BUFUU

Česko

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 4.12.2013  21:26

Děj filmu je žalostnej, ale ta hudba... Ta hudba, teda Morircone je úžasnej. Nebejt ho, tak je to snad jen na jednu hvězdu. Nejzajímavější je rostoucí kvalita jednotlivých dílů trilogie :-) (holt jsem udělal chybu, že jsem ji zkouknul v opačným sledu)

• 13.11.2013  17:39

No, tak je tu další z mnoha teenagerovských komedií. Během prvních 15-30 minut jsem se jakžtakž bavil (úvodní dvě písničky by stály za další poslech). S postupem času jsem si ale přál co nejrychlejší konec. Film je plný mnoha prvoplánových vtipů (upřímně, u některých jsem se hodně zasmál), ale bohužel dost, obzvlášt ke konci, jich bylo za pro mě únosnou mezí (např. pizza scena). Příběh je zcela nezajímavej. Divák očeká alespon závěrečné rozuzlení, ale to se nedokoná :-(. Věřím, že někoho zaujme práce s kamerou, střih a obecně forma, ale ty já nedokážu patřičně docenit.

• 8.9.2013  12:29

Moc dlouhý a moc ujetý

• 5.9.2013  23:34

Neskutečně silné. Druhý film, u kterého jsem ronil slzy (v tomto případě tři)

• 26.12.2012  22:29

Někdy naivita ve filmu není na škodu. Tady jí je už opravdu přes míru a druhou polovinu filmu jsem se děsně nudil.

• 3.12.2011  10:27
    Network (1976)

Herecké výkony i námět jsou skvělé. Ale nemůžu si pomoct, strašně jsem se u toho nudil. Asi je to na mě moc uječený a přehrávaný. Celé mi to víc pasuje do divadla.

• 2.12.2011  13:48
    50/50 (2011)

Pro mě ´jednoznačně nejlepší film letoška, co jsem zatím viděl. Skvělé drama se vším všudy, citem, výborným humorem a příjemným soundtrackem. Jen trochu zbytečně slazený. I když lůžková scéna mě odbourala :-)

• 2.12.2011  13:42

Konečně jednou taky krátkej Kubrick. A hned stál za to. I když film moh bejt, ještě kratší o poslední minuty. Poslední scéna mi osobně kazí celkovej dojem.

• 18.10.2011  22:44

Vím, že to je typická hollywoodská slátina se stokrát omletou zápletkou (musí se najít vyvolenej jedinec, kterej nevěří žvástům budoucího mentora, ten si ho získá dovednostmi a povahou →v půlce děje nebo později ztratí hl. hrdina víru v sebe sama a na konci zachrání svět. Jo a, nesmím zapomenout na atraktivní hrdinku, jíž okouzlí). Všechno je tu do puntíku splněno, ale navzdory všemu jsem se velmi dobře pobavil (a hlavně i nasmál). Dobrá volba, pokud je nálada na něco lehčího.

• 29.8.2011  16:09

Ach ty americký slaďákový konce. Jinak příjemná a místy hodně vtipná komedie.

• 16.5.2011  16:48
    Disturbia (2007)

Po zhlédnutí Okno do dvora jsem musel necelou hvězdu ubrat.

• 16.4.2011  14:06
    Dilema (2011)

Škoda, že jsem nebral vážně varování v podobě špatného hodnocení tady na csfd. Asi jsem nechtěl uvěřit, že velká jména (Howard, Connelly a Ryder) by mohla natočit blbost. Naneštěstí mohla. A napsal bych, že je to ještě horší než vyplývá z místního hodnocení.

• 16.12.2010  19:00
    Já, padouch (2010)

Výborná komedie pro škvrňata. Někteří dospělí budou asi trpět. Ale co, Padoucha jsem si dost užil.

• 6.12.2010  18:19
    Majestic (2001)

Od Darabonta jsem očekával víc. Nebejt ale hodně přehollywoodovaný scény u soudu, dal bych 4*.

• 14.10.2010  20:59

Změna režiséra druhému dílu docela uškodila. Doufám, že třetí bude lepší. Až moc akčních scén. Jason Bourne proti Lisbeth Salanderové pěknej čajíček. Zkrácení stopáže na úkor pouze nakousnutých scén by taky snímku prospělo.

• 30.9.2010  12:22

Už se těším na knížku

• 8.9.2010  09:16

Na druhé zhlédnutí o hvězdu a půl víc.

• 3.9.2010  09:54

Nerozumím tomu. Dialogy nebyly nijak zvlášť vydařené, přesto se mi film pocitově líbil. Nejspíše to bylo záběry Paříže a solidními hlavními představiteli.

• 6.6.2010  19:58
    About Love (2005)

Vynikající první povídka, třetí taky hodně zajímavá, jen ta druhá celkovej dojem dost snižuje.

• 1.6.2010  09:31

Neuvěřitelná pohádka, ale pěkně jsem se u ní nasmál.

• 20.5.2010  20:18

Velká bída, kterou Cage dokázal vytáhnout až na 3*.

• 18.3.2010  20:30

Tolik výborných herců a přitom taková blbost

• 25.2.2010  00:24

Tomuto říkám černá komedie.

• 19.2.2010  09:16

Nečekal bych, že se nechám tak lacině oslepit hojnými triky, až nesmyslnými dedukcemi (to by zas nebyl Sherlock Holmes). Ale co, prostě jsem se celou dobu bavil. Pomohli tomu i neustále a vtipně se pošťuchující hrdinové (nedá se nevyzdvihnout výkon Judea Law, který u mě Watsona povýšil na hlavní roli) a na povrch vytažené jejich stinné stránky. Konečně od Podfu(c)ku Ritchie mile překvapil.

• 17.2.2010  10:25

Hrůza, zase mě jednou dostal typickej americkej slaďák. Postava Michaela si mě získala během prvních 5 sekund.

• 2.2.2010  22:01

Škoda slabšího konce. Mohlo být o hvězdičku více. Téměř po celou dobu jsem se výborně bavil a usmíval.

• 6.1.2010  21:51

Celkem příjemná komedie. Bohužel pár trapných míst se tu objeví. Nejvtipnější ale bylo zjištění, že Karlovy Vary leží ve velehorách.

• 2.1.2010  14:12

Ach jo. Od hereckého složení (Ricky Gervais, Jonah Hill) a zajímavého námětu jsem čekal lepší komedii.

• 4.9.2009  10:18

Romantická komedie s naprostou absencí humoru. Hlavní myšlenka filmu byla zas ukradena z Listopadové romance.

• 4.9.2009  10:17

Po ukrutně nadupané jedničce je tato slátanina pro mě zklamáním roku

<< předchozí 1 2 3