Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

plakát

Warcraft: První střet (2016)

Úvodní scéna byla perfektní. Souboj člověka s orkem. Orkská vlajka,v pozadí orkská věž. Závan nostalgie z millénia, kdy já i můj otec pařili warcraft 2. Kdyby to takhle pokračovalo, dám klidně 5 hvězd.

Joker (2019)

Hongkong 2019

plakát

Legenda jménem T-34 (2018)

Hned z úvodu je to pořádná jízda. Navíc dobrá story, která je podpořena vynikajícími filmovými efekty. Určitě stojí za pozornost, pokud vám nevadí trocha komančskýho patriotismu.

Pásky z Nagana (2018)

Solidní práce , která potěší. Bohužel se to zaměřovalo spíše na pohádkový příběh hlavně Petra Svobody a několika dalších vyvolených. A můj oblíbenec Jirka Dopita nic. Pro mě nekomplexní, ve sportovních datech slabý, ale zajímavý dokument.

12 hrdinů (2018)

Shannona a Peňu mám rád a bylo vážně trýznivý sledovat, jak podlejzaj Thorovi skoro jakoby mu chtěli pořádně vyleštit kladivo. Akce celkem ušla, ale už zítra nebudu vědět o čem to bylo, jediný na co vzpomenu bude asi ten íránskej herec, kterej byl určite sympatičtější než partička hipsterskejch homoklád na koních.

plakát

Nikdy to nevzdávej (2008)

Todle je fakt sračka. Tisíckrát nastavovaná kaše úplně ve všem, bez minimální snahy se lišit. Film bych doporučil nenáročným divákům ve věkové skupině 10-15 let. Zdejší hodnocení nechápu, asi jinej gang.

Yesterday (2019)

Herci sympatičtí a to hodně, ale prostě je to slaďárna a ke konci už jsem tlačil minutovou ručičku kupředu. Celé se to neslo v trendu, takže mě to ničím neohromilo ani nepřekvapilo. Nejvíc jsem se bavil na manažerce Debře a bedňákoj Rockym. Výbuchy smíchu nečekejte.

Úniková hra (2019)

Znáte to když pustíte film plní očekávání a zjistíte, že už jste ho viděli. Na podruhé pořád nadprůměr. I hvězdu jsem přidal, protože se mi velice zamlouvalo obsazení. Těšim se na pokračování v letadle, jen snad bych přidal trochu krve, jen tak pro šmrnc.