Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

Late Night (2019)

Skvělého feel-good film ve kterým nehrajou superhvězdy, nevybuchujou auta ve slo-mo ani se příběhopisci křečovitě nesnaží stopáž přervat gegy a humor nechávají plynout. Je to střet generací. Stará a mrzutá komička vs. mladá emancipovaná rebelka. Ani jednu z těchto žen by jste nenašli na obálkách časopisů, přesto naprosto s přehledem táhnou velice příjemnou komedii k příjemným morálním poselstvím. Takže hodnotím velmi kladně kroutíc hlavou nad kecama o šablonách a 100x nastavováných kaších, protože tudle komedii si budu s přehledem pamatovat.

Jack staví dům (2018)

Velice nepříjemný film. Opravdu sick a Matt Dillon byl vždy záporák, ale toto bylo opravdu extra ohavný. Každopádně neskutečnej snímek.

plakát

Dračák (2015) (amatérský film)

Nevím, kde jste sehnali Wagnera Mouru, ale klobouček.

Jižní vítr (2018)

Dobrá gangsterka po vzoru Ritchieho klasik. Dobrá storka, drsnej padouch, trocha toho brutálního násilí. Ten zvrat byl trošku podivnej.

plakát

Wu-Tang: An American Saga (2019) (TV seriál)

Jako fanoušek Wu jsem poslouchal kazety a jezdil na koncíky a popravdě jsem se trochu obával série o tlupě ze Staten Islandu. Ze začátku to bylo krapet zmatečný a uloudaný, nakonec série chytila celkem solidní tempo. Cast se vydařil na výbornou, kdy první co, tak mě zarazila nepodbnost Methodmana aka Shotguna. To se srovnalo když postava začala rapovat, bylo to přesný. Old9ýbího hraje dokonce jeho syn. Genius je opravdu největší profík a Reakwon si pořád šmudlá ruce jako v reálu. Jo cast se povedl, ale nejlíp z toho vyšel RZA pod jehož taktovkou to celý vzniklo, není divu, že jeho Bobby je fakt sympoš. Fakt maximální, až se mi to nechce věřit. Skvělá série, doporučuji.

plakát

25 lat niewinności (2020)

Kurde dnes jsem na tom byl v Klodzku, bylo to hodně drsný. Je to nedávný, polákům dobře známí příběh reality jednoho mladíka. Trochu vám to přiblížím. Tomasz je prosťáček, hodnej kluk co má 23let, bydlí s bratry a rodiči v nevelkém bytě. Jednoho dne k nim naběhne kriminálka a Tomasze zavřou. Později je odsouzen k 15 letům za vraždu a střetává se s krutou realitou vězení. Film obsahuje násilné scény i velice dojemné momenty. Hádám, že se jedná o jeden z nejlepších filmů roku worldwide. Neváhejte.

plakát

The End of the F***ing World (2017) (TV seriál)

No čekal jsem pubertální blbost a dostavilo se cynické drama plné černého humoru a sarkasmu. Spokojenost.

Kvíz (2020) (TV seriál)

Nebylo to špatný. První díl byl pro mně trošku nezáživnej, druhej lepší a třetí díl mě vyloženě překvapil a zachránil dobrý dojem. Některé postavy byli trošku přehnané, ale vesměs hlavní herci předvedli civilní výkony hodné opravdových hvězd.

plakát

Za stínem noci (2020) (TV seriál)

Je to trochu přiblblí, ale ty postavy jsou super. Nejvíc jsem si oblíbil toho pánbičkáře, ale osmanskej gangster a pilotka jsou taky super. Po posledním díle jsem hledal další, to už stačí na 4 hvězdy.

plakát

Rhythm + Flow (2019) (TV pořad)

Taková vtipnější superstar s rapem. Porotci nejsou trapný a jsou dokonce vtipní. Nejvíc jsem si oblíbil Cardi B pro svoji bezprostřednost a drzost. Celej koncept se střídající se porotou je super.