J.A.K.

J.A.K.

Jakub Adam Kunický

okres Praha-západ

4 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 5.1.2014
  Angeline Ball
  (herečka)

  Angeline Ball se narodila roku 1969 v Irsku. Její první a zároveň průlomová role přišla roku 1991, kdy si zahrála po boku Maria Doyle Kennedyho a Glena Handsarda ve filmu The Commitments režiséra Alena Parkera. 

  Angeline se objevovala jak v irských tak v  amerických a posléze i koprodukčních filmech. Roku 1994 si zahrála ve… (více)

  • 16.11.2013
  Bob Rafelson
  (producent)

  Robert "Bob" Rafelson se narodil 21.února 1933 v New Yorku otci, který se živil jako kloboučník. Jeho strýcem byl zas scenárista a dramatik Samson Raphaelson, který byl autorem knihy The Jazz Singer. Bob měl staršího bratra Donalda.

  B. Rafelson byl režisér spisovatel a producent. Měl dceru Juliiu a syna Petra, který se živí… (více)

  • 23.2.2013
  Bianca Brigitte VanDamme
  (herečka)

  Biance Bree se narodila slavnému herci Jeanu-Claude Van Dammovi a bývalé fitnes trenérce a kulturistce  Gladys. Vystudovala vysokou školu, také zdědila talent a lásku ke sportu, jak k bojovému (karate kixbox box), tak k baletu a  hlavně ke krasobruslení a rychlobruslení ,kde to chtěla dotáhnout až na olympiádu, což jí nevyšlo… (více)

  • 19.5.2012
  Jan Masaryk
  (herec)

  Jan Masaryk nebo také Jan Garrigue Masaryk syn našeho prvního Československého prezidenta T.G.Masaryka a jeden z nejvýznamějších diplomatů první poloviny 20.stol. Také byl mimo jiné velvyslancem v Londýně (1925–1938), ministrem zahraničí Benešovy exilové vlády a nakonec taktéž ministrem zahraničí ve vládě Klementa Gottwalda. V… (více)