Gulliverovy cesty (2010)

Jack Black už mě dokázal pobavit líp. Knižní předlohu jsme sice nečetla, ale něco mi říká, že autor by s touto slátaninou moc nesouhlasil.

Sucker Punch (2011)

Zvláštní film, který si jistě najde své fanoušky.. já mezi ně ale patřit nebudu.

Kurs sebeovládání (2003)

Jack Nicholson na zabití, pár dobrých vtípků, ale jinak průměrná komedie, které nenadchne ale ani neurazí.

Transformers 3 (2011)

O něco povedenější než katastrofální druhý díl, ale i tak žádná sláva. Pomsta poražených definitivně pohřbila kouzlo z roku 2007 a už ho nic nevzkřísí.

Yes Man (2008)

Skvělý Jim Carrey, který nás opět (tak jak tomu bylo většinou) zahrnul hromadou úšklebků, xichtů, pazvuků a hlášek stejně jako pohybových kreací. Vedlě něj se postavila Zooey Deschanel, má oblíbená herečka (a zpěvačka) a voala máme tu hořkosladkou komedii, která určitě pobaví :)..

Cavalcade of Cartoon Comedy (2008) (seriál)

Je neuvěřitelný u jakých kravin a debilních vtipů se člověk pobaví.. Todle je prostě pecka, pár scének je slabších, ale většina vás nenechá vydechnout a masíruje vám bránici až do závěrečných titulků. Mohla bych to vidět stokrát a stejne se budu smát. :)

Drž hubu! (2003)

Milá komedie o zlém, drsném chlápkovi a hloupém, ale zato velice obětavém bláznovi Quentinovi... Myslím, že tohle stojí za to vidět :)

Top Gear (1978) (pořad)

Neuvěřitelná jízda, která zaujme jistě i ty, kteří se o auta nezajímají (stejně jako já)... Testy a pokusy, které tidle magoři provádí vás musí bavit. A to nemluvím o speciálních dílech jako je výlet do Bolivie či na Severní pól. Hell yea!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nevím, co napsat. Skvělý seriál. Jednoduchý, prostý, parodující sám sebe. Skvělý mix postav a charakterů. Miluju všechny čtyři hlavní hrdiny, hlavně pak Kryťáka v hysterických záchvatech. Je to skvělé, jen měl tento anglický skvost skončit osmou řadou.

Griffinovi (1999) (seriál)

Největší síla tohodle ztřeštěného seriálu, je jeho nepředvídatelnost. A pokud jednotlivé díly nevznikají pod vlivem drog, tak nevím, jak si je vysvětlit :D... Skvělé hlášky, vtipné scény, hov*do Peter Griffin, malý Stweie alá Napoleon a další... Prostě k odpočinku ideální nenáročný televizní program.