Nesmíš plakat (1990) (TV film)

důkaz, že se vyplatí reprízovat i starší dokumenty, ne pořád jen 5x do roka chalupáře...

Odcházení (2011)

není to film pro každého (přestože právě to se nám distributoři snaží vnutit), normální divák se bude asi občas ztrácet, hlavní myšlenky by ale chytit měl...trailer se vážně nepovedl, spíš od návštěvy odrazuje...štáb odvedl dobrou práci, výsledek určitě není odpad, s jásotem ale z kina odcházet taky nejspíš nebudete...

Ať žije republika (1965)

na film se velice obtížně dívá...a to dívání hlavně není zrovna příjemné....každopádně jiný a zajímavý pohled na válku u nás

Rytmus v patách (2009) (TV film)

škorecký není můj favorit, tohle je celkem zdařilá adaptace....neokoukané tváře, příjemná hudba, drsný konec...ale jinak se příběh táhne...

Ženy v pokušení (2010)

můj pracovní název Ženy v říji; čekala jsem nehoráznou volovinu, ale popravdě jsem se po celou dobu bavila. Režisér vykřesal maximum, hlavně v postavě E. Balzerové, která hraje opravdu výborně (stydlínům se z jejího koncertu budou protáčet panenky). Nadprůměrný ženský film, zvlášt při braní v potaz, že ho točil chlap, který neupadá do roviny probrečených kapesníků. Buď jak buď, já jsem se bavila, a pokud mají někteří novináři jiný názor, ať se sami chytnou za nos, protože jejich výkon na tiskovce se rovnal dětem ze ZŠ.

Čarodějky (1998) (seriál)

samozřejmě je to pitomost...ale občas se na to jako oddechovku podívám a body jsou hlavně ze sentimentu

Vyprávěj (2009) (seriál)

mohl by mít více hvězd, ale jak má nějaký projekt pokračovat dlouhodobě, vždy je z toho nakonec "tak jde čas"....první díly se mi hodně líbily, ale dál to pujde určitě z kopce

Antikrist (2009)

nejspíš nejlepší kamera, jakou jsem kdy viděla....ale proč měla ta liška na krku zvonek? a nic proti, ale dafoe musí bejt velkej drsnák, vypadá, jako když ho ta noha skoro nebolí...šílený film, trochu porno, hodně psycho, každopádně nezapadne mezi ostatními

Herkules (1995) (seriál)

myslím si o něm to samé, jako o xeně, je to to samé v bledě modrém...tu jednu hvězdu si zaslouží jen ze soucitu

Xena (1995) (seriál)

opravdu velké váhání mezi jednou hvězdou a odpadem...popravdě je to naprostý odpad, ale nakonec dávám tu jednu z čiré nostalgie dětství; v takových 6 letech jsem to vážně žrala dnes jsem viděla jen pár minut na prima cool...absolutní hrůza, nechápu, jak takovou slátaninu mohl vubec někdo natočit! když už pominu demenci zápletech a výkony všech "herců", nejvíc mi vadí interiéry/exteriéry a kostýmy, jak může někdo natáčet seriál z dávnověku se středověkými reáliemi a kostýmy?! nejenom střihy, ale i materiály a barvami?