Normálna rodinka (2008) (seriál) odpad!

to isté čo som napísala k paneláku, hlbšie sa už padnúť nedá, proti tomuto sú slovenské seriály točené za totáča umelecké veldiela

Panelák (2008) (seriál) odpad!

odpad!!! neviem kam ešte slovenská seriálová tvorba padne, je mi ľúto Turzonovovej a Slezáčka že v tomto hrajú, je smutné že medzi najpopulárnejšie herečky na Slovensku patrí herečka ktorej jediným herectvom je maďarský prízvuk

Tri svište (1979) (seriál)

Jeden z mojich najobľúbenejších večerníčkov, kde tri svište, spolu s Dunčom a sčítaným kocúrom vychovávajú nespratných turistov.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Film, ktorý môžem vidieť kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek množstve, čo veta to perla, geniálne herecké obsadenie, pre mnňa jednoducho BEST!!!

Priateľky (2008) (seriál) odpad!

dá sa dať niečo viac ako odpad??? pri tomto diele moje predchádzajúce odpady si toto hodnotenie nezaslúžia!! vysvetlí mi niekto prečo v tom hrá Kráľovičová?? vydržala som pozerať 5 min.

Susedia (2006) (seriál) odpad!

V´daka susedom som začla viac čítať knižky, Peter a Andrej ďakujem, a toto je vraj najsledovanejší a najúžasnejší seriál na Slovensku, no hanbím sa

Život je krásný (1997)

prvú polovicu sa smejete, druhú plačete, ale dosť mi vadilo že Benigni sa počas celého filmu nesprával ako Žid

The Adventure of English (2002) (seriál)

Nikdy by som neverila, že sa dá o vzniku a vývoji jazyka /od Beowulfa po hip-hop/ natočiť tak neuveriteľne pútavý a zaujímavý seriál, videla som ho 2-krát a keď ho budú reprízovať /v čo dúfam/, tak si s chuťou pozriem tretí krát.