Sydonai

Michal H

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 13.4.2018  18:39

Vadí nevadí má největší nedostatky ve dvou místech: 1) nevyužívá plný potenciál hry na maximum a 2) absolutně nezvládá v divákovi vybudovat napětí. Člověk by filmu i odpustil, že první půlka postrádá originální prvky či kvalitnější herecké výkony, ale bohužel nezvládá odevzdat, co slibuje z valné části ani v té druhé. Za mě vadí...hodně vadí! 30%

• 4.4.2018  22:00
    Kazišuci (2018)

Milá a svižná komedie, která v současné době vystupuje lehce nad průměr. V čem se skýtá hlavní plus? Převážné ve vyšší věkové přístupnosti, kterou vzhledem k tématu, studio zvolilo dobře. Vtipy jsou ostré...někdy až příliš, ale i tak jsem se párkrát od srdce zasmál. 65%

• 22.3.2018  08:36

A já se náramně bavil! Svižnou stopáž doprovází originální humor, který osloví nejen děti, ale i dospělé. Animaci jsem neměl co vytknout, jediné mínus vidím místy v českém dabingu. Zatímco na králících si dal někdo hodně záležet, tak hlavní postavy mi při otevření úst trhali uši. 70%

• 21.3.2018  12:04

Film, na který si 5 min po východu z kina v záplavě robotích filmů nevzpomenete. Přídavek mladé protagnostiky je už ohraný a akce až zbytečně osekaná, kromě posledních cca 15 minut...ani IMAX nedopomůže k výsledku. Po svižné a nápadité jedničce jsem čekal něco víc. 55%

• 15.3.2018  21:33
    Tomb Raider (2018)

Jakožto skalní fanoušek videoherní předlohy musím bohužel konstatovat to co místní kolegové - nepovedlo se. Oskarem ověnčená Alicia byla želízkem v ohni jakožto prolomení kletby videoherních adaptací. Místy hloupé a strohé sentimentální dialogy by se daly odpustit, ale snímek trpí převážně snahou držet se ke konci až moc při zemi a ze hry si většinou bere právě ty špatné momenty a ty pamětihodné nechává ladem. 50%

• 28.2.2018  08:28

I přes vlažné přijetí kritiků, musím uznat, že jsem se ani jednou nepodíval při celkem dlouhé stopáži na hodinky a náramně jsem se bavil. Pokud čekáte akční jízdu ve stylu Atomic Blonde, budete zklamaní. Rudá volavka je konverzačním politickým thrillerem, který každá svižnější scéna dohání až k samotnému závěru. Jennifer Lawrence opět dokazuje, že zahraje všechno. Až se bude zase hledat protagonista Batmana, měl bych jeden nápad! 85%

• 13.2.2018  22:17

Já jsem dost na rozpacích. Po charakterové stránce bez chyby, jelikož všem postavám je dáno rovným dílem. V čem tkví zápory? Místy nedodělané CGI, tlačení xenofobie a stupidní dialogy. Ach ty dialogy. Ve vyprávění příběhu to nebylo, ale chvilkama jsem měl pocit, že sedím v kině 7.2. a znovu se nutím do poslední kapitoly Anastázie a Christiana Greyových. 60%

• 30.1.2018  22:22

Chybí mi Emmerich! Jak se k takové blbosti mohli upsat Garcia či Harris? Tohle už zachází za rámec absurdity. Jestli tohle herci vydrželi hrát bez ztráty sebeúcty, tak zaslouží Cenu Michala Velíška za odvahu! 15%

• 7.1.2018  12:15
    Coco (2017)

Smekám před Pixarem, že se opět pustili do nové značky a k tomu všemu do jejich prvního hudebního animáku. Svižné, vtipné a originální! 85%

• 3.1.2018  21:49

Gary Oldman opět jednou dokazuje, že je to pan herec. Dvě scény mě až dohnaly k slzám jak byly silně a emotivně pojaté. Filmu rovněž prospívá, že zbytečně nezabíhá do zbytečných historických detailů, které mohly v tomto případě být spíše na škodu. 80%

• 2.1.2018  17:58

I přes všechnu snahu proniknout do tajů polygamie je snímek jen povrchní záležitostí, která nevystihuje zdaleka nic. Vznik postavy Wonder Woman je podán sice uvěřitelně, ale s příliš velkou lehkostí a nadsázkou. 60%

• 29.12.2017  18:56
    Já, Tonya (2017)

Okolo filmu je zbytečně moc povyku, ale i tak hlavní trio Robbie, Stan a Janney ukázali, že do dnešního Hollywodu patří každým coulem. 75%

• 28.12.2017  11:10

...aneb jak natočit romantický film na úrovni! Call Me By Your Name je ukázkový příklad toho, že lze vyprávět příběh o dnes již ne takovém tabu křehce a krásně. 65%

• 28.12.2017  00:12
    Lady Bird (2017)

I přes rámec komedie skrývá Lady Bird krásné poselství pro puberťáky po celém světe. Tradiční dospívání zde vezme za své když si hlavní protagonistka prožije příběh až několika reálných jedinců. Příjemně zahrané leč místy hluché. 85%

• 27.12.2017  22:42

Ano. Ano. Ano! Čekal jsem od filmu maximum, ale ta elegance se kterou McDonagh divákovi servíruje snímek je až nestydatě krásná! Obsazení a herecké výkony na jedničku. Bravo! 100%

• 22.12.2017  17:51
    Bright (2017)

V rukách někoho jiného zajímavý materiál, ale tahle utahaná nuda smrdí Sebevražedným oddílem na míle daleko ve všech negativních aspektech...a že jich je mnoho! 40%

• 21.12.2017  08:55
    Špindl (2017)

Letošní rok českým filmům bohužel nepřeje. Ani začátek zimy prokletí posledních let neprolomil a tak dostáváme průměrnou komedii, která vykrádá spoustu jiných více úspěšných filmů a sází na hvězdné obsazení. 30%

• 21.12.2017  08:53
    Ladíme 3 (2017)

I přes veškerou snahu překonat první díl, se bohužel ani na podruhé zázrak nekoná, ale máme tu zlatou střední cestu někde mezi prvním a druhým dílem. Hudby by mohlo být více, humor by mohl být propracovanější a herečky méně afektované...i tak přes to všechno film neurazí a na 93 min zabaví. 65%

• 19.12.2017  15:37
    Ferdinand (2017)

Z toho všeho letošního animovaného pekla (Šmoulové 3; Já, padouch 3), kdy se kvalitativně na vrcholu držel průměrný Mimi šéf, je Ferdinand velice příjemným a silně nadprůměrným animákem pro celou rodinu. 70%

• 17.12.2017  21:50

Skvělé herecké výkony dodávají filmu neuvěřitelnou váhu. Leč jednoduchý příběhem, těžký myšlenkou probodává film díru do každého diváka. Solidních 80%.

• 13.12.2017  18:31
    Thelma (2017)

Velice originální skandinávská podívaná s příjemným obsazením. Příběh zakázané lásky a naboženských extrémů je podán bravurně leč místy nepřehledně. 65%

• 13.12.2017  14:32

Opravdu nejvíce radosti přináší právě to, co kampaň dokázala uchovat pod pokličkou aneb zvraty. Z mého pohledu jich zase tolik, ale i tak se jedná o velice kvalitní a místy originální podívanou, jejíž finální část se mi vryla do paměti. Místy bohužel utahané a předvídatelné - od člověka, jemuž byla svěřena celá nová trilogie bych čekal o krapet více. Suma sumárum se jedná o skvěle zahraný, vizuálně bravurní a originální díl, kterému se vyrovná pouze Epizoda V. 85%

• 12.12.2017  19:37

Toto bylo hodne spatne. Bez hereckych vykonu, bez akce, bez napadu, bez drivu...25%

• 10.12.2017  19:57
    Jeepers Creepers 3 (2017)

Hloupé dialogy, nekvalitní efekty, toporné až komické herecké výkony a nekřesťanská délka.

• 30.11.2017  09:48

Čekal jsem větší drama. I přes skvěle obsazené ústřední duo, chemie funguje pouze sporadicky a Margot Robbie tomu moc nepomáhá. 60%

• 15.11.2017  15:18

Ano, je to DC. Ano, má to nudný a jednoduchý příběh. Ano, má to velice nezáživného padoucha - ale přes to všechno si nemohu pomoci, já se v kině prostě bavil. Digibordelu se Whedon už nezbavil, ale jeho cit je ve filmu znatelný oproti WW či BvS. Paradoxně nejsilnějším faktorem filmu jsou vedlejší postavy aka Lois Lane a Flesh. Amy Adams umí hrát a Ezra Miller zase hláškuje o sto šest. Konečně někomu došlo, že se seriózním obličejem to dál nešlo. Za mě 65%.

• 12.11.2017  20:40

Klasický post-recenzní obrat. Všichni to mají za průměr a já za nadprůměr. Graficky skvostné a nápadité, dialogy místy vtipné a ústřední dvojice funguje celkem dobře, i když Cara jednozančně vítězí. PS: Rihanny cameo potěšilo.:) 65%

• 12.11.2017  16:05

Toto bohužel moc nešlo. Chemie mezi ústřední dvojící absolutně žádná. Humor přestřelený až trapný a Salma Hayek zde krok vedle. 40%

• 11.11.2017  10:05
    Blok 99 (2017)

Pomalejší rozjezd a minimum střihu mi ze začátku dělaly problém, ale jakmile se vše rozjelo, tak to začalo šlapat jako hodinky. Takovou úroveň surovosti a brutality jsem už dlouho neviděl. 75%.

• 8.11.2017  08:16

Tohle se hodně povedlo. Prvotní obavy z Branaghova Poirota byly zcela neopodstatněné a finální výsledek je více než uspokojivý. Hlavní postava detektiva je nesmírně skvěle napsaná i zahraná. Nenechte se zmást relativně akčně vypadajícími ukázkami jelikož snímek se opravdu spíše stylizuje do konverzačního dramatu. Pokud by, jak už film naznačuje, mohlo vzniknout "pokračování", rozhodně zvedám palce nahoru. 85%

<< předchozí 1 2 3