosti a tuctovost epizodních zápletek. Když člověk rozuzlí příběh a určí hlavního viníka do 20 minut každého dílu (až na jeden - ten požár v chatě), něco je špatně:-)

• 9.1.2017  19:33
    Pustina (TV seriál) (2016)

Super atmosféra, super výkony, dobrá zápletka, která velmi slušně gradovala...ale na konci celý příběh působil dost nedotaženě. I z důvodu, že řada zápletek vyšla do ztracena a zpětně působí dost zbytečně (pasťák, vařič pervitinu). Navíc se nedovíme klíčové věci ohledně vraždy. Víc nechci prozrazovat, nechci "spoilovat". Ale seriál určitě stojí za skouknutí! Hulík je talent.

• 21.6.2016  23:48

Paráda! Jen jsem nepochopil čím se predátoři živí v tom dokonalém světě plném symbiózy a porozumění;-) Ale jinak fakt skvělý film.

• 16.2.2016  00:21
    Nesmrtelný (2015)

Ten plamenomet na té holčičce nezanechal velké trauma...odolné děvče:-) Dobrej odpočinkovej film - 70 %. Ale víc ani ťuk:-)

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67