Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Krimi

plakát

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Po naprosto famozni prvni a druhe serii atakujici 5* prichazi obrovske zklamani v podobe treti a ctvrte serie, za kterou by se nemuseli stydet ani tvurci sharknada. Pro ty co jeste tento odpad nevideli, prosim, nepoustejte si to. Je to jako dat si po delikatnim obede zkazeny dezert.

plakát

100 lidí (2020) (pořad) odpad!

reality show o 100 lidech, kteri si neumi utrit zadek, tvarici se jako dokumentarni film. NOPE!

plakát

Nejmenší drobečci (2020) (seriál) odpad!

Za prve, tohle neni dokument, ale otresny ceckovy film, kde tvurce obsadil bezbranna zvirata na svem dvorku. Za druhe, je to naprosto diletantske dilo a za treti, je to ta nejvetsi sracka roku v jakekoli kategorii. Dementne zpracovany pribeh, otresna kamera a to nasviceni? WTF? Trapna hudba tlaci ty emoce az z paty a ja zvazuji zalobu za tyrani zvirat a divaku. Ty "nahodne prirodni" scenerie a vykonstruovane dejove linky nemajic nic spolecneho s prirodou. A ve chvili, kdy se objevi krecek zabijak, vyjici v uplnku, mi prdly nervy a vypinam TV. Nevermore. Jde videt, ze nekterym lidem ta karantena opravdu vlezla na mozek a ja jen nechapave kroutim hlavou a ptam se: proboha proc takove dilo nejenom vzniklo, ale dokonce bylo vypusteno do eteru?

plakát

Dlouhá noc přežití (2020) odpad!

Sledovani tohoto filmu bylo vice bolestive nez zraneni vsech zucastnenych dohromady. To je jako akcnak od Trosky.

Pravidla vášně (2002)

Dawsonuv svet pro neslusnaky a na kokainu... Jeden z filmu, na ktere clovek musi mit urcity vek, aby jej docenil naplno.

Šílení kanibalové (2016)

Film vypada, jako by si student filmografie zajel na Burning man, ztratil se a mel tam hodne spatny trip. Naprosta tragedie, herecke schopnosti Suki na urovni Ulice, pribeh ala artsy fartsy, rozumej zadny, a krome znechuceni a nudy mi tento film opravdu skoro nic jineho nenabidnul. Snad az na tu celkem prijemnou hudbu to byla ztrata casu...

plakát

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Jezis, to byla ale hovadina. Jak vystrihane z popularnich zenskych magazinu. Nalestene hovno na tyci. Memento povrchniho moderniho zapadniho sveta. Jedna * za naivni nadeji, ze to vlastne byl ve skutecnosti hluboky psychologicky pocin, jenz byl natoceny tak posrane katalogove, az se stal sam na sebe parodii... Trapna a utrpna Julia, nesmyslna hudba, ktera ma trhat za srdce, prepalene barvy a spousta radoby dechberoucich dynamickych zaberu z dronu. Celkove velmi nepovedene cestovatelske video s naprosto plytkym pribehem. To uz radsi zapnout cestomanii, tam se aspon clovek dozvi neco o zivote...

plakát

Doteky osudu (2012) (seriál)

Naprosta ezo-hovadina skoro jak what the bleep do we know s tim rozdilem, ze si to aspon nehraje na dokument. Velice slabe herecke vykony, dialogy na urovni ordinace a otravna hudba. Ackoli je remeslne zpracovani velmi zrucne a realie vcelku zajimave, pribeh je katasrofa. Furt dokola, a furt se opakujici technicke chyby. Nope. Kroutim hlavou nad takovym vysokym hodnocenim... Vzdavam po 4 epizodach, uz se na to neda divat ani ze srandy.

plakát

Po životě (2019) (seriál)

Sarkasticka hitparada koncici naprostym dojakem. Pet * uz jsem dlouho nedala. Klidne prominu tech par nedostatku jako je predvitatelnost a obcasna hra na city, ktera bije do oci misto jemnych naznaku. Bylo to takove fajn, komorni, prijemne a obcas i necekane velmi vtipne.

Berlin Calling (2008)

Skoda, ze jsem film nechytla pred par lety, bylo by to asi na plne. Jinak Paul elektro umi, hrat zas az tak ne. Takovy trosku studentsky film. Lehce rozpacite ukazuje party scenu a naznacuje mozne nasledky. Soundtrack je perfektni, samotny film zpracovanim a pribehem by byl asi na slabsi 3...

Ovládací panel
13. nej uživatel Nizozemsko