Pět let (2022) (seriál)

Skvělý projekt CT. Výborné herecké výkony, neokoukané mladé tváře. Moc se mi líbí vrstevnatost postav, kdy hlavní oběť Tereza naopak zneužívá svoji přítelkyni, naopak agresor David je jinak velký sympaťák. Za mě naprosto super!

Westworld (2016) (seriál)

Ze začátku mě to moc nebavilo, usínala jsem u toho a dívala jsem se na to vlastně jen kvůli partnerovi. Nicméně tak cca od 3. dílu mě to chytlo a ted musím říct, že jeden z nejlepších seriálů. Film jsem neviděla a námět je pro mě nový, musela jsem si na celý ten koncept zvykat. Je to plné nepředvídatelných zvratů a zápletky jsou opravdu promyšlené, navíc je fascinující velikost a komplexnost virtuálního světa, nadchne to nejednoho snílka :-)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Miluju přírodu a té je tady hodně, to jsem si vážně užila. Co jsem si už užila míň, je brutalita. Myslím, že k vybarvení doby nemusí být všechny scény tak popisné. Já si obecně brutalitu neužívám a nevidím v tom smysl - nechápu, proč jsou toho pořád filmy plné, proč to baví tolik lidí. Mě ne. Další věc, co mi vadila, byly přílišné záběry na půlku obličeje a jinak hledění do dáli, nebo záběry do korun stromů. Hodně se to opakovalo a ikdyž to bylo vizuálně krásné, tak tolikrát dokola už je to nuda. Sorry, ale 3*

Love (2015)

Myslím si, že to mohlo býtmnohem lepší, než je. Erotické záběry se mi vesměs dost líbily. Kdyby takhle bylo točené porno, tak ho možná budu mít i ráda. Byla z toho cítit vášeň, chtíč. Myslím si, že to mohlo mnohým lidem otevřít oči v jejich osobním sexuálním životě. Možná, že takovouhle vášeň mnoho lidí ve svém životě nikdy nezažilo. Také se mi líbilo, že Elektra měla krásné ženské tělo, nebyla vychrtlá a vlastně se mi i hodně líbilo, že byla zarostlá. Byla tak nějak míň nahá a víc přirozená, nedokonalá. Nicméně samotný děj byl dost chabý, hlavní hrdina totální debil, který mi pak už hodně lezl na nervy. A taky příliš dlouhé, 50%

Vhodné chování (2014)

No, film kde nebudete mít rádi nikoho. Nemůžu říct, že by mě to vyloženě nudilo, ale rozhodně mě to nenadchlo. Sonda do celkem obyčejného života jedné newjorčanky, která si tak trochu hraje na to, že obyčejná není. Pro mě by zvýšilo hodnocení snad jen to, kdyby aspoň některá z postav byla hezčí :D

Vlk z Wall Street (2013)

A mě se to nelíbilo. Příliš dlouhé, v kině jsem se už nemohla dočkat konce, celkově to bylo příliš sporsté. Asi to byl tak trochu záměr, ale na mě toho bylo moc, možná kdyby to bylo kratší nevím....takhle otrávená jsem z kina už dlouho neodcházela

Kancl (2005) (seriál)

Zvládla jsem 3 díly a vůbec mě to nebavilo. Britskou verzi jsem neviděla a vidět ani nechci. Vůbec mi to nesedí, ve všech ohledech.

Oz (1997) (seriál)

Viděla jsem jen jeden díl a víc vidět nechci - na mě je to příliš brutální, sposta krve a násilí a to já nemám vůbec ráda. Je to možná víc pro chlapy...

Velký Gatsby (2013)

Mě se to vizuálně líbilo. Trochu kýč to je, ale nějak mi to v tomhle případě nevadí. Co mi ale vadí je fakt, že mě to ani jednou ani trochu nedojalo. Já většinu věcí hodně prožívám a dokážu se lehce vcítit do postav, ale v tomhle případě to absolutně nefungovalo, což považuju za jedno obrovské minus.

Kamarád taky rád (2011)

Trapný konec, jinak vtipný film, který jsem dokonce viděla dvakrát!! (sice náhodou, ale i napodruhé mě bavil, což bych do něho původně vůbec neřekla..)

Ovládací panel
2 body