Kvíz (2020) (seriál)

Nebylo to špatný. První díl byl pro mně trošku nezáživnej, druhej lepší a třetí díl mě vyloženě překvapil a zachránil dobrý dojem. Některé postavy byli trošku přehnané, ale vesměs hlavní herci předvedli civilní výkony hodné opravdových hvězd.

Za stínem noci (2020) (seriál)

Je to trochu přiblblí, ale ty postavy jsou super. Nejvíc jsem si oblíbil toho pánbičkáře, ale osmanskej gangster a pilotka jsou taky super. Po posledním díle jsem hledal další, to už stačí na 4 hvězdy.

Rhythm + Flow (2019) (pořad)

Taková vtipnější superstar s rapem. Porotci nejsou trapný a jsou dokonce vtipní. Nejvíc jsem si oblíbil Cardi B pro svoji bezprostřednost a drzost. Celej koncept se střídající se porotou je super.

Letní hokej (2019)

Jako zajímavost pro Náchoďáka to ušlo. Ta konfrontace islámu s českým vepřohumorem byla úsměvná. Škoda těch protagonistů. Udělali by lépe, soustředit se na Artura. Malina a jeho rodina mi přišli jako strašní burani a Hosták je nejnudnější člověk českého hokeje. Nejzásadnější sdělení nakonec bylo, že když chceš někoho zabít, tak mu to nebudeš říkat. (wtf)

FC Roma (2016)

Krapet nuda. Hlavní duo je zajímavé asi 10 minut. Pak už je to pořád stejná písnička. Chybí tomu hloubka a kontrast. Takovej průměr, kterej mě ovšem naštval, protože o fotbale by to pro mně měla bejt 5 hvězdičková zábava.

Lov (2020)

Ta holka byla nějaká divná.

Parazit (2019)

Žánrová rozmanitost, technické zpracování a odkaz. Ale poněkud bez duše, nezdá se vám?

Slunovrat (2019)

Jako ok. Ale ta holka byla na ránu už od prvních minut. Zajímavá mystika, slušnej gore, nějakej ten šokezní záběr, ale tak trochu nudička. V tomdle byl určite potenciál.

Tlapková patrola (2013) (seriál)

Moje dcera to miluje. Komentáře typu "na piču animace", "merch over quality" nebo "hloupý příběhy"...?tomu se člověk může opravdu jen zasmát... panicové co hledaj svatej grál v pohádkách pro děti? si pusťte pixar...sice prodává 2x víc merche než všechny vděčný seriály, ale možná pochopíte jakej je rozdíl mezi tvorbou pro děti a tvorbou pro dospělý. Pro dospělý děti spíš.