Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Skôr než som tomuto seriálu dala takéto nelichotivé hodnotenie, pár dielov (presne 2) som si pozrela. Celý dej sa točí okolo toho ako plešatý Onur minimálne 5 krát sa jednu epizódu povie Šeherezáde ako veľmi ju miluje a je ženou jeho života a ona vždy rovnako vyvalí oči, akoby to počula prvý krát. A stále na seba vyvaľujú oči (možno majú problémy so štítnou žľazou). Celý dejový posun je v tom, že jej to vraví buď v kancelárii, na chodbe, v jej byte alebo vonku A keď s tým neobťažuje práve ju, tak to rozpráva všetkým okolo. Mne toto na dobrú romantiku určite nestačí. A v latinskoamerických telenovelách boli aspoň krajší herci (čo sa týka mužov určite).

Trhni si! (2006) odpad!

Až po pozretí tohoto "filmu" divák ocení všetky tie prcičky, kámošov čo varia a nemajú káru, pohulia a uvidia a tripujú po Amerike a Európe. Pevne verím, že sa z 11. miesta ešte posunie o kúsok vyššie, aj keď konkurencia je veľká.

Kung Fu Panda slaví svátky (2010) (TV film)

Na Po-a, mám slabosť, tak mi nevadí, keď okrem Vianoc bude sláviť aj Veľkú noc, Deň nezávislosti a vďakyvzdania a čínsky Nový rok.

Legenda o Vánocích (2007)

Krásna severská legenda, trocha iná, ako tá známejšia z Malej Ázie, ale v jednom sa obe zhodnú: život, prežitý pomáhaním a konaním dobra, nebol márny...

Asterix a Olympijské hry (2008)

Delon si Cézara zjavne užíval a jeho scény s Poelvoordom patrili k tomu lepšiemu. Naopak, všetci Galovia ťahali tentokrát za kratší koniec (na Asterixovi by si po Clavierovi vylámal zuby aj lepší herec ako Cornillac) a všetko to negatívne dorazil športový záver.

Sněžní přátelé (2008)

Veterinári a chovatelia psov určite zo štenacieho záprahu nemali radosť, ale keďže sa blížia Vianoce, sučka v ružovej čiapočke bola fakt roztomilá a je to rodinný film pre deti, tak za ***.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Podobne ako Kapor na torte, tažko hodnotiteľné. Slovákov už nezaujímajú namyslené a nezaujímavé slovenské celebrity ale národ očarili pospolití muži a ženy, hľadajúci svoju trochu šťastia. No neviem, zabávať sa na prostáčikovi, ktorý ani nemôže za to aký je, alebo na buranovi, ktorý ešte "nepoznal svoje vyvolené zvnútra", ak to niekoho dokáže zabaviť, tak nech sa baví. A vedia tie ženy vôbec ako si z nich robia v komentároch srandu?

Guizi lai le (2000)

Silný film, pri ktorom som mala občas slzy na krajíčku. Koniec mi však, ako človeku zvyknutému na americko-európsku produkciu úplne zobral dych (trocha som to aj čakala, veď japonská armáda sa počas II. svet. dopúšťala hrozných zverstiev). Najskôr sledujete život dedinčanov, jednotlivé postavičky si obľúbite a potom ...

Strážce noci (1981) (seriál)

Popri Sandokanovi, Currovi Jimenézovi, rytierovi Búrka a modrookej Anne, patrí Sokol nezmazateľne do Panteónu mojich detských televíznych hrdinov.