Balu...

makléř

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 11.4.2017  20:17
    Rozpolcený (2016)

Koncert McAvoye. Zavidím mu, že nikdy nebyl sám.

• 5.4.2017  23:27

Asi hvězdičku navíc za téma, než film samotný - přeci jen "chemie" tu byla taková syntetická.. Ale určitě stál za těch 103 minut..

• 17.11.2016  08:23

Čekal jsem hodně podle pozitivních kritik okolo a podle faktu, že, pro mě zcela nepolíbeného komixovými předlohami;ať už z "poslední doby" nové postavy Marvelu- Deadpool, nebo AntMan byly zábavnými filmy v té rovině, kdy je vyvážená akce s vtípky a především to má alespoň nějakou dějovou linku a dohromady schopnost diváka vtáhnout do filmu. O komplexnějších Avengers nebo X-Menech nemluvě. Ale dostat tak plytkou dvouhodinu, která kromě dechberoucí vizualizace umocněné 3D vlastně nemá co nabídnout.. Herce, scénář, náznak děje.. Ach jo.. Zklamání už dlouho nebylo tak velké..

• 5.11.2016  22:07

Tvl kde to nabralo tohle hodnocení v červeném, mi uniká jak prdy po obědě, kdy sem měl čočku a dvakrát sem si přidal. Marně přemýtám, jestli byl účel detardovaného scénaristy a ateistického režiséra mě vypočítavě nasrat rychlostí vyprávění, kdy jsem si připadal, že sem to fakt s tím váliem a háčkem přehnal a najelo mi to znovu. Dva autistictí fízlové, pardon, celý sbor fízlů je jak z pomocné školy, ve scénáři naprosto nelogické zvraty (debata s rodiči,hausbot a následné topení se v po lejtka vody?!) a ta haleluja superstar nakonec.. No kdyby se hodnotila míra nasrání a zklamání z očekávání kvality, dám tomu bez zaváhání za 5 hvězdiček, ale film jako takovej stojí imho za velikou vyližjehovistoviprdel a ani vystřihovánky v dutině břišní to nezachrání, což je jedinej důvod, proč tomu nedát odpad.. EDIT: teprv teď, po shlédnutí a napsání komentáře, jsem zjistil, že jsem viděl třetí díl trilogie a co hůř - prej tohle je z těch tří nejlepší?!.. jdu stáhnout ty další dva ale ještě předtím musím zavolat svému lokálnímu dealerovi a sehnat si krucifix a svěcenou vodu - takhle nějak si totiž představuju peklo..

• 3.11.2016  20:31

..takovou teen sračku jsem neviděl ani nepamatuju.. :D ..věkem jsem dobu, kdy by se mi to mohlo líbit, minul o 20 let - nebo film datum vydání v dvd ripu..

• 28.1.2016  23:42
    Billy Elliot (2000)

ten film je naprost dokonalej vyjma jediné ale hafo podstatné věci. Je neskutečně teplej. Být antarktida a vidět tenhle film, tučňáci by neměli kde bydlet..

• 14.1.2016  23:14

na pět to je ale že bych z toho byl nějak na sračky..

• 26.11.2015  12:21
    John Wick (2014)

doprdele jak tohle nekdo muze srovnavat s Equilibriem? snaha se prý cení ale tady mě ten nevyužitej potenciál a Kýnova nesmrtelnost spolu s převlíkáním košil a rádoby stylovostí, asi jako když si nažehlíte puky na teplácích se čtyřma pruhy, vysloveně sraly..

• 25.11.2015  23:41
    Převrat (2015)

Jedním slovem to asi vystihuje "nedomrdlé".. Prsvních dvacet minut o ničem, pak to ale od scény s novinama začne nabírat petihvězdičkový koule, že si říkám, co je to za super film, aby to nasledne za 50 minut Brosnan naprosto zabil odpadovým přiznáním o ekopolitické agitce v zemích 3. světa a skončilo to bez nejhnusnějšího buldoka takže nakonec za tři. Tři jako že dobrý..

• 8.11.2015  19:40
    Spectre (2015)

oda na zklamani aneb jak jde zadupat dva sahy pod zem nadseni fanouska z nastavene latky Casino Royale, Quantum of Solace a predevsim Skyfall presto, že je stejnej scenarista i reziser posledne jmenovaneho. Zacatek super, pak ovsem uvodni melodii zacne zpivat kdosi, komu v refrenu nerytmicky priviraly koule do sveraku a rozcarovani se letme zacne vkradat na mysl. Nasleduje scenar jak ze slabikare pro slaboducheho scenaristu a nezachrani to ani DB10 ani tenky raminka nocni kosilky. Korunu marnosti ala palec do krku nasadi teatralni a stupidni zaver s vrtulnikem na moste a nezastrelenym Waltzem, ktery diky bezduchemu scenari vlastne hral v prvnim filmu, kde me absolutne nebavil a kde jsem mu ani za mak neveril dialogy.. Vsechno spatne, aneb jak dokaze nasrat protipol situace, kdyz od filmu nic necekate a prijemne Vas prekvapi..

• 27.7.2015  06:13
    Ant-Man (2015)

V kině jsem od filmu dostal přesně to, co jsem od něj očekával a navrch ještě humor, kterej mě fakt bavil.. Opět naprosto subjektivní 5* v rámci jedinečnosti okamžiku. Jestli je film na 5 hvězdniček zjistím až po opětovném shlédnutí z ntb/tv doma..

• 6.7.2015  23:58
    Zredigováno (2007)

Kamera lže dvacet čtyřikrát za vteřinu.

• 23.6.2015  11:21
    Spáči (1996)

23.6.2015 ..Film jsem poprvé viděl někdy v letech 2005,2006 a už nevím proč, asi kvůli délce stopáže jsem ho ohodnotil čtyřma hvězdičkama.. Včera večer jsem si řekl, že ještě není tak pozdě na dvě a půl hodiny a podíval se na něj znovu.. A hodnotím plným počtem, ať už herci, tak samotný příběh si to zaslouží..

• 16.6.2015  22:15

Úplná žumpa to sice není, ale ten scénář a konec to definivně odsoudil na dvě hvězdičky.. Olivia mě obsazením potěšila, ovšem jen do chvíle, kdy jsem si uvědomil, že vůbec neumí hrát a že démon s její fasádou mě nemá šanci leknout či navodit sebemenší pocit strachu, páč sem furt podvědomě čekal, odkud na scénu přijde Hugh Laurie a diagnostikuje jí katarakta lentis v posledním stádiu.

• 30.12.2014  10:01

hodnocení je subjektivně přepálený ale film mě jako českej po děsně dlouhé době sedl.. Nenáročnej chill out s (ne)prvoplánovým vtipem..

• 5.12.2014  15:16
    Želvy Ninja (2014)

Unavené dvě hvězdy a z toho ta jedna je za zadek Megan v záběru, kvůli kterému jsem video přetáčel dozadu.

• 21.10.2014  11:07
    Kite (2014)

Nikdy nepodceňuj sračku, která měla předlohu jako sračku, smrdí jako sračka a vypadá podle hodnocení ostatních jako sračka - vy narozdíl od ústředního motta filmu máte co ztratit, konkrétně hodinu a půl koukáním na tohle..

• 25.9.2014  12:06

Je vidět, kam může stejnej režisér zajít a jak posrat to, co v obdobě uměl 1000x líp. Asi to je lepší než na jednu hvězdičku ale jsem dokonale znechucenej, co z Transformers v roce 2014 vzešlo. Jediná dobrá scena byla, když borcovi přejeli xicht vzorkem pneumatiky auta..

• 11.9.2014  17:22

..čtyři hodiny na jeden film je hodně, ale tady se při titulcích ptám jenom, jak to, že jsem tenhle film dodnes neviděl?

• 12.8.2014  12:00
    Godzilla (2014)

Asi jedinej film, kterej sem si pustil v obýváku, u kterého jsem stačil na balkóně vykouřit 4 cigarety, 2 napěchované skleněnky, sežrat litrovou vaničku čokoládové zmrzliny, na záchodě se vysrat, v kuchyni uvařit a sněst večeřu a v koupelně si po tom všem vyčistit zuby a přesto jsem bytostně přesvědčenej, že mi z filmu neuteklo nic zásadního a že kdyby tam jeli místo dabovaného srance titulky ve stylu 00:01 : "Nic se neděje" 14:39 : "Kromě bezduchého žvatlání se furt nic neděje" 44:18 : "Sice se tam něco dělo ale zábavnější je pozorovat vožralce pod okny než tohle, pořád se nic neděje" atp, byl by to důvod dát filmu alepon jednu hvězdičku. Asi jsem na tenhle film zvolil špatné drogy..

• 19.7.2014  14:05

Sice to bylo jako když si objednám steak a dostanu žebírka (čekal sem akčňí sci-fi a dostal sem rodinné drama) ale jinak jsem byl ve výsledku spokojenej. Půl děje filmu mě sraly morální vazby mezi lidma a opicema ale když už jsem se odpoutal od scénáristických demencí v kontextu, na které drama bylo násilně naroubováno, dostalo se mě úžasných kostýmů opičáků a sympaťáka Koba s kataraktou v oku, za kterou se schovávala příslovečná jiskra..

• 10.7.2014  18:10

Kdyby to mělo 20 minut, je to pecka.. Takhle tam bylo ale vic opakujicich se naprosto znicujicich uderu, ktery (narozdil ode me) fizlove ustaly a tak od prvni pulhodiny bitky spis nudily.. skoda ze nebylo vic invence, poprve ok s pytlikem bramburek ale podruhe uz radeji ne..

• 5.6.2014  00:05

Don't be sorry. It's my fault.I should have known that if a guy like me talked to a girl like you, somebody'd end up dead.

• 22.5.2014  08:13
    Contracted (2013)

první polovina je dokázala zaujmout a vyděsit především přítelkyni, druhá půlka už naneštěstí sračkovatí a závěr je jak z Resident Evilu.. Škoda toho nevystupňování atmosféry, mělo to zpočátku na víc..

• 23.3.2014  10:42

Ani ne tak za formu a obsah jako realizaci neceho pro mnohe nepredstavitelneho..

• 24.2.2014  23:17
    Hořící keř (TV film) (2013)

Některé lidské vlastnosti jsou pořád mezi námi. Stydím se, že jsem Čech.

• 17.2.2014  22:58
    Babovřesky (2013)

Tak dlouho sem neviděl takhle ultimátně sračkoidní ztracenejch 133 minut myho zivota jako je tahle koncentrovaná žumpa. Jediný, co mě donutilo nejít se obesit na hadici od vysavace, byly drogy, ktere jsem inhaloval pred projekci..

• 7.1.2014  23:01
    Carrie (2013)

kdyby tam nehrala Julianne, bylo by to tak na jednu hvězdičku, a to mám pro Hit Girl slabost..

• 4.1.2014  18:31

nějak v poslední době měknu bo co; že se dostávám k podobným filmům..

• 4.1.2014  18:23
    Lásky čas (2013)

objektivně to samozřejmě na pět hvězdiček není a už jsem daný nápad viděl několikrát ale stejně si nemůžu pomoct v tom, že při titulcích má člověk ten krásnej "pětihvězdičkovej" pocit a tak subjektivně vypínám pro tyto filmy mozek a hodnotím srdcem.. Tvl, čtu si to po sobě a jdu se zahrabat.. ale těch pět tam nechám..

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11