Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi

Recenze (2 009)

plakát

Zašívárna (2016) (TV seriál)

Pěkný. S ohledem na hlavní zápletku, sdílený bydlení a místy ujetej humor mne napadá, že jde britskou variantu New Girl se Zooey Deschanel. Waller-Bridge má talent, líbilo se mi to!:-)

plakát

Marcella (2016) (TV seriál)

Super první série, geniální druhá...a pak přišla třetí...WTF:-) Totální nelogická, idiotsky napsaná snůžka hovadin, ve které je psychicky ultralabilní Friel geniálním superagentem...škoda. Tvůrci by to měli zabalit nebo svěřit lepším scénáristům, kteří naváží na první dvě série. Ale jak vybřednou ze sraček 3. série...to fakt netuším. To asi ani nejde:-)

plakát

Top Boy (2011) (TV seriál)

Možná je to nefér, ale já se nemůžu ubránit srovnání s The Wire. A Top Boy je fajn, snaží se, ale na začátku 3. série mi bylo úplně jedno, jak to s hlavními postavami dopadne. To se mi s McNultym, Bodiem nebo Strigerem fakt nestalo:-)

Lupin (2021) (TV seriál)

Dost primitivní, místy naivní zápletka, která se bohužel bere dost vážně až sofistikovaně:-)

plakát

Malý Sheldon (2017) (TV seriál)

Debilní soused Billy je super:-)

Enola Holmesová (2020)

Jo jo, je to agitka. Ale hravá a skvěle zahraná (Millie, Cavill). Upřímně nechápu tu masivní pobouřenost nad tím filmem v komentářích. No tak je to o emancipaci, rovnoprávnosti, ženském právu volit..a co má bejt? Netflix se veze na vlně společenské poptávky, ale ta mne na rozdíl od jiných diskutujících tak strašně neuráží. A Netlix je mainstreamové médium a chová se podle toho. Spíš by mne překvapilo, kdyby podobné filmy Netflix netočil.

plakát

Smrt nás spojí (2019) (TV seriál)

Hodně sarkastické, místy těžko uvěřitelné (hl. rozuzlení druhé série s Perez v lese...), a fantasticky zahrané. Netušil jsem, že Applegate je tak skvělá herečka. Ale to jsem netušil o řadě herců v Married with Children...BTW Katey Sagal má v tomto seriálu roli taky. .

plakát

Cobra Kai (2018) (TV seriál)

Dost předvídatelný, dost klišoidní, nepříliš dobře zahrané (Macchio vede) a vezoucí se na vlně nostalgického připomínání 80. let alá Stranger Things...ale na mne to funguje:-) Strašně příjemně se na to kouká, Netflixu tohle jde.

plakát

Bob Lazar: Oblast 51 a létající talíře (2018)

Dobrý to bylo! Pro lidi jako jsem já, kdo o Lazarovi nikdy neslyšeli, určitě super film. Ale pak si o něm člověk něco zjistí a existence superkonspirace tající mimotemské technologie začne dostávat trochu (větší) trhliny. I tak doporučuji! Hlavně lidem, kterým jméno Lazar nic neříká.