ninho

Twitter: ninho

<< předchozí 1 2
    • 9.2.2009  12:11
    Milk (2008)

Obrovské zklamání. Jednoznačně nejslabší film, který je v tomto roce nominován na oscara za nejlepší snímek. Po zhlédnutí nechápu nominační opomenutí pro např. Wrestlera, Gran torina nebo Temného rytíře. Oskary mě určitě nezajímají nejvíc, ale filmy na tyto ceny nominovány jsou většinou zárukou určité kvality. Výkon Seana Penna samozřejmě výborný, ikdyž jeho role trochu připomíná tu z filmu Všichni královi muži a Penn nepatří zrovna mezi mé oblíbence. Zbytek obsazení odvádí standart a nikdo nemá šanci na tak malém prostoru výrazněji zaujmout. Nemůžu si pomoct, ale opravdy mi připadá Milk jako film typický pro ceny akademie a nechal mě, vzhledem k silnému tématu, zcela chladným.

• 28.8.2008  11:21
    Oni (2008)

Zklamání. Čekal jsem nejlepší americký horor od The Mist, ale nedočkal se. Potenciál Strangers je dle mě využit sotva do poloviny. K výslednému hodnocení pomohlo závěrečných deset minut, kde se objasnilo chování "těch maskovaných", které je přinejmenším zarážející. Ano, je to lepší než drtivá většina současné hororové produkce, já jen čekal něco jiného, něco víc zneklidňujícího.

• 22.8.2008  15:52

Dlouho jsem se při sledování filmu tak nesmál. Opravdu zajímavý pohřeb:) Klidně bych uvítal ještě i nějakou minutku navíc. Skvěle napsané postavy, neokoukané herci a hlavně neskutečné grády má tahle komedie. Je až s podivem co všechno dokáže jedna lahvička valia a jeden trpaslík způsobit. Stylové zakončení v podobě poslední věty...

• 22.8.2008  15:51
    Futurama: Milion a jedno chapadlo (video kompilace) (2008)

Klasická futurama, která ale v 90-ti minutách trochu ztrácí na své údernosti v porovnání se seriálovými epizodami. Pořád jsou tu skvělé a vypointované vtípky, Bender je pořád stejná svině a tvůrci opět dokáží vytěžit díky budoucnosti zajímavé nápady, délka filmu ale stejně jako Simpsonovým a první Futuramě škodí.

• 20.8.2008  11:52

Překvapení, že Rob Schneider není zase takové pako? Rozhodně ano. Nějaký extra přínos na poli komediální zábavy? Určitě ne. Absolutně nenáročná komedie na jedno podívání s některými povedenými vtípky, vcelku slušně hrajícími Schneiderem a Carradinem, jehož mistr je velmi povedený. Jestli se bude kariéra Roba Schneidera ubírat tímto směrem bude to určitě plus pro něj i pro diváky.

• 14.8.2008  12:05
    Speed Racer (2008)

Ze začátku vypadala stylizace hodně "divně" a po první cca. půl hodině jsem si říkal, že to není nic extra. Potom jsem si ale na všechnu tu barevnost zvykl, příběh nabral neuvěřitelné grády a při závodech mně film bral dech. Nakonec se Speed Racer v mých očích dostal do nadprůměru i díky tomu, že snímek každou minutou zrychluje. Je třeba se té šílenosti podřídit a ona zase naoplátku diváka vtáhne a nepustí až do finále. Jen nejmladšího bratra a opice jsem měl plné zuby..

• 11.8.2008  23:44
    Ron Clark Story, The (TV film) (2006)

Filmů jako tento již bylo natočeno nespočet ( z poslední doby např. Mezi řádky nebo Tančím,abych žil), přesto se mi na ně pořád stejně dobře dívá. Asi každému normálnímu divákovi musí být jasné, jakým směrem se bude snímek vyvíjet a jak nakonec dopadne. A tak je důležité, jak se k tomu konci režisérka dopracuje. Zde se jí to podařilo i díky stopáži velmi dobře, velmi jí k tomu dopomáhá Matthew ''Chandler'' Perry, kterému jsem jeho postavu prostě věřil. Za zápor lze označit mírně uspěchaný přerod v chování žáků, kterému by mělo být věnováno více prostoru. Škoda, že Ron Clarke zatím nevyšel u nás na DVD, určitě by si nějaké diváky našel. Mé hodnocení jsou čisté 4*..Příjemná stopáž, příjemní herci, nějaké to poselství, natočeno podle skutečné události- to překoná i předvídavost děje a nějaké jiné drobné mušky.

• 12.9.2007  12:31
    Góóól! II (2007)

Prakticky to samé co jednička,tedy taková jednohubka,která neurazí. Mimofotbalové útrapy mi přišli celkem uvěřitelné a daleko zajímavější než samotné zápasy, které jsou snímány fakt hrozně,dva hlavní herci-(fotbalisti) by taky mohli trochu víc umět kopat do balonu..:) Ale i s tím bych byl ochoten,jako fotbalový fanoušek,dát 4*. To by ale Santi nesměl udělat tu největší chybu a přestoupit do mnou nenáviděného Realu. Barca 4ever:))

• 9.8.2007  22:07

Nejslabší díl série. To ale vůbec neznamená,že špatný. Super hlášky, ikdyž jich od 3.dílu ubylo. Kamera a všechny akční sekvence jsou výborné. Herci, Willisem počínaje a Olyphantem konče, taky ok... 2 hodiny pohodové nenáročné akční zábavy,kde je dobré se nad realičností některých (akčních) scén nepozastavovat.

• 1.8.2007  11:16
    Terry (TV film) (2005)

Výborný filmeček, který se zaměřuje na cestu Terryho Foxe napříč Kanadou s několika flashbacky do minulosti...Shawn Ashmore,kterého jsem dostal do povědomí kvůli X-menům,zahrál Terryho velmi dobře- jen víc výraznějších rolí pro něj..filmem provází pěkná hudba a vše i kvůli délce rychle a příjemně uplyne. Díky snímku je divákovi víc přiblížen neobyčejný život neobyčejného člověka Terryho Foxe a myslím,že hlavně o to tu šlo. Právě v tomto období (1.8.2007) to vysílá HBO,takže všem co mají možnost určitě doporučuji.

• 16.7.2007  23:22

Kvalitou to je někde nad 70%,ale při sledování jsem měl takový špatný pocit,jak Willovi nic nevycházelo a s dopředu jasným koncem jsem nějaké velké zlepšení nepocítil,což je divné.

• 16.7.2007  23:10
    Lovespring International (TV seriál) (2006)

Snad jediný seriál,který je úplně na hovno v porovnání s jinak víceméně výtečnými seriály,jaké na HBO dávají. Hodnoceno po jednom díle, ale vzhledem k hodnocení ostatních si to asi tu svou kvalitu udržuje..

• 16.7.2007  22:52

K uzoufání nudnej film. Sydney Pollack má jako režisér na svědomí lepší počiny než tento tolik opěvovaný a oscarový.Pohled na krásnou přírodu mi k dobrému filmu bohužel nestačí,to je snad lepší pustit si National Geographic...a navíc nemám rád Meryl a hotovo

• 16.7.2007  22:42
    Přednosta (2003)

Nezávislé filmy mě začínají zajímat čím dál víc a tento je přímo skvělý. Naprosto obyčejný a přitom tak krásný snímek. Peter Dinklage byl dobrej i v Dokažte mi vinu a v tomto starším filmečku válí. Zbytek trojky je taky výborný..

• 16.7.2007  22:30
    Jeskyně (2005)

Ach jo,další z řady neskutečně zábavných amerických hororů, které v Hollywoodu vznikají s neuvěřitelnou rychlostí. Za všechny např: Anaconda 2,Venom, Texaský masakr počátek a mnoho dalších...To je vám potom jedno co tam potenciální oběti řeší za problémy a vy v duchu chcete,aby je to už dostalo a byli jste zase o kousíček blíž konci. Další samostatnou kapitolou jsou "nestvůry"- zde nějací inteligentní kříženci vetřelce s potvorou z Jeepers Creepers,jak originální..A díky otevřenému konci,jak už to tak u hororů bývá,to má náběh na 2ku a to potom teprve bude shit s velkým S,tipnul bych to do tří let, s ještě příšernějšími herci a rovnou na Dvd. Na horory se vždy rád podívám,ale čeho je moc,toho je příliš. Že mě nikdy neodratí ty negativní recenze..Ach jo..:)

• 13.4.2007  10:50

Čekal jsem víc. Takhle jsou to 4*, ale s hóódně odřenýma ušima. Akce a vizuální stránka filmu samozřejmě skvělá, ale to jsem věděl už dopředu. Ze začátku se to moc vleče. Z mého pohledu, by třístovce prospělo zkrácení o 15 minut (hlavně v úvodu), potom bych o 4* vůbec nepochyboval.

• 13.4.2007  10:38

Když od toho vůbec nic nečekáte a zapomenete na skvělou jedničku, tak je to snesitelný film. Pouštěl jsem si to v noci, čekal jsem, že do půl hodiny usnu o ono nic. Samozřejmě kvalit Betterfly Effect ani zdaleka nedosahuje... na jedno podívání je to průměrný snímek, který navíc i díky své stopáži velmi rychle uběhne.

• 8.2.2007  22:02

Nebýt závěru jako vystřiženého z jiného filmu bylo by to za 5*. Roden i Walker hrají fakt skvěle.

• 8.2.2007  21:59
    Noc v muzeu (2006)

Od Stillera a jeho nocí v muzeu jsem čekal víc než jen sotva průměrnou taškařici. Ne že by výsledek byla jeho chyba. Spíš zůstal nedostatečně využitý námět. Ale duo Wilson - Coogan stojí rozhodně za pozornost.

• 8.2.2007  21:52

Scéna útoku na auto a sekvence útěku z tábora bez střihu- tam jsem si chrochtal blahem. Jinak vynikající kamera, skvělá vize budoucnosti, kterou Cuaron podal svým způsobem a Clive Owen, kterému konečně začínám přicházet na jméno. Přesto mi ve filmu něco malinkatého chybělo, aby to bylo 5*.

• 8.2.2007  21:39

Jako celovečerní film by mně určitě snímek Terryho Gilliama bavil. Ale hodinu a půl se dívat na marné úsilí filmařů Dona Quichota natočit, když osud tomu chtěl jinak...to byla celkem nuda.

• 8.2.2007  14:57

Velmi příjemné překvapení. Jeden z těch filmů od kterých nic moc nečekám a nakonec mně vyvedou z omylu. Al Pacino tradičně skvělý a McConaughey svou roli také zvládl velmi dobře. Příjemných 120 min s pěkným závěrem.

• 7.2.2007  12:34

Nebudu nosit dříví do lesa, co se týče kvalit tohohle filmu. Pro mě ještě lepší film od Manna než je Nelítostný souboj a to už je co říct...

• 6.2.2007  20:55
    Ve stínu pravdy (2006)

Tak to už tu bylo 100krát, to by však až tolik nevadilo, kdyby to po 101. bylo aspoň trošičku originální. Navíc Julianne Moore ani Samuel L. Jackson (toho jinak můžu) tomu taky moc nepomohli.

• 6.2.2007  20:47
    Závada Blair Witch (TV film) (2000)

Asi nejhorší film jaký jsem doposud viděl (teda aspoň prvních 15 minut filmu - dál to nešlo:)

• 2.4.2006  15:57
    Někdy v dubnu (TV film) (2005)

Už dlouho mě žádný film tolik nezasáhl jako tento. O genocidě ve Rwandě jsem nevěděl téměř nic, ale díky tomuto filmu, jsem zjistil, co za peklo se tam odehrávalo. A to jsem ještě neviděl Hotel Rwanda, který mě ale asi tak nedostane, protože Někdy v dubnu je skvělé a navíc jsem jej viděl první. Ale rád se nechám vyvést z omylu...

• 22.2.2006  10:53

Naprosto ohraný příběh, který je podaný podprůměrně. Ale jako rodinný film na jedno podívání se to dá vydržet. Nakonec 2* z toho důvodu, že jsem ještě neviděl Agenta v sukni 2- tam se bude asi hodnocení pohybovat níž. A to mi ve většině filmů Martin Lawrence nijak nevadí, spíše naopak.

• 18.1.2006  21:49

Viděl jsem posledních 30 minut a naprosto mi to stačilo. Úplně zbytečné.

• 7.12.2005  20:22
    Saw 2 (2005)

Skvělé pokračování, které překonalo mé očekávání. Kdyby neexistoval 1. díl, tak by se nejspíš celkové hodnocení filmu pohybovalo ještě výš. Tobin Bell jednoznačně vyčnívá mezi zbylými herci.Změna režiséra taky nezklamala a scénarista se opět předvedl v dobrém světle- ve scénaři jsou sice stejně jako v jedničce slabší místa, ale to mi při skvělé atmosféře vůbec nevadilo. Závěr nebyla taková bomba (byl "pouze" hodně dobrý), ale zase mi přišel o něco víc logičtější a asi i pravděpodobnější. Porovnání s 1. dílem je logické a pro mě je dvojka oproti 5* jedničce někde mezi 4 a 5*. Nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení a doufám, že trojce( která asi bude) dám minimálně ty 4*.

• 27.10.2005  12:26
    Dracula 3000 (TV film) (2004)

Příšerný film. Na horší zážitek při sledování DVD si ani nevzpomínám. Tady bylo všechno špatně(počínaje všemi zúčastněnými herci a Drakulou v roce 3000!!! konče). Měl mě odradit už ten název. Takto jsem zbytečně přišel o 80 min jednoho dopoledne.

<< předchozí 1 2