wojciech

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 5.12.2014  22:13
    Interstellar (2014)

Vzhledem k možné míře vážnosti výpovědi současný hollywoodský blockbusterový vrchol. O to víc mrzí těch pár nedostatků, které chybí k naprosté dokonalosti.

• 6.12.2014  17:54
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Fanservis + ecchi hnus, přesto dokázalo zabavit.

• 4.9.2014  18:28

Nejlepší Marvel od Avengers.

• 6.1.2015  11:25

Pár akčních scén dobrých, ale jinak všechno špatně, Singer se neměl vracet.

• 15.9.2013  21:21
    Croodsovi (2013)

Vizuálně dechberoucí.

• 6.12.2014  18:01
    Hataraku maó-sama! (TV seriál) (2013)

Neurážející, občas dokonce opravdu vtipné.

• 29.3.2014  23:35
    Jack a obři (2013)

Kopa hnusného CG|, úvodní scéna jak intro z 15 roků staré hry, ale McGregor je tu neskutečný sympaťák, který likviduje záporáky fíglem odkoukaným od Obi-wana ("visím nad propastí, smrt na krajíčku, pak hop a sek a je to v cajku") a Eleanor Tomlinson je vážně hezká ženská. Navíc je to překvapivě drsné a tím anglickým feelingem to připomíná milovaný Stardust.

• 6.1.2015  11:01

Na můj vkus moc muzikálové a některé příběhové zvraty možná k předchozímu vývoji trochu drhnou, ale jinak jako celek zábavné - podvratný scénář, boření klišé a spolu s Brave nejemancipovanější pohádka za poslední dobu.

• 9.2.2013  17:58

Super hudba, pomrknutí typu UpUpDownDown a pár vtipů potěší, ale jinak zpracování slabší nápadu.

• 5.9.2012  17:53

Na hraně sebeparodie.

• 6.12.2014  17:51
    Šinsekai jori (TV seriál) (2012)

Přecpáno fanservisem, přitom snaha o seriózní látku. Drop cca po 9. díle. Plus hnusná animace.

• 6.11.2011  12:39
    Drive (2011)

Valhalla Rising v bleděmodrém, stylově vytříbenější, ale s už ne tak hutnou atmosférou.

• 6.1.2015  19:06
    Fate/Zero (TV seriál) (2011)

Otřesná hudba a místy divná animace, ale hlavně povětšinou neskutečná nuda se spoustou zbytečných řečí a natahovaných linek. Jediným pozitivem tak zůstavají veskrze sympatické postavy (Kiritsugu, Iskander, Kariya, aj.). P.S.: Fate/stay night jsem viděl kdysi dávno, dropl po pár dílech a od té doby úspěšně zapomněl.

• 17.11.2011  17:41

Nechtěně trapné.

• 7.1.2012  11:58

Stejné jako jednička, jen s lepší a ve flashbacích nápaditější grafikou a ještě propracovanějšími akčními scénami. Klidně bych si dal trojku.

• 13.7.2011  11:33

První půlka, kdy se seznamujeme s postavami, je skvělá, akční finále pak jen hodně dobré. A argentinský bar převyšuje zbytek filmu jednoznačně o několik tříd, stejně jako i další scény se mstícím se Fassbenderem. Po dalších projekcích musím zvednout hodnocení, v tom filmu je neuvěřitelné množství scén, které se mi dostaly do hlavy a mám chuť si je přehrávat pořád dokola. Přičemž těch scén je tam tolik, že si rovnou pustím celý film. Šlape to na paty X2.

• 13.7.2011  11:41

Logiku neřešit, zábava je to parádní. Celou první polovinu nejlepší komedie za poslední dobu a v závěru zase docela slušně zrežírovaná akční jízda, to celé v efektním Gondryho vizuálním hávu. Příjemný film, víc takových.

• 13.7.2011  12:04
    Na vlásku (2010)

Druhá projekce mě jen utvrdila v plném počtu, takhle perfektně natočenou "klasickou" pohádku se všemi možnými klišé, které dokonale fungují, dneska aby člověk pohledal.

• 13.7.2011  11:36

Pár scén super, zbytek k uzívání nudný. Navíc hlavního hrdinu nejradši nakopat mezi nohy a objekt jeho touhy poslat do háje po druhém panáku.

• 13.7.2011  11:54
    Barbar (2009)

Co do znázornění emocionality je to naprosto perfektní, nemám sebemenších váhrad a Refn se v tomhle ohledu pro mě stává jedním z nejzajímavějších režisérů své doby. Plus pokud člověk chce, může si tam v potenciálních symbolech hledat a najít i něco víc . P.S. Stížnostem na absenci děje absolutně nerozumím.

• 10.5.2009  01:00
    Star Trek (2009)

Masakr, v rámci sci-fi žánru a celkově v žánru akčního velkofilmu zatím absolutně nejlepší film roku. Občas by sice neškodilo méně podbízivého humoru, daleko víc mě například bavily narážky na původní seriál - což je ale věc, se kterou jsem tak nějak počítal a chápu její nezbytný komerční účel. Jinak už ale ST téměř splňuje moji představu o dokonalém akčním filmu - pestré lokace (to i přesto, že většina děje se odehrává v pustém vesmíru), perfektní casting a hlavně akce, která je dávkována naprosto precizním způsobem.

• 6.11.2011  12:36

Zábavná blbost.

• 14.4.2009  09:36

I když Kung Fu Panda nemá tak "sofistikovaný" humor jako pixarovky, tak jsem se bavil daleko víc než u většiny z nich... Možná právě proto. A ta úvodní "anime" pasáž je geniální.

• 18.3.2009  01:16
    Beowulf (2007)

Nebýt koní, co ve filmu běhají jak postižení (no, ono celkově grafiky, která občas vyznívala až příliš uměle... ti koně mě tam prostě jen nejvíc bili do očí), tak je to za víc hvězdiček.

• 6.11.2011  12:43
    Pozemšťan (2007)

Nedomrlé, občas nelogické, ale přesto ve své základní premise zajímavé a chytlavé. Nicméně tolik chválený scénář hlavním kámenem úrazu.

• 20.3.2009  01:17
    Transformers (2007)

Abych si užil film o bojujíjících robotech, co se mění v auta, tak by to muselo být ještě krapet velkolepější.

• 27.3.2009  18:51

Člověk by řekl, že dlouhá stopáž a pomalé tempo vyprávění by mohla být ideální možnost k detailnímu psychologickému vyprofilování jednotlivých postav - žel, nestalo se tak :) A tak je "Zabití Jesseho Jamese" bohužel pouze filmem hezkých záběrů (i když v pasážích, kdy mluví vypravěč, se mi rozostřená kamera moc nelíbila), vynikajících hereckých výkonů (Casey Affleck, Sam Rockwell, Brad Pitt) a kouzelné hudby (Nick Cave & Warren Ellis). Tento nedostatek pak zamrzí obzvlášť při tak zajímavém námětu, jakým film disponuje.

• 2.7.2011  15:17
    Miami Vice (2006)

Příšerná hudba a občasné neduhy digitální kamery to sráží děsně dolů.

• 20.10.2013  00:50
    Madagaskar (2005)

Nevtipná bída, kterou nezachrání ani ti tučňáci.

• 21.8.2011  10:55
    Mnichov (2005)

Super vizuál, dobrý příběh, sympatičtí herci a nejlepší Spielbergův film od dob Jurského parku. Silné 4*.

<< předchozí 1 2