Na západní frontě klid (2022)

Řemeslně kvalitně zvládnutá práce která dokazuje ze když je snaha a rozpočet a mate za zády někoho jako je netflix tak se i v evrope da natočit film jako z Americké produkce..takže co se tyce vizuálu a technických serepetiček nejde tu nic kritizovat...to bahno a špína za nehty je proste z obrazovky cítit.v tomto ohledu je prvni svetova valka masakr...  Knihu sem nečetl takže nemám s čím srovnávat, ale bohužel oproti dalším filmu s tématem valky mě tengle film tolik nestrhnul aby si udrzel mou pozornost po celou dobu.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Atmosfericka pecka, ktera tentokrat jede na plny plyn hned od zacatku, akcnejsi, horrovejsi a brutalnejsi. Tuhle jizdu jsem si fakt uzil a zaslouzene jde o nejlepsi serii, samozrejme navzdory tomu mam Mensi vyhrady avsak muze jit jen o muj dojem. Scenaristicky vicemene to same co v predeslich seriich jen lepsi a akcnejsi, uz nekdo zminil ze by mohli prijit z necim jinym a ne tim samim co posledne, dobre tj prvni vec a pak me do oci stipal nuceny humor na ukor logiky postav(plus uz serialove klise zachrany postav v poslednim okamziku, kdy uz sem se toho prejidal) . Kazdopadne jde o male berlicky(me osobni) ktere ve vysledku snad ani nemusi vadit, jinak jde o technicky naprosto dechberouci atrakci, ktera vas nepusti az do konce..pokud nebudete resit kazde lejno tak si to na 110 procent uzijete. Schalne jsem se vyvaroval o cemkoliv konkretne mluvit pac by to byla skoda, uz tak to hrozne rychle uteklo

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Neuveritelne co zdejsi pisalkove dokazi vymyslet aby snad nejlepsi epizodu serialu tak nehorazne pohanily a podhodnotily.. Pro me Epic, masakralni epizoda co nedala do konce vydechnout.. A to neustale rejpani do ruznych malickosti a vrtani se v logice, nechtel bych tak zamyslet a neuzivat si serial jen pro to ze budu pocitat a hledat chyby namisto uzivani si naprosto peckove epizody.. MASAKR!!!

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Vyborny dil ktery nam dal vzpomenout na to co mame na tomto serialu tak radi,neustale pletichařeni a nejistota z vecich pristich, za normalnich okolnosti by mel tento dil vysoko pres 90 procent, jenze vetsina uz zanevrela a davaj nizka hodnoceni ktera absolutne nevystihuji kvalitu dilu.. Proto nepocitam ze by zbyle epizody ac svou kvalitou muzou predcit daleko lepe hodnocene epizody tady na csfd budou mit svorne mensi hodnoceni nez by tomu bylo v minulosti. Je to skoda.. Tvurci se hold nemuzou trefit do gusta vsem fanouskovskym predstavam co si za ty roky vysnily.. Nejlepsi komentař:Muruk Uz se tesim na pondeli

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Njn, vetsina nerozdejchala konec.. Prehnane naroky a vubec velka fantazie co si vytvorily v hlavach vetsina komentujicich podhodnocuje tento dil.. Samozrejme to slo udelat lip, vetsina si tak prala ze tam ten vykona tohle a tenhle zase tamto... A jak smutne ze to neni podle vysnenych predstav vetsiny.. Naprosto podhodnocena epizoda, ktera jinak ve vysledku je zcela napinava a az na uplne finalni vyusteni uspokojiva

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Takže pěkne po pořade... 1 Sezona:seznamení s hrdiny jejich vrtochy a problemi, první laska, nejakej ten lacross,a nepritel Alpha seozní zaporaci alias buffy /arrow atd.. mam jaksi radeji. a celkove pro me první sezona ikdyž nebyla uplne to nejlepší se mi líbila víc než dost takže za me 7/10 2 sezona: kalima is here.. no prostě o stupen lepší , nejde si ten seriál nezamilovat :) a colton haynes se mi zde líbí daleko víc než jeho role v arrow. prostě mu to víc sedne než tam. a celkove i nové postavy mi sedí dost 8/10 . 3 sezona: tak ta je rozdelena na dvě pulky, každá nabízí jinej pribeh a zaporáka.. v té první a možná i lepší pulce je opět dostatek nových postav. jelikož hrdinové narazí na smečku alph. 9/10 druhá pule sezony nabízí pomrknutí do vychodní kultury a me se to opět moc líbilo :) 8/10 . 4 sezona: je o polovinu kratší jako třetí a vyrovnava se opět prvním dvema v počtu epizod ale to nevadí jelikož dostavame opět skvelou podívanou když na nase abnormalní hrdiny je vypsana odměna a s predatoru se stava kořist. plus se vrací stará známa :) 8/10 5 sezona zatím pouze první půle 9/10

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Trojka neprekonaná.. pro mě osobně je to mezi 4 a 5 nerozhodně, čekal jsem víc hlavne z tech komentářu co se týče akce , nerikam byla fajn ale že bych z ní mel mít vystrik radosti? jako celek celkem fajn akčnák :) určite patří mezi to lepší :) 7/10.

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

takovej pohodovej seriál bez vetších ambicí :) všechna slava Buffy.. ale važne je to fajn seriál s dobrým castingem, prostě simpatáci :).každej díl uteče z pekla jiná duše a celej díl ji pronasledujou a snaží dostat, plus sem tam je naznak nejakýho hlubšího děje.. chtel bych dát 4 * ale prostě by to asi nebylo fer :)

The Inbetweeners (2008) (seriál)

skvělej seriál u kterého jsem se nadmíru všeho hrozne zasmal a konečne po dlouhé době to byl smích upřímnosti :) takže děkuji