Sydonai

Michal H

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.5.2018  08:56

Disney už prostě sází x let na jistotu. Akci střídá humor a obráceně. Děj je předvídatelný až běda a žádná z postav nedostává tolik prostoru kolik by si zasloužila. A co to tu máme tentokrát? Boj za robotí práva? 60%

• 7.5.2018  19:52
    Noční hra (2018)

Velmi vtipné, svižné a sympatické. 70%

• 6.5.2018  20:34
    Anon (2018)

Film se snaží o hlubší význam, výrazné emoce a dobré herecké výkony. Nemá nic z toho. 30%

• 1.5.2018  13:41
    Já, Simon (2018)

Mrzí mě, že velmi milá knížka byla tak průměrně zadaptovaná. O to smutnější je, že si film pro sebe ukradnou dvě vedlejší postavy a to JG a JD alias Simonovi rodiče. Přeci jen je znát, že jsou tam kde jsou právem. Hlavní postavy včetně Simona jsou velmi ploché a předvídatelné a myšlenka filmu je upozaděna za klasické pubertální drama. 65%

• 25.4.2018  14:51

Asi se stanu terčem haterů, ale to je dříve či později úděl nás všech. Nejedná se o špatný film, ale nenašel jsem tu nic co by mě vyloženě nadchlo. Akce odsýpá, postavy na plátně se střídají, ale po 150 minutách odcházím z kina s vlažným pocitem neuspokojení, že jsem měl problém tomu filmu věřit (akor jeho konci)...inu, řekneme si asi více za rok. 65%

• 24.4.2018  12:15

Původně jsem plánoval dát čtyři hvězdy, ale já tomu filmu nemám absolutně co vytknout. Boj o přežití podbarvený skvělými hereckými výkony (všechny děti byly boží), místy vydařenými lekavými scénami, ale primárně velice propracovanou post-apokalyptickou atmosférou. To, že jsem se bál v kině byť pohnout, abych nevydal jediný zvuk jen dokazuje, jak silně film zapůsobil. 100%

• 13.4.2018  18:39

Vadí nevadí má největší nedostatky ve dvou místech: 1) nevyužívá plný potenciál hry na maximum a 2) absolutně nezvládá v divákovi vybudovat napětí. Člověk by filmu i odpustil, že první půlka postrádá originální prvky či kvalitnější herecké výkony, ale bohužel nezvládá odevzdat, co slibuje z valné části ani v té druhé. Za mě vadí...hodně vadí! 30%

• 4.4.2018  22:00
    Kazišuci (2018)

Milá a svižná komedie, která v současné době vystupuje lehce nad průměr. V čem se skýtá hlavní plus? Převážné ve vyšší věkové přístupnosti, kterou vzhledem k tématu, studio zvolilo dobře. Vtipy jsou ostré...někdy až příliš, ale i tak jsem se párkrát od srdce zasmál. 65%

• 22.3.2018  08:36

A já se náramně bavil! Svižnou stopáž doprovází originální humor, který osloví nejen děti, ale i dospělé. Animaci jsem neměl co vytknout, jediné mínus vidím místy v českém dabingu. Zatímco na králících si dal někdo hodně záležet, tak hlavní postavy mi při otevření úst trhali uši. 70%

• 21.3.2018  12:04

Film, na který si 5 min po východu z kina v záplavě robotích filmů nevzpomenete. Přídavek mladé protagnostiky je už ohraný a akce až zbytečně osekaná, kromě posledních cca 15 minut...ani IMAX nedopomůže k výsledku. Po svižné a nápadité jedničce jsem čekal něco víc. 55%

• 15.3.2018  21:33
    Tomb Raider (2018)

Jakožto skalní fanoušek videoherní předlohy musím bohužel konstatovat to co místní kolegové - nepovedlo se. Oskarem ověnčená Alicia byla želízkem v ohni jakožto prolomení kletby videoherních adaptací. Místy hloupé a strohé sentimentální dialogy by se daly odpustit, ale snímek trpí převážně snahou držet se ke konci až moc při zemi a ze hry si většinou bere právě ty špatné momenty a ty pamětihodné nechává ladem. 50%

• 28.2.2018  08:28

I přes vlažné přijetí kritiků, musím uznat, že jsem se ani jednou nepodíval při celkem dlouhé stopáži na hodinky a náramně jsem se bavil. Pokud čekáte akční jízdu ve stylu Atomic Blonde, budete zklamaní. Rudá volavka je konverzačním politickým thrillerem, který každá svižnější scéna dohání až k samotnému závěru. Jennifer Lawrence opět dokazuje, že zahraje všechno. Až se bude zase hledat protagonista Batmana, měl bych jeden nápad! 85%

• 13.2.2018  22:17

Já jsem dost na rozpacích. Po charakterové stránce bez chyby, jelikož všem postavám je dáno rovným dílem. V čem tkví zápory? Místy nedodělané CGI, tlačení xenofobie a stupidní dialogy. Ach ty dialogy. Ve vyprávění příběhu to nebylo, ale chvilkama jsem měl pocit, že sedím v kině 7.2. a znovu se nutím do poslední kapitoly Anastázie a Christiana Greyových. 60%

• 30.1.2018  22:22

Chybí mi Emmerich! Jak se k takové blbosti mohli upsat Garcia či Harris? Tohle už zachází za rámec absurdity. Jestli tohle herci vydrželi hrát bez ztráty sebeúcty, tak zaslouží Cenu Michala Velíška za odvahu! 15%

• 7.1.2018  12:15
    Coco (2017)

Smekám před Pixarem, že se opět pustili do nové značky a k tomu všemu do jejich prvního hudebního animáku. Svižné, vtipné a originální! 85%

• 3.1.2018  21:49

Gary Oldman opět jednou dokazuje, že je to pan herec. Dvě scény mě až dohnaly k slzám jak byly silně a emotivně pojaté. Filmu rovněž prospívá, že zbytečně nezabíhá do zbytečných historických detailů, které mohly v tomto případě být spíše na škodu. 80%

• 2.1.2018  17:58

I přes všechnu snahu proniknout do tajů polygamie je snímek jen povrchní záležitostí, která nevystihuje zdaleka nic. Vznik postavy Wonder Woman je podán sice uvěřitelně, ale s příliš velkou lehkostí a nadsázkou. 60%

• 29.12.2017  18:56
    Já, Tonya (2017)

Okolo filmu je zbytečně moc povyku, ale i tak hlavní trio Robbie, Stan a Janney ukázali, že do dnešního Hollywodu patří každým coulem. 75%

• 28.12.2017  11:10

...aneb jak natočit romantický film na úrovni! Call Me By Your Name je ukázkový příklad toho, že lze vyprávět příběh o dnes již ne takovém tabu křehce a krásně. 65%

• 28.12.2017  00:12
    Lady Bird (2017)

I přes rámec komedie skrývá Lady Bird krásné poselství pro puberťáky po celém světe. Tradiční dospívání zde vezme za své když si hlavní protagonistka prožije příběh až několika reálných jedinců. Příjemně zahrané leč místy hluché. 85%

• 27.12.2017  22:42

Ano. Ano. Ano! Čekal jsem od filmu maximum, ale ta elegance se kterou McDonagh divákovi servíruje snímek je až nestydatě krásná! Obsazení a herecké výkony na jedničku. Bravo! 100%

• 22.12.2017  17:51
    Bright (2017)

V rukách někoho jiného zajímavý materiál, ale tahle utahaná nuda smrdí Sebevražedným oddílem na míle daleko ve všech negativních aspektech...a že jich je mnoho! 40%

• 21.12.2017  08:55
    Špindl (2017)

Letošní rok českým filmům bohužel nepřeje. Ani začátek zimy prokletí posledních let neprolomil a tak dostáváme průměrnou komedii, která vykrádá spoustu jiných více úspěšných filmů a sází na hvězdné obsazení. 30%

• 21.12.2017  08:53
    Ladíme 3 (2017)

I přes veškerou snahu překonat první díl, se bohužel ani na podruhé zázrak nekoná, ale máme tu zlatou střední cestu někde mezi prvním a druhým dílem. Hudby by mohlo být více, humor by mohl být propracovanější a herečky méně afektované...i tak přes to všechno film neurazí a na 93 min zabaví. 65%

• 19.12.2017  15:37
    Ferdinand (2017)

Z toho všeho letošního animovaného pekla (Šmoulové 3; Já, padouch 3), kdy se kvalitativně na vrcholu držel průměrný Mimi šéf, je Ferdinand velice příjemným a silně nadprůměrným animákem pro celou rodinu. 70%

• 17.12.2017  21:50

Skvělé herecké výkony dodávají filmu neuvěřitelnou váhu. Leč jednoduchý příběhem, těžký myšlenkou probodává film díru do každého diváka. Solidních 80%.

• 13.12.2017  18:31
    Thelma (2017)

Velice originální skandinávská podívaná s příjemným obsazením. Příběh zakázané lásky a naboženských extrémů je podán bravurně leč místy nepřehledně. 65%

• 13.12.2017  14:32

Opravdu nejvíce radosti přináší právě to, co kampaň dokázala uchovat pod pokličkou aneb zvraty. Z mého pohledu jich zase tolik, ale i tak se jedná o velice kvalitní a místy originální podívanou, jejíž finální část se mi vryla do paměti. Místy bohužel utahané a předvídatelné - od člověka, jemuž byla svěřena celá nová trilogie bych čekal o krapet více. Suma sumárum se jedná o skvěle zahraný, vizuálně bravurní a originální díl, kterému se vyrovná pouze Epizoda V. 85%

• 12.12.2017  19:37

Toto bylo hodne spatne. Bez hereckych vykonu, bez akce, bez napadu, bez drivu...25%

• 10.12.2017  19:57
    Jeepers Creepers 3 (2017)

Hloupé dialogy, nekvalitní efekty, toporné až komické herecké výkony a nekřesťanská délka.

<< předchozí 1 2 3 4