Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

plakát

Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)

Ze všeho nejdříve jsem rád, že John C. Reilly dostal příležitost ukázat to co mnozí vědí už dlouho, že je to pan herec. Při sledování jsem vzpomínal ba Gta: Vice city a jeho barvy, samozřejmě Narcos, které se podáváním faktů a rychlými prostřihy zapsali. Musím říct, že osobní příběhy aktérů mě někdy až tak moc netankovali, ale nakonec jsem musel ocenit i hloubku a autentičnost, kdy víme už podle názvu a historie kam příběh směřuje. Jsem rád, že mi nikdo nepodlejzal a ani se mi nesnažil zavděčit nebo glorifikovat někoho z hráčů či trenérů. To hlavní proč jsem si to tak užil bylo to, co se odehrávalo uvnitř týmu. Všechen ten výsměch a neustálé vsázení na divokou kartu. Skvělá storka. Pro mě událost roku.

plakát

Chvění 5: Pokrevní linie (2015)

2 herci, 6 zbraní, 3 auta, jedna motorka a vrtulník...jako film se to brát asi moc nedá, ale parta kámošů co vyrůstala v 90. letech by si na tom ulítnout mohla.

Ronaldo (2015)

Obsahově velký špatný. Bez chuti.

plakát

Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Todle bylo dost vtíravý. Mám rád filmy že sportovního prostředí, o tenise jsem viděl jen Borg/Mcnroe a to bylo kvalitativně dvě třídy nad tímhle pozlaceným hovínkem.

plakát

Narcos - Série 3 (2017) (série)

Ale ta třetí série poněkud pokulhává v zábavě.

plakát

DC Liga supermazlíčků (2022)

Pro děcka ok, ale jinak nic nového. Pár dobrejch vtipů, pár zajímavejch situací, jinak to šlo kolem mně. Ani ty charaktery nijak nepřirostli k srdci. Ne, že bych se strašně nudil, ale bylo to slabý.

Ovládací panel