wendelin9

okres Olomouc
27 let

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 16.5.2014  21:22

Skvělý snímek s nádhernými záběry divoké přírody!! Ačkoli jsem měla při sledování pocit, že se ve filmu skoro nic neděje, najedou byl konec a já zjistila, že jsem si to parádně užila.. Navíc má film neuvěřitelný náboj. Já osobně jsem hned po shlédnutí měla chuť sednout na první letadlo a letět někam mimo civilizaci.

• 16.5.2014  21:12
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Skvělý seriál, který jsem si i navzdory pomalejšímu (a možná i lehce nudnému) začátku oblíbila. Děj je možná oproti jiným seriálům hodně jednoduchý, ale přesto mu nechybí nečekané zvraty a hlavně charakterem překypující postavy. Do toho ta krásná krajina, naturalistické záběry a krásná nahá těla - radost pohledět :D... Dokonce jsem si po první sérii koupila i knihu o Vikinzích, takže jo, hodně se mi to líbí a nedočkavě vyhlížím další řadu.

• 14.3.2014  10:52

Tento snímek v čele se Sophii Nélisse mi učaroval hned na začátku. Válečné téma je už prožrané skrz na skrz, ale film mě i přesto překvapil. Příběh malé Liesel, se kterou život neuvěřitelně zametá, se vás prostě dotkne a zanechá v hlavě spoustu úvah a otázek. Musím také smeknout před výkony mladých, ale i těch zkušených herců...

• 14.3.2014  10:48

Nemůžu si pomoct, ale čekala jsem od toho filmu trochu víc. Film má přes dvě hodiny a co se tam celou tu dobu děje? Kromě očekávaného "zotročení" Solomona Northupa se pak divák déle než hodinu kouká pouze na nuzný život černošských otroků. V závěru přijde naprosto nemastný a neslaný happyend a už jsou tu závěrečné titulky... Film má určitě své kvality a životní příběh hlavního hrdiny zpracovává velice kvalitně, ale pro mě osobně to až taková pecka nebyla..3/4*

• 14.3.2014  10:44

Popravdě nevím proč je film označen i jako komedie, protože jsem se během filmu neusmála ani jednou, ale budiž.. Každopádně to nic nemění na tom, že Woody Allen je pro mě bůh tragických příběhů a osudů ještě tragičtějších postav.. A Cate Blanchett? Smekám!!

• 14.3.2014  10:41
    Gravitace (2013)

Když tady čtu některé komentáře, ptám se sama sebe "Proč jsem tomu dala 5*?".. Já vlastně ani nevím, ale tenhle film mě neuvěřitelně zasáhl. Spolkl mě hned na začátku na vesmírné stanici a vyplivl na zemi stejně jako doktorku Ryan. Jednoduchý děj se krásně doplňuje neuvěřitelnými záběry z vesmíru a s touhou po životě, která je celým filmem prosákla.. Během filmu jsem kolikrát ani nedýchala a přála hlavní hrdince, aby vše dobře dopadlo.. Prostě nemůžu jinak, 5* a už se těším, až se na film podívám na pořádné úhlopříčce!!

• 14.3.2014  10:35

Prachy, chlast, drogy (spoustu drog), nahatý holky a jedna nekončící párty Leonarda DiCapria. Pro mě skvělá podívaná, která opravdu vtáhne do děje, protože ať už je hlavní hrdina sebe větší kretén, máte ho prostě rádi a chcete být s ním na každém kroku. Leo prostě předvádí opět skvělý výkon a nenechá diváka v klidu.. Jediné, co mi na filmu trochu vadí, je neuvěřitelně dlouhá stopáž. Kdyby byl film kratší, měl by podle mě ještě větší náboj.

• 8.2.2014  10:40

Na můj vkus se v první třetine filmu až moc zpívá, ale i tak si myslím, že se milovníci animáků rozhodně nudit nebudou. Krásné prostředi a neuvěřitelně sympatické postavy v čele s Olafem jsou zárukou skvělé zábavy.

• 15.12.2013  11:06

Asi je to tím, že jsem se v první díle Padoucha bezmezně zamilovala do mimoňů, kterým je v druhém díle dán větší prostor, ale já tuhle pohádku prostě žeru. Je to nápadité, vtipné, má to spád a číší z toho hromada šílenství a energie!!!

• 15.12.2013  11:04

Zvláštní příběh o čtyřech kamarádech, kteří se vydávají na výpravu s neméně zvláštním cílem - nalézt tělo kluka, který se už několik dní pohřešuje. Během jejich cesty si člověk uvědomí, jak je důležité mít dobré přátele a také, že osud se (bohužel) s nikým nepáře.

• 15.12.2013  11:00

Po skvělém prvním dílu Příšerek jsem se na pokračování opravdu těšila, proto jsem byla opravdu hodně zklamaná. Příběh je naprostá nuda s pár světlými okamžiky, které nespasí ani ústřední dvojice, kterou jsem si v prvním filmu tak oblíbila. Animáků jsem tento rok viděla opravdu hodně a tenhle je jeden z nejslabších.

• 15.12.2013  10:57

Pozorovat Gilberta v přechodu a Thomase na rozcestí, kdy volí mezi svou životní láskou a životním snem, je chvílemi zábavné, chvílemi zase čirá zoufalost. Snímek určitě neurazí, ale žádná bomba to taky není. Musíte se připravit na několik trapných scén a vtípků, které naštěstí dříve nebo později přebije povedenější scéna.

• 15.12.2013  10:55

Vánoce na způsob Mission Impossible? Proč ne. Snímek Vánoční jízda je vážně jízda a myslím, že se budou dobře bavit nejen děti, ale i dospělí. Myslela jsem, že téma Vánoc už je natolik proprané, že nemůže přinést nic nového, originálního a zábavného. Ale spletla jsem se.

• 15.12.2013  10:52

Knihu jsem zatím nečetla, ale stejně se nemohu ubránit pocitu, že minimálně polovinu hvězdiček dostal tento snímek právě díky ní a její genialitě, o které jsem už tolikrát slyšela. Možná změním hodnocení, až si knihu přečtu, zatím ale nechám 4* protože jsem se při téhle intergalaktické slátanině nesmírně bavila.

• 15.12.2013  10:49

Hnedka v prvních pár minutách mi bylo jasné, že jsem nesáhla zrovna po optimistickém snímku. Sledovat osud rodiny, která zasvětila svůj život péči o dceru trpící rakovinou, není žádný med a rozhodně to není film pro každého. Brečela jsem skoro u každé "vzpomínky" a snažila se nemyslet na to, že takové věci se bohužel dějí i v reálném životě... Tento snímek je neuvěřitelně upřímný, ale tím pádem i krutý a plný okamžiků, které snad nikdo z nás nikdy nezažije.

• 15.12.2013  10:43

Šílený, zmatený, nepředvídatelný a skvělý snímek. Jestli někdy navštívím Ameriku, doufám že narazím na Interstate 60 :).

• 15.12.2013  10:42

Jednoduchý ale krásný příběh o stárnoucím sympaťákovi, který změní život hned několika lidem a sám zjistí, že upíjet se pomalu k smrti není tou správnou cestou... Bylo mi od začátku jasné, jak to celé musí skončit, ale i tak jsem se neuvěřitelně bavila a nechala se vtáhnout na klidné místo plné fantasie.

• 15.12.2013  10:37

Ze začátku jsem byla hodně zmatená a nechápala jsem, k čemu příběh směřuje, ale jakmile jsem to pochopila, nemohla jsem se odtrhnout. Strhující příběh o muži, který kvůli nepozornosti udělá obrovskou chybu, kterou se snaží napravit, se mi opravdu dostal pod kůži. Will Smith předvádí opět neskutečný výkon a já nemůžu hodnotit jinak, než 5*. Film všem vřele doporučuji, ale možná si pro jistotu nachystejte kapesník.

• 10.12.2013  11:24
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Zabíjení démonů a jiných příšer je jedna věc, neuvěřitelně sympatičtí bráchové a hlavně Deanův humor je věc druhá. Nečekala jsem to, ale tento seriál je fajn. Hodně silné 3*.

• 4.9.2013  17:30
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Patrick je výrazně hezčí a o kousek sympatičtější než Dr. House, ale na rovinu musím říct, že ho žeru. Případy, které s bandou agentů řeší, možná nejsou zrovna nejoriginálnější, ale to divadýlko kolem, je prostě skvělé. K tomu si přidejte sériového vraha, který se objevuje v mnoha dílech a zabil Patrickovi rodinu (to není spoiler, dozvíte se to hned v prvním díle) a voala, je tu skvělý oddechový seriál.

• 4.9.2013  17:26
    Konečná (2013)

Nevím jak ti to říct hezky, Árny, ale už to prostě není ono. Dialogy postrádají jakýkoliv obsah, děj je smutně předvídatelný a tvoje tvrďácké hlášky s výrazem "hochu, věř mi, já vím o čem mluvím" ve mě vyvolávaly pocit, že musím vyhodit počítač z okna. Akčňáky mám ráda, ale tohle je děs běs..

• 4.9.2013  17:21

O tomhle animáči jsem slyšela poprvé asi 10 minut před tím, než jsem ho zapnula a musím říct, že sem se nestíhala divit, jaký skvost utekl mojí pozornosti. Začátek je možná trošku zdlouhavý, ale pak je to jedna pecka za druhou a já si nestíhala utírat slzy od smíchu. Prostě mě tato pohodová pakárna pro děti naprosto nadchla a jestli nevíte co dělat, když o víkendu prší, dávám vám jasný tip! :)

• 4.9.2013  17:17
    Jack a obři (2013)

Musím říct, že mě tahle "pohádka pro dospělé" velice mile překvapila. Děj měl spád, nechybělo pár nečekaných zvratů ani vtipné scény. Úvodní provedení "pohádky" o fazolích mě tak odrovnal, že jsem si ho musela pustit hned 3x...

• 11.3.2013  10:22

V životě jsem neviděla pravdivější a upřímnější film, než je příběh Alvina, který se (na plátně i ve skutečnosti) vydal na zdánlivě nemožnou cestu na zahradní sekačce za svým bratrem, aby se s ním usmířil dřív, než bude pozdě. Musím smeknout nejen před skutečným Alvinem, který tuto cestu ve svých 78 letech opravdu zvládl, ale také před jeho představitelem Richardem Farnsworthem, který při natáčení trpěl neuvěřitelnými bolestmi a rok poté spáchal sebevraždu... V tomto příběhu (ať už skutečném nebo filmovém) je tolik lidskosti, že budete brečet, aniž byste věděli proč... Díky Alvine!

• 11.3.2013  10:17

Co se začne dít s lidmi, když ztratí postupně všechny své smysly? Kromě toho, že nastane obrovská panika, strach a chaos, lidé si začnou uvědomovat, co je v životě důležité. City, emoce, odpuštění a vzpomínky, to je to, co tvoří nitro každého jedince... Neuvěřitelný příběh o zkáze, která nerozkládá lidskou civilizaci zvenčí, ale zevnitř. Závěr příběhu ve mě pak vyvolal tolik odlišných pocitů, že jsem nevěděla jestli dřív brečet, smát se a nebo zuřivě nadávat na tvůrce filmu... Snímek se mi opravdu zaryl pod kůži a teď se ho nemůžu zbavit, takže jasných 5*.

• 11.3.2013  10:06
    Dredd (2012)

Sice nemůžu srovnávat s původním Dreddem, protože jsem ho neviděla (a nebo je to tak strašně dávno, že si to nepamatuju), ale nový soudce se mi opravdu líbil. Film je dynamický a má neuvěřitelný spád. Nemluvě o zpomalených záběrech a dalších vymazlených efektech. A Lena Headey hraje tu odpornou sviti naprosto dokonale... Jen by mě zajímalo, jestli má Karel Urban tu držku takhle křivou furt a nebo se snažil napodobit Sylvestera Stallona z předlohy.

• 9.3.2013  12:34

Musím říct, že jsem od Ralfa čekala naprosto něco jiného. Potenciál příběhu počítačových postaviček, které si pamatujeme "z dob minulých", je mnohem větší než to, co vyplodili tvůrci filmu. Jediná část příběhu, která je našlapaná k prasknutí, je brilantní úvod, který diváka vtáhne do života za obrazovkou herních automatů. Potom se ale příběh začne ubírat trošku zvláštním (a možná bych mohla říct i špatným) směrem a člověk pomalu zapomene, kde se nachází - což je podle mě obrovská škoda... Na druhou stranu musím říct, že jsem se výborně bavila. Po trošku kostrbaté scéně ve hře Úděl hrdiny se dostáváme s Ralfem do kýčovitého světa cukrovinek, poznáváme rozkošnou Vanilopku a spolu s oběma hrdiny soutěžíme o zlatou medaili... Takže sečteno podtrženo: snímek možná není přesně o tom, o čem jsem čekala, ale můžu ho všem vřele doporučit.

• 17.2.2013  10:26

Popravdě moc nevím, co si mám o snímku myslet. Svým způsobem je neuvěřitelně kouzelné pozorovat malou Hushpuppy, které je odkázána sama na sebe v bažinách, kde by si život dovedl představit jen málo kdo z nás. Na druhou stranu, to co se jí honí hlavou je někdy děsivé a k 10leté holčičce mi toto "filosofování" prostě nesedí. Nemluvě o tom, že ačkoli střapatá černoška vypadá jako nejmladší z dětí, její kamarádky se neobtěžují za celý film ani promluvit. Obrovská černá prasata, která se od začátku filmu ženou do bažin, jsou mi taky docela záhadou. Symbolizují smrt? Nebo neodvratně blížící se konec života v bažině? Opravdu nevím... Od snímku bych vás určitě nechtěla odradit, ale můj šálek kávy to teda není (slabé 3*)

• 16.2.2013  12:31

Normanův příběh je docela poutavý, hororový nádech mu přidává plusové body a stopáž je tak akorát, takže se budete docela bavit. Mě osobně ale přišel film tak nějak nemastný - neslaný. Postavy jsou výrazné pouze vzhledově, nikoli charakterem a na některé z nich se mi nekoukalo vůbec dobře. Děj je předvídatelný a závěr mi přijde tak nějak zvláštní a kostrbatý. Nemluvě o morálním ponaučení, které z úst mladého trouby Normana vyzní divně...

• 16.2.2013  12:12
    Papíry (2012)

Naivní, předvídatelné ale milé..

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19