Sydonai

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.11.2018  19:01
    Boy Erased (2018)

Skvělé 4 hlavní herecké výkony - Hedges, Crowe, Kidman i Edgerton. V některých scénách až mrazí na zádech, leč film má pomalejší tempo a retrospektiva mi přijde filmu spíše ubližuje než kdyby snímek nechal režisér běžet lineárně. I tak ale "příjemný" zážitek, ze kterého se dalo vymáčknout trochu více. 65%

• 16.11.2018  12:58

No...a vlastně proč ne?! Čekal jsem feministickou Očistu a dostal jsem něco zcela jiného a mnohem lepšího. Až na extrémní konec přitažený za vlasy, má film skvělý spád podpořený novodobým soundtrackem a neokázale sympatickým hlavním obsazením. Je až zarážející na co všechno mě film donutil myslet a k tomu všemu dokázal, abych sám zpytoval svědomí nad obsahem svého telefonu. Je opravdu až zarážející, že si člověk říká, že toto by se přeci nikdy nestalo dokud mu nedojde, že by realita byla o poznání drsnější. 80%

• 15.11.2018  10:42
    Searching (2018)

Způsob podání je velmi atraktivní, leč po půl hodině už celkem protivný. Děj má celkem povedený spád ale i předvídatelný děj a pokud dáváte pozor, máte celkem velkou šanci konec uhádnout i bez toho aniž byste ho nutně museli vidět. 65%

• 14.11.2018  08:43

Yates už dokazuje, že je na čase předat režisérskou pochodeň někomu jinému. Příběh je táhlý a leč některé scény vizuálně povedené, tak o napětí se mluvit nedá. Na filmu je vidět, že slouží jen jako výplň pro další miliony sbírající části ságy. Kdybyste si pustili prvních 15 a finálních 20 minut, o nic nepřijdete. 60%

• 14.10.2018  22:20

Kromě fajn obsazení zde není nic k vidění. Tuctový příběh a prvoplánová akce. 45%

• 7.10.2018  22:17

Po technické stránce precizní, leč místy nevyvážené drama. Konec fantastický, ale cesta k němu místy zbytečně bolavá. 65%

• 12.9.2018  13:52

K původnímu to má daleko a k tomu poslednímu (naštěstí) taky. Shane Black se snaží o svižnou a zábavnou podívanou plnou krve a humoru. Někomu všudypřítomný humor sedne, ale skalní fanoušky to může lehce odradit. Stále se ale jedná o svižnou zábavu, která téhle značce určitě ostudu nedělá. Nicméně (r)evoluci nečekejte. 65%

• 22.8.2018  13:09
    Upgrade (2018)

Bylo to vlastně velmi milé překvapení. Sice se film na začátku potýkal s uspěchanou a stručnou verzí vyprávění společně s nedostatečnou ukázkou světa budoucnosti, ale mnoho nápadů se mi líbilo, co se kreativity týká. Hlavní postavu jsem si oblíbil během pár minut a soucítil s ní po celou dobu snímku. I když se děj dal předvídat, tak to na kvalitně neubralo. Akce byla svižná a dialogy zábavné. Těším se až film vyjde na BD, abych mohl mrknout na nějaké bonusy z natáčení. 85%

• 16.8.2018  08:26

Pořádné akční béčko, které jsme všichni čekali a kvalitnějšímu výsledku chybí jen krvavější pojetí a méně hloupých dialogů. I přes to všechno ale film pobavil dle očekávání. Ale víte co? Ono je to vlastně tak blbý až je to dobrý! 70%

• 8.8.2018  13:04
    Temné síly (2018)

Průměr střídá nudu. Bylo divné od začátku kdy ukázky neukazovali skoro nic objevného, že studio nemá prostě co ukázat. Nezáživné postavy se drží předpřipravených a stereotypních scén, které předvídáte na minuty dopředu. Inu, Foxům se podařilo Labyrint dotáhnout do konce. Zde to je velmi nepravděpodobné. Materiál, který se hodí spíše na Netflix. 40%

• 31.7.2018  10:56

Leč místy předvídatelné, tak film doručí to, co slibuje - akční nabušenou pecku, která nechce zastavit. 85%

• 23.7.2018  21:18
    Breaking In (2018)

A vy už jste viděli klišé roku? Že ne? Tak s chutí do toho! 40%

• 24.5.2018  08:56

Disney už prostě sází x let na jistotu. Akci střídá humor a obráceně. Děj je předvídatelný až běda a žádná z postav nedostává tolik prostoru kolik by si zasloužila. A co to tu máme tentokrát? Boj za robotí práva? 60%

• 7.5.2018  19:52
    Noční hra (2018)

Velmi vtipné, svižné a sympatické. 70%

• 6.5.2018  20:34
    Anon (2018)

Film se snaží o hlubší význam, výrazné emoce a dobré herecké výkony. Nemá nic z toho. 30%

• 1.5.2018  13:41
    Já, Simon (2018)

Mrzí mě, že velmi milá knížka byla tak průměrně zadaptovaná. O to smutnější je, že si film pro sebe ukradnou dvě vedlejší postavy a to JG a JD alias Simonovi rodiče. Přeci jen je znát, že jsou tam kde jsou právem. Hlavní postavy včetně Simona jsou velmi ploché a předvídatelné a myšlenka filmu je upozaděna za klasické pubertální drama. 65%

• 25.4.2018  14:51

Asi se stanu terčem haterů, ale to je dříve či později úděl nás všech. Nejedná se o špatný film, ale nenašel jsem tu nic co by mě vyloženě nadchlo. Akce odsýpá, postavy na plátně se střídají, ale po 150 minutách odcházím z kina s vlažným pocitem neuspokojení, že jsem měl problém tomu filmu věřit (akor jeho konci)...inu, řekneme si asi více za rok. 65%

• 24.4.2018  12:15

Původně jsem plánoval dát čtyři hvězdy, ale já tomu filmu nemám absolutně co vytknout. Boj o přežití podbarvený skvělými hereckými výkony (všechny děti byly boží), místy vydařenými lekavými scénami, ale primárně velice propracovanou post-apokalyptickou atmosférou. To, že jsem se bál v kině byť pohnout, abych nevydal jediný zvuk jen dokazuje, jak silně film zapůsobil. 100% PS: Ti, kdo viděli film jinak než v kině, nemohou jeho kvality naplno docenit. Bohužel.

• 13.4.2018  18:39

Vadí nevadí má největší nedostatky ve dvou místech: 1) nevyužívá plný potenciál hry na maximum a 2) absolutně nezvládá v divákovi vybudovat napětí. Člověk by filmu i odpustil, že první půlka postrádá originální prvky či kvalitnější herecké výkony, ale bohužel nezvládá odevzdat, co slibuje z valné části ani v té druhé. Za mě vadí...hodně vadí! 30%

• 4.4.2018  22:00
    Kazišuci (2018)

Milá a svižná komedie, která v současné době vystupuje lehce nad průměr. V čem se skýtá hlavní plus? Převážné ve vyšší věkové přístupnosti, kterou vzhledem k tématu, studio zvolilo dobře. Vtipy jsou ostré...někdy až příliš, ale i tak jsem se párkrát od srdce zasmál. 65%

• 22.3.2018  08:36

A já se náramně bavil! Svižnou stopáž doprovází originální humor, který osloví nejen děti, ale i dospělé. Animaci jsem neměl co vytknout, jediné mínus vidím místy v českém dabingu. Zatímco na králících si dal někdo hodně záležet, tak hlavní postavy mi při otevření úst trhali uši. 70%

• 21.3.2018  12:04

Film, na který si 5 min po východu z kina v záplavě robotích filmů nevzpomenete. Přídavek mladé protagnostiky je už ohraný a akce až zbytečně osekaná, kromě posledních cca 15 minut...ani IMAX nedopomůže k výsledku. Po svižné a nápadité jedničce jsem čekal něco víc. 55%

• 15.3.2018  21:33
    Tomb Raider (2018)

Jakožto skalní fanoušek videoherní předlohy musím bohužel konstatovat to co místní kolegové - nepovedlo se. Oskarem ověnčená Alicia byla želízkem v ohni jakožto prolomení kletby videoherních adaptací. Místy hloupé a strohé sentimentální dialogy by se daly odpustit, ale snímek trpí převážně snahou držet se ke konci až moc při zemi a ze hry si většinou bere právě ty špatné momenty a ty pamětihodné nechává ladem. 50%

• 28.2.2018  08:28

I přes vlažné přijetí kritiků, musím uznat, že jsem se ani jednou nepodíval při celkem dlouhé stopáži na hodinky a náramně jsem se bavil. Pokud čekáte akční jízdu ve stylu Atomic Blonde, budete zklamaní. Rudá volavka je konverzačním politickým thrillerem, který každá svižnější scéna dohání až k samotnému závěru. Jennifer Lawrence opět dokazuje, že zahraje všechno. Až se bude zase hledat protagonista Batmana, měl bych jeden nápad! 85%

• 13.2.2018  22:17

Já jsem dost na rozpacích. Po charakterové stránce bez chyby, jelikož všem postavám je dáno rovným dílem. V čem tkví zápory? Místy nedodělané CGI, tlačení xenofobie a stupidní dialogy. Ach ty dialogy. Ve vyprávění příběhu to nebylo, ale chvilkama jsem měl pocit, že sedím v kině 7.2. a znovu se nutím do poslední kapitoly Anastázie a Christiana Greyových. 60%

• 30.1.2018  22:22

Chybí mi Emmerich! Jak se k takové blbosti mohli upsat Garcia či Harris? Tohle už zachází za rámec absurdity. Jestli tohle herci vydrželi hrát bez ztráty sebeúcty, tak zaslouží Cenu Michala Velíška za odvahu! 15%

• 7.1.2018  12:15
    Coco (2017)

Smekám před Pixarem, že se opět pustili do nové značky a k tomu všemu do jejich prvního hudebního animáku. Svižné, vtipné a originální! 85%

• 3.1.2018  21:49

Gary Oldman opět jednou dokazuje, že je to pan herec. Dvě scény mě až dohnaly k slzám jak byly silně a emotivně pojaté. Filmu rovněž prospívá, že zbytečně nezabíhá do zbytečných historických detailů, které mohly v tomto případě být spíše na škodu. 80%

• 2.1.2018  17:58

I přes všechnu snahu proniknout do tajů polygamie je snímek jen povrchní záležitostí, která nevystihuje zdaleka nic. Vznik postavy Wonder Woman je podán sice uvěřitelně, ale s příliš velkou lehkostí a nadsázkou. 60%

• 29.12.2017  18:56
    Já, Tonya (2017)

Okolo filmu je zbytečně moc povyku, ale i tak hlavní trio Robbie, Stan a Janney ukázali, že do dnešního Hollywodu patří každým coulem. 75%

<< předchozí 1 2 3 4