grogodil

grogodil

okres Považská Bystrica

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 1.11.2016  18:39

Pri úvodnom pápežovom príhovore som si spomenul na to, keď Jeff Daniels v úvode Newsroom "naložil" Amerike. Proste podobne nazabudnuteľný prejav na úvod, ktorým si ma hlavná postava a režisér od prvých minút doslova omotal okolo prstu a ja som automaticky vedel, že toto bude môj šálok kávy. Perfekcionisticky natočené, sympaticky provokujúce a za seba mám jasno - žezlo najlepšieho pilotu tohto roku preberá Westworldu zákerne sa škeriaci Jude Law. :-)

• 18.10.2016  11:53

Každý nad 15 rokov, zapnite si radšej Cheap Thrills, alebo 13 Beloved. Nerve je totiž len prachprostá vykrádačka s vekovo omladenými a hlavne mentálne ochudobnenými postavami. Na rozdiel od jednoduchej a údernej premisy spomínaných dvoch neodškriepiteľných inšpiráciíí tohoto blábolu, Nerve je, v snahe byť čo najviac trendy so všetkým tými twistami a naivne vyobrazeným hackovaním, temným webom a pod. fidlátkami, akurát tak čoraz viac na smiech. Čiže počúvať sa to nedá, logiky a vierohodnosti táto hra nemá ani čo pod necht vojde, takže jediná vec, čo pôsobí uveriteľne, je tá retardovanosť postáv, pretože tomu som bol celkom aj naklonený uveriť, že dnešná zblbnutá omladina by bola pre svoju online prestíž ísť do všeličoho :-) 4/10

• 30.6.2016  13:56
    Bloodline (TV seriál) (2015)

Na prvý pohľad tuctová rodinná sága, kde sa márnotratný syn vracia domov a dávna rodinná tragédia sa stáva katalyzátorom udalostí, ktoré rozvíria pokľudné rodinné vzťahy a biznis. Takýchto už proste bolo a ešte bude. Sila a opora seriálu tkvie ale inde a to vo vlečúcom sa tempe, podmanivej dusnej atmosfére a zaujímavých charakteroch podopretých hereckými výkonmi. Hlavne ony to ťahajú aj v tých najšablónovitejších chvíľach, kedy príbeh ide tak nejak na autopilota podľa povedomej a hlavne odhadnuteľnej lajny a nemá čím moc prekvapiť. Tak a teraz koľkými hviezdami to oštemplovať....Tri málo, štyri už moc. Za ďábla Mendelsohna ale idem nahor, ten si to kradne proste pre seba. No a ten cliffhanger na konci mi už prišiel ako nepotrebná snaha o naťahovanie uzavretého príbehu, takže moc chutí pokračovať neodkladne druhou sériou zatiaľ nemám.

• 24.6.2016  22:51
    V jednom ohni (2008)

Ak sa plánujete brať v kostole, tak v rámci povinného brainwash kurzu, vás možno budú tiež terorizovať aj touto vysokooktánovou sračkou. Môžem povedať, že nikdy som v kinosále takto ešte netrpel, ako pri tejto trapnej a naivnej náboženskej telenovele. Jdu blejt velebnosti. A najdesivejšie bolo, že väčšine účastníkom sa to páčilo.

• 11.6.2016  14:47

Za mňa spokojnosť. Hlavná zápletka je (s)prostučká, že by sa dala zhrnúť do "mission objective" pôvodnej realtime stratégie. Proste treba zničiť portál na opačnom konci mapy skôr, než ním orkom privandrujú posily. Bodka. Nejakú tú filmovejšiu zápletku a zvraty dodáva len fakt, že v každom tábore máme partičku záškodníkov, ktorá potajme kope za tých druhých. Zo začiatku sa môže zdať, že má film pred divákom trošku nadbehnuté, keď vás hodí doprostred toho všetkého a zasype vás kvantom nových názvov a mien, ale rozhodne to nie je nič, v čom sa nedá v priebehu pár minút zorientovať. Každopádne, po 24 hodinach si z toho všetkého vybavím tak akurát názov jednej lokácie a meno hlavného záporáka, všetko ostatné názvoslovie vyfučalo z hlavy okamžite po odchode z kina. Čiže nejakú hlbočinu, pokiaľ ide o postavy, nečakať, tu hrá prím pastva pre oči. A že je na čom ich popásť. Samotná vizuálna stránka je nezameniteľná a typicky warcraftovská, načančaná, vyleštená, pestrofarebná a tak trochu komická. Proste reže sa to tu hlava-nehlava, ale vsetci sú bez jediného škrabanca, kvapky krvi, či pusteného očka na svojej poltonovej naleštenej a vyšívanej zbroji, v ktorej by v reáli neboli schopní ani chodiť, nie to behať a oháňať sa mečmi. To, že by som videl radšej trošku špinavší a dospelejší Warcraft je ale iba môj osobný problém. Na digitálne orgie sa pozerá pekne, súboje sú prehľadné, kúzla efektné, orkovia veľkolepí a presvedčiví. Najväčšie výtky smerujú teda k blbučkým dialógom, ktoré ani v origináli nemohli znieť o moc chytrejšie a duchaplnejšie a občas haprujúca aj tá najzákladnejšia logika v motivácii a chovaní šablonovitých postáv. V jednej scéne sledujete, ako záporak vyhladí v tábore orkov jeden nežiadúci kmeň a v zápätí v ďalšej scéne púšťa zajatcov z klietok s tým, že urobil chybu, pričom absolútne nemáte tucha, čo ho k takejto zmene presvedčenia viedlo. A takýchto WTF momentiek sa nájde viac, takže vidno, že sa asi strihalo viac, než by bolo záhodno. Dvoječku ale absolvujem rád, až uzrie svetlo sveta.

• 11.11.2015  20:40
    Durak (2014)

Na jednoduchej zápletke vygradovaná nekompromisné dráma, ktorá v krátkom časovom úseku jednej noci výstižne obsiahne, že ono príslovečné "Nehas, čo ťa nepáli!", platí neustále a vystrkovať hlavu z davu v dnešnej nemorálnej a skorumpovanej spoločnosti, sa zo zdravotných dôvodov nemusí vyplatiť. Silné 4 hviezdice a mať to onen nedopovedaný koniec, ktorý by tomu dal ešte fatálnejšiu príchuť, tak dám aj plnku , pretože toto smrdelo výstižnejšie, než ten príznačný prehnitý a zatuchnutý socialistický panelák.

• 29.10.2015  23:19
    Matroš (2015)

Menšia kultovka, akou bola pre mňa svojho času Human Traffic, či Go, asi Dope pre dnešnú omladinu nebude, no má to podobne uvoľnený štýl, je to trendy, svižné, pohodové, zábavné, sympaticky obsadené, napísané, parádne nazvučené a keď na to čučíte s potrebným nadhľadom, tak sa bavíte, aj keď vám už dávno nie je "násť" a teenagerské blábolky na tému "čo so životom po strednej?", vám už inak zvyčajne lezú krkom.

• 26.10.2015  22:42

Ďalší z rady dokumentov o tom, ako konzumný kapitalizmus v nejakom priemyselnom odvetví bezohľadne devastuje všetko, čoho sa dotkne, od prírodných, cez ľudské zdroje. Je to síce rovnaká pesnička s rovnakým posolstvom a vyznením, videným niekoľkokrát už v X iných dokumentoch, no to nijak neznižuje kvality a výpovednú hodnotu The True Cost.

• 26.10.2015  22:36

Snáď najstupídnejší akčný film dekády. Tak stupídny, že neodoláte nutkaniu po pozretí varovať známych, aby sa tomu oblúkom vyhli.

• 21.10.2015  18:52
    Pro strach naděláno (TV seriál) (2012)

To ako intenzívne do vás táto miniséria pumpuje to kvantum narážok je zrovnatelná s gulometnou palbou. Proste je pri tej kadencii vtipov fakt jedno, že vás možno 4 z 5 vtipov minú, alebo ich nepochopíte, prípadne si ich vôbec nevšímnete, pretože ten piaty je trefa, ktorá vás v smiechu zloží do kolien. s01: 7/10, s02: 9/10, s03: 8/10 :-)

• 19.10.2015  08:42
    The Visit (2015)

Bolo to našťastie úplne jedno, že ono "veľké odhalenie" vytušíte okamžite v prvom momente, pretože ona pointa je v podstate úplne nepodstatná a je len nejakým bonusom pre tých menej podozrievavých, ktorým to nedopáli ani keď mu s tým Shyamalan pár krát doslova máva pred ksichtom. Bez ohľadu na to, že žiadna renesancia to nie je a už som si found footage pár krát inde užil viac, tak v tomto žánri The Visit proste trčí ako vidly z hnoja a v hororových sekvenciách predvádza solídne remeslo.

• 14.10.2015  18:30

Jediné šťastie, že Ana de Armas vyzerá tak dobre, že odvádza pozornosť od neskutočne prehrávajúceho Reevesa. Ten chlap možno vyzerá elegantne a efektne v sáčku v dobrej bojovej choreografii, no nedokáže vám predať ani jedinú vystrašenú, či nahnevanú repliku. Inak nič nové pod slnkom. Solídne rozbehnutý malý home invasion trillerík, ktorý si od polovice zhruba v 15 minútových intervaloch sám podkopáva nohy lacnými a blbými kľučkami v scenári.

• 8.10.2015  23:22
    Pixely (2015)

Na rozdiel od Ralfíka, po pozretí Pixelov som nemal chuť si z nostalgie oprášiť nejakú starú 8-bitovú hru pre pamätníkov, takže asi niekde bude chyba. Čo na tom, že každého druhého "pixeláka" poznáte z detstva, keď tu je všetko len akási fádna kockovaná kulisa bez jedinej poriadnej vtipnej nerdovskej hlášky. Čiže trestuhodne nevyužitý digibordel, ktorý občas nedokáže dávať zmysel ani vtedy, keď pristúpite na tak šialené pravidlá hry, aké tu vyplývajú z absurdného scenára. Na druhú stranu, očakávania od sandleroviek mám nastavené proklatě nízko, takže toto je pri absencii hrubozrnného humoru aspoň neškodné, keď už nie pamätovania hodné.

• 7.10.2015  23:37

John Francis Daley - nemôžem toho vola vystáť. Nemôžem si pomôcť, pre mňa to je ten "gesicht", ktorý si proste koleduje o päsť už len tak z princípu. Vždy keď som ho náhodou zazrel v Kostiach, musel som akútne prepnúť program. Zaujímevé zistenie, že spoza kamery je rovnako neznesiteľným elementom pre mňa. Griswoldovci boli doteraz minimálne záruka solídne stráveného vianočného času pri x-tej repríze v bedni, no pod Daleyho vedením je najnovší rodinný trip tejto famílie číre zlo a ukážkový príklad trapnej a zbytočne fekálnej súčasnej americkej komédie, ktorá sa mne hnusí. Nebýť tých splaškov, zvratkov a vnútorností, tak ide o neškodnú priemernú komédiu s občasnými dobrými vtipmi (korejská GPS), no takto už len z princípu tesne nad odpadom.

• 7.10.2015  23:15

...lebo zaujímavých finálnych 15 minút to nezachráni. A prekúsať sa spolu s touto žalostnou partičkou imbecilov dvoma hodinami, ktoré im predchádzali a vedľa ktorých sú slovenskí Profesionáli učinení géniovia, to stálo omnoho viac sebazapierania, než som podľa percent čakal. Pre mňa nestráviteľný žíánrový guláš. Dve hodiny to človek prežúva, prehadzuje v ústach, snaží sa tomu prijsť na chuť, no nakoniec to radšej vypľuť, než prehltnúť.

• 3.10.2015  00:24
    Marťan (2015)

Toto proste nešlo pokaziť. Celkovo pocit z Watneyho situácie na Marse bol na papieri bezútešnejší, deprimujúcejší, náročnejší a hlavne úmorne dlhší, než v podstate pohodový piknik v púšti za doprovodu ABBY, ktorý v Scottovom podaní utečie ako voda. V tomto smere je síce dejová linka ohlodaná od analýz a výpočtov na povinné macgyverovské minimum, len aby nám bolo jasné, že máme česť s odhodlaným hrdinom, ktorý nemá v hlave nakydané. Toto nie je žiadny ťažký survival, ale v podstate pohodovečka, ktorá si od začiatku plynie naozaj v rezkom tempe a na ktorú môžete zobrať aj najväčšieho technického antitalenta a bude v obraze, pretože na ťažké vzorce nie je čas, všetko sa rieši v pokluse, názorne a v rytme disca a vtipných hlášok. Možno trošku zamrzí, že podaktoré zaujímavé momenty sa do filmu nedostali vôbec (cesta k Schiaparelliho kráteru trestuhodne ustrihnutá), no napchať všetko do dvoch hodiniek asi nešlo, bez toho, aby sa ešte viac zobecňovalo a bagatelizovalo. Okrem toho, je to žrádlo pre oči a každý fanda knihy musí dať palec hore za celkové prevedenie a zhmotnenie. Samotný Damon je castingová trefa, sympaťák, ktorý si získa sympatie okamžite. Zvyšok hercov je skôr kulisa známych xichtov, než rovnocenní parťáci, na to sa na plátne neohrejú všetci tak dlho, no majú svoje momentky (nepamatám už, ale fakt bol aj v predlohe "projekt Elrond", alebo toto šlo na triko Seanovi 'Boromirovi' Beanovi?) a teší už len ich účasť (malé roličky pre Mackenzie Davis, či Donalda Glovera). 3D nijak zvlášť povinné, v interiéroch si ho moc nevšimnete, ale aspoň v závere na spôsob Gravity poteší. Celkovo vzaté - výborný, zábavný a k predlohe dôstojný blockbuster.

• 9.11.2014  23:46

Fantastický "manuál k počúvaniu" avízovaného nového albumu najlepšej súčasnej kapely. Každý diel nové mesto, nové nahrávacie štúdio a hlavne nová hudobná história, nové spoveďe miestnych legiend, ktoré formovali miestnu hudobnú scénu a ktoré si Grohl prizval ku spolupráci na ďalšom singli, alebo ich len dotiahol pred kameru aby mal divák všetky tie spomienky z prvej ruky. Vždy mi bolo veľmi sympatické, že sa Foo Fighters každým albumom snažili o trošku iný prístup, posunúť sa zase o niečo ďalej a popri všetkej tej skvelej muzike ma vždy fascinovala Grohlova zanietená angažovanosť aj vo všetkých možných sprievodných materiáloch ako dokumenty a koncerty. Takže koncept nového albumu nahrať každý singel v inom kúte ameriky a zároveň ponúknuť fanúšikom takýto videobooklet, skrz ktorý mám na hodinku možnosť nahliadnuť na tvorivý proces každej jednej skladby a pochopiť tak ukryté asociácie a súvislosti v textoch, počuť a hlavne zaradiť si ten zvukový rozdiel medzi jednotlivými skladbami, je proste paráda. A áno, každá skladba na konci je pastva pre uši, nech je jemne šmrncnutá akýmkoľvek hudobným štýlom.

• 8.11.2014  23:13
    Interstellar (2014)

Toto už bolo aj na Nolana priveľa. Nehorázny guláš, ktorý chce byť strašne ambiciózny, no každým twistom, každou "duchaplnou" replikou si pod sebou len viac a viac podrezáva konár, aby v poslednej tretine definitívne zahučal až do nechcenej sebaparódie. Ale Nolanovi to očividne stačí po svojom zauzliť a zabaliť do bombastickému vizuálu, aby mu každý zobal z ruky. V tomto smere samozrejme boduje a keď už nie blbuvzdorným príbehom, tak ako bezmyšlienkovitým intergalaktický výlet do nevídaných končín je Interstellar fascinujúcim zážitkom a veľkolepým planetáriom. Zhruba druhá tretina s objavovaním nových svetov ohromne baví hrájkaním sa s časopriestorom, zároveň vás spláchne epickými trikmi a najúprimnejšou dojímavou chvíľkou. Všetko v tej pre mňa ideálnej harmónii a rovnováhe. No v poslednej štvrtine sa definitívne utrhne scenár z reťaze a Nolan si začne sám sebe protirečiť prekrucovaním a ohýbaním si scenára a zákonov, len aby to nejak zmysluplne ukončil. Všemožné články a vysvetlivky na obrázkoch a schémach po nete vám síce objasnia na oko rafinovaný úmysel a pointu, ale akonáhle na ten kolobeh ide človek z iného konca za použitia štipky logiky alebo obyčajného sedliackeho rozumu, tak vám z toho vždy vyjde číry nezmysel. Čiže bez prostého pritakávnia na všetky tie srdcervúce citácie, šialené teórie o piatich dimenziách preliatym až príkrym množstvom lásky, si z veľkého finále odnesie človek minimálne rozpačité dojmy, ak už nie vyslovene posmešky. Z mosta do prosta, ak som kedysi Boylovi vyčítal pri Sunshine sfetovaný záver, tak všetko odpustené. :-)

• 3.11.2014  15:40

Neznesitelne tupo-dutý gýč, v ktorom po vyslovene pretrpenej zoznamovacej polhodinke okamžite začínate fandiť prvému tornádu, už len preto, že na chvíľu zavrelo hubu celej tej typovo najprevarenejšej zostave poloamatérov, ktorým neveríte ani nos medzi očami. A ako s pribúdajucími minútami tornáda naberajú na objeme a deštrukcia na efektnosti (cgi fakt parádička), tak každou minútou čoraz viac prajete každému obyvateľovi mestečka najkrutejší spôsob smrti. Bohužiaľ, sprostí majú šťastie, a keďže tu o blbosť zakopávate na každom kroku, môžete očakávať maximálne tak ten najtuctovejší happyend. Škoda, možno nabudúce, keď scenár nebude písať malé decko, ktoré v škole ešte nemalo fyziku.

• 25.10.2014  16:33
    John Wick (2014)

Naposledy takéto nekompromisné čistky v podsvetí robil asi rovnako pološialený Gibson pre pár tisícok, odvtedy si tak charizmatického, nasraného, zaslepeného a tvrdohlavého čističa z fleku nevybavujem. Odkedy sa Reevesov nasraný elegán utrhne z reťaze, tak stihne naskladať efektne na kopu toľko mrtvol, že líže rekord Toppera Harleyho :-) A my nevybúrení puberťáci odkojení na počítačových hrách si vychutnáme každý jeden nekompromisný headshot následovaný červeným obláčikom a každú do červena oprskanú bielu stenu. Ono celé to tak nejak pôsobí ako primitívna počítačová strielačka plná klišé, neexistujúcej (alebo extrémne spomalenej) polície a retardovaných záporákov doslova si pýtajúcich guľku medzi oči a kde sa hlavná postava prestrieľa cez jeden level, dolezie do checkpointu (hotel) nabrať síl, aby na druhý deň poštopkaná a zregenerovaná vyrazila znova v čistom kvádre do ďalšej lokácie. Nevadilo, vyhovovalo, užil som si ako máloktorý akčňák v poslednej dobe.

• 23.10.2014  10:49

Film bez jedinej vyslovene sympatickej postavy, ktorý poháňajú dopredu stupňujúce sa nesympatie k jednotlivým postavičkám. Pohľad na "odvrátenú stranu" Hollywoodu je to každopádne zaujímavý a podnet k pohŕdaniu a neznášaniu všetkých týchto pokrivených charakterov vám dá Cronenberg nejeden. Celý film je také vyšinuté panoptikum duševných kriplov a psychopatov nesympatických už od pohľadu (J. Moore naj), pre ktoré nie je miesto na štipku súcitu a tak nejak človek dúfa v nejaký ešte zvrátenejší moment zúčtovania. Proste ďalší typický odpočinkový Cronenberg na zrelaxovanie mysle :-)

• 17.10.2014  22:42

Jim je nekompromisné austrálske hoviadko, ktoré sa v nekorektnosti, drzosti, hrubosti a vulgárnosti smele môže rovnať aj kruťákom ako Lois C. K. Jim rovnako nepozná tabu, nemá hanby zahrabnúť do najintímnejších útrob a "pochváliť" sa detailami zo súkromia, na ktoré ste možno ani neboli zvedaví. Podaktoré témy sú síce také tie univerzálne, že ich omiela každý stand-up komik, no Jimm všetkému dá svoju typickú krutú pointu. A nebyť toho, že mám napozeraný Legit, ktorý vychádza z rovnakých Jimmových historiek a vyzradí pointu polovice vystúpenia, tak dám plný kotol. Našťastie je aj takto opakovaný vtip v ústnom podaní stále väčšia prdel, než jeho televízne zinscenovanie.

• 17.10.2014  01:21
    Zmizelá (2014)

Tá radosť, keď napriek tomu, že vám frajerka oboznámená s predlohou, vyspoileruje záver knihy a ja napriek tomu sedím prikovaný v kine bez šance odhadnúť, čo prijde v ďalšej scéne, to bolo na nezaplatenie. Neviem, či som niekde na ploche celovečerného filmu videl mediálny cirkus v takejto paráde. No a ruku v ruke s naozaj chytrou kriminálkou je naozaj fascinujúce skladať túto mozaiku. Fincher opäť formálne civilnejší, no typicky chladný a odosobnený, ťahajúc film dopredu neustále ako stádo volov a za pochodu pomocou skvele napísaných dialógov vykresľuje aj na minimálnom priestore každú postavičku (npr. parádny rozhovor s prvou obeťou v bare). No a Reznor s Rossom mu to všetko podtrhujú neprepočuteľnými hrozivými hudobnými motívmi , ktoré už tak pôsobivé scény vyslovene dorazia. K ospevovaniu Rosamund sa pridávam, ale žeby si kradla všetku pozornosť na úkor ostatných sa našťastie nedá povedať. Pre mňa zatiaľ film roka.

• 4.10.2014  18:19
    Lucy (2014)

Tretina záberov je niečo ako šaľený halucinogénny screensaver a hlavu ani pätu by nedával ani ten zbytok, aj keby som zapojil všetky zvyšné mozgové rezervy. Na druhú stranu, keď človek logikou rezignuje na úplne najelementárnejšiu úroveň a vypne aj tých nedopaľujúcich 10% mozgu, tak si užije aj takúto zdrogovanú nadopovanú kravinu.

• 15.9.2014  10:41
    Medvědi (2014)

Nádherné obrázky a občas skutočne unikátne zábery na macov, ale vypnite si zvuk, lebo ten infantilný nevtipný komentár to degraduje na úroveň relácie pre malé detváky.

• 14.9.2014  20:39

Pocitovo trojhodinové utrpenie zúfalo a bezradne sa snažiace vyždímať z každej postavy v zábere nejakú jeho typickú hlášku v duchu prvého dielu. Nehovoriac o tom, že už aj samotná prítomnosť polovice postáv, čo sa tu mihnú, je tu absolútne zbytočná, rovnako ako existencia celého filmu.

• 12.9.2014  17:08
    Pokoj (2003)

Do neba kričiaci koncentrát tvorčej neschopnosti, no zároveň najpôžitkárskejšie guilty pleasure za veľmi dlhú dobu. Film natoľko ubohý, že aj tie najotrepanejšie nástrely nejakého deja v úvode pornofilmov pôsobia prirodzenejším a uveriteľnejším dojmom, než neopísateľným spôsobom prehrávajúci Wiseau a celá ta jeho skvadra dementov okolo neho, ktorá vedie dialógy, že by vám ich škôlkár otrieskal o hlavu s tým, že urážate jeho inteligenciu. Ale zábava to je náramná, aj keď to chvíľku trvá sa otrepať z prvotného nemého úžasu. :-)

• 5.8.2014  13:53
    Divergence (2014)

Jeden obrovský fail bez nápadu, vykrádajúci všetko na čo si človek spomenie a ktorý vyzerá z produkčného hľadiska, ako nudný pilot k nie práve najdrahšiemu seriálu, pretože svet, v ktorom sa odohráva pôsobí lacne a kulisovo ako na pohľad, tak po obsahovej stránke, keďže tu nedáva zmysel ničovaté nič. Niečo takto stupídne je proste moc aj na zažité pomery pubertálnych romanťáreň. Povrchné, odfláknuté a smiešne už na tej najprimitívnejšej úrovni. Takto usporiadaný svet by v reále nedokázal pospolu fungovať snáď ani tie dve a pol hodiny, čo trvá táto zhovadilosť. Radšej maratón Twiigtu, než absolvovať znovu toto.

• 5.8.2014  13:24

Jeden z tých filmov, kedy čakáte celý čas, že film preruší nejaké typické filmové klišé a Ivana zastavia policajti, niečo (alebo niekto) mu vbehne pod auto, dostane defekt, alebo aspoň skončí v dopravnej zápche. A ono k veľkému prekvapeniu nič. Hodinu a pol dlhý, ničim nerušený telefonát, počas ktorého kamera neopustí auto na vzdialenosť viac, než pár metrov a počas ktorého vysíte výbornému Hardymu na perách do záverečných titulkov. Nádhera.

• 18.7.2014  07:24

Ďalší schématický mozgový megaklystír bez hlavy a päty, kedy to chce dať ovládač od TV niekam veľmi ďaleko od bedne, lebo to nutkanie to vypnúť sa dostavuje doslova vždy, kedy sa čo i len na pár sekúnd človek započúva do tých drístov. Dve hviezdy a to ani neviem prečo tak plýtvam. Snáď za účasť Imogen Poots, ktorá si vystačí s tým že sa tu proste vyskytuje a občas nahodí úsmev. Zvyšná omladina za volantom je banda nudných pózerov, ktorá nepôsobí ani za mak frajersky, ani sympaticky a za chovanie na ceste by si všetci do jedného zaslúžili omotať sa s autom o prvý strom v plnej rýchlosti. A na spomínané autíčka sa síce pekne pozerá, ale nech mi tu nikto nehovorí o vierohodnom závodení, pretože NFS je v tomto úplne rovnaký prípad ako nekonečná séria F&F.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17